امنیت شبکه و هکامنیت گوشیبرنامه هکجاسوسی گوشیگوشی های هوشمندنرم افزار کنترل والدینهک گوشی

روش های مخفی کنترل گوشی اندروید Android SPY

کنترل گوشی اندروید همانند گذشته، همچنان یکی از دغدغه‌ های افرادی می باشد که می خواهند به کنترل گوشی فرزندان و همسر خود بپردازند. کنترل گوشی اندروید از طرق مختلفی انجام می شود که ما در این مقاله وظیفه خود دانستیم که به معرفی یکی از برنامه های کاربردی، به نام xspy برای کنترل گوشی اندروید بپردازیم. پس تا انتهای مطلب ما را همراهی نمایید.

کنترل گوشی اندروید

بهترین برنامه کنترل گوشی اندروید و فوائد آن

با استفاده از برنامه xspy هیچ کس متوجه فعالیت هک و کنترل شما نمی شود. یعنی زمانی که گوشی شما در حال کنترل فعالیت های فرد مورد نظرتان است و پیام ها و تماس های فرد مورد نظر برای شما ارسال می شود، هیچ کس متوجه این قضیه نمی‌ شود و این برنامه، نه تنها هیچگونه آیکون و اثری بر روی گوشی شما بر جا نمی گذارد، بلکه بدون هیچ هزینه به شما کمک می کند تا شما به اهداف خود دست پیدا کنید.

هنگامی که شما برنامه xspy را بر روی گوشی خود نصب نمایید، سیستم از شما اطلاعات و ایمیلتان را می خواهد و هنگامی که شما اطلاعات لازم را به این برنامه بدهید، حساب کاربری مخصوص خودتان بر روی این برنامه ایجاد می‌ شود و بعد از آن که حساب کاربری مخصوص خود را ایجاد نمودید، می توانید محتوای تمام تماس ها و پیام های رد و بدل شده را بر روی گوشی خود داشته باشید.

ایمیلی که به این برنامه می دهید می‌ تواند جیمیل و یاهو باشد و حساسیتی در این مورد وجود نخواهد داشت. بعد از آن رمز مخصوص خود را به این برنامه می دهید تا فقط شما فردی باشید که از این برنامه استفاده می‌ کند و سپس این برنامه به شما اخطار می دهد که تنها در صورت اتصال به اینترنت می توانید از این برنامه استفاده نمایید. سپس، شما می توانید از تمام امکانات این برنامه به طور نامحدود استفاده نمایید و کنترل گوشی اندروید را آنطور که مد نظرتان است انجام بدهید.

این برنامه حتی با تمام سرعت های اینترنت کارایی بالایی را دارد و تمام تماس ها و پیام های انجام شده را برای ایمیل شما ارسال می نماید. از فواید این برنامه می توانیم به مخفی بودن آیکون آن اشاره نماییم زیرا هیچ گونه ردپا و اثری از خود به جای نمی گذارد و شما با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید. این برنامه نه تنها بر روی گوشی‌ های تک سیمکارته کاربرد دارد، بلکه بر روی گوشی‌ های دوسیم‌ کارته نیز کارایی بالایی دارد.

احتمالاً تا اینجا متوجه منحصر به فرد بودن این برنامه شده اید. از جمله قابلیت های این برنامه این است که کنترل تمام تماس ها و پیام ها به صورت منحصر به فرد انجام می شود و با تمام نمونه های دیگر این برنامه کاملا متفاوت است. سرعت و دقت این برنامه بسیار بالا است و می توانید خدمات و سرویس بسیار حرفه ای را از این برنامه دریافت کنید.

اما همه افراد باید به این موضوع توجه داشته باشند که مسئولیت استفاده غلط و نابجا از این برنامه بر عهده خود فرد می‌ باشد و باید به این موضوع توجه کنید که نمی توانید از این برنامه برای هر هدفی استفاده نمایید.

کنترل گوشی اندروید

طریقه استفاده و نصب برنامه اندروید کنترل مخفی پیام ها
طریقه استفاده و نصب این برنامه، این گونه می باشد که شما ابتدا بر روی لینک دانلود و نصب این برنامه کلیک می کنید و به صفحه ای وارد می شوید که در آن باید هزینه این برنامه را پرداخت نمایید. سپس اطلاعاتتان را به طور کامل وارد برنامه می کنید و برای خود نام کاربری و رمز عبور انتخاب می کنید.

بعد از آنکه خرید این برنامه انجام شد و اطلاعاتتان را به صورت کامل وارد این برنامه نمودید، حساب کاربری برای شما ایجاد می شود و تمام اطلاعات مورد نظر شما مانند پیام ها و تماس ها و یا موقعیت مکانی و لوکیشن فرد مورد نظر در ایمیل شما مشاهده خواهد شد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به صندوق دریافت ایمیلتان مراجعه نمایید و قسمت هرزنامه را چک کنید.

کنترل گوشی اندروید

برنامه اندروید کنترل مخفی تماس ها

برنامه xspy به شما این اجازه را می دهد که شما تمام پیامک های دریافتی و محتوای آن ها را درون صندوق دریافتی ایمیلتان مشاهده کنید. محتوای این پیام برای شما ارسال می شود و شما می توانید گیرنده و فرستنده تمام پیام ها را، همراه شماره آن ها مشاهده نمایید. همچنین می توانید به لیست مخاطبان فرد مورد نظرتان نیز دسترسی داشته باشید.

شما می توانید موقعیت مکانی و لوکیشن و مختصات جی پی اس فرد مورد نظرتان را نیز مشاهده کنید و به ردیابی تماس های او نیز بپردازید. کنترل گوشی اندروید به شما این اجازه را می دهد که تمام تماس های دریافتی و از دست رفته او را مشاهده کنید و ساعت و زمان هر تماس را نیز به دست اورید.

نکته جالب اینجا است که شما هنگام تماس های فرد مورد نظرتان می توانید به جی پی اس و لوکیشن دقیق او دسترسی پیدا کنید و مشاهده کنید که در هر لحظه در کدام نقطه از شهر قرار دارد. شما از طریق نصب xspy, موقعیت مکانی فرد مورد نظر تان را همراه با ساعت و تاریخ دقیق دریافت می کنید و هر نوع اطلاعاتی که برای شما مهم باشد به شما ارسال خواهد شد.

کنترل گوشی اندروید

کنترل گوشی همسر

بسیاری از افراد مایل اند کنترل گوشی اندروید همسر خود را انجام بدهند و از اینکه در چه تاریخ و چه ساعتی در کدام نقطه از شهر قرار دارد و یا اینکه با کدام افراد تماس برقرار می‌ کند و یا چه پیامک‌ ها با چه محتوایی را برای مخاطبین خود ارسال می‌ کند، اطلاعات کسب کنند. این برنامه برای کنترل گوشی اندروید همسران و فرزندانتان می تواند بسیار کاربردی واقع شود.

کنترل گوشی اندروید

اطمینان به برنامه کنترل گوشی اندروید

برنامه xspy در حدود چهار سال است که در اختیار کاربران اینترنتی قرار گرفته است و بیش از ۸ هزار نفر از این برنامه استفاده کرده‌ اند و رضایت خود را از این برنامه اعلام نموده اند. این موضوع مهم است که شما این برنامه را با کیفیت اصلی دریافت نمایید و از خرید و تهیه برنامه ها و نرم افزار های فیک و تقلبی خودداری نمایید. زیرا بسیاری از برنامه ها و نرم افزارها با همین نام و با همین ظاهر تولید می‌ شوند و با این که اصلاً قابل مقایسه با نوع اصلی این برنامه نمی باشند، ولی ما این برنامه را با تضمین در اختیار شما قرار می دهیم و امیدواریم که از این برنامه استفاده مفیدی را به عمل آورید.

کنترل گوشی اندروید

آیا استفاده از برنامه کنترل گوشی قانونی است؟

هر برنامه همان طور که می‌ تواند کاربرد کاملاً مفیدی داشته باشد، به همان اندازه می‌ تواند در راه های نادرست هم استفاده شود و تاثیرات جبران ناپذیری را در فضای مجازی و دنیای واقعی بر جای بگذارد. برای مثال ما برنامه کنترل گوشی اندروید را تنها برای افرادی توصیه می‌ کنیم که بخواهند فرزندان کم سن و سال خود را کنترل نمایند‌. فرزندانی که هنوز به صورت کامل استفاده از فضای مجازی را آموزش ندیده اند و با دنیایی از حس کنجکاوی در این فضا به فعالیت می پردازند. اما برای کنترل فرزندان بزرگسال و همسرانتان، استفاده از برنامه کنترل گوشی اندروید نمی تواند چندان قانونی باشد، زیرا ممکن است از نظر قانونی مشکلاتی را به همراه داشته باشد. اما مسئولیت استفاده از این برنامه فقط و فقط بر دوش شما می باشد و باید تمام عواقب آن را بر عهده بگیرید.

کنترل گوشی اندروید

ویژگی های برنامه کنترل گوشی اندروید

از ویژگی های برنامه کنترل گوشی اندروید، می‌ توانیم به این موارد اشاره نماییم که هم بر روی لپتاپ و هم بر روی گوشی نصب می شود و شما در حین استفاده از این برنامه، تنها به اینترنت و جی پی اس نیاز پیدا خواهید کرد. این برنامه هیچ گونه نیازی به خرید اشتراک ماهیانه و پرداخت هزینه های اضافی برای استفاده از امکانات بیشتر ندارد و شما تنها با پرداخت مبلغ کمی می توانید این برنامه را به طور نامحدود در اختیار داشته باشید. همچنین برنامه کنترل گوشی اندروید در تخفیف های ویژه در سایت های اینترنتی، در حدود ۸۰ تا ۹۰ هزار تومان به فروش می‌ رود و شما می توانید در تخفیف های ویژه، برنامه کنترل گوشی اندروید را دریافت نمایید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا