دسته‌بندی نشده

هک واتساپ با کد شش رقمی

با گسترش دنیای تکنولوژی، استفاده از پیام رسان ها بیش از پیش افزایش یافته است. اما یکی از مشکلاتی که در خصوص استفاده از پیام رسان ها رایج است، هک کردن آنها می باشد. در ادامه از این مقاله از سایت اسپای۲۴ اطلاعاتی را در مورد هک واتساپ با کد شش رقمی ذکر می کنیم تا بتوانید از اطلاعات شخصی خود در این نرم افزار مراقبت به عمل آورید.

پیام رسان محبوب واتساپ

پیام رسان ها امروزه از جایگاه ویژه ای در زندگی انسان ها برخوردار هستند. با گسترش تکنولوژی، نیاز انسان ها به برقراری ارتباط بیشتر شد و به تبع آن، نرم افزار های بی شماری طراحی شدند تا بتوانند یک پل ارتباطی میان انسان ها در سراسر دنیا باشند. یکی از این اپلیکیشن ها که امروزه با آن سروکار داریم، پیام رسان واتساپ است. این اپلیکیشن در سال ۲۰۰۹ طراحی و تولید شد. اما محبوبیت آن به سال ۲۰۱۴ باز می گردد.

در آن سال، مارک زاکربرگ این اپلیکیشن را با مبلغی حدود ۴ میلیارد دلار خرید و آن را به یکی از پرطرفدار ترین پیام رسان های جهانی تبدیل کرد. به طوری که امروزه بیش از ۲ میلیارد از جمعیت کره زمین، از این پیام رسان برای ارتباطات خود استفاده می کنند. محبوبیت و شهرت این پیام رسان موجب شد تا عده ای به دنبال سوء استفاده از آن باشند. از این رو نظر هکر ها برای دسترسی به اطلاعات افراد از طریق واتساپ، جلب شد و امروزه با مشکل هک واتساپ با کد روبرو هستیم.

هک واتساپ با کد

هک واتساپ با کد شش رقمی چیست؟

همانطور که با گسترش تکنولوژی، ارتباطات میان انسان ها راحت تر شد، دسترسی به اطلاعات آنها نیز آسان تر شده است. امنیت پیام رسان ها، مهمترین نکته ای است که در طراحی آن ها باید مورد توجه قرار بگیرد. قسمتی از این امنیت، مربوط به سرور های پیام رسان هستند و کاربران به آن دسترسی ندارند. اما قسمت دیگر آن، مربوط به کاربران است و با نام کد تایید شناخته می شود. امروزه هکر ها به دنبال هک کردن پیام رسان واتساپ با استفاده از کد تایید آن هستند. زیرا که این عمل، راحت ترین روش هک کردن این پیام رسان می باشد.

کد های تایید، کد های ۴ رقمی یا ۶ رقمی هستند که در هنگام وارد شدن به یک نرم افزار، باید از آنها استفاده کرد. کد های تایید برای بالا بردن امنیت کاربران طراحی شده اند. اما به همان اندازه که امنیت کاربر را افزایش می دهند، می توانند موجب آشکار شدن اطلاعات کاربران نیز باشند. برای ورود به واتساپ، ابتدا باید شماره تلفن همراه خود را در قسمت مربوط به آن وارد کنید. پس از آن، کد تایید به شماره شما ارسال می شود که با ثبت آن در فیلد مخصوص، می توانید به راحتی وارد پیام رسان شوید. هک کد تایید واتس اپ معمولا از دو طریق صورت می گیرد که در ادامه به آن می پردازیم.

  • “برنامه هک واتساپ”
  • “هک واتساپ نی نی سایت”
  • “نشانه های هک شدن واتساپ”
  • “اموزش تصویری هک واتساپ”
  • “هک واتساپ با ترموکس”
  • “هک واتساپ با اپل ایدی”
  • نحوه هک واتساپ
هک واتساپ با کد شش رقمی

روش های هک کد 

همانطور که عنوان شد، هک کردن واتساپ از طریق کد تایید آن، به دلیل آسانی بسیار مورد توجه هکر ها می باشد. هکر ها با استفاده از دو روش می توانند از این طریق، واتساپ شما را هک کنند. نخستین روش را می توان روش اسپوفینگ دانست. برای این که هکر ها بتوانند با این روش به هک کد تایید واتساپ بپردازند، باید به دو گزینه از مهمترین اطلاعات اینترنتی شما دسترسی پیدا کنند. آنها با در دست داشتن آدرس IP و MAC می توانند به راحتی با روش اسپوفینگ به هک واتساپ با کد شش رقمی بپردازند.

باید بدانید که آدرس MAC در تلفن همراه شما ثابت است، اما آدرس IP شما، اگر به اینترنت های جدید متصل شوید، تغییر خواهد کرد. هکر ها می توانند آدرس های MSC و IP تلفن خود را با آدرس های شما یکسان سازند و به راحتی به کد تایید واتساپ شما دسترسی پیدا کنند. به این صورت که پس از یکسان سازی آدرس ها، کد تایید هم برای شما و هم برای هکر ارسال خواهد شد.

کد واتساپ شش رقمی

هک واتساپ با کد شش رقمی با استفاده از voice mail

کد هایی که برای تایید در نظر گرفته شدند، معمولا شش رقمی هستند. این کد ها علاوه بر این که به صورت sms برای شما ارسال می شوند، می توانید به صورت صوتی نیز آنها را دریافت کنید. حتی در برخی موارد، این کد ها به صورت صوتی برای شما پیامک می شوند. این روش دریافت کد تایید را، voicemail می گویند.

حال به ارتباط میان voicemail و هک واتساپ با کد می پردازیم. برخی از هکر های قدرتمند، می توانند به اطلاعات مخابرات ها دسترسی پیدا کنند. آنها از این طریق به تلفن همراه و واتساپ شما نفوذ می کنند و روش دریافت کد تایید واتساپ را از sms به voicemail تغییر می دهند. در این روش پس از ارسال کد تایید از طریق واتساپ برای شما، هکر ها نیز به فایل صوتی آن دسترسی پیدا می کنند.

کد هک واتساپ

هکر ها با هک واتساپ با کد شش رقمی به کدام اطلاعات دسترسی پیدا می کنند؟

هکر ها پس از این که با هک کد واتساپ به این پیام رسان دسترسی یافتند، می توانند تمامی اطلاعات این پیام رسان را در اختیار بگیرند. این اطلاعات شامل دسترسی به تمامی عکس ها، فیلم ها و فایل هایی است، که شما با استفاده از پیام رسان واتساپ آنها را آپلود کرده اید. همچنین به تمامی فایل هایی که برای شما ارسال شده است، نیز دسترسی پیدا می کنند. علاوه بر این، هکر ها با هک واتساپ با کد، می توانند از تمامی پیام های متنی و voice های رد و بدل شده میان شما با افراد دیگر نیز اطلاع پیدا کنند. به صورت کلی یک نسخه دیگر از واتساپ شما در اختیار هکر ها قرار می گیرد.

کد شش رقمی واتساپ

روش های جلوگیری از هک شدن کد واتساپ شش رقمی

به طور قاطع باید ذکر کرد، پس از این که هکر ها به کد تایید واتساپ شما دسترسی پیدا کردند و توانستند اطلاعات پیام رسان واتساپ شما را در اختیار بگیرند، هیچ راهی برای قطع دسترسی آنها وجود نخواهد داشت. به غیر از این که اکانت خود را به صورت کامل حذف نمایید. اما برای اطلاع یافتن از هک شدن کد تایید، راه هایی وجود دارد.

بهتر است که پس از دریافت کد تایید، به احتمال هک شدن خود، فکر کنید و از امنیت دو مرحله ای استفاده نمایید. می توانید در ابتدا اینترنت خود را قطع کنید و از طریق واتساپ نزدیکان، پیامی به اکانت خود ارسال نمایید. اگر که پیام ها دو تیک خاکستری یا آبی را نشان داد، از هک واتساپ با کد شش رقمی خود مطمئن شوید. بهتر است که در این مورد سرعت عمل داشته باشید و قبل از این که اطلاعات بیشتری در دسترس هکر ها قرار بگیرد، اکانت خود را حذف کنید.

هك كردن واتساپ با کد

تفاوت سیستم عامل های مختلف در هک شدن کد تایید واتساپ

طبق بررسی های انجام شده، مشخص شد که هک شدن کد های تایید پیام رسان واتساپ بیشتر مربوط به سیستم عامل های اندروید می باشد. سیستم عامل اندروید نسبت به سیستم عامل  IOS از امنیت پایین تری برخوردار است و هک کردن اطلاعات آن، آسان تر می باشد. از این رو، سیستم عامل های اندروید، بیشتر مورد حمله هکر ها قرار می گیرند. اما این مطلب بدین معنا نیست که کد های تایید واتساپ در سیستم عامل IOS، هک نشوند. بلکه روش های ذکر شده برای هک، بر روی این سیستم عامل نیز کاربرد دارد.

اما هک کد تایید واتساپ آن به راحتی سیستم عامل های اندروید نیست. به تازگی خبر هایی مبنی بر هک کد تایید واتساپ با استفاده از اپل آیدی به گوش رسیده است. در این باره باید بگوییم که این مورد امکان پذیر نیست و با استفاده از اپل آیدی نمی توان به هک واتساپ با کد شش رقمی پرداخت. تنها راه های هک کردن کد های تایید این پیام رسان، چه برای اندرویدی ها و چه برای آیفون دار ها، روش هایی است که در مطالب پیشین ذکر کردیم. باید بدانید که با استفاده از این روش ها، می توانید حتی واتساپی را که در سیستم های کامپیوتری نصب شده است را، هک نمایید. بسیار متشکریم که تا پایان این مطلب از سایت SPY24 ما را همراهی کردید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا