برنامه هکنرم افزار کنترل والدینهک گوشی

روش های هک اندروید از راه دور

آیا هک اندروید از راه دور  امکان پذیر است؟ روش هک اندروید از راه دور چیست ؟ چطور می توان بدون اطلاع صاحب گوشی، هک اندروید از راه دور  انجام داد سیستم عامل اندروید یک سیستم پیشرفته همراه کد نویسی قوی است که به عنوان سیستم متن باز شناخته می شود، این سیستم امکانات بسیار زیادی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد و به دسترسی کاربران را به تنظیمات سیستم بالا می برد، درست است که این موضوع از بهترین ویژگی های اندروید می باشد اما در عین حال باعث راحتی هک اندروید از راه دور شده است.

هک اندروید از راه دور

هک اندروید از راه دور :

سیستم های اندروید همانطور که گفته شد به دلیل استفاده از ساختار متن باز می توانند نشیمن بسیار مناسبی برای بدافزارها باشند و به راحتی از ویروس ها و بدافزارها در سیستم خود پذیرایی کنند، هک اندروید از راه دور نه تنها امکان پذیر است بلکه در سال 2021 با پیشرفت تکنولوژی روش های بسیار زیادی برای آن طراحی شده است، شما می توانید به راحتی با استفاده از برنامه ها هک اندروید جدید به نفوذ به گوشی همراه دیگر افراد بپردازید و در عین حال نیز می توانید از روش های مختلف برای افزایش امنیت گوشی همراه خود در برابر هک اندروید از راه دور استفاده کنید.

آیا هک اندروید از راه دور امکان پذیر است؟

این یکی از بزرگترین سوال های ذهنی افراد در سال های اخیر بوده است که آیا هک گوشی اندروید امکان پذیر است یا خیر؟

در پاسخ به این سوال می توانم پاسخ دهم که نه تنها هک اندروید بلکه هک تمامی دستگاه های الکترونیکی با روش های مختلف امکان پذیر است، توجه داشته باشید علم به میزانی پیشرفت کرده است و جهان از تکنولوژی هایی بهره می گیرد که به اجازه می دهند تا با استفاده از پلتفرم های مختلف و اتصال به اینترنت به تمامی دستگاه های جهان نفوذ کنیم.

راه ها و روش های هک اندروید از راه دور به میزانی متنوع و زیاد هستند که نمی توانیم تمامی این روش ها را در این متن برای شما عزیزان بیان کنیم، برای مثال یک کامپیوتر مجهز به سیستم لینوکس را می توان بهترین و اولین روش مورد استفاده برای یک هکر دانست، زیرا سیستم گوشی های اندروید بر اساس هسته اصلی سیستم لینوکس طراحی شده اند و سیستم لینوکس به راحتی می تواند در آن نفوذ داشته باشد.

بهترین راه هک اندروید از راه دور چیست ؟

هک گوشی اندروید از راه دور همانطور که گفته شد، روش های بسیار زیادی دارد اما مسلما این روش ها نیاز به یادگیری و علم بالا دارند و برای هر شخصی مورد استفاده نخواهند بود، بهترین راه برای هک اندروید توسط افراد عادی استفاده از نرم افزارهای قوی است، این نرم افزارها پیچیدگی بسیار زیادی دارند اما می توانند کارایی بسیار زیادی نیز برای شما داشته باشند، برنامه های هک اندروید از راه دور به دو دسته تقسیم می شوند:

1 ــ برنامه های هک اندروید برای کنترل و نظارت بر گوشی:

مسلما هک اندروید برای نظارت بر گوشی همراه بسیار آسان تر از روش های دیگر خواهد بود، زیرا برنامه های پرکاربرد بسیار زیادی در این زمینه طراحی شده اند که شما می توانید از آنها استفاده کنید بدون اینکه نیاز به فراگیری آموزش هک داشته باشید و از کد های پیچیده و روش های سخت استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از این برنامه ها گوشی همراه فرزندان خود، والدین سالخورده و حتی گوشی همراه خودتان را از راه دور به راحتی کنترل کنید و نگرانی های خود را کاهش دهید، شما با استفاده از این برنامه ها روی اطلاعات همراه گوشی همراه مورد نظر دسترسی کامل خواهید داشت و حتی می توانید موقعیت مکانی شخص مورد نظر را نیز به دست آورید.

هک اندروید از راه دور

2 ــ برنامه های هک اندروید برای به دست آوردن اطلاعات شخصی :

روش دوم مسلما هک کوتاه مدت اندرید است که به منظور کنترل صورت نمی گیرد بلکه تنها برای به دست آوردن اطلاعات شخصی انجام می شود، بهترین روش برای این نمونه استفاده از هک گوشی با لینک است، زیرا در این صورت هکر می تواند به محض کلیک کردن شما روی لینک در چند لحظه تمامی اطلاعات موجود در گوشی همراه شما را دریافت کند و به اطلاعات شخصی شما همانند لیست تماس ها، لیست پیام ها، لیست مخاطبین، لیست گالری و… دسترسی داشته باشد.

برای افرادی که به دنبال برنامه های خاص برای هک اندروید از راه دور هستند می توانم برنامه های Hackode  ، Zanti و AndroRAT را پیشنهاد کنم، این نرم افزار ها از بهترین نرم افزارهای هک شناخته می شوند در حالی که پیچیدگی گسترده ای ندارند و شما به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.

هک اندروید از راه دور

نکته :

توجه داشته باشید در هک اندروید توسط برنامه شما باید نسبت به ابزار مورد استفاده خود اطلاعات زیادی به دست آورید و از درست عمل کردن آن مطمئن باشید زیرا امروزه کلاهبرداران اپلیکیشن های تقلبی بسیار زیادی به بازار ارائه کرده اند، به همین ما پیشنهاد می کنیم هک اندروید از راه دور توسط برنامه را اول برای گوشی های در دسترس خودتان انجام دهید، با این کار شما در هک گوشی تجربه پیدا خواهید کرد و متوجه ریزه کاری ها خواهید شد.

هک اندروید از طریق لینوکس :

علاوه بر روش بالا برای هک اندروید توسط مبتدی ها، بهترین روش هک اندروید توسط هکر های حرفه ای مسلما استفاده از سیستم لینوکس است، سیستم لینوکس به راحتی می تواند به ساختار خود در اندروید نفوذ کرده و تمامی اطلاعات مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهد.

برای هک اندروید از راه دور از طریق لینوکس در ابتدا باید نسخه کالی لینوکس را روی سیستم خود نصب کنید، سپس شما می توانید با استفاده از ترمینال محبوب لینوکس برنامه msfvenom را فراخوانی کنید، این برنامه یکی از بهترین ابزارهای موجود برای هک اندروید می باشد.

توجه داشته باشید شما برای نصب این برنامه در سیستم خود نیازمند به چندین دستور در سیستم خود هستید، سپس برای شخص شخص قربانی یک لینک با نام Name.apk فرستاده می شود، در صورتی که شخص قربانی تنها روی این لینک کلیک کند، هک شما با موفقیت روبرو خواهد شد .

در این روش شما نیاز به دانش بسیار گسترده ای ندارید تنها باید کالی لینوکس را نصب کرده و برنامه مورد نظر را با انجام کد های دستوری فراخوانی کنید و یک سری قواعد را برای استفاده از سیستم عامل کالی لینوکس رعایت کنید.

هک اندروید از راه دور

روش های بالا بردن امنیت گوشی برای جلوگیری از هک گوشی اندروید :

هک اندروید تنها یکی از سوال های بزرگ در ذهن مردم است، در حالی که سوال بزرگتر چگونگی بالا بردن امنیت گوشی های همراه در برابر هک اندروید از راه دور است در حالی که تنها می تواند در سال 2021 با استفاده از چند خط کد یا یک برنامه گوشی همراه یک شخص دیگر را هک کرد و به تمامی اطلاعات شخصی او حتی به صورت زنده نظارت و کنترل داشت.

هک اندروید از راه دور

برای جلوگیری از هک گوشی اندروید از راه دور روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت :

1 ــ استفاده از آنتی ویروس در گوشی همراه خود :

برای جلوگیری از هک اندروید از راه دور اولین راه استفاده از آنتی ویروس در گوشی همراه است، توجه داشته باشید 90% روش های هک اندروید از راه دور از لینک های آلوده استفاده می کنند، در صورتی که اگر شما روی گوشی همراه خود یک آنتی ویروس نصب کنید لینک های آلوده به هیچ وجه نمی توانند به گوشی همراه شما دسترسی داشته باشند.

هک اندروید از راه دور

2 ــ توجه به منبع برنامه هایی که نصب می کنید:

بعد از هک گوشی با استفاده از لینک گسترده ترین روش برای هک اندروید از راه دور، نصب برنامه های مختلف توسط شخص قربانی است، برای مثال در یک مارکت اینترنتی به شما یک برنامه فتوشاپ با بهترین امکانات پیشنهاد می شود و شما به دلیل امکانات عالی بدون وقفه این برنامه را نصب می کنید در حالی که این برنامه تنها برای دسترسی به اطلاعات شخصی سیستم شما ساخته شده است و به محض نصب می تواند به تمامی اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند.

به همین دلیل دومین روش جلوگیری از هک گوشی اندروید استفاده نکردن از برنامه های ناآشنا و تایید نشده است، تنها از سایت هایی برنامه دانلود کنید که در ابتدا آدرس اینترنتی https قرار داشته باشد و تنها از مارکت هایی برنامه خریداری کنید که جز مارکت های معتبر باشند، برای مثال مارکت گوگل پلی جز مارکت های برتر شناخته می شود.

البته از دیگر راه های شناخت این قبیل برنامه ها بررسی اطلاعات داده شده برای برنامه است، برخی از برنامه ها در توضیحات خود ویژگی های غیر ممکن را ارائه داده اند شما در اولین مرحله باید بررسی کنید که آیا ویژگی های بیان شده با عقل جور در می آید یا خیر؟ سپس برنامه مورد نظر را نصب کنید.

هک اندروید از راه دور

3 ــ بالا بردن امنیت گوشی همراه :

گوشی همراه یک وسیله شخصی است و شما نباید آن را در اختیار افراد دیگر قرار دهید، یکی از راحت ترین راه های هک نصب برنامه به صورت دستی توسط هکر است، جالب است که بدانید این فرآیند تنها چند دقیقه زمان می برد پس سعی کنید برای گوشی همراه خود قفل امنیتی قوی طراحی کنید و به هیچ عنوان آن را در اختیار حتی آشنا های خود نیز قرار ندهید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا