دسته‌بندی نشده

روش های هک تایید دو مرحله ای واتساپ

امروزه هک تایید دو مرحله ای واتساپ به یکی از مهم ترین باگ های امنیتی این اپلیکیشن ارتباطی تبدیل شده است. دسترسی به کد تایید دو مرحله ای، با این که در ابتدا فرایند سخت و پیچیده ای به نظر می رسد، اما غیر ممکن نخواهد بود و به راحتی اطلاعات شما را در اختیار هکر ها قرار خواهد داد.

تایید دو مرحله ای در واتساپ

با توجه به این که امروزه سرقت اطلاعات و دسترسی به تلفن های همراه افراد بیش از پیش افزایش یافته، روش های متعددی نیز برای جلوگیری از هک شدن اطلاعات تلفن های همراه به میان آمده است. امروزه استفاده از اپلیکیشن های ارتباطی در کل جهان به بالاترین حد خود رسیده، که این امر توجه هکر ها و افراد سودجو برای نفوذ به حساب های کاربری سوشیال مدیا ها را به خود جلب کرده است.

استفاده از آپشن تایید دو مرحله ای در سوشیال مدیا ها، یکی از بهترین و قوی ترین راه های جلوگیری از دزدیده شدن اطلاعات کاربری در این اپلیکیشن ها می باشد. اما متاسفانه افراد بسیاری از آن آگاهی ندارند و با فعال نکردن آن، راه هک شدن حساب های واتساپ، اینستاگرام، تلگرام و … را برای افراد سودجو راحت تر می کنند. با این وجود در سال های اخیر گمان می رفت که با تایید دو مرحله ای رمز عبور، بتوان از نفوذ کامل هکر ها جلوگیری کرد. اما امروزه روش جدیدی برای هک تایید دو مرحله ای واتساپ به میان آمده است که به باگ بزرگی در امنیت این اپلیکیشن ارتباطی اشاره می کند.

هک تایید دو مرحله ای واتساپ

آیا هک تایید دو مرحله ای واتساپ ممکن است؟

تایید دو مرحله ای در واتساپ در واقع راهی برای جلوگیری از نفوذ هکر ها به اطلاعات حساب های کاربری اپلیکیشن ها و دزدیدن پیام های شخصی می باشد. اما متاسفانه با این که این فرایند از امنیت بالایی برخوردار است، اما باز هم می توان با روش های مختلفی به هک تایید دو مرحله ای واتساپ پرداخت.

در واقع هک تایید دو مرحله ای واتساپ، مانند سایر روش های هک این اپلیکیشن اجتماعی آسان نیست و بسیار پیچیده است. اما با این وجود هکر های حرفه ای می توانند نسبت به دزدیدن اطلاعات با استفاده از هک کردن کد تایید دو مرحله ای اقدام نمایند. به طور کلی می توان گفت که هک کردن واتساپ و دسترسی و کنترل کامل پیام ها و فایل ها، با استفاده از هک کد تایید دو مرحله ای، یک فرایند بسیار پیچیده و سخت است، اما غیر ممکن نخواهد بود.

هک تایید دو مرحله ای واتساپ

روش های هک تایید دو مرحله ای واتساپ

روش های مختلفی برای هک تایید دو مرحله ای واتساپ وجود دارد که تنها هکر های بسیار حرفه ای می توانند از آن ها استفاده کنند. در واقع هک تایید دو مرحله ای واتساپ توسط افراد عادی به هیچ عنوان انجام نمی شود و هکر ها نیز وقت خود را صرف هک یک اکانت واتساپ برای مقاصد بی پایه و اساس نخواهند کرد. اما با این حال آشنایی با روش های هک کد تایید دو مرحله ای، می تواند برای جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعاتمان یاری رسان باشد.

نخستین روشی که هکر ها از آن برای هک کد تایید دو مرحله ای استفاده می کنند، روش مهندس اجتماعی می باشد. این روش بسیار کاربردی و حساس است و هکر ها با استفاده از ترفند های مهندسی اجتماعی، با افراد صمیمی می شوند. پس از ایجاد صمیمیت، هکر ها به راحتی می توانند کد تایید دو مرحله ای را پیدا کنند. اما روش دیگر اندکی پیچیده تر و سخت تر می باشد. این روش توسط فردی به نام کوین میتنیک ابداع شد و از اصول فینیشینگ پیروی می کند.

در این روش هکر ها یک ایمیل مشابه با ایمیل رسمی واتساپ می سازند و از طریق آن، لینکی را به فرد مورد نظر خود ارسال می کنند. شباهت ایمیل ها به اندازه ای زیاد است که تشخیص اصل یا فیک بودنشان راحت نیست. فرد مورد نظر با کلیک بر روی این لینک، اطلاعات خود را به راحتی وارد کرده و با ثبت کردن آن ها، در ظاهر فرایند تایید دو مرحله ای فعال می شود و یک کوکی موقت ایمن ساخته خواهد شد. اما در حقیقت هکر ها با کپی کردن این کوکی موقت در سایت اصلی واتساپ، به راحتی می توانند به اطلاعات حساب کاربری افراد دسترسی پیدا کنند.

هک تایید دو مرحله ای واتساپ

هک واتساپ با شماره بدون کد

برای این که بتوانید با استفاده از هک تایید دو مرحله ای واتساپ به اطلاعات حساب کاربری واتساپ افراد نفوذ کنید، باید ابتدا کد تایید را وارد نمایید. توجه داشته باشید که دور زدن تایید دو مرحله بدون کد تایید، امری غیر ممکن است و تبلیغات انجام شده در این خصوص، دروغ و یکی از شیوه های مهندسی اجتماعی می باشد. اما شما می توانید با وارد کردن شماره های مختلف، کد تایید را به دست آورید.

یکی از راه های هک کردن کد تایید واتساپ، استفاده از یک ایمیل برای بازیابی کد تایید می باشد. شما با نفوذ به تلفن همراه افراد می توانید واتساپ او را غیر فعال کرده و برای راه اندازی مجدد آن، از ایمیل و یک شماره مجازی استفاده کنید. در این صورت کد تایید مستقیما به شماره مجازی شما ارسال شده و از طریق ایمیلتان نیز می توانید آن را بازیابی کنید یا تغییر دهید.

هک تایید دو مرحله ای واتساپ

هک واتساپ با شماره تلفن

یکی از دیگر روش های متداول برای هک تایید دو مرحله ای واتساپ، استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر می باشد. شما می توانید تنها با داشتن شماره همراه او، به اکانت کاربری فرد مورد نظر نفوذ کرده و اطلاعاتش را به سرقت ببرید. برای این امر می توانید از روشی به نام اسپوفینگ استفاده کنید. در این روش شما باید با ترفند های مهندسی اجتماعی به آدرس IP و mac گوشی فرد مورد نظر دسترسی پیدا کنید و سپس ان ها را به صورت دستی وارد سیستم کامپیوتری یا گوشی خود، کنید. از این طریق به راحتی می توانید خود را به جای فرد مورد نظر جا بزنید و با یک حمله سایبری دقیق، اطلاعاتش را به دست آورید.

هک تایید دو مرحله ای واتساپ

نرم افزار های هک تایید دو مرحله ای واتساپ

نحوه هک تایید دو مرحله ای در واتساپ بدین صورت است که شما می توانید هم با روش کوین میتنیک به سرقت اطلاعات اقدام کنید، و هم از طریق نرم افزار های مخصوص، این فرایند را به انجام برسانید. نرم افزار IKeyMonitor، یکی از نرم افزار های رایج برای هک تایید دو مرحله ای واتساپ به شمار می آید که با نصب آن به صورت پنهانی در تلفن همراه فرد مورد نظر، می توانید به کد تایید دو مرحله ای دست پیدا کنید.

این نرم افزار در واقع تمام ضربات بر روی صفحه کلید گوشی را به ثبت می رساند و برای شما ارسال می کند. از دیگر کاربرد های این نرم افزار، امکان گرفتن اسکرین شات از صفحه است، بدون این که فرد مورد نظر متوجه آن شود. شما می توانید با بررسی اطلاعات ارسال شده توسط این برنامه، به کد تایید دو مرحله ای واتساپ دست پیدا کنید.

هک تایید دو مرحله ای واتساپ

جلوگیری از هک تایید دو مرحله ای در واتساپ

بسیاری از افراد تمایلی برای وارد کردن شماره همراه خود برای تایید دو مرحله ای واتساپ ندارند، از این جهت می توانند از شماره ثابت خانگی نیز استفاده کنند. با وارد کردن شماره ثابت در فیلد مربوطه، ارسال کد به تلفن همراه غیر فعال شده و با کلیک بر روی گزینه call me، کد تایید دو مرحله ای به صورت تماس در اختیار افراد قرار می گیرد. این روش از هک تایید دو مرحله ای واتساپ جلوگیری کرده و هکر ها برای نفوذ به اکانت کاربری افراد باید مسیر سخت و تقریبا غیر ممکنی را طی کنند.

البته هوشیار باشید که استفاده از روش کوین میتنیک، که در مطالب پیشین به آن اشاره کردیم، همچنان ممکن است و هکر ها با استفاده از ایمیل های فیک و مشابه، کد تایید را به دست می آورند. از دیگر روش های بالا بردن امنیت تلفن همراه، این است که به هیچ عنوان بر روی ایمیل های مشکوک و یا لینک های ناشناس کلیک نکنید و بدون داشتن آگاهی کامل، هیچ فرم اطلاعاتی را تکمیل ننمایید. همچنین تلفن همراه خود را در اختیار افراد مختلف حتی برای چند دقیقه کوتاه نیز قرار ندهید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا