جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

معرفی اپلیکیشن های کنترل گوشی فرزندان در فضای مجازی(2022)

استفاده روز افزون اینترنت علاوه بر فوایدی که دارد سبب دردسرها و دغدغه های بسیاری برای والدین شده است. زیرا زمانی که فرزند شما وارد فضای مجازی می شود خطرات بسیاری فرزندتان را تهدید می کند از این رو کنترل گوشی فرزندان تبدیل به یک امر ضروری برای والدین شده است. تنها گذاشتن فرزندان در فضای مجازی مانند تنها قرار دادن کودکی نا آشنا به یک مکان در میان یک خیابان دوطرفه است. از این رو بسیاری از والدین تمایل دارند بر کلیه فعالیت های فرزندشان در فضای مجازی نظارت داشته باشند. در این مقاله به معرفی برخی از اپلیکیشن های معتبر و قدرتمند در زمینه کنترل گوشی فرزندان در فضای مجازی می پردازیم.

کنترل گوشی

کنترل گوشی فرزندان با اپلیکیشن Google family link ،kidlogger

Google family link یکی از اپلیکیشن های معتبر و قوی برای کنترل گوشی فرزندان می باشد این اپلیکیشن برای هر دو نسخه اندروید و IOS طراحی شده است. ویژگی خاص و منحصر به فرد این اپلیکیشن ارسال موقعیت مکانی فرزندتان در هر لحظه می باشد. با این اپلیکیشن می توانید مدت زمان استفاده از صفحه نمایش را برای فرزندتان تعیین کنید به عنوان مثال مشخص کنید فرزندتان از ساعت 8 تا 10 صبح می تواند از یک بازی استفاده کند و پس از این مدت زمان بازی قفل می شود و فرزندتان دیگر نمی تواند به بازی ادامه دهد. تنظیمات و راه اندازی این برنامه تا حدودی زمان بر است ولی بعد از تنظیم کردن این برنامه می توانید به کنترل گوشی فرزندتان در فضای مجازی بپردازید.

اپلیکیشن kidlogger برای کنترل گوشی فرزندان مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت نصب بر روی اندروید و IOS را دارد. با این اپلیکیشن می توانید موقعیت مکانی فرزندتان را ردیابی کنید. می توانید میزان استفاده از اینترنت و وبگردی در سایت های مختلف اینترنت و مدت زمان استفاده از اینترنت را کنترل کنید.

کنترل گوشی

کنترل گوشی فرزندان با سامانه SFP

سامانه SFP یک اپلیکیشن کنترل گوشی فرزندان و والدین می باشد این سامانه برای کنترل کارمندان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از قابلیت های این اپلیکیشن عبارتند از:

کنترل کلیه تماس های ورودی و خروجی

نظارت بر شبکه های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و…

ردیابی و اعلام موقعیت مکانی فرد

تعیین مدت زمان استفاده از اپلیکیشن ها و بازی های مختلف

مسدود کردن در صورت وبگردی در سایت های نامناسب و جستجوی کلمات غیر اخلاقی

کنترل گوشی

بررسی ویژگی های سامانه SFP

اولین و ساده ترین استفاده فرزندان از گوشی موبایل برقراری تماس می باشد شما می توانید با این سامانه بر کلیه مکالمات فرزندانتان نظارت داشته باشید می توانید مکالمات فرزندانتان را ضبط کنید و به این ترتیب به کنترل گوشی فرزندتان بپردازید.

یکی از روش هایی که فرزندان با استفاده از آن حساسیت والدین بر روی خود را کمتر می کنند استفاده از پیامک می باشد با استفاده از سامانه نظارت بر فرزندان SFP می توانید بر محتوای پیامک های ارسالی و دریافتی فرزندان خود نظارت کنید

رشد روز افزون شبکه های اجتماعی بستر مناسبی را برای افراد سوء استفاده گر فراهم کرده است از این رو مراقبت از فرزندان در این بستر بسیار مهم و ضروری است

شما می توانید موقعیت لحظه به لحظه فرزندانتان را ردیابی کنید.در صورتی که فرزندتان از مسیر تعیین شده خارج شود.برای شما پیغام هشدار ارسال می شود.

کلیه عملکرد فرزندتان اعم از خواب و انجام تکالیف و … را می توانید مدیریت کنید.

می توانید بر کلیه برنامه های گوشی فرزند خود نظارت داشته باشید برنامه های نامناسب را حذف کنید زمان استفاده از برنامه را کنترل کنید.

کنترل گوشی

کنترل گوشی فرزندان، خانواده و کارمندان با سامانه SPY24

زمانی که می خواهید این سامانه را بر روی گوشی فرزندتان نصب کنید کافی است یک لینک حاوی مطلب مورد علاقه فرزندتان را برای وی ارسال کنید به عنوان مثال نصب یک بازی مورد علاقه فرزندتان با نصب این اپلیکیشن می توانید به کنترل گوشی فرزند خود بپردازید. از این اپلیکیشن می توانید برای کنترل موقعیت مکانی والدین خود نیز استفاده کنید ممکن است والدین پیری داشته باشید که مبتلا به آلزایمر یا حواس پرتی باشند و به هنگام خروج از منزل مسیر خود را گم کنند با نصب این اپلیکیشن می توانید در صورت گم شدن والدین تان، به راحتی موقعیت مکانی آنها را بر روی نقشه شناسایی کنید.

از سامانه SPY 24 برای نظارت بر کارمندان خود نیز می توانید استفاده کنید.این سامانه شرایطی را برای شما به وجود می آورد که بتوانید بر عملکرد ویزیتور خود در طی روز نظارت داشته باشید. می توانید بر روی گوشی کارمند خود منطقه ای که باید در آنجا فعالیت داشته باشد را مشخص کنید و چنان چه از آن منطقه طبق زمان بندی تعیین شده خارج شد سامانه برای شما پیغام هشدار ارسال می کند.

کنترل گوشی

معرفی ویژگی های سامانه SPY24

برای کنترل گوشی فرزندتان با استفاده از این اپلیکیشن می توانید از راه دور از صفحه گوشی یک اسکرین شات بگیرید بدون این که برای فرزندتان پیغام هشدار ارسال شود.

برای کنترل گوشی فرزندتان می توانید به قسمت فایل های ذخیره شده در گوشی روید و از علایق فرزندتان مطلع شوید

می توانید سایت هایی که دارای محتوای نامناسب هستند را مسدود کنید چنان چه فرزندتان کلمات نامناسبی را برای سرچ انتخاب کرد این سامانه شما را مطلع خواهد کرد.می توانید بر محتوایی که در سایت ها ی مختلف ارائه می شود نظارت کنید.

شما برای کنترل گوشی فرزندتان می توانید سامانه SPY 24 به طور مخفیانه در گوشی وی نصب کنید این سامانه پس از نصب در گوشی فرزندتان مخفی می شود.

در زمانی که موبایل فرزندتان دزدیده یا گم شد می توانید اطلاعات داخل گوشی را از راه دور پاک کنید تا عکس ها ،ویدئوها و..مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

برای کنترل گوشی فرزندتان با این سامانه می توانید کلیه تماس ها و پیامک های گوشی که توسط فرزندتان پاک شده است مجددا بازیابی کنید. می توانید با استفاده از این اپلیکیشن بر کلیه ی شبکه های اجتماعی نظارت کنید.

کنترل گوشی

نظارت بر فرزندان در فضای مجازی با سامانه mspy

برای کنترل گوشی فرزندتان در فضای مجازی می توانید اپلیکیشن mspy را در گوشی خود نصب کنید با استفاده از این اپلیکیشن می توانید بر عملکرد فرزندتان در فضای مجازی نظارت داشته باشید اگر در هنگام خروج فرزندتان از منزل نگران خطراتی که ممکن است در مسیر بوجود آید هستید سامانه mspy این امکان را برای شما فراهم می کند که مسیر حرکت فرزندتان را بر روی نقشه به صورت لحظه به لحظه مشاهده کنید. امروزه شبکه های اجتماعی مورد استقبال همه مردم قرار گرفته است کودکان و نوجوانان نیز از شبکه های اجتماعی هم در موارد درسی هم سایر موارد بسیار استفاده می کنند از این رو خطرات بسیاری در شبکه های اجتماعی فرزندانتان را تهدید می کند با سامانه mspy می توانید بر فعالیت فرزندانتان در شبکه های اجتماعی به طور کامل نظارت کنید کانال های تلگرامی که در آنها عضو هستند محتوایی که در کانال تلگرام وجود دارد نوع ارتباطشان با دوستانشان در شبکه های اجتماعی را می توانید زیر نظر بگیرید

معرفی اپلیکیشن Qustodio ، Phone tracker ESET

Qustodio یکی از اپلیکیشن های معروف و محبوب در حوزه نظارت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی می باشد این اپ برای نسخه IOS، اندروید، کیندل، مک و ویندوز طراحی شده است. هر انتظاری که از یک اپلیکیشن نظارت بر فرزندان دارید. این اپلیکیشن برای شما فراهم می کند.

Phone tracker هم از دیگر اپلیکیشن های کنترل گوشی فرزندان می باشد.شما می توانید به راحتی این اپلیکیشن را در گوشی خود نصب کنید. یکی از برنامه های قوی برای ردیابی گوشی موبایل می باشد شما میتوانید شماره اعضای خانواده و دوستانتان را به این برنامه اضافه کنید و موقعیت مکانی آنها را به طور دقیق بر روی نقشه بررسی کنید

مشکلی که اکثر برنامه های کنترل گوشی فرزندان دارد این است که شما برای استفاده از همه یا بخشی از امکانات برنامه باید هزینه پرداخت کنید اما آپ ESET تمام امکانات خود را به طور رایگان ارائه می دهد از جمله ویژگی های این برنامه این است که به طور همزمان بر روی چند دستگاه قابل نصب و اجرا است با این برنامه می توانید برای دسترسی فرزندتان برای برخی از برنامه ها محدودیت اجرا کنید

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا