جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

روش های مطمئن ردیابی گوشی سرقتی

در این مقاله قصد داریم پیرامون موضوع مهم ردیابی گوشی سرقتی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. با توجه به آن که ردیابی گوشی سرقتی از جمله مهمترین موضوعات در زمینه پیشرفت تکنولوژی می باشد، احتمالا شما نیز مایل به کسب اطلاعات جامعی در این زمینه می باشید. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با نحوه ردیابی گوشی سرقتی آشنایی کسب کنید.

ردیابی گوشی سرقتی

نحوه ردیابی گوشی سرقتی

با توجه به آنکه ممکن است سیستم عامل های متفاوتی مانند آیفون و اندروید مورد سرقت قرار بگیرند، در این مقاله تصمیم داریم به بررسی تمام ابعاد این موضوع بپردازیم و ردیابی گوشی سرقتی را از تمام ابعاد آن مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید تا با نحوه ردیابی گوشی سرقتی آشنایی پیدا کنید.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی گم شده

هنگامی که گوشی شما مورد سرقت قرار می گیرد و یا اینکه گوشی خود را گم می کنید، باید اقداماتی را انجام دهید زیرا در این صورت، در شرایطی قرار دارید که کلاهبرداران از اطلاعات شما استفاده خواهند نمود و نیاز است تا به سرعت گوشی خود را مورد ردیابی قرار دهید و یا اقدامات دیگری را به انجام برسانید.

اولین کاری که لازم است انجام دهید این است که سیم کارت خود را مسدود کنید و از این که اطلاعاتتان مورد استفاده افراد کلاهبردار قرار بگیرد، جلوگیری نمایید، زیرا ممکن است کلاهبرداران با استفاده از سیم کارت شما اقدامات ناشایستی انجام دهند و مرتکب جرم شوند. سپس برای ردیابی گوشی سرقتی خود اطلاعات گوشی مورد نظرتان را به اپراتورهای مخابرات اطلاع دهید و ردیابی گوشی خود را در این سامانه ها فعال نمایید.

شما از طریق این کار ردیابی گوشی خود را در تمام استان‌های کشور فعال خواهید نمود. یکی از فواید گوشی های نسل جدید که وارد بازار می‌ شوند این است که سارقان نمی‌ توانند شماره سریالی این نوع گوشی‌ ها را تغییر بدهند و در صورتی که این گوشی ها مورد سرقت قرار بگیرد شما می توانید با پیگیری شماره سریال آن، حتی در صورتی که گوشی شما خاموش باشد آن را مورد ردیابی قرار دهید و ردیابی گوشی سرقتی خاموش خود را از این طریق انجام دهید.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی سرقتی خاموش

ردیابی گوشی سرقتی که خاموش باشد از طریق روش‌ های خاصی انجام می‌ شود و با نصب نرم‌ افزار و یا از طریق جی پی اس و اینترنت امکان پذیر نمی باشد. اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که گوشیتان مورد سرقت قرار گرفته است، باید این موضوع را بدانید که به محض آن که گوشی شما مورد سرقت قرار می گیرد، توسط سارقان خاموش می شود تا امکان ردیابی آن از طریق جی پی اس امکان پذیر نباشد. بنابراین شما باید روش‌ های ردیابی گوشی سرقتی را امتحان نمایید که از طریق خاموش بودن آن نیز امکان پذیر باشد که ما در ادامه به بررسی این روش ها خواهیم پرداخت.

در این قسمت به توضیح پیرامون ردیابی گوشی سرقتی خاموش با سیم کارت همراه اول خواهیم پرداخت. شما ابتدا باید به سوزاندن سیم کارتی که بر روی گوشیتان فعال بوده است اقدام نمایید و شماره IMEI گوشیتان که هنگام خرید بر روی جعبه گوشیتان درج شده بوده، به سرویس ردیابی گوشی همراه اول ارسال نمایید.

در این قدم شما باید کد مورد نظر را به۱۱۱۲۱۴۱# ارسال نمایید و یا شماره ۲۱۴۱ را به ۱۱۱ ارسال نمایید. شما پس از ۱۰ روز نتیجه جستجوی گوشی مورد نظرتان را دریافت خواهید نمود و اگر پس از ده روز هیچ پیامکی دریافت نکردید، باید دوباره این اقدامات را انجام دهید.

در این قسمت به نحوه ردیابی گوشی های ایرانسل خواهیم پرداخت که جهت ردیابی گوشی مسروقه و یا مفقودی خود باید ابتدا به مسدود نمودن سیم کارت خود اقدام نمایید و سپس کد ‏IMEI گوشی خود را به شماره خط ۶۱۰۱ ارسال نمایید و بعد از ۴۸ ساعت از ارسال این پیامک منتظر نتیجه ردیابی گوشی موبایل خود باشید. اگر این نتیجه به شما پیامک داده نشد بعد از گذر پنج روز دوباره اقدام به ارسال پیامک نمایید تا نتیجه ردیابی برای بار دیگر پس از ۴۸ ساعت به دست شما برسد.

برای آن که موفق به ردیابی گوشی های رایتل بشوید نیاز است تا مانند دیگر سیم کارت ها به سوزاندن و مسدود سازی سیم کارت خود اقدام کنید و سپس به شماره ۶۱۰۱ شماره سریال گوشی خود را ارسال نمایید و بعد از آن که موفق به ثبت شماره سریال خود در این سامانه شدید منتظر دریافت نتیجه ردیابی گوشی مورد نظرتان باشید.

در قدم بعد شما پیامکی دریافت می کنید که از شما پیرامون خواسته تان در مورد زمان ردیابی گوشیتان سوال می شود که شما می توانید بین سه بازه زمانی ده روز گذشته تا امروز که هزینه آن صد ریال می باشد و بازه زمانی روز جاری تا ۱۰ روز بعد از روز نام برده که هزینه آن ۱۰۰۰ ریال می باشد و همینطور بازه ۱۰ روز گذشته تا ۱۰ روز بعد از روزی که پیامک به دستتان می رسد، که هزینه آن ۱۱۰۰ تومان می باشد، یک کدام را انتخاب نمایید. تا ردیابی گوشی مورد نظرتان انجام می شود که شما می توانید مطابق با بازه زمانی دلخواهتان، به ردیابی گوشی مورد نظرتان بپردازید.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی سرقتی با جیمیل

برای آن که ردیابی گوشی های سرقتی را از طریق جیمیل به انجام برسانید، نیاز است که برنامه find my device گوگل را نصب نمایید که یکی از بهترین برنامه ها برای افرادی است که از طریق جیمیل قصد ردیابی گوشی مورد نظرشان را دارند. البته این برنامه برای افرادی که سیستم عامل اندروید دارند مناسب می باشد.

شما برای آن که از طریق این برنامه موفق به ردیابی گوشی مورد نظرتان بشوید، باید حساب کاربری جیمیل داشته باشید و به این برنامه آدرس الکترونیکی خود را دهید و یک حساب کاربری ایجاد کنید و در آن عضو شوید و چه دستگاه شما و چه دستگاه ردیابی شونده به اینترنت متصل باشد و جی پی اس گوشی شما نیز روشن باشد. دستگاه مورد نظر نیز باید دارای اینترنت و جی‌پی‌اس روشن باشد زیرا در غیر این صورت موفق به ردیابی نخواهید بود.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی اندروید به چه صورت است؟

برای یافتن و ردیابی گوشی اندرویدی نیاز است تا برنامه find my device را نصب نمایید تا از طریق این برنامه هم اطلاعاتی که برای گوشیتان است و ممکن است مورد سوء استفاده قرار بگیرد را پاک نمایید و هم از طریق جی پی اس و اینترنت روشن آن به ردیابی گوشی مورد نظرتان بپردازید.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی اپل چگونه است؟

روش های زیادی برای ردیابی گوشی اپل وجود دارد که بهترین آن، نصب نرم افزار find my iphone می باشد، که شما از طریق این برنامه می توانید با کمترین دردسر و زحمت به ردیابی گوشی اپل خود بپردازید. اگر دستگاه مورد نظر شما که تحت ارزیابی قرار دارد به اینترنت متصل باشد، می توانید از طریق جی پی اس به ردیابی آن بپردازید و یا برای گوشی خود یک پیام بفرستید تا اطلاعاتتان را از راه دور در گوشی خود پاک نمایید تا مورد سوءاستفاده افراد کلاهبردار قرار نگیرد.

از طریق این برنامه نیاز است تا اینترنت و جی پی اس گوشی که ردیابی گوشی مسروقه و مفقود شده را انجام می دهد و همینطور گوشی ردیابی شونده روشن باشد و در غیر این‌صورت امکان ردیابی گوشی مورد نظرتان وجود نخواهد داشت.

ردیابی گوشی های سرقتی از کدام روش بهتر می باشد؟

از نظر ما بهترین روش ردیابی گوشی های سرقتی، روشی می باشد که با کمترین هزینه و کمترین دردسر، بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد، زیرا ممکن است شما چندین روش را امتحان نمایید و هزینه های گوناگونی را بپردازید و در انتها به هیچ نتیجه ای دست پیدا نکنید. پس این مهم است که شما از چه راه و روشی به ردیابی گوشی خود خواهید پرداخت. از اینکه ما را تا اینجا مقاله همراهی نمودید سپاسگزاریم و امیدواریم این اطلاعات مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا