دسته‌بندی نشده

روش های هک تلگرام با شماره تلفن

یکی از روش های نفوذ به حساب های کاربری تلگرامی افراد، هک تلگرام با شماره تلفن می باشد. در این روش هکر ها با در اختیار داشتن شماره تلفن، به راحتی اکانت تلگرامی افراد را تحت کنترل خود در می آورند و اطلاعات آن ها را آشکار می سازند. پس شما برای اطلاع از برنامه هک تلگرام با شماره افراد و هک شماره تلفن در تلگرام در این مطلب از وبسایت SPY24 ما را همراهی کنید.

هک کردن تلگرام

سوشیال مدیا ها امروزه بخش مهمی از زندگی روزمره افراد را در سراسر جهان تشکیل داده اند. تلگرام نیز از نرم افزار های اجتماعی پر قدرت است که در سال های اخیر، هکر های متعددی تلاش کردند تا امنیت این اپلیکیشن را از بین ببرند و باگ های امنیتی آن را مشخص کنند. اما این اپلیکیشن یکی از امن ترین نرم افزار های ارتباطی جهان است و پاول دورف، سازنده این اپلیکیشن، جایزه ۲۰۰ هزار دلاری را برای نخستین فردی که بتواند سرور های این نرم افزار را هک کند، در نظر گرفته است.

خوشبختانه تاکنون هیچ هکری نتوانسته به سرور اصلی این برنامه دسترسی پیدا کند و اطلاعات کاربران تلگرامی را به سرقت ببرد. اما هکر ها همیشه راه های هوشمندانه ای را برای دزدیدن اطلاعات به کار می گیرند و می توانند به صورت جداگانه به اکانت های تلگرامی افراد دسترسی پیدا نمایند. در این میان هک تلگرام با شماره تلفن نیز یکی از راه های ردیابی این پیام رسان است.

هک تلگرام با شماره تلفن

هک تلگرام با شماره تلفن؛ بهترین روش های هک تلگرام

به طور قاطع باید گفت که دسترسی به سرور های اصلی تلگرام اصلا ممکن نیست و نمی توان با هیچ روشی، سرور های تلگرام را تحت کنترل درآورد. اما می توان اکانت های تلگرامی را به صورت مجزا و جداگانه هک نمود. در واقع این روش های هک کردن تلگرام، اغلب برای هدف های کوتاه مدت و یا در نظر گرفتن موقتی برخی افراد به کار می رود.

امروزه روش های مختلفی برای هک کردن اکانت های تلگرامی در بین هکر ها و افراد سودجو رایج است که می توان به روش های مانند:

 • فیشینگ
 • هک کردن با استفاده از اپلیکیشن های فیک
 • استفاده از رات و تروجان ها 

امروزه یکی از رایج ترین روش های دسترسی به اطلاعات تلگرامی افراد، هک تلگرام با شماره تلفن می باشد. هک تلگرام با شماره افراد این امکان را برای هکر ها فراهم می کند تا تنها با داشتن شماره تلفن فرد مورد نظر، اطلاعات محرمانه حساب کاربری او را به سرقت ببرند.

برنامه هک تلگرام با شماره افراد

آیا هک تلگرام با شماره تلفن ممکن است؟

از آن جایی که امروزه سوشیال مدیا ها در دسترس تمام قشر های جامعه و همچنین گروه های سنی مختلف قرار گرفته است، بسیاری از والدین نگران مشکلات رایج در فضا های مجازی هستند. از این جهت سعی کرده اند تا با استفاده از روش و برنامه هک تلگرام با شماره افراد، فعالیت فرزندان خود در این اپلیکیشن ارتباطی را کنترل کنند. در واقع می توان گفت که هک تلگرام با شماره تلفن، یکی از راه های ساده کنترل اکانت های تلگرامی است و حتی افراد مبتدی و بی تجربه نیز می توانند به راحتی آن را انجام دهند.

همان طور که ذکر شد، با در دست داشتن شماره تلفن فرد مورد نظر می توان وارد اکانت تلگرام او شد و به تمامی اطلاعات او نظیر چت ها، فایل های به اشتراک گذاشته شده، ویس ها، تصاویر، ویدئو ها و حتی مخاطبین و شماره تلفن آن ها نیز دسترسی پیدا کرد. البته این روش با این که در ابتدا ساده به نظر می رسد، اما اشکالات و محدودیت های مخصوص خود را دارد که در برخی موارد دسترسی هکر ها به هک تلگرام با شماره تلفن را با مشکل رو به رو می کنند. از این روش تنها در شرایطی می توان استفاده کرد که شماره تلفن همراه فرد مورد نظر، همان شماره ای باشد که در هنگام ورود به اپلیکیشن تلگرام، ثبت کرده است. در غیر این صورت هک کردن با این روش، امکان پذیر نیست.

هک شماره تلفن در تلگرام

نحوه هک تلگرام فقط با شماره تلفن

یکی از آسان ترین روش ها برای هک تلگرام با شماره تلفن این است که یکی از نسخه های این اپلیکیشن مانند تلگرام طلایی، تلگرام پلاس و … را دانلود کرده و بر روی تلفن همراه خود اجرا کنید. پس از نصب این برنامه برای ورود، شماره تلفن فرد مورد نظر را وارد نمایید. در این مرحله کد تاییدی برای شماره فرد ارسال می شود که باید به آن با استفاده از ترفند های مهندسی اجتماعی دسترسی پیدا کرده و آن را در تلفن همراه خود وارد کنید.

از این طریق به راحتی به اکانت تلگرامی فرد مورد نظر دسترسی پیدا خواهید کرد. اما از آن جایی که ممکن است با روش های مهندسی اجتماعی دسترسی به کد تایید امکان پذیر نباشد و نتوانید به تلفن فرد به صورت فیزیکی دسترسی پیدا کنید، لازم است تا از قبل با ارسال رات ها و تروجان ها، تلفن همراه فرد مورد نظر را هک کنید تا با ارسال کد تایید، از راه دور به آن دسترسی داشته باشید. توجه کنید که پس از دریافت کد تایید، آن را به سرعت از تلفن همراه فرد مورد نظر پاک نمایید.

هک تلگرام بدون کد با شماره

برنامه هک تلگرام با شماره تلفن

از آن جایی که هک تلگرام با شماره افراد نیاز به کد تایید دارد، ممکن است که هکر ها با مشکلات مختلفی رو به رو شوند و فرایند هک کردن به طور کامل انجام نگیرد. از این جهت می توان با دانلود هک تلگرام با شماره تلفن و همچنین استفاده از برنامه های مخصوصی، به سرقت اطلاعات اقدام کرد. یکی از رایج ترین و مشهور ترین نرم افزار های مخصوص هک کردن سوشیال مدیا ها، نرم افزاری به نام SPY24 می باشد. عملکرد این نرم افزار همانند حملات فیشینگ است و تروجان ها و ویروس ها را به تلفن همراه فرد مورد نظر انتقال می دهد.

این تروجان ها، تمام اطلاعات درون تلفن همراه را به هکر ها ارسال کرده و دسترسی به پیام های شخصی افراد در تلگرام نیز آسان خواهد شد. در واقع با استفاد از این نرم افزار، کل اطلاعات همراه فرد در اختیار هکر ها قرار می گیرد که اپلیکیشن تلگرام نیز یکی از ان ها می باشد. برای این فرایند می توانید از نرم افزار های ساخت رات نظیر AndroRAT نیز استفاده کنید. این نرم افزار ها عملکردی مشابه به یکدیگر دارند و تنها در برخی موارد با یکدیگر متفاوت اند.

نحوه هک تلگرام با شماره تلفن

اشکالات هک تلگرام با داشتن شماره تلفن

روش هک تلگرام با شماره تلفن مانند سایر روش های هک کردن سوشیال مدیا ها، اشکالات خاص خود را دارد.

 1. یکی از بزرگ ترین معایب این روش، این است که برای دسترسی به حساب کاربری افراد حتما به کد تایید یا همان کد احراز هویت، نیاز دارید و از آن جایی که این کد به شماره تلفن افراد ارسال می شود، ممکن است  فرد مورد نظر با مشاهده پیامک آن متوجه احتمال نفوذ به تلگرامش شود. از این جهت این روش، روش امنی نیست.
  • از دیگر اشکالاتی که در این روش وجود دارد، این است که به محض نفوذ به حساب کاربری تلگرامی فرد، در قسمت Active Session، نام و مشخصات کامل تلفن همراه هکر مشاهده می شود. از این جهت فرد مورد نظر به سرعت به هک شدن اطلاعات خود پی خواهد برد و از راه های قانونی اقدام خواهد کرد. به همین دلیل توصیه برای جلوگیری از هک تلگرام با شماره تلفن می شود که هر چند وقت یکبار به تنظیمات تلگرام خود مراجعه کنید و با چک کردن قسمت Active Session، از دستگاه هایی که به اکانت تلگرامی شما متصل هستند، مطمئن شوید.
  هک تلگرام با شماره تلفن بدون کد

  راه های جلوگیری از هک تلگرام با شماره تلفن

  هرچه دنیا اینترنت و سوشیال مدیا ها طرفداران بیشتری پیدا کند و گسترده تر شود، احتمال هک شدن و به سرقت رفتن اطلاعات کاربران نیز بیشتر خواهد شد. از این جهت یادگیری روش های جلوگیری از هک سوشیال مدیا ها از ضروری ترین مسائل برای هر فرد می باشد. یکی از روش های جلوگیری از هک تلگرام با شماره تلفن، استفاده از فرایند تایید دو مرحله ای می باشد.

  با فعال کردن گزینه تایید دو مرحله ای، یک کد ۶ رقمی در اختیارتان قرار می گیرد که هکر ها برای نفوذ به اکانت تلگرامی شما، به آن نیاز دارند. در واقع این روش یکی از امن ترین روش ها برای جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات تلگرامی عنوان شده است. بهتر است حتما از یک آنتی ویروس قوی بر روی تلفن همراه خود استفاده کنید و به هیچ عنوان بر روی لینک ها و ایمیل های مشکوک و ناشناس کلیک نکنید. بسیار متشکریم که تا پایان مطلب هک تلگرام با شماره تلفن از سایت اسپای۲۴ ما را همراهی کردید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا