هک گوشی

ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ

آیا این واقعیت اساسی را می دانستید که ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ امکان پذیر است و روش های خاصی برای انجام همان کار وجود دارد؟ در این مقاله ما قصد داریم در مورد تکنیک هایی که می توانید مکان شخصی را در واتساپ بیابید، اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم و استفاده از این روش را برای شما به یک راه حل ساده تبدیل کنیم. در ادامه از این مطلب از سایت SPY24 ما را همراهی کنید.

ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ

در بیشتر مواقع ردیابی و دانستن موقعیت مکانی افراد بسیار مهم و مفید است. شما می توانید این کار را از طریق واتساپ انجام دهید. واتساپ قابلیت به استراک گذاشتن موقعیت مکانی افراد را دارد؛ اما در مواقعی که بدون اطلاع طرف قصد ردیابی نامحسوس از طریق واتساپ را داریم؛ باید چیکار کنیم؟ در این صورت برنامه های برای این کار هستند که در ادامه به شما معرفی می کنیم.

نرم افزار ردیابی واتساپ PanSpy

PanSpy ‎ یک نرم افزار ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ است که دارای سوابق پیام  و زمان ارسال پیام است. به عنوان یکی از پیشرفته ترین برنامه هایی که برای خواندن پیام های واتساپ و همچنین ردیابی تماس های تلفنی مورد استفاده قرار می گیرد، دارای ویژگی های کنترل و ردیابی موثر و کارآمد برای انواع داده ها در دستگاه مورد نظر است. این برنامه به شما امکان می دهد گزارش های تماس تلفن همراه، پیام ها، مخاطبین، تاریخچه مرور وب، نشانک های وب سایت، شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ ، مکان GPS و موارد دیگر را ردیابی کنید.

ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ

ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ با برنامه ‏Spyic‏ (ساده ترین روش)‏

حتی اگر واتساپ به کاربر اجازه می دهد مکان خود را ارسال کند، لازم است شخص دیگر آن را به صورت دستی ارسال کند. با ‏این حال، در این مقاله هدف ما یافتن یک برنامه قابل اطمینان برای ردیابی واتساپ و پیدا کردن موقعیت مکانی از طریق واتساپ است که به شما امکان می دهد کنترل و ردیابی شخص مورد نظرتان بدون اینکه وی از آن مطلع شود را به راحتی انجام دهید.

Spyic‏ یک برنامه نظارت از راه دور است که به کاربر اجازه می دهد محل قرارگیری شخص مقابل را از مکان تا حتی اسناد ‏موجود در دستگاه مورد نظر ردیابی کند. با برنامه ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ و پیدا کردن موقعیت مکانی ‏Spyic‏ می توانید محل پیگیری، تماس های تلفنی، پیام ها، فعالیت رسانه های ‏اجتماعی، تاریخچه مرور را کنترل و ردیابی کنید. Spyic‏ از ‏GPS‏ برای نظارت بر موقعیت دستگاه استفاده می کند. این برنامه طرفداران زیادی از والدین در سراسر جهان دارد ‏زیرا این برنامه به والدین امکان ردیابی واتساپ و پیدا کردن موقعیت مکانی دقیق فرزندانشان را  اطلاع می دهد.

بهترین قسمت این است که برنامه های ردیابی واتساپ‏ و پیدا کردن موقعیت مکانی در هر دو دستگاه ‏اندروید‏ و ‏iOS‏ در دسترس است و هیچ مرحله ‏پیچیده ای در استفاده کردن از آن وجود ندارد. اگر به دنبال  ساده ترین روش در زمینه ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ و پیدا کردن موقعیت مکانی با استفاده از واتساپ هستید، می توانید از برنامه های ردیابی واتساپ و پیدا کردن موقعیت مکانی،  ‏Spyic‏ و panSpy بهره ببرید.

ردیابی نامحسوس از طریق واتساپ

نحوه ردیابی واتساپ و پیدا کردن موقعیت مکانی با استفاده از واتساپ در زمان واقعی

به هر دلیلی، اگر می خواهید مکان شخص را از طریق واتس اپ پیگیری کنید، می توانید به سادگی اینکار را انجام دهید. به عنوان مثال اگر می خواهید بدانید فرزندتان در خانه است یا خیر،  می توانید نکات جالب توجهی را امتحان کنید که شاید برای شما مفید باشد. در اینجا نحوه تعیین و ردیابی موقعیت مکانی با استفاده از واتساپ آورده شده است.

ردیابی از طریق واتساپ

ردیابی آدرس IP با استفاده از Command Prompt

 1.  ‏WhatsApp Web‏ را در رایانه خود راه اندازی کنید. برای تکمیل مراحل تأیید، به تلفن همراه خود نیاز خواهید ‏داشت.‏
 2. پس از ورود به سیستم، یک صفحه گپ در مرورگر وب خود خواهید داشت. به جز صفحه مرورگر، همه برنامه های ‏دیگر را که روی رایانه شخصی شما در حال اجرا هستند؛ ببندید تا بهتر بتوانید اقدام به ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ کنید.
 3. با فشار دادن همزمان ‏Windows Key‏ و ‏R‏، اجرای آن را روی رایانه شخصی خود باز کنید. ‏cmd‏ را در فضای ارائه ‏شده وارد کرده و ‏OK‏ را کلیک کنید.‏
 4. در پنجره خط فرمان، کد “‏netstat -a -n –o‏” را وارد کنید و لیست آدرس های ‏IP‏ به شما نشان داده می شود.‏
 5. می توانید این آدرس های ‏IP‏ را در ‏https://www.ip-adress.com/search‏ کپی کنید تا مکان آنها را پیدا کنید.‏

ردیابی واتساپ و پیدا کردن موقعیت مکانی آن بدون اینکه کسی متوجه شود!

از آنجا که همه افراد، واتساپ را بر روی تلفن های خود نصب کرده اند، ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ آن می تواند به فاش شدن مکان یک شخص کمک کند. وقتی می خواهید از محل دقیق فرزندان یا همسرتان مطلع شوید، این بسیار راه حل مفیدی است.

اما نصب یک نرم افزار ردیابی ممکن است باعث شود آن ها فکر کنند به آنها اعتماد ندارید و این امر منجر به مشکلات خانوادگی می شود. بنابراین شما به یک برنامه نیاز دارید که در سکوت و به صورت مخفی کار کند، اما نتایج شگفت انگیزی را برای شما ارائه دهد. در این راهنما، ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید ردیابی موقعیت مکانی با استفاده از واتساپ را انجام دهید.

ردیابی واتساپ دیگران

نحوه اشتراک گذاری مکان با دیگران در واتساپ

قابلیت داشتن پخش زنده در اپلیکیشن واتساپ شما را قادر می سازد تا موقعیت مکان خود را در زمان واقعی، برای مدت زمان مشخصی با شرکت کنندگان یک گپ فردی یا گروهی به اشتراک بگذارید. ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ، کاربران را قادر می سازد تا از طریق مرزهای جغرافیایی، سیاسی یا اقتصادی با دوستان یا خانواده خود در ارتباط باشند.

می توانید تنظیم کنید که برای چه مدت،  مکان خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما در هر زمان که بخواهید قادر هستید اشتراک گذاری مکان مستقیم را متوقف کنید. این قابلیت رمزگذاری شده از انتها به انتها است، به این معنی است که جز کسانی که مکانتان را با آنها به اشتراک گذاشته اید، فرد دیگری نمی تواند مکان زندگی شما را ببیند. در اینجا نحوه به اشتراک گذاشتن مکان زنده در واتساپ برای شما ارائه شده است:

 • واتساپ را روی تلفن خود راه اندازی کنید.
 • مجوزهای موقعیت مکانی واتساپ را در تنظیمات تلفن خود فعال کنید.
 • اکنون به Apps & notifications بروید و روی Advanced ضربه بزنید.
 • سپس روی مجوزهای برنامه ضربه بزنید و روی روشن کردن مکان ضربه بزنید.
 • گپ فردی یا گروهی را باز کنید.
 • حالا روی Attach ضربه بزنید و سپس روی Location ضربه بزنید
 • سپس روی Share live location ضربه بزنید.

توجه: GPS موقعیت شما را در زمان واقعی ردیابی می کند. بنابراین اگر بخواهید از یک مکان به مکان دیگر بروید، نقشه نحوه سفر و مسیری را که انتخاب می کنید مشخص می کند. مکان فعلی فقط اطلاعات آن لحظه را خواهد داشت و بر اساس حرکت کاربر تغییر نخواهد کرد.

پيدا كردن لوكيشن افراد در واتس اپ

ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ با پیگیری پیوند، مکالمه مکان افراد را در ‏واتساپ‏

همچنین روش دیگری وجود دارد که می توانید هنگام ردیابی واتساپ و پیدا کردن موقعیت مکانی از آن کمک بگیرید. این کار با استفاده از ‏لینک پیگیری انجام می شود. این مطمئناً دست و پا گیر ترین روش در لیست است. ما به شما توصیه می کنیم از طریق مراحل ‏شرح داده شده در زیر توجه بیشتری داشته باشید.‏

 1. ایجاد یک حساب میزبانی وب با هر شرکت محبوب میزبانی وب، بهترین نتیجه با ‏my3gb.com‏ است. به حساب ‏میزبانی خود وارد شوید و به مدیر پرونده گزینه بروید. فهرست “‏Tracking Zip File‏” را بارگیری کنید.‏
 2. پرونده ها را در پوشه ریشه (‏public_html‏) برای ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ در مدیر فایل بارگذاری کنید.‏
 3. سپس پیوندی را مشاهده خواهید کرد که در قالب ‏techhacks.my3gb.com‏ نامگذاری خواهد شد.‏
 4.  اکنون می توانید از طریق ‏واتساپ‏ پیوند را به شخصی که می خواهید ردیابی کنید ارسال کنید. جزئیات افراد در ‏پرونده ای با نام ‏log‏ به روز می شود. برای آگاهی از محل پرونده می توانید پرونده را بررسی کنید.‏

نتیجه گیری

در حال حاضر واتساپ از جمله پیام رسان های محبوب است که برای اشتراک گذاری فیلم، عکس، صدا و پیام بسیار کاربردی است. از جمله دیگر قابلیت های آن می توان به اشتراک گذاری موقعیت مکانی اشاره کرد. در این مطلب از سایت SPY24 شما را با ردیابی شماره موبایل از طریق واتساپ اشنا کردیم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا