برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشیهک گوشی

ردیابی گوشی از طریق شماره تلفن

هر کس دلایل خاص خود را دارد تا مکان شخصی دیگر را با شماره تلفن همراه پیدا کند. برای والدین، آن ها ممکن است بخواهند از مکان تقریبی فرزندان خود برای اطمینان از ایمنی آن ها مطلع شوند. برای زوج های متاهل که به یک مورد خیانت مشکوک هستند، ردیابی موقعیت همسرشان به آن ها آرامش خاطر و سلامت عقل می دهد.

هم چنین گاهی اوقات، برخی از کارفرمایان ممکن است بخواهند از این روش برای بررسی کارمندان خود برای اطمینان از انجام کار در محل کار، استفاده کنند. اما صرف نظر از هدف، نسل امروز فناوری پیشرفته دیجیتال به شما امکان و قابلیت انعطاف پذیری را می دهد تا از بسیاری جهات دوستان نزدیک خود را بیابید.

اگر مشتاق هستید که بدانید چگونه این فناوری ها کار می کند، مطمئن شوید که تجهیزات خود را آماده کرده اید. این روش های موثر اثبات می کنند که یافتن مکان کسی توسط شماره تلفن همراه آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست.

روش اول: نحوه پیگیری شخصی با استفاده از WhitePages

تا زمانی که یک روش موثر باشه چه کسی به قدیمی بودن یا نبودن آن توجه می کند. Whitepages یکی از آخرین راه حل ها برای کمک به شما در یافتن خواسته های شما است. با وارد کردن یک شماره از طریق این سرویس، می توانید به راحتی آدرس خانه شخص مرتبط با شماره تلفن را ردیابی کنید.

ردیابی گوشی از طریق شماره تلفن
ردیابی گوشی از طریق شماره تلفن

نحوه کارکرد این برنامه به این شکل است که از شماره تلفن برای ردیابی مشخصات شخصی و در نهایت افشای جزئیات وی به روشی امن تر و کاملا قانونی استفاده می کند. با این حال، نکته ای که باید توجه داشته باشید، این است که این سرویس با شبکه SS7 مرتبط است.

 روش دوم: نحوه پیگیری شخصی با استفاده از CANM

روش مفید دیگر در مورد چگونگی یافتن مکان شخصی توسط شماره تلفن همراه استفاده از ابزارهای جستجوی CNAM در وب است. CANM مخفف کلمه Caller ID Name و به معنی نام شناسه تماس گیرنده است. شما با استفاده از CNAM می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • CANM به شما امکان می دهد مکان تماس گیرنده را شناسایی کنید.
 • CANM از تمام اطلاعات ضروری از جمله نام مالک، شهر دقیق و مشخصات فردی در آن رونمایی می شود.
نحوه پیگیری شخصی
نحوه پیگیری شخصی

این روش با وجود داشتن تمام مزیت های مثبت، سه اشکال دارد که عبارتند از:

 1. CANM blocker: اگر شخصی که می خواهید مکان یابی کنید از مسدود کننده CNAM استفاده می کند، گوشی ردیابی نمی شود زیرا این ویژگی نام و شماره تلفن تماس گیرنده را پنهان می کند.
 2. Robot-operated Call: تماس های ناشناخته جزئیات شماره تلفن را نشان نمی دهد.
 3. paying money: شما قبل از دسترسی به اطلاعات باید هزینه کمی بپردازید.

روش سوم: نحوه پیگیری شخصی با استفاده از برنامه Spyier

هنگام ردیابی شخصی که برای شما عزیز است، باید اطمینان حاصل کنید که این کار را مخفیانه انجام می دهید. در حالی که بسیاری از سایت ها و برنامه ها ردیابی تلفنی را ارائه می دهند، همه نمی توانند این کار را با احتیاط انجام دهند. با Spyier می توانید از شماره تلفن همراه برای ردیابی تلفن شخصی بدون اطلاع وی در هر کجای دنیا استفاده کنید. علاوه بر این، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که به غیر از ردیابی موقعیت مکانی، توسط برنامه Spyier ارائه می شود. چه طور ممکنه؟ ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید که چگونه این اتفاق می افتد.

استفاده از برنامه Spyier
استفاده از برنامه Spyier

مراحل ردیابی تلفن شخصی با استفاده از برنامه Spyier

با دانستن اصول و عملکرد Spyier در ردیابی تلفن، فقط باید این مراحل را دنبال کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید تلفن متصل به اینترنت است. این مرحل عبارتند از:

 1. برای یک حساب Spyier رایگان ثبت نام کنید. سیستم عامل تلفن هدف را انتخاب کنید و طبق نیاز خود، یک طرح اشتراک دریافت کنید.
 2. برای پیکربندی خودکار Spyier، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
 3. برای ردیابی دستگاه iOS، مشخصات iCloud هدف را وارد کرده و تأیید کنید. صبر کنید تا پیکربندی صورت گیرد.
 4. برای تلفن های Android، از لینک ذکر شده در setup wizard برای بارگیری و نصب برنامه Spyier استفاده کنید. پس از نصب، حالت مخفی کاری را فعال کرده و منتظر همگام سازی Spyier با گوشی شوید.
 5. پس از انجام تنظیمات، گزینه شروع را فشار دهید تا به dashboard خود دسترسی پیدا کنید. در dashboard می توانید ویژگی های ردیابی Spyier را مشاهده کنید.
 6. برای ردیابی موقعیت تلفن همراه، روی پیوند (link) مکان کلیک کنید تا نقشه و موقعیت را مشاهده کنید.

کاربرد های دیگر برنامه Spyier

 • ردیاب سیم کارت

همچنین می توانید با استفاده از ویژگی ردیاب سیم کارت، تلفن شخصی دیگران را ردیابی کنید. این اطلاعات در مورد دستگاه و هشدار در صورت تغییر سیم کارت را فراهم می کند.

 • پیگیری پیام

Spyier فقط به ردیابی مکان محدود نمی شود. همچنین می توانید پیام های ارسال و دریافت هدف، از جمله پیام های رسانه های اجتماعی را بخوانید. برای دستگاه های iOS، حتی پیام های حذف شده را می توان بازیابی کرد.

 • ردیابی تماس

قابلیت های جاسوسی به شما امکان می دهد گزارش تماس های افراد را ردیابی کنید. هر گزارش تماس دارای یک مهر زمان با شناسه تماس گیرنده، تاریخ و مدت زمان است. همچنین می توانید مکالمات را ضبط کنید.

 • بدون root یا Jailbreak

Spyier به اندازه کافی پیشرفته است که بدون root یا jailbreak عمل می کند. به این معنی که می توانید بدون آسیب رساندن به یکپارچگی تلفن، تلفن شخصی را ردیابی کنید.

 • راه اندازی سریع

شما می توانید Spyier را از طریق هر مرورگر وب و بدون نیاز به هیچ گونه مهارت فنی راه اندازی کنید. در عرض 5 دقیقه، شما آماده هستید که ردیابی Android و iOS را شروع کنید.

 • رابط مبتنی بر اینترنت

Spyier  100 ٪ تحت وب است. در هر زمان می توانید از راه دور تلفن هدف را ردیابی کنید.

 • قابل اطمینان:

برنامه Spyier از شر بدافزارها و ویروس ها در امان است. می توانید به آن اعتماد کنید و داده های شما ایمن خواهند بود.

 • حذف از راه دور:

شما می توانید از راه دور برنامه Spyier را فقط با یک کلیک بر روی dashboard خود حذف کنید. برای حذف دستگاه نیازی به بازدید از آن ندارید.

توجه توجه

 • Spyier با Android نسخه 4.0 و بالاتر و iOS 7.0 یا بالاتر سازگار است.
 • میلیون ها نفر در 190 کشور جهان Spyier را بهترین برنامه جاسوسی در جهان می دانند.
 • اسپایر اغلب در برترین سیستم عامل های خبری مانند LifeHacker، نیویورک تایمز و CNET حضور دارد.
 • وقتی نوبت به آیفون می رسد، Spyier از شما نمی خواهد دستگاه مورد نظر را  jailbreakکنید. در واقع هیچ بارگیری یا نصب برنامه ای وجود ندارد چرا که اطلاعات کاربری Target’s iCloud کافی است.
 • بر خلاف iOS، شما نیاز به بارگیری یک برنامه کوچک 2 مگابایتی در گوشی های Android دارید. در واقع فقط یک بار کافی است به گوشی دسترسی پیدا کنید و برنامه را بر روی آن نصب کنید. پس از نصب، برنامه از فهرست برنامه ناپدید می شود و فقط در پس زمینه اجرا می شود.
 • Spyier شما را قادر می سازد Geofencing را تنظیم کنید. به شما امکان می دهد مرزهای مکان گوشی را روی نقشه مشخص کنید. هر زمان که هدف از این پارامترها عبور کند، اعلانی دریافت خواهید کرد.

در این مقاله 3 روش ردیابی گوشی با استفاده از شماره تلفن شرح داده شد. از آن جایی که نرم افزار Spyier یکی از جدیدترین نرم افزارها در این زمینه است، بیشتر مقاله به نحوه نصب، کاربردها و ویژگی های این نرم افزار پرداخته است. هم چنین فناوری پیشرفته Spyier می تواند هر دو گوشی Android و iOS را بدون روت یا jailbreak ردیابی کند. برنامه Spyier به ویژگی های مقرون به صرفه مجهز شده و تنظیم آن آسان است. امیدواریم که این راهنمای آسان در مورد چگونگی یافتن مکان شخصی توسط شماره تلفن همراه از بسیاری جهات به شما کمک کرده باشد.

ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق و دقیق است. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار دقیق و سریع است.

سرویس ردیاب تلفن: خوشبختانه 20 میلیون کاربر در سراسر جهان برای پیدا کردن بچه های خود و حتی تلفن های از دست رفته، برنامه به 44 زبان ترجمه شده است.

ویژگی های برنامه: XSPY

✓ کاملا رایگان برای تعداد بی شماری از کاربران. همه امکانات رایگان هستند

✓ برنامه ردیاب تلفن با استفاده از هر دو ردیابی سلول و ردیابی GPS برای بهینه سازی مصرف باتری و دقت محل.

✓ تلفن گمشده یا ربوده شده خود را به آسانی پیدا کنید.

✓ شما می توانید سابقه موقعیت مکانی را به صورت رایگان ببینید.

✓ این کار با تمام اپراتورهای شبکه تلفن همراه کار می کند.

✓ هنگامی که بچه های شما از یک مکان به مکان دیگر حرکت می کنند، یک اطلاعیه فوری دریافت خواهید کرد. بدون نیاز به نوشتن مکان برای دریافت آخرین به روز رسانی مکان.

✓ این نقطه دقیق مکان بچه شما را مشخص می کند و کمک های ناوبری روی نقشه را فراهم می کند، بنابراین می توانید به محل خود مسیر بروید.

✓ میزان شارژ باتری تلفن همراه خانواده خود را در هر مکان مشاهده کنید.

✓ تمام بچه های خود را به عنوان آیکون روی نقشه ببینید که آدرس دقیق با سطح باتری برای هر یک از آنها را نشان می دهد.

✓ پیگیری مکان فعلی تلفن همراه خود را. پیگیری و ثبت همه مکان های بازدید شده از زمانی که برنامه را نصب کرده اید.

✓ شما می توانید تاریخچه کامل خود را در هر مکان نقشه ها را بر روی یک نقشه ببینید.

حفاظت از حریم خصوصی: حریم خصوصی شما نگرانی ما است. برای محافظت از حریم خصوصی، برنامه دارای مجوزهای بسیار کم است. مجوزهای مورد نیاز تنها اجرای تابع برنامه اصلی در مورد ردیابی مکان است بنابراین نیازی به دسترسی به عکس ها، حساب ها نیست.

نحوه استفاده از آن برای یافتن تلفن بچه
1. نصب برنامه و ثبت نام با استفاده از شماره تلفن خود را
2. در داخل برنامه شیر دکمه دعوت ارسال و هر تعداد از بچه های خود را انتخاب کنید.

خودشه! هنگامی که فرزند شما از لینک دعوت پیروی می کند و دعوت شما را می پذیرد، هر دو از شما در یک شبکه خصوصی به یکدیگر متصل می شوند تا بتوانید آنها را در هر مکان قرار دهید.

این برنامه یک راه حل جاسوسی یا نظارت مخفی نیست و برنامه را نمی توان از راه دور یا مخفیانه نصب کرد. برای پیوستن به این سرویس، کاربر باید خود برنامه را نصب کند و درخواست تقاضای مکان را بپذیرد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا