امنیت شبکه و هکامنیت گوشیبرنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشیهک گوشی

روش های هک کردن بازی اندروید بدون روت

امروزه ، اصطلاح “هک کردن” در بازی ها برای استفاده از سیستم بازی یا کدنویسی  در بازی استفاده می شود. ما  در این مقاله قصد داریم روش های مختلفی برای هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن گوشی های موبایل اندرویدی  را به شما آموزش دهیم  تا شما قدر باشید به راحتی مراحل بازی را ادامه دهید.

 دلیل هک کردن بازی اندروید

بازیهای اندرویدی می توانند بسیار سرگرم کننده باشند تا زمانی که هر سطح را بدون مشکل پشت سر بگذارید. اما ، اگر چند روز در یک سطح خاص گیر بیفتید ، این بازی ها بسیار ناامید کننده می شوند. توسعه دهندگان بازی ها بعضی اوقات به طور هدفمند سطحهایی را اضافه می کنند که انجام آنها واقعاً دشوار است. در چنین شرایطی ، تنها راه حل برای عبور از سطح های تحریک کننده که در آن گیر کرده اید ، هک کردن آن بازی است.  با استفاده از  امتیاز هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن می توانید به راحتی از هر سطحی عبور کنید ، هر چقدر هم که سخت باشد! برخی از افراد ممکن است احساس کنند این کار اخلاقی نیست ، اما برای لذت بردن از بازی ، شاید  بعضی اوقات  این کار را بتوان انجام داد. از این رو ، در اینجا ما قصد داریم روشی را مرور کنیم که با استفاده از آن می توانید هر بازی اندرویدی را به راحتی هک کنید.

روش های مختلفی برای هک بازی های اندروید وجود دارد. با این حال ، همه به درد شما نمی خورند. در بیشتر موارد ، موثرترین راه برای “هک کردن” یک بازی اندرویدی ، روت کردن تلفن هوشمند اندرویدی است. ولی با روت کردن  خطر، گوشی همراه را تهدید می کند و این خطر شامل بی فایده بودن دائمی تلفن شما می شود.

هک کردن بازی اندروید بدون روت

آیا امکان هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن وجود دارد؟

برخی از کاربران ممکن است مشتاقانه بدانند که آیا امکان هک بازی ها وجود دارد؟ پس باید بدانند بله ! به دلیل آندروید منبع باز ، امروزه ما می توانیم با هر برنامه اندرویدی هر کاری که بخواهیم انجام دهیم. اما نیاز به دانش عمیق سیستم عامل اندروید برای هک دستی هر برنامه ای است. اما ما روش های ساده ای برای هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن داریم.

در اینجا چند روش و بهره برداری وجود دارد که در اکثر دستگاه های Android کار می کنند.

در اینجا برخی از بهترین برنامه های هک اندروید بدون روت وجود دارد. اگر می خواهید یک بازی را هک کنید ،در زیر به برنامه های هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن اشاره کرده ایم که به شما کمک می کند تا همه بازی های اندروید را هک کنید.

اگر نمی توانید مرحله یا سطح مشخصی را در یک بازی به پایان برسانید ، یا نمی توانید کار یا هدفتان را تا آخر بازی انجام دهید،اکنون شرح بهترین برنامه های هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن را در زیر بخوانید. سپس می توانید مورد مناسب خود را انتخاب کنید.

برنامه Freedom

نرم افزار Freedom یکی از پرکاربردترین ابزار هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن در سال 2020 است. و اگر می خواهید بازی های اندروید را هک کنید ، با استفاده از این برنامه می توانید آنها را هک کنید. برنامه Freedom به شما در خرید هر برنامه Android یا بازی درون برنامه ای کمک خواهد کرد.

از امکانات این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با کمک apk Freedom می توانید بدون ارسال پول به هر هدف بازی برسید.

برنامه Freedom کاملا رایگان است.

این نرم افزار بررسی های مجوز را دور می زند.

این یک برنامه کاربر پسند با راهنمای استفاده آسان موجود است.

هک کردن بازی اندروید بدون روت

برنامه هک بازی SB

بهترین برنامه هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن  برای سال 2020 ، برنامه هک SB Game  است. نصب ساده و کاربرد آن آسان است. برنامه SB Game Hacker جستجوهای مطمئن و مبهم را ارائه می دهد. همچنین به شما امکان می دهد تبلیغات عصبی را در برنامه ها غیرفعال کنید و محدودیت های مجوز را دور بزنید.

بهترین ویژگی این برنامه ایمنی آن است.

این برنامه همیشه حریم خصوصی شما را حفظ می کند ، یعنی برنامه هک SB هیچ داده یا اطلاعاتی را به سرورها نمی فرستد. برنامه هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن Sb به شما کمک می کند تا هر بازی اندرویدی را به طور کارآمد هک کنید.

هک کردن بازی اندروید بدون روت

کارت بازی لئو

Leo Play Card  یک دستگاه هک بازی عالی است که به شما امکان می دهد چندین بازی گوشی هوشمند را به صورت رایگان انجام دهید. شبیه CreeHack است. این برنامه قابلیت هک بازی اندروید بدون روت کردن را به همراه دارد. بهترین نکته در مورد برنامه Leo Play Card این است که تقریباً  با هر دستگاهی سازگار است.

از امکانات این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

به شما امکان می دهد عناصر بازی را دستکاری کنید.

شما به روت کردن دستگاه خود نیازی ندارید.

هک کردن بازی اندروید بدون روت

هک  کردن بازی اندروید بدون روت کردن با برنامه LeoPlay Card

ابزار هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن  ما در سال 2020 برنامه هک LeoPlay Card  است. این برنامه ای شگفت انگیز برای هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن است. این برنامه می تواند طیف گسترده ای از ویژگی ها مانند سکه ، سنگهای قیمتی ، نقاط ، کلیدها و غیره را فراهم کند. این برنامه از روش های تقویت حافظه استفاده می کند و با بسیاری از بازی های اندروید سازگار است.

هک کردن بازی اندروید بدون روت

Lucky Patcher

ابزار عالی بعدی برای هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن برنامه ، Lucky Patcher است. به شما امکان می دهد تبلیغات غیر ضروری را از بازی یا برنامه خود حذف کنید. همچنین می تواند حافظه بازی را تنظیم کرده و به شما در بررسی مجوز کمک کند.

با استفاده از Lucky Patcher می توانید تأیید مجوز هر بازی یا برنامه اندرویدی را حذف کنید ، تبلیغات Google را از هر برنامه یا بازی حذف کنید ، اجزای بازی را تغییر دهید و به صورت دستی هر بازی را ویرایش کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه Clone Application ، از 2 بازی مشابه در یک دستگاه اندرویدی استفاده کنید.

با استفاده از برنامه Lucky Patcher می توانید تمام داده های بازی را به کارت SD منتقل کنید و به صورت دستی نیز می توانید از اطلاعات بازی پشتیبان بگیرید.

نحوه هک کردن بازی های اندروید آنلاین با استفاده از Lucky Patcher:

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

Lucky Patcher را در دستگاه اندروید بارگیری و نصب کنید.

برنامه Lucky Patcher را باز کنید.

لیست برنامه ها و بازی های نصب شده ظاهر می شود.

اکنون Android Game یا برنامه مورد نظر برای هک شدن را انتخاب کنید.

اکنون مجموعه ای از گزینه ها مانند اطلاعات برنامه ، راه اندازی برنامه ، باز کردن منوی وصله ها ، ابزارها ، حذف نصب برنامه و مدیریت برنامه ظاهر می شود.

هک کردن بازی اندروید بدون روت

 هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن با برنامه Game Killer

این یک دستگاه بازی شگفت انگیز است ، به همین  دلیل در لیست ما قرار دارد. برنامه Game Killer یک برنامه هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن است که می تواند به شما در بازی های پردرآمد به صورت رایگان کمک کند. شما می توانید یک بازی را مطابق با آن با کمک یک ابزار Game Killer سفارشی کنید. این یک گزینه اسکن ساده دارد و می تواند به دستگاه از راه دور متصل شود.

نحوه هک کردن بازی های اندروید با استفاده از برنامه Game Killer:

برنامه Game Killer را بارگیری کنید.

برنامه Killer را در اندروید خود باز کنید.

اکنون لیستی از بازی هایی که می توانید با استفاده از Game Killer هک کنید ظاهر می شود.

بازی را که می خواهید هک کنید انتخاب کنید.

شما می توانید هر بازی را هک کرده و سنگهای قیمتی یا سکه نامحدود را بدست آورید.

هک کردن بازی اندروید بدون روت

هک کردن بازی اندروید بدون روت کردن  با برنامه CreeHack

این بهترین برنامه برای کاربرانی است که به دنبال برنامه هک کردن بازی اندروید هستند. در بسیاری از وب سایت ها ، این وب سایت به صورت رایگان در دسترس است. این برنامه می تواند به شما کمک کند سنگهای قیمتی ، سکه های پرداخت شده را برای پایان دادن به برخی از سطوح بارگیری کنید. همچنین ، با استفاده از این برنامه می توانید تمام محدودیت ها را برطرف کنید.

از ویژگی های این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

به راحتی با تمام نسخه های مختلف تلفن آندروید استفاده می شود.

بدون هزینه برای بارگیری.

این برنامه راه های آسان برای هک یک برنامه را فراهم می کند.

این برنامه برای روتر و دستگاه روت شده خوب است.

این می تواند با موفقیت تمام الزامات پرداخت را دور بزند.

این مورد در بین بازیکنان حاضر در سراسر جهان بسیار محبوب است و برای بارگیری رایگان در دسترس است. این هک بازی به کاربران امکان می دهد سکه های اضافی جمع کنند و زندگی بیشتری در یک بازی داشته باشند. این برنامه را می توان با تلفن های اندرویدی روت شده و غیر روت نیز استفاده کرد. این ابزار هک به طور عامیانه برای هک بازی هایی مانند clash of clans و موارد دیگر استفاده می شود. سرعت بازی ها نیز می تواند تغییر کند تا کاربر روانتر بازی را انجام دهد. این  برنامه هیچ محدودیتی در افزایش سکه یا زندگی ندارد. گیمرها می توانند آن را امتحان کنند.

هک کردن بازی اندروید بدون روت

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا