برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشیهک گوشی

روش های هک کردن تلگرام

تلگرام جز یکی از برنامه های پیام رسان میباشد که روز به روز به محبوبیت آن اضافه شده و مورد استفاده افراد بیشتری قرار میگیرد. این برنامه در مقایسه با سایر سیستم های پیام رسان سریعتر و از امنیت بیشتری برخوردار است. علاوه بر این، تلگرام رابط کاربری واقعا مناسبی دارد. این رابط کاربری دوستانه و طراحی جذاب، آن را واقعاً به برنامه ای مفید و سودمند تبدیل کرده است. این برنامه به طور مجازی در همه سیستم عامل ها از جمله ویندوز، اندروید و غیره کار می کند. حتما شنیده اید که میگویند اکانت فلانی هک شده است یا حتی شاید برای خودتان چنین اتفاقی افتاده است. اما چگونه؟ در این مقاله درباره برخی از راه های هک کردن تلگرام توضیح داده خواهد شد.

هک تلگرام

روش های هک کردن تلگرام
روش های هک کردن تلگرام
 • هک کردن حساب تلگرام به صورت رایگان با استفاده از Telegram web

اگر میخواهید هک تلگرام را به صورت رایگان انجام دهید، باید با استفاده از همان حساب کاربر مورد نظر به Telegram Web یا نسخه Telegram Desktop وارد شوید. این حساب فقط برای فردی میتوانید استفاده کنید که او را میشناسید و از جزییات حساب او اطلاع  دارید. برای استفاده از این روش مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از مرورگر وب سیستم خود، به لینک https://web.telegram.org بروید.
 2. کشور را از فهرست انتخاب کرده و شماره موبایل کاربر مورد نظر را که به حساب تلگرام او لینک شده است، وارد کنید و سپس روی بعد “NEXT” کلیک کنید.
 3. وقتی از شما خواسته شد شماره گوشی هوشمند را تأیید کنید، روی تایید “OK” کلیک کنید.
 4. پس از انجام این کار، کد ورودی به صورت اتوماتیک به شماره موبایلی که وارد کرده اید، ارسال خواهد شد.
 5. از طریق موبایل فرد مورد نظر میتوانید به این پیامک که دارای کد است دسترسی پید کنید. سپس این کد را در قسمت تعیین شده در صفحه سیستم وارد کنید.
 6. به محض انجام این کار، تلگرام کاربر مورد نظر بر روی سیستم شما باز می شود و پس از انجام این کار، تمام پیام های ورودی و خروجی و سایر داده های به اشتراک گذاشته شده در تلگرام به راحتی توسط شما قابل مشاهده هستند.

باید بگویم این روش با اینکه بسیار ساده بوده و رایگان میباشد، اما یکسری ضعف ها و معایب خاص خود را نیز دارد. برای این کار باید به گوشی آن فرد به صورت فیزیکی دسترسی داشته باشید که بتوانید آن کدی که برایش ارسال میشود را بردارید. فرض کنید آن گوشی دارای قفل ورودی باشد و شما هم آن را نمیدانید، در این صورت نمیتوانید به کد دسترسی پیدا کنید. در نتیجه هک کردن تلگرام با این روش بی فایده است.

آموزش هک تلگرام

هک تلگرام
هک تلگرام
 • نحوه هک حساب تلگرام در iPhone / iPad با استفاده از Backup Files

اگر فرد مورد نظر شما از آیفون یا آی پد برای تلگرام استفاده می کند، شما میتوانید به وسیله این روش به راحتی تلگرام او را هک کنید. اگر آن فرد اغلب اوقات از آیفون یا آیپد خود با iTunes پشتیبان (backup) تهیه کند، میتوانید داده های تلگرام او را از این روش به راحتی بررسی کنید. برای اینکه این روش به نتیجه برسد باید از iTunes آن شخص یک پشتیبان (backup) تهیه کنید. برای اینکه نحوه هک کردن پیام های تلگرام با استفاده از فایل های پشتیبان  iOSرا یاد بگیرید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. iTunes را از کامپیوتر کاربر هدف راه اندازی کنید. اگر بتوانید کپی کردن پرونده های پشتیبان را در رایانه خود مدیریت کنید، پس می توانید این کار را در رایانه خود انجام دهید.
 2. با استفاده از کابل برق، گوشی خود را به رایانه شخصی یا Mac وصل کنید.
 3. پس از شناسایی گوشی، روی آن بزنید و سپس روی خلاصه “summary” کلیک کنید.
 4. اکنون بر روی “Restore Backup” کلیک کرده و نسخه پشتیبان را از نسخه های پشتیبان موجود انتخاب کنید. پس از آن می توانید نسخه پشتیبان داده های تلگرام را که تهیه شده از گوشی مورد نظر است، بررسی کنید.

این روش نیز دارای یکسری معایب میباشد. در این روش برای هک کردن تلگرام باید دو دستگاه مورد استفاده باید IOS باشند. همچنین برای استفاده از iTunes باید به رایانه فرد مورد نظر یا Mac او دسترسی داشته باشید. شخص مورد نظر باید پشتیبانی به روز از پیام های تلگرام داشته باشد تا بتوانید به اطلاعات جدید دست پیدا کنید.

 • استفاده از برنامه هایی که برای هک کردن تلگرام طراحی شده اند

این برنامه ها انواع متفاوتی دارند که افراد با اهداف متفاوت از آن ها استفاده میکنند. یکی از این برنامه ها Hack Telegram است؛ همانطور که از نامش مشخص است فقط برای هک کردن تلگرام طراحی شده است و رایگان نیز میباشد. کار کردن با این برنامه بسیار راحت بوده و روند پیچیده ای ندارد. مراحلی که باید طی کنید شامل:

هک کردن تلگرام اسپای۲۴

 1. در ابتدا باید به این لینک بروید: hacktelegram.top
 2. بعد از اینکه وارد لینک شدید، فضایی برای وارد کردن نام کاربری (user name) شخص مورد نظر میشود که باید آن نام کاربری را در آن بنویسید.
 3. بعد از قرار دادن نام کاربری، شما به صفحه دیگری هدایت خواهید شد. شما نیاز خواهید داشت که دو اپلیکیشن را از این صفحه دانلود کنید و باید یک اپلیکیشن را حدود 30 ثانیه باز نگه دارید.
 4. برای دریافت رمزعبور باید یکبار دیگر به مرورگر برگردید. این رمز ورود حساب تلگرام هدف است.
 5. از آنجایی که رمز و همچنین نام کاربری حساب تلگرام را در اختیار دارید، کار کامل و تمام شده است. اکنون، می توانید از طریق تلفن خود به حساب تلگرام شخص مورد نظر خود وارد شوید.
 6. با اینکه تلگرام جز یکی از پیام رسان های محبوب در کل جهان میباشد، اما مانند سایر شبکه های اجتماعی احتمال هک شدن آن وجود دارد. روش هایی که در این مقاله گفته شد میتوانند با توجه به شرایطی که موجود است مورد استفاده قرار بگیرند.

هک کردن حساب تلگرام به صورت رایگان
هک کردن حساب تلگرام به صورت رایگان

هر فردی باید خودش را مسئول دانسته و به حریم خصوصی دیگران احترام بگذارد و از این ابزار فقط برای اهداف درست استفاده کند. نباید هیچوقت به خودتان این اجازه را بدهید که از این روش ها برای ایجاد مزاحت در زندگی شخصی دیگران استفاده کنید. والدین از این ابزارها و روش ها بیشتر استفاده میکنند زیرا نگران فرزندان خود میباشند که از طریق شبکه های اجتماعی راه اشتباه را پیش نگیرند.

هک شدن تلگرام با مخرب ها و بدافزارها

هک تلگرام این روزها بعد از هک اینستاگرام بین کاربران ایرانی داغ و به مسئله خیلی مهمی تبدیل شده. همه گیر شدن گجت های هوشمند و جایگزینی شبکه های اجتماعی موبایلی به جای وبلاگ ها و مسنجرهای قدیمی، دریچه ای جدید رو برای ارتباطات میان کاربران بازکرده.

گول برنامه های هک تلگرام را نخورید

برنامه هایی که دروبسایت ها با این عنوان می بینیم ، صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و درصورت نصب و استفاده از اینگونه برنامه ها ممکن است حریم خصوصی دستگاه و اکانت تلگرامی شما دچار مشکل شود. دقت کنید!

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا