هک گوشی

روش های هک گوشی همسر چگونه است؟

برخی از افراد به دلایل شخصی تمایل دارند تا به هک گوشی همسر و فرزندان خود بپردازند، بدین ترتیب می توانند به ریز پیام های آنها در شبکه های مجازی، نوع فعالیتشان و… دسترسی پیدا کنند. برنامه های بسیاری برای هک گوشی وجود دارد که توسط آنها می توانید به بسیاری از فعالیت های عزیزانتان در محیط مجازی دسترسی پیدا کنید و بر آن نظارت کنید.

هک گوشی همسر توسط برنامه Androidrat، Hackode و Csploit
· یکی از برنامه های پرطرفدار هک گوشی همسر برنامه Androidrat می باشد که به معنای کنترل از راه دور است. زمانی که برنامه را در گوشی شخص مورد نظر نصب می کنید به محض روشن شدن گوشی می توانید به اطلاعات داخل گوشی دسترسی پیدا کنید برخی از این اطلاعات عبارتند از: لیست تمام پیام ها، کلیه ی تماس ها، موقعیت یابی و…با این برنامه می توانید از راه دور دستور ارسال پیامک، عکسبرداری و… را نیز صادر کنید.

· برنامه Hackode نیز یک اپلیکیشن هک گوشی می باشد این برنامه نسبت به سایر برنامه ها قابلیت های متمایزی دارد. توسط این برنامه به کلیه ی اطلاعات گوشی دسترسی پیدا خواهید کرد.

· اپلیکیشن Csploit یکی از برنامه های پرقدرت هک گوشی همسر می باشد.شما توسط این برنامه می توانید به کلیه ی اطلاعات هاست گوشی، متغیرها، کشف رمز وای فای و…دسترسی پیدا کنید.

هک گوشی همسر

 

هک گوشی همسر توسط سامانه نظارت بر خانواده SPY24

سامانه SPY 24 را می توان کاملا مخفیانه بر روی گوشی همسر یا فرزندان خود نصب کنید به عنوان مثال می توانید به آنها بگویید یک برنامه جدید برای آنها می فرستید مانند بازی، تلگرام بدون فیلتر و… زمانی بازی را در گوشی خود نصب می کنند سامانه SPY 24 نیز به طور مخفیانه در گوشی نصب می شود. بدین ترتیب شما می توانید به کلیه ی پیام های ارسالی و دریافتی، متن پیام ها، تاریخ و ساعت آن و اطلاعات کامل پیام ها دسترسی داشته باشید.

سامانه SPY 24 شرایطی را برای شما فراهم می کند تا به راحتی به هک گوشی همسر و فرزندان خود بپردازید با هک گوشی می توانید به کلیه ی فعالیت های آنها در شبکه های مجازی اعم از اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و… دسترسی پیدا می کنید به محتوای ارسال شده در این شبکه ها نظارت خواهید داشت کلیه ی عکس ها، فیلم ها و فایل های ذخیره شده در گوشی موبایل را مشاهده می کنید. می توانید موقعیت همسر و فرزندان خود را در گوشی موبایل شناسایی کنید.می توانید صداهای محیط را ضبط کنید و به راحتی به آنها گوش دهید.

هک گوشی همسر

 

هک گوشی همسر توسط سامانه نظارت بر خانواده SFP

برای هک گوشی همسر میتوانید این برنامه را به صورت پنهان در گوشی وی نصب کنید.می توانید یک فایل یا ویدئو برای وی بفرستید و از او بخواهید تا فایل را دانلود کند در این زمان سامانه SFP به طور مخفیانه در گوشی همسر نصب می شود بدین ترتیب شما می توانید بر روی کلیه فعالیت های وی در گوشی و محیط مجازی نظارت کنید. برخی از امکانات SFP برای هک گوشی همسر عبارتند از: نظارت کامل بر کلیه ی تماس ها و امکان ضبط آنها، نظارت بر محتوای کلیه ی پیام ها و امکان ارسال پیام از راه دور، اسکرین شات گرفتن از متن یا عکس باز شده در گوشی، نظارت بر دفترچه مخاطبین، نظارت بر میزان حضور در اینترنت، امکان فیلمبرداری از محیط، امکان خاموش و روشن کردن گوشی از راه دور و…این سامانه می تواند به شما برای نظارت به کار کارمندان خود و کنترل والدین سالمندان نیز مفید باشد. چنانچه یکی از والدین شما دچار آلزایمر باشد و بدون همراه از خانه خارج شده باشد. با نصب این سامانه در گوشی وی می توانید به آسانی والدین خود را ردیابی کنید.

هک گوشی همسر

 

هک گوشی با اپلیکیشن Faceniff، Shark for root و Droidsheep

· Faceniff یک اپلیکیشن دیگر برای هک گوشی همسر می باشد با نصب این اپلیکیشن در گوشی شخص دیگر می توانید به اطلاعات گوشی وی دسترسی پیدا کنید. یکی از ویژگی های این اپلیکیشن دسترس به رمز وای فا مدیریت و تغییر رمز آن می باشد. با این برنامه می توانید به راحتی به اکانت فرد مورد نظر در شبکه های اجتماعی توییتر، فیسبوک و … دسترسی پیدا کنید. Faceniff یکی از اپلیکیشن های قدرتمند در زمینه ی جاسوسی در شبکه های اجتماعی می باشد. این برنامه شرایطی را برای شما فراهم می کند تا به راحتی به رمز وای فای دسترسی پیدا کنید.

· Shark for root از اپلیکیشن های خوب برای هک گوشی همسر می باشد. این برنامه یک اپلیکیشن جاسوسی برای بدست آوردن رمز وای فا و 3G می باشد. این اپلیکیشن را می توان برای گوشی های روت شده نیز به کار برد.عمده ترین کاربرد این اپلیکیشن در بدست آوردن رمز وای فا می باشد علاوه بر این می توان با این اپلیکیشن به اطلاعات گوشی قربانی دسترسی پیدا کرد.

· Droidsheep توسط کارشناسان برای دسترسی به اطلاعات شبکه وای فا طراحی شده است. از این برنامه با وب سایت ها ی مختلف سازگار است.

هک گوشی همسر

 

DroidBox ، Apklnspector، Nmap اپلیکیشن های هک گوشی

· DroidBox یک نوع دیگر از اپلیکیشن های موثر و قوی برای هک گوشی همسر می باشد. با این برنامه به راحتی می توانید به اطلاعات گوشی قربانی دسترسی پیدا کنید.به راحتی می توانید به کلیه ی اطلاعات کاربری فرد در شبکه های مجازی دسترسی پیدا کنید. این برنامه امکان دسترسی به تماس ها، پیام ها و… را فراهم می کند.

· Apklnspector یک نوع از اپلیکیشن های ویژه است که محور اصلی عملکرد آن بر اساس مهندسی معکوس می باشد. این اپلیکیشن شرایطی را برای شما مهیا می کند که کد و سورس اپلیکیشن های دیگر نصب شده در گوشی را بدست آورید و به این ترتیب می توانید به هک گوشی همسر و افراد دیگر بپردازید.

· Nmap یکی از برنامه های مشهور جاسوسی و هک گوشی می باشد. این برنامه در دو نسخه سازگار با گوشی های اندرویدی و رایانه ها ارائه شده اند. با این برنامه جاسوسی به راحتی می توانید کلیه ی اطلاعات مد نظر خود را بدست آورید. یکی از ویژگی های این برنامه سازگاری با گوشی های روت شده و غیر روت می باشد. این برنامه تا حدی ساده طراحی شده است که هر فرد مبتدی نیز می تواند به راحتی با آن کار کند.

هک گوشی همسر

 

SSHDroid ، WI-FI Kill ، Fing network scanner

· SSHDroid یکی از برنامه های هک گوشی برای سیستم اندروید می باشد. این برنامه دارای امکانات زیادی است شما می توانید گوشی خود را بر روی کامپیوتر نصب کنید دستوراتی را بر روی کامپیوتر برای هک گوشی اعمال کنید. حتی می توانید از راه دور به فایل های داخل گوشی دسترسی پیدا کنید. این اپلیکیشن مناسب افرادی است که می خواهند از طریق گوشی به یک کامپیوتر شخصی نفوذ کنند.

· WI-FI kill این اپلیکیشن بسیار مناسب برای هک گوشی های روت شده می باشد. با این برنامه به راحتی می توانید در شبکه وای فای اختلال ایجاد کنید. با توجه به طراحی ساده این برنامه کاملا مناسب افراد مبتدی است

· Fing network scanner یک برنامه برای جاسوسی در برنامه های بیسیم می باشد. با این برنامه به راحتی می توانید اطلاعات دستگاه های متصل به وای فای را به طور دقیق شناسایی کنید.

هک گوشی همسر

 

جلوگیری از هک گوشی موبایل

همانطور که ذکر شده هک کرد گوشی موبایل کار بسیار آسانی است تا جایی که حتی یک فرد مبتدی قادر خواهد بود گوشی قربانی را هک کند. اکنون خوب است با راه های جلوگیری از هک گوشی نیز آشنا شوید.

· به روز رسانی سیستم عامل: آپدیت های که به صورت دوره ای برای گوشی های اندروید و آی او اس داده می شوند از لحاظ امنیتی موجب ارتقا گوشی می شوند و باگ های امنیتی را پوشش می دهند به همین علت از آپدیت گوشی همراه خود غافل نشوید.

· برنامه های مشکوک را نصب نکنید: به هیچ وجه اپلیکیشن های مشکوک را از اینترنت دانلود و نصب نکنید حتی دوستان شما نیز امکان دارد اپلیکیشن جاسوسی یا مخرب برای شما ارسال کنند. به همین علت مراقب برنامه های دانلودی خود باشید. برنامه های مورد نظر خود را را صرفا از اپل استور و گوگل پلی نصب کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا