دسته‌بندی نشده

روش های مختلف هک کانال تلگرام

هک کانال تلگرام یکی از چالش های موجود در سال اخیر بوده و با روش های مختلف امکان پذیر است. شما می توانید از شیوه های مختلف و بدون کد نویسی برای هک تلگرام و هک کانال های تلگرام را تنها در چند ثانیه به صورت کامل استفاده کنید، در ادامه برای آشنایی بیشتر با این روش ها با ما همراه باشید.

هک کانال تلگرام 

بسیاری از افراد می پرسند که آیا امکان هک تلگرام وجود دارد؟ خوب در پاسخ به این سوال می توان گفت هک کانال تلگرام امکان پذیر است، اما شما برای انجام، نیاز به ابزار های مختلفی دارید و نمی توانید بدون استفاده از متدها یا روش های بیان شده در این متن به هک کانال تلگرام بپردازید.

قابل ذکر است که ساده ترین روش ممکن برای هک کانال تلگرام، استفاده از هک آیدی ادمین برای ایجاد کنترل روی کانال است تا هکر به عنوان ادمین اصلی و مدیر کانال توانایی شناخته شود و توانایی سرقت اطلاعات و ایجاد تغییرات را داشته باشد.

هک کانال تلگرام

روش های هک کانال تلگرام 

·         هک کانال تلگرام با ایدی

·         هک کانال تلگرام با شماره

·         هک تلگرام با نصب برنامه

·         هک تلگرام در سرور اصلی تلگرام

هک تلگرام با نصب برنامه 

یکی از پرقدرت ترین نمونه های هک تلگرام را می توان هک تلگرام با استفاده از نرم افزارهای جاسوسی دانست، این ابزارها به دو دسته تقسیم می شوند؛ دسته اول مربوط به برنامه هایی هستند که هکر باید به صورت مستقیم روی گوشی همراه شما نصب کند و دسته دوم مربوط به برنامه هایی می باشد که شما به صورت غیر مستقیم و با روش های نامحسوس روی گوشی همراه خود نصب می کنید.

این برنامه معمولا در قالب یک بازی رایگان یا اعلان های واجب برای گوشی به شما اعلام می شوند و زمانی که شما روی تایید کلیک می کنید باعث فعالیت پنهان بد افزار ها روی گوشی خود می شوید و برنامه در حافظه پنهان گوشی شما بدون اینکه از فعالیت آن اطلاع داشته باشید، نصب می شود. در برخی از موارد نوتیفیکیشن این برنامه می تواند از طریق مرورگر موبایل، به صورت یک ایمیل یا ارسال یک پنجره روی گوشی شما نصب شود.

برنامه پس از نصب کامل در حافظه پنهان گوشی همراه شما می تواند سیستم امنیتی گوشی همراه شما تحت تاثیر قرار دهد و کم کم از بین ببرد، تا توانایی دسترسی به تمامی اطلاعات تلگرام شما را داشته باشد.

هک کانال تلگرام

هک تلگرام در سرور اصلی تلگرام 

هک سرور اصلی تلگرام یکی از سخت ترین روش های هک تلگرام می باشد اما می تواند موفق ترین روش ممکن برای دسترسی همیشگی شما به تمامی کانال های تلگرام باشد. سرور تلگرام تشکیل شده از تمامی کانال های جهان، پیام ها، رسانه ها، گروه ها و… می باشد.

شما با هک سرور اصلی تلگرام نه تنها هک کانال تلگرام را انجام داده اید بلکه به تمامی اطلاعات موجود در سرور دسترسی پیدا کرده اید و همه چیز را به دست آورده اید، اما برای هک باید به تمامی دانش برنامه نویسی به صورت حرفه ای مسلط باشید.

هک کانال تلگرام با شماره 

در این روش هکر حتی نیاز به هیچگونه ابزار هک یا کد نویسی ندارد تنها باید توان قانع کردن ادمین کانال را برای فروش کانال خود داشته باشد، این روش ساده ترین روش هک کانال به همراه تمامی اطلاعات و حتی هک تمامی اطلاعات موجود در تلگرام ادمین مانند چت ها، کانال ها، گروه ها و… می باشد.

در این روش شما باید ادمین کانال را راضی به فروش کانال کنید و در نهایت از او بخواهید که برای فروش کانال از انتقال شماره استفاده کند، یعنی شماره تلفن شما را در تلگرام به جای شماره تلفن خود قرار دهد.

در نتیجه نه تنها کانال بلکه تمامی چت ها، گروه ها و کانال های فرد در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما باید به محض وارد شدن به اکانت کاربر اصلی را از اکانت خارج کنید و تمامی اطلاعات کانال را به نام خودتان قرار دهید.

هک تلگرام با استفاده از RAT 

خطرناک ترین روش ممکن برای هک کانال تلگرام استفاده از  RAT ها می باشد. در این روش شما با استفاده از روش های نامحسوس بدافزار های RAT را روی گوشی هدف نصب خواهید کرد و سپس این بد افزار ها تمامی سیستم امنیتی گوشی را از بین خواهند برد و تمامی اطلاعات تلگرام را در اختیار شما قرار می دهند.

RAT ها معمولا می توانند حتی از طریق یک ایمیل، یک پیام، یک بازی فیک برنامه و هر چیز کوچک دیگری وارد گوشی هدف شوند اما کنترل RAT پس از انجام هک کانال تلگرام در دست شما نمی باشد و به دلیل از بین رفتن سیستم امنیتی گوشی RAT ها می توانند به صورت مکرر به گوشی هدف حمله کنند.

هک کانال تلگرام با حمله میانی 

از بهترین روش های هک کانال تلگرام می توان به روش های حمله میانی اشاره کرد، در این روش هکر به عنوان شخص ثالث وارد تلگرام شما می شود و می تواند تمامی اطلاعات رد و بدل شده در تلگرام شما را به دست آورد.

هک تلگرام با استفاده از کیلاگر ها 

کی لاگر ها ابزار های پیشرفته ای هستند و توانایی هک تلگرام را به صورت کامل دارند، شما با استفاده از کی لاگر ها نه تنها موفق به هک کانال تلگرام خواهید شد بلکه می توانید تمامی اطلاعات موجود در تلگرام ادمین را نیز به دست آورید.

کی لاگر یک بد افزار می باشد که می تواند با استفاده از روش های نامحسوس در سیستم شما نصب شده و تمامی کلیک هایی که شما روی کیبورد هود انجام می دهید را با آدرس مورد نظر در اختیار هکر قرار دهد. در این زمان شما باید یک نوفیکیشن خطا در تلگرام برای ادمین ارسال کنید تا ادمین مجبور به وارد کردن پسورد خود شود.

سپس فرد زمانی که پسورد خود را وارد کند، کیلاگر پسورد را برای شما ارسال خواهد کرد و شما به راحتی می توانید وارد اکانت تلگرام ادمین شوید تا هک کانال تلگرام را انجام دهید. قابل ذکر است که شما با استفاده از کیلاگر می توانید پسورد اینستاگرام، توییتر ، فیسبوک و شبکه های اجتماعی دیگر را نیز به دست آورید.

هک کانال تلگرام

سرقت آیدی کانال 

در بیشتر مواقع هک کانال های تلگرام تنها برای به دست آوردن محبوبیت و امتیاز آیدی آن ها می باشد تا هکر بتواند یک کانال با آیدی مورد نظر داشته باشد. قابل ذکر است که برای به دست آوردن آیدی یک کانال شما نیاز به هک کانال ندارید و می توانید با کمی خلاقیت در کوتاه ترین بازه زمانی آیدی را به دست آورید.

هک کانال تلگرام

روش سرقت آیدی تلگرام بدون هک 

شما برای دریافت آیدی کانال تلگرام به ادمین کانال پیام می دهند و مبلغ بسیار زیادی را برای خرید کانال به او پیشنهاد می کنید تا وسوسه شده و فروش آیدی کانال خود را قبول کند.

 پس از اینکه ادمین فروش آیدی تلگرام خود را پذیرفت، هکر باید از او درخواست کند تا یک کانال خالی ایجاد کرده و آیدی تلگرام  خود را به کانال خالی منتقل کند. با این روش ادمین کانال مجبور می شود تا آیدی کانال خود را پاک کند و برای یک کانال تازه قرار دهد، نکته طلایی این روش سرقت ایدی را می توان همین چند ثانیه که آیدی تلگرام خالی می باشد، معرفی کرد.

شما باید از لحظه ای که درخواست یک کانال جدید می دهید آماده باشید تا در اولین فرصت آیدی کانال را در صورت خالی شدن در اختیار خود قرار دهید و بدون اینکه پولی را برای دریافت آیدی بپردازید، آیدی کانال تلگرام را به دست خواهید آورد.

نکته :

در این روش شما به هیچ عنوان نمی توانید به اطلاعات موجود در کانال به عنوان ادمین دسترسی پیدا کنید، اما شما اعتبار و امتیاز آیدی را جلب خواهید کرد و هر کسی که در جستجوگر تلگرام به دنبال کانال مورد نظر باشد، شما را دنبال خواهد کرد.

هک کانال تلگرام

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا