نرم افزار کنترل والدین

روش ساخت اکانت جدید اینستاگرام

افزودن قابلیت ساخت اکانت جدید اینستاگرام توسط طراحان و راه اندازان این اپلیکیشن ارتباطی، گامی بزرگ در توسعه دنیا ارتباطات بوده است. با استفاده از این ویژگی، می توانید چندین حساب کاربری را تنها در یک اپلیکیشن راه اندازی نمایید و از آن ها بدون هیچ نرم افزار جانبی، استفاده کنید. در حال حاضر حداکثر ۵ اکانت می توانند در یک نسخه از اپلیکیشن اینستاگرام، به ثبت برسند.

چگونه در اینستاگرام چندین اکانت داشته باشیم؟

اینستاگرام یکی از قدرتمند ترین ابزار های ارتباطی در جهان است که کاربران بی شماری در آن فعالیت می کنند. استفاده از این اپلیکیشن مجازی، صفحه ای تازه در گسترش دنیا تکنولوژی و اینترنت ایجاد کرد و متخصصان با استفاده از این تکنولوژی جدید، سعی کردند تا قابلیت این اپلیکیشن محبوب را ارتقاء دهند.

از آن جایی که بسیاری از کاربران اینستاگرام تنها به داشتن یک اکانت در این اپلیکیشن راضی نیستند، مجبور بودند برای داشتن اکانت دوم از نسخه های دیگر اینستاگرام استفاده کنند که این امر معایب بسیار زیادی را به همراه داشت. از این جهت موسسان این اپلیکیشن، در آپدیت جدید اینستاگرام، قابلیت داشتن چندین اکانت در یک اپلیکیشن را برای کاربران فراهم آوردند. استفاده از این قابلیت و ساخت اکانت جدید اینستاگرام، بسیار ساده و راحت می باشد و برای انجام آن، نیاز به آموزش های پیچیده ای نخواهید داشت.

ساخت اکانت جدید اینستاگرام

ساخت اکانت جدید اینستاگرام با ایمیل

ساخت اکانت جدید اینستاگرام، همانند راه اندازی نخستین اکانت در این اپلیکیشن، هم از طریق وارد کردن شماره تلفن همراه و هم از طریق استفاده از ایمیل معتبر، امکان پذیر خواهد بود. برای ساخت اکانت جدید اینستاگرام با استفاده از ایمیل، در ابتدا باید آپدیت جدید این اپلیکیشن را بر روی اینستاگرام خود اعمال کنید. پس از آن وارد اکانت کاربری خود، که تصویر آن در نوار پایین اپلیکیشن و در قسمت راست قرار دارد، شوید. در این مرحله تنها کافی است تا بر روی آیدی خود که در بالای صفحه و سمت چپ مشاهده می شود، کلیک نمایید تا گزینه Add Account برای شما نمایش داده شود.

در صفحه جدیدی که برایتان نمایان شده، بر روی گزینه Sign Up کلیک کرده و در این قسمت می توانید راه اندازی اکانت با استفاده از ایمیل را مشاهده نمایید. با انتخاب گزینه sign up with email، باید آدرس یک ایمیل معتبر را وارد کنید تا بتوانید به مرحله بعدی راه پیدا نمایید. صفحه جدید نیز مربوط به انتخاب نام کاربری و یک پسورد دلخواه برای اکانت جدید می باشد. پس از گذراندن تمام مراحل گفته شده، پیامی با مفهوم موفقیت آمیز بودن ساخت اکانت جدید، برای شما نمایان خواهد شد.

ساخت اکانت جدید اینستاگرام

ساخت اکانت جدید اینستاگرام با شماره تلفن

یکی دیگر از روش های راحت و آشنا برای ساخت اکانت جدید اینستاگرام، استفاده از یک شماره تلفن همراه می باشد. تمامی مراحل ساخت اکانت جدید اینستاگرام با شماره تلفن همراه، دقیقا مشابه با ساخت اکانت از طریق ایمیل می باشد. با این تفاوت که در مرحله Sign Up، به جای انتخاب گزینه email، باید بر روی گزینه phone number کلیک نمایید. در این مرحله یک شماره تلفن همراه فعال را باید در فیلد مخصوص خود وارد نمایید.

سپس به مرحله بعدی انتقال خواهید یافت و با وارد کردن یک نام کاربری جدید و یک پسورد منحصر به فرد، می توانید اکانت جدید خود را در اینستاگرام به ثبت برسانید. توجه داشته باشید که برای دسترسی به منو اکانت ها، علاوه بر این که می توانید بر روی نام کاربری خود کلیک کنید، می توانید وارد قسمت تنظیمات اکانت اولیه خود شده و در قسمت logins، که در پایین صفحه به چشم می خورد، گزینه Add Account را انتخاب نمایید. پس از راه اندازی اکانت جدید در اینستاگرام، مراحل مختلفی نمایش داده می شود که با کلیک بر روی گزینه skip می توانید به راحتی از آن ها گذر کنید.

ساخت اکانت جدید اینستاگرام

مزیت های ساخت اکانت جدید در اینستاگرام بر روی یک اپلیکیشن

در نسخه های قدیمی اینستاگرام، قابلیت ساخت چندین اکانت بر روی یک اپلیکیشن وجود نداشت و افرادی که خواهان ساخت اکانت جدید اینستاگرام بودند، باید از برنامه های جانبی این اپلیکیشن استفاده می کردند و چند مدل اینستاگرام مختلف را بر روی تلفن همراه خود نصب می کردند. از آن جایی که این نسخه های مختلف، همگی فیک هستند و نمی توان به آن ها اعتماد کرد، ممکن بود که از طریق آن ها، امکان هک شدن اطلاعات افراد افزایش یابد.

از این جهت با افزودن قابلیت ساخت اکانت جدید اینستاگرام در آیفون و یا هر تلفن همراه دیگر، امنیت کاربران فعال در این اپلیکیشن افزایش یافت و به نوعی از اطلاعات آن ها محافظت به عمل آمد. از دیگر مزیت های این قابلیت، این است که دیگر نیازی به نصب چندین برنامه و از بین رفتن حافظه داخلی تلفن های همراه نخواهد بود.

ساخت اکانت جدید اینستاگرام

ساخت اکانت جدید اینستاگرام با استفاده از سایت

تمام روش هایی که در مطالب قبلی برای ساخت اکانت های جدید در اینستاگرام عنوان کردیم، همگی به وسیله استفاده از آخرین نسخه اپلیکیشن اینستاگرام امکان پذیر بودند. اما باید بدانید که می توانید از طریق سایت نیز، اکانت های مختلف اینستاگرام را راه اندازی کنید. برای انجام این فرایند در ابتدا باید وارد سایت اصلی اینستاگرام شوید. پس از آن صفحه ای برایتان نمایش داده می شود که باید اطلاعات خود را در فیلد های مخصوص وارد کنید.

در این مرحله باید بر روی گزینه sign up کلیک کنید تا به راحتی اکانت جدید شما در این اپلیکیشن محبوب راه اندازی شود. البته اگر از کاربران قدیمی Facebook باشید، در نخستین صفحه ای که برای ساخت اکانت جدید باز می شود، می توانید گزینه Log in with facebook را انتخاب نمایید و از این طریق، اکانت جدید اینستاگرامتان را به ثبت برسانید. در واقع می توان گفت که به دلیل خریدن اینستاگرام توسط مدیریت فیسبوک، این قابلیت به آن اضافه شده است و ساخت اکانت از این طریق، بسیار راحت تر از روش های ذکر شده می باشد.

ساخت اکانت جدید اینستاگرام

راهنمای ورود به اکانت دوم اینستاگرام

اگر در مراحل ساخت اکانت جدید اینستاگرام دچار مشکل نشدید و اکانت شما با موفقیت راه اندازی شد، می توانید به راحتی وارد آن شوید و در هر زمانی که مناسب دیدید، به اکانت قبلی خود باز گردید. برای این که به اکانت های مختلف خود در اینستاگرام وارد شوید، لازم است تا به قسمت پروفایل اکانت کاربری خود رفته و بر روی نام کاربریتان کلیک کنید و یا به عبارتی تپ بزنید.

پس از آن لیستی از تمام اکانت های راه اندازی شده توسط شما نمایش داده خواهد شد. در این هنگام با تپ زدن و یا کلیک بر روی هر کدام از اکانت های خود، بدون این که نیازی به ثبت پسورد داشته باشید، می توانید وارد آن شوید. با این روش می توانید به تمام اکانت های اینستاگرامی خود دسترسی داشته باشید و به راحتی تمام اکانت های خود را سوئیچ نمایید.

ساخت اکانت جدید اینستاگرام

راهکار های افزایش امنیت در اکانت های جدید اینستاگرامی

از آن جایی که اینستاگرام، از محبوب ترین اپلیکیشن های مجازی به حساب می آید، بیشتر از سایر نرم افزار های ارتباطی مورد حمله هکر ها قرار خواهد گرفت. از این جهت لازم است تا پس از ساخت اکانت جدید اینستاگرام، تمامی موارد امنیتی را بر روی اکانت جدید خود نیز اعمال نمایید. یکی از راه های افزایش امنیت اکانت های اینستاگرام، این است که اگر در هنگام ثبت اکانت از طریق ایمیل وارد شدید، پس از راه اندازی اکانت به قسمت تنظیمات رفته و در فیلد مربوطه، شماره تلفن همراه خود را نیز برای احتیاط ثبت نمایید.

این امر موجب می شود تا کد تایید به شماره شما ارسال شود و متوجه حضور هکر ها شوید. برای ساختن اکانت جدید، باید از یک ایمیل جدید و همچنین شماره تلفنی که قبل در اینستاگرام ثبت نشده است، استفاده کنید. از پسورد های پیچیده که شامل اعداد، حروف و علامت ها است، استفاده نمایید و هر چند وقت یک بار آن را تغییر دهید. در نهایت فعال کردن گزینه تایید دو مرحله ای برای هر کدام از اکانت های اینستاگرامتان، می تواند امنیت آن ها را نیز افزایش داده و به سرعت ورود هکر ها و افراد سودجو به اکانت های شما را، اطلاع دهد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا