برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشیهک گوشی

مزیت های برنامه های هک گوشی

برنامه های هک گوشی توسط کسانی که به زبان برنامه نویسی مسلط هستند برای گوشی های اندروید و آیفون نوشته میشوند. این برنامه ها جهت نفوذ به اطلاعات شخصی افراد که میتواند جنبه منفی باشد و بعضی از آن ها برای امنیت گوشی خودتان مورد استفاده قرار میگیرند که میتواند جنبه مثبت قضیه باشد. اهداف هک کردن گوشی اشخاص میتواند متفاوت باشد ولی باز هم تجاوز به حریم شخصی به حساب می آید مگر اینکه دلیل محکمی به همراه داشته باشد. این برنامه ها انواع متفاوتی دارد یکی از این برنامه های هک گوشی برنامه هک از راه دور میباشد که در ادامه بیشتر توضیح داده خواهد شد. از آن جایی که اکثر افراد افکار منفی در ذهن خود راجع به برنامه های هک دارند، علاوه بر موضوعی که نام برده شد، در این مقاله به مزیت های برنامه های هک گوشی نیز اشاره میشود تا غیر از ابعاد منفی، ابعاد مثبت قضیه نیز دیده شود.

مزیت های برنامه های هک گوشی
مزیت های برنامه های هک گوشی

همانطور که گفته شد استفاده از برنامه های هک کردن گوشی اهداف متفاوتی به همراه دارد. یکی از این اهداف مراقبت و کنترل فرزندان توسط پدر و مادر نگران میباشد. یک گوشی قسمت های مختلفی دارد و اگر والدین بخواهند تک تک قسمت های گوشی و اپ های پیام رسان روی گوشی فرزندان خود را چک کنند بسیار وقت گیر است و برای هر قسمت باید از روش و یا نرم افزاری خاص استفاده کنند. اما راه حل چیست؟ خوشبختانه برنامه ای مخصوص نگرانی والدین ساخته و طراحی شده است که بتوانند به راحتی روی فعالیت فرزندان خود نظارت داشته باشند که از مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید، پیشگیری کنند.

برنامه هک گوشی PLC SPY

برنامه هک گوشی PLC SPY یکی از همین برنامه ها میباشد که مورد استفاده والدین قرار میگیرد. این یک برنامه از راه دور است که میتواند تمام بخش های گوشی را در بر بگیرد و والدین به راحتی میتوانند کار خود را انجام دهند. این برنامه باعث میشود که والدین بتوانند حتی زمانی هم که در منزل نیستند با توجه به وجود سایت های نامناسب و شبکه های مجازی، روی فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند. والدین میتوانند به وسیله این برنامه تمام تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و فعالیت فرزندانشان را در شبکه های مجازی مثل اینستاگرام، فیسبوک، واتساپ، تلگرام و غیره مشاهده کنند.

برنامه هک گوشی
برنامه هک گوشی

برنامه PLC SPY دارای دو نسخه میباشد. نسخه اول که توسط والدین روی گوشی فرزندان نصب میشود و بعد از نصب ان ناپدید شده و فقط فعالیت خود را ادامه میدهند. نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC میباشد که والدین از طریق شماره موبایل و سریال آن، این برنامه را مورد استفاده قرار داده و با نظارت بر گوشی یا تبلت فرزندان خود آن ها را در برابر خطرات حفظ میکنند. جالب است بدانید در نسخه به روز شده این برنامه، پدر یا مادر میتوانند نرم افزار را با هر آیکونی که میخواهند مثلا آیکون واتساپ، برای فرزندان خود بدون فیلتر شکن بفرستند و از فرزندان خود بخواهند که روی آن لینک ها کلیک کنند. در نتیجه برنامه به صورت خیلی زیرکانه نصب شده و بدون آنکه نشانه ای از خود بگذارد مخفی شده و کارش را شروع میکند. علاوه بر همه ی ویژگی ها موارد دیگری است که میتواند برایتان جالب باشد. از جمله:

  • موقعیت مکانی فرزند خود را دقیق روی نقشه میتوانید ببینید.
  • شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام را میتوانید مدیریت کنید.
  • میتوانید متوجه شوید که چه وبسایت هایی را چک کرده است و اگر دیدید مناسب نیستند میتوانید آن ها را فیلتر کنید.
  • برنامه ها و بازی های نصب شده روی گوشی را میتوانید مدیریت کنید.
  • با نصب آن روی گوشی فرزند هیچ آیکونی از آن روی صفحه گوشی نمی آید و به محض نصب شدن مخفی میشود.
  • تمام جزییات تماس ها را از نام مخاطب گرفته تا تاریخ تماس و هرچیز دیگر را نشان میدهد.
  • تمام پیام های کوتاه را همراه با جزییات دقیق میتوانید مشاهده کنید.

برنامه های هک گوشی

از دیگر مزایای برنامه های هک گوشی این است که بسیاری از مدیران شرکت ها از برنامه هایی مثل Spying Application استفاده میکنند که شرکت خود را از خطرات احتمالی حفظ کنند. افرادی هستند که با سوء استفاده کردن از اطلاعات شرکت، باعث میشوند که از پیشرفت کردن شرکت تجاری جلوگیری کنند یا اینکه پول زیادی را به جیب بزنند و بعد از شرکت بدون سرو صدا بروند. مدیران با نصب اینگونه برنامه های هک روی گوشی ها و سیستم های کارمندان از این مشکلات جلوگیری میکنند. علاوه بر این بعضی از شرکت ها نیز هستند که دارای بازاریاب یا پیک های موتوری میباشند، مدیر اینگونه شرکت ها از قابلیت ردیابی این برنامه ها استفاده میکنند که کارمندان کار خود را به نحو احسن انجام دهند و فرایند فروش به ویژه در زمینه کاری بازاریاب های شرکت به خوبی پیش رود. حتی با این برنامه میتوان تنظیمات گزارش دهی به شکلی باشد که مدیر میخواهد. البته این نکته قابل ذکر است که مدیر شرکت این موضوع را هنگام استخدام هر کارمند در میان میگذارد؛ زیرا انجام این کار به صورت مخفیانه پیگرد قانونی دارد.

برنامه هک گوشی PLC SPY
برنامه هک گوشی PLC SPY

یکی دیگر از کاربردهای برنامه های هک گوشی این است که بسیاری از آن ها قابلیت ردیابی گوشی هوشمند را دارند و هنگامی که گوشی شما به سرقت رفت یا گم شد میتوانید از این گونه برنامه ها برای ردیابی کردن گوشی خود اقدام کنید. مطمئنا این اتفاق میتواند بسیار وحشتناک باشد ولی احتمال اینکه این برنامه ها بتوانند به شما کمک کنند خیلی است. Glympse و PLC SPY از جمله برنامه هایی هستند که میتوان از آن ها چنین استفاده ای کرد. این برنامه ها علاوه بر کارایی های دیگری که دارند، موقعیت مکانی را به راحتی نشان میدهند و میتوان گوشی هوشمند را ردیابی کرد. از دیگر مزایای قابلیت ردیابی این است که اگر فرزند شما خانه نبود میتوانید حواستان از راه دور به آن ها باشد و همچنین اگر سالمندی در خانه دارید که کمی مشکل آلزایمر دارد میتوانید با این اینگونه برنامه ها محل دقیق او را روی نقشه ببینید.

موزش هک گوشی از راه دور بدون نیاز به شماره تلفن

برنامه های هک گوشی
برنامه های هک گوشی

در این مقاله به برخی از مزیت های برنامه های هک گوشی اشاره کردیم. همانطور که دیدید این برنامه ها مفید هم میتوانند باشند ولی بستگی به انجام دهنده کار دارد که چه هدفی را در ذهن خود داشته باشد.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام اسپای۲۴ منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک گوشی اسپای۲۴ می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره تلفن با نرم افزار SPY24

مکانیزم برنامه اسپای۲۴ چگونه هک گوشی را انجام میدهد؟

مکانیزم برنامه هک شماره اسپای۲۴ نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، هکر تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

چطور امکان هک گوشی از طریق شماره تلفن وجود دارد ؟

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در یکی از سخنرانی هایش اعلام کردکه با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش حسابهای بانکی شما ، تمام اطلاعات گوشی شما . موقعیت مکانی شما . حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

آسیب پذیری  که با برنامه SS7 SPY24 تقریبا جدید است و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

در پایان باید بگوییم که نگران هک شدن بدون اجازه از طریق این برنامه نباشید چرا که اگر شخصی قصد هک شما را از طریق شماره تلفن با برنامه اسپای۲۴ داشته باشد، باید شماره سریال گوشی شما را نیز داشته باشد. بنابراین برای جلوگیری از هک شدن به این طریق تلفن خود را در دسترس افراد نامطمئن قرار ندهید تا به سریال گوشی شما دست پیدا نکنند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا