دسته‌بندی نشده

روش هک اینستاگرام چیست و چگونه عملی می شود

روش هک اینستاگرام در فضای اینترنت مخصوصا درباره شبکه های اجتماعی بسیار شایع و مورد توجه است. اینستاگرام به عنوان یکی از برترین شبکه های اجتماعی که دارای پیج های بسیار موفق است همواره ممکن است مورد هجوم هکران قرار بگیرد. در این مطلب درباره روش هک اینستاگرام مطالبی را گردآوری و در اختیار شما قرار می دهیم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

روش هک اینستاگرام چیست و چگونه عملی می شود؟

افراد به دلایل بسیاری جهت هک صفحات اجتماعی دیگران اقدام می کنند. این روش ها بسیار متفاوت است و باید با توجه به امنیت صفحات بهترین روش هک اینستاگرام را انتخاب و عملی کنید. راه های بسیاری برای تهدید پیج های موفق اینستاگرام وجود دارد. هکران به دلایل مختلفی روی به استفاده از روش هک اینستاگرام و به دست آوردن پیج های شناخته شده و مطرح می آورند. در این مطلب قصد داریم به توضیح روش های هک تضمینی اینستاگرام بپردازیم. اگر به دنبال روش های کاربردی هک اینستا با برنامه هستید توصیه می کنیم در ادامه این مطلب حتما با ما همراه باشید.

روش هک اینستاگرام

روش هک اینستاگرام و کرک آن

یکی دیگر از روش هک اینستاگرام این است که بتوانید پسورد حساب کاربری مد نظرتان را پیدا کنید. در هک اینستاگرام بدون نرم افزار می‌ توانید از ربات‌ ها یا یک لیست برای یافتن رمز عبور حساب کاربری مدنظر استفاده کنید به این صورت که لیستی از پسوردهایی که قابل حدس هستند ، ایجاد کرده و یک‌ به‌ یک بر روی حساب‌ های کاربری مد نظرتان تست می‌ کنید. البته برای انجام این کار بهتر است که از ربات‌ ها استفاده کنید زیرا دارای سرعت‌ عمل بالاتری نسبت‌ به فرد هکر خواهد بود. در صورتی‌ که این نوع از حمله موثر واقع شود، پسورد به هکر داده می‌ شود تا بتواند توسط آن وارد حساب کاربری فرد شود. البته این نوع از حمله شانس بسیار کمی برای موفقیت دارد و بهتر است که از روش‌ های دیگری برای هک اینستاگرام استفاده کنید. این نوع از روش هک اینستاگرام یا روبات‌ ها را به‌ عنوان برنامه هک اینستا با آیدی هم می‌ شناسند، زیرا برای هک نیاز به ورود آیدی فرد قربانی دارید تا بتوانید یک‌ به‌ یک به تست پسورد حساب‌ های کاربری بپردازید.

روش هک اینستاگرام

روش هک اینستاگرام توسط هک سیستم

یکی دیگر از روش‌ هایی که می‌ توانید برای ورود به حساب کاربری اینستاگرام استفاده کنید، روش هک اینستاگرام با سیستم است. این موضوع به این معنا است که در این روش شما سیستم فرد را مورد حمله قرار می‌ دهید. به‌ عنوان مثال اگر فرد از سیستم‌ عامل آی‌ او اس استفاده می‌ کند باید روش‌ هایی برای هک آیفون بکار برده تا بتوانید دستگاه را هک کنید. بعد از نفوذ به سیستم قربانی قادر خواهید بود که حساب کاربری آن را کنترل کرده و با جست‌ و جوی رمز عبور فرد بتوانید وارد اکانت اینستاگرام وی شوید. با توجه به هر نوع سیستم عاملی که فرد از آن استفاده می‌ کند باید روش‌ های خاص را برای ورود به سیستم و اعمال روش‌ های تست نفوذ به حساب کاربری وی را انجام دهید. البته عده ای بر این باورند که هک سیستم به مراتب سخت تر از هک اینستاگرام است به همین علت بر روی این روش تمرکز نمی کنند. بهتر است برای هک صفحات اینستاگرام برنامه ریزی داشته باشید و خود را برای بارها و بارها انجام تست نفوذ آماده کنید، در این صورت بهتر می توانید روشی جایگزین روش تست نفوذ اصلی خود کنید. البته کسانی که خود به علم برنامه نویسی واقف هستند نتایج بهتری را از حملات تست نفوذ خود می گیرند. در ادامه به توضیحات بیشتری در این باره می پردازیم.

روش هک اینستاگرام

روش هک اینستاگرام ریپورت

شاید این موضوع را ندانید اما یکی از روش هک اینستاگرام ریپورت حساب کاربری مد نظرتان است. شاید فکر کنید که ریپورت کردن به‌ معنای گزارش برای اینستاگرام است و به‌ همین دلیل نمی‌ توان از این طریق به حساب کاربری افراد دسترسی داشت و یا آنها را هک نمود زمانی‌ که پیج ریپورت می‌ شود با یک صفحه خالی مواجه می‌ شوید که نشان‌ دهنده این است که اکانت فرد غیر فعال شده و از دلایل اصلی آن ریپورت شدن پیج است. زمانی‌ که پیجی ریپورت می‌ شود عده‌ ای فکر می‌ کنند که این‌ موضوع با بسته شدن پیج یکی است. اما به این صورت نیست زمانی‌ که پیج شما غیرفعال شود می‌ توانید بعد از مدتی به کارمندان اینستاگرام پیام داده و حساب کاربری خود را مجدداً فعال کنید و جالب‌ ترین موضوع این است که یکی از روش‌ های هک اینستاگرام با ارسال گزارش و ریپورت شدن پیج ها انجام می‌ شود. این روش از هک اینستاگرام توصیه نمی شود زیرا ممکن است به سرعت لو رفته و پیج برای فرد قربانی و هکر کاملا مسدود شود. امنیت سایت اینستاگرام بسیار بالا است و به محض هک صفحات آن کاملا این موضوع مشخص خواهد شد.

روش هک اینستاگرام

هک اینستا با اکسپلویت ها

شاید مفهوم اکسپلویت برای شما نا آشنا باشد. اما این روش یکی دیگر از روش هک اینستاگرام است که درصد بالایی می‌ تواند دسترسی شما به حساب‌ های کاربری را فراهم کند. به‌ صورت خلاصه اکسپلویت دستورات یا کدهایی هستند که برای ایجاد دسترسی بیشتر هکران مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این کدها یا دستورات ممکن است برای هر نوع سیستم عاملی ساخته‌ شده و حتی بسیاری از سایت‌ ها اکسپلویت ها را برای فروش می‌ گذارند و ادعاهایی از قبیل آسیب‌ پذیری اینستاگرام در برابر اکسپلویت ها و توانمندی این دستورات در برابر اینستاگرام برای کاربران نمایش داده می‌ شود. اما به‌ طور قطع نمی‌ توان صحت کارکرد آن را تایید کرد و ممکن است که یک فرد اکسپلویت را از سایت خریداری کرده باشد و یا خود شخصا آن را نوشته باشد. اگر بخواهیم به این موضوع نگاه کلی داشته باشیم طراحی و نوشتن اکسپلویت ها برای سایت‌ های بزرگی مانند اینستاگرام بسیار کار سخت و دشواری است و اگر قصد خریداری اکسپلویت را داشته باشید باید مطمئن شوید که این روش کارساز خواهد بود و می‌ تواند سایت بزرگی مانند اینستاگرام را مورد تهدید و حمله قرار دهد.

روش هک اینستاگرام

فیشینگ یا مهندسی اجتماعی چیست؟

حتما با نام مهندسی اجتماعی یا فیشینگ آشنایی دارید. این یکی از روش‌ هایی است که کلاهبرداران بسیاری برای هک اینستاگرام از این روش هک اینستاگرام استفاده می کنند. اگر به عنوان مثال ساده بخواهیم این روش را توضیح دهیم این است که فرد با ساخت یک پیج و یا سایت تقلبی اقدام به دریافت اطلاعات کاربر می‌ کند. به این صورت که برای مثال صفحه‌ ای مانند صفحه اینستاگرام ساخته و نام کاربری و پسورد فرد قربانی را از آن دریافت می‌ کند، این روش کاربردهای بسیاری دارد و کسانی که برنامه‌ هایی برای جذب فالوور ساخته اقدام به طراحی صفحه‌ ای مانند اینستاگرام می‌ کنند تا کاربران بتوانند اطلاعات کاربری خود را وارد کنند. اما مشکل اینجاست که صفحه کاملاً تقلبی است و کاربر با دست خود اطلاعات کاربری خود را در اختیار فرد نفوذ کننده قرار داده‌ است. این روش برای هک کارت های بانکی و سرقت اطلاعات بانکی افراد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از فیشینگ در حوزه های بسیاری از امنیت اطلاعات استفاده می شود و این عمل به سرعت تشخیص داده خواهد شد. برای استفاده از فیشینگ نیاز است که دانش برنامه نویسی در این حوزه را داشته باشید.

روش هک اینستاگرام

هک صفحات دارای تیک آبی و معتبر

اگر به‌ دنبال روش هک اینستاگرام برای صفحات دارای تیک آبی تایید شده و معتبر هستید باید به این نکات دقت داشته باشید. همان‌ طور که می‌ دانید تیک آبی به صفحات معتبر برای اشخاص معروف اعطا می‌ شود و به این معنی است که اینستاگرام توجه بیشتری به صفحات این اشخاص دارد و این صفحات از امنیت بالاتری نسبت‌ به باقی پیج ها برخوردار هستند. به‌ همین دلیل هک صفحات اشخاص معروف یا دارای آبی بسیار کم اتفاق می‌ افتد و هک آنها بسیار دشوارتر از صفحات دیگر اینستاگرام است.

روش هک اینستاگرام

هک اینستا با برنامه

در این میان طراحی و ساخت اپلیکیشن ها نیز دارای روش هایی برای هک اطلاعات و صفحات افراد هستند. اما نکات بسیار مهمی را باید در این مورد دقت داشته باشید. بسیاری از برنامه ها به دست افراد سودجو طراحی و منتشر شده اند. این برنامه ها با ادعای دروغین سعی در نصب و راه اندازی برنامه های مخرب خود توسط کاربران دارند. نه تنها عملیات هک انجام نمی شود بلکه توسط این برنامه ها اطلاعات شما به خطر خواهد افتاد و ممکن است اطلاعات حساب های کاربری شما توسط برنامه به دست نفوذ کنندگانی دیگر بیفتد. این روش هک نیز توصیه نمی شود بهتر است قبل از انتخاب برنامه مناسب حتما در این مورد تحقیق کرده و سپس اقدام نمایید.

روش هک اینستاگرام

جمع بندی مطالب روش هک اینستاگرام

در این مطلب درباره روش هک اینستاگرام با روش های بروز توضیح دادیم. فراموش نکنید که عملیات هک فرآیندی کاملا غیرقانونی و غیرشرعی است و انجام آن مجازات نقدی و حبس در پی خواهد داشت. بهتر است اگر دچار حمله شدید و قصد هک حساب کاربری خود را داشتید حتما از طریق مراجع قضایی و با مجوز اقدام نمایید. امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا