جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

ردیابی گوشی آیفون همسر در سال 2021

آیا قصد به ردیابی گوشی آیفون همسر خود دارید؟آیا گوشی همسر شما گم شده است و قصد به پیدا کردن گوشی همراه او دارید؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر گوشی آیفون همراه شما مورد سرقت قرار بگیرد، چگونه می خواهید او را ردیابی کنید؟در این موضوع برای شما راه حل های مختلفی را برای ردیابی گوشی آیفون همسر خود و پیدا کردن گوشی آیفون در صورت گم شدن بیان کرده ایم.

ردیابی گوشی آیفون همسر

ردیابی گوشی آیفون همسر:

برای اینکه بتوانید به راحتی گوشی آیفون همسر خود را ردیابی کنید، می توانید در گوشی او سرویس Find My iPhon را فعال کنید، با فعال کردن این گزینه در گوشی همراه همسر خود شما می توانید به گوشی همسر خود را به دستگاه اینترنت خود وصل کنید، سپس گوشی همسر شما در هر مکانی که وجود داشته باشد، به راحتی برای شما قابل نمایش خواهد بود و شما به راحتی می توانید گوشی آیفون همسر خود را ردیابی کنید.

البته قابل ذکر است که این روش برای گوشی هایی موجود است که در حالت روشن قرار داشته باشند، در صورتی که گوشی آیفون همسر شما خاموش باشد، شما از این راه نمی توانید آن را ردیابی کنیدو با مشکل در ردیابی گوشی آیفون همسر خود روبرو خواهید شد.

ردیابی گوشی آیفون همسر

چگونه حالت Find My iPhon را برای ردیابی گوشی آیفون همسر خود فعال کنیم؟

شما برای فعال سازی حالت Find My iPhon در گوشی همسر خود برای ردیابی گوشی آیفون همسر خود در ابتدا باید وارد تنظیمات گوشی همراه او شوید، در تنظیمات یک قسمت به نام آی او اس وجود دارد که شما با کلیک بر روی آن گزینه Find My iPhon را مشاهده خواهید کرد، سپس شما می توانید تنها با کلیک روی گزینه Find My iPhon ، این گزینه را فعال کرده و گوشی آیوفن همسر خود را در هر مکانی که وجود داشت ردیابی کنید.

توجه داشته باشید، زمانی که شما روی گزینه Find My iPhon کلیک می کنید، گوشی آیفون از شما درخواست می کند تا اپل آیدی و رمز عبور گوشی همراه را برای فعال سازی وارد کنید، سپس Find My iPhon به صورت خودکار فعال می شود.

زمانی که Find My iPhon فعال می شود، شما می توانید از راه دور ردیابی گوشی آیفون همسر خود را انجام دهید و از سرقت گوشی همراه همسر خود جلوگیری کنید، نکته قابل توجه در این قسمت، استفاده از اپل ایدی است که لاگین شده باشد تا گوشی همراه شما نیز نمایش داده شود.

از دیگر نکات مورد نظر برای فعال سازی Find My iPhon را می توان فعال کردن گزینه Location Services در گوشی همراه خود دانست، تا شما بتوانید به صورت دقیق ردیابی گوشی آیفون همسر خود را انجام دهید، قابل ذکر است که در صورت فعال نبودن این گزینه نیز ردیابی انجام خواهد شد، اما این گزینه می تواند حالت دقیق تری را در ردیابی ایجاد کند.

ردیابی گوشی آیفون همسر

دو روش ردیابی گوشی آیفون همسر از طریق اپل آیدی Find My iPhon :

تا به اینجا شما فرا گرفته ای که Find My iPhon را در گوشی همراه همسر خود فعال کنید و گزینه Location Services

نیز می تواند حالت دقیق تری را در ردیابی گوشی آیفون همسر شما به وجود آورد، اما در این قسمت برای شما دو روش دقیق برای ردیابی گوشی آیفون همسر به صورت همیشگی با استفاده از فعال کردن Find My iPhon  برای شما بیان خواهد شد.

 

1 ــ وارد شدن به سایت ICloud :

در ابتدا می خواهم اشاره کنم که شما تنها از طریق لپ تاپ می توانید به این سایت وارد شوید، زمانی که به سایت وارد شدید باید اطلاعات مورد نظر یعنی اپل ایدی را وارد کنید و Find My iPhon را انتخاب کنید، پس از اینکه این گزینه را انتخاب کنید می توانید لوکیشن تمامی دستگاهیی که از اپل ایدی شما استفاده می کنند را مشاهده کنید، سپس دستگاه خود را انتخاب کنید و لوکیشن آن را به صورت دقیق انتخاب کنید.

توجه داشته باشید، در این قسمت دستگاه هایی که به اینترنت متصل باشند، برای شما روشن نمایش داده می شوند، اما دستگاه هایی که به اینترنت متصل نیستند، برای شما خاکستری نمایش داده می شوند، زمانی که شما روی آدرس گوشی مورد نظر خود برای ردیابی گوشی آیفون همسر خود کلیک کنید، یک نقشه به شما نمایش داده خواهد شد که گوشی همراه را به صورت دقیق در مکان موجود نمایش می دهد.

قابل ذکر است که شما می توانید  با استفاده از این سایت و این گزینه دستگاه مورد نظر خود را از راه دور قفل کنید و حتی می توانید با انتخاب گزینه Lost Mode تمامی اطلاعات گوشی همراه خود را پاک کنید، تا اطلاعات شخصی شما در دسترس سارق گوشی قرار نگیرد.

ردیابی گوشی آیفون همسر

2ــ وارد شدن به سایت ICloud با استفاده از گوشی همراه :

اگر شما خود نیز دارای گوشی همراه ایفون هستید، به راحتی می توانید آدرس اینترنتی سایت ICloud را در گوشی همراه خود سرچ کنید ف سپس شما باید روی گزینه open Find My iPhon  کلیک کنید.

زمانی که شما روی این گزینه کلیک می کنید ، دستگاه از شما درخواست می کند برای ورود اپل ایدی خود را مانند روش قبل وارد کنید، شما باید اپل ایدی خود را در این قسمت وارد کنید و گزینه find my را وارد کنید، زمانی که شما روی این گزینه کلیک می کنید، تمامی دستگاه هایی که از اپل ایدی شما استفاده می کنند، برای شما نمایش داده خواهند شد، شما باید در بین این دستگاه ها، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

زمانی که شما دستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید، سایت یک صفحه را برای شما بازخواهد کرد که در این صفحه آدرس دقیق گوشی همراه مورد نظر شما نمایش داده شده است، درواقع در این حالت شما به صورت دقیق ردیابی گوشی آیفون همسر خود را انجام داده اید.

مانند استفاده از سایت با لپتاب شما در این روش نیز می توانید دستگاه مورد نظر خود را از راه دور قفل کنید، برای قفل کردن تنها کافی است که گزینه Lost Mode را کلیک کنید و اگر قصد به پاک کردن اطلاعات شخصی خود برای جلوگیری از دسترسی سارق به آنها دارید می توانید گزینه Actions را انتخاب کنید.

پس از این که شما این گزینه را انتخاب کنید، تنها در چند دقیقه تمام گوشی همراه شما پاک خواهد شد و هیچگونه اطلاعاتی از شما در گوشی همراه آیفون مورد نظر باقی نخواهد ماند.

ردیابی گوشی آیفون همسر

ردیابی گوشی آیفون  در صورتی که خاموش باشد:

بسیاری از افراد تصور دارند که نمی توانند گوشی همراه خود را در صورتی که خاموش باشد ردیابی کنند، در صورتی که شما می توانید با فعال کردن گزینه Find My iPhon در گوشی همراه همسر خود برای ردیابی گوشی آیفون همسر به راحتی حتی زمانی که گوشی همراه در راه دور قرار دارد و خاموش است، گوشی همراه را قفل کنید و اطلاعات موجود در گوشی را پاک کنید .

به صورت کلی چون گوشی همراه خاموش است و آنلاین نیست ردیابی آن بسیار سخت خواهد بود اما شما می توانید در اولین مرحله حتی بدون اطلاع داشتن از محل جغرافیایی مورد نظر، تمامی اطلاعات موجود در گوشی همراه را پاک کنید.

قابل ذکر است که شما می توانید آخرین مکانی که گوشی همراه شما روشن بوده و سیگنال ارسال کرده است را با انتخاب گزینه Find My iPhon مشاهده کنید و ردیابی گوشی آیفون همسر انجام دهید.

ردیابی گوشی آیفون همسر

اگر برای ردیابی گوشی ایفون همسر گزینه Find My iPhon فعال نبود چکار کنیم؟

اگر گزینه Find My iPhon روی گوشی همراه مورد نظر شما فعال نبود، می توانید برای محافظت از گوشی همراه مورد نظر خود مراحل زیر را انجام دهید:

1 ــ وارد سایت icloud شوید .

2 ــ اپل ایدی و پسورد اپل ایدی خود را در سایت وارد کنید.

3 ــ دستگاه خود را در بین دستگاه موجود پیدا کنید.

4 ــ از دسترسی همه افراد برای دسترسی به گوشی همراه خود جلوگیری کنید.

5 ــ رمز تمامی شبکه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام، فیس بوک ، توییتر، تلگرام و… را عوض کنید.

ردیابی گوشی آیفون همسر

نکات قابل توجه برای استفاده از سایت :

1 ــ تغییر رمز عبور گوشی :

شما می توانید در این سایت از ویژگی های منحصر به فرد سایت استفاده کنید و حتی رمز عبور صفحه گوشی همراه خود را از راه دور عوض کنید، برای تغییر رمز عبور صفحه گوشی همراه خود می توانید گزینه Safe Mode را انتخاب کنید، سپس رمز عبور گوشی همراه خود را وارد  کنید و رمز جدید مورد نظر خود را وارد کنید، در این صورت در همان لحظه از راه دور رمز عبور صفحه گوشی همراه شما تغییر پیدا خواهد کرد.

2 ــ دسترسی به دفترچه تلفن :

شما می توانید از طریق این سایت، وارد صفحه تماس صفحه گوشی خود شده و با آن را در دسترس فرد یابنده بر روی صفحه گوشی قرار دهید تا فرد یابنده با شما تماس حاصل کند، برای این کار شما باید رمز عبور صفحه خود را عوض کنید، سپس صفحه تماس خود را در روی صفحه قفل گوشی قرار خواهید داد و یک شماره تلفن نیز روی آن قرار خواهید داد، تا اگر فردی گوشی همراه شما پیدا کرد بتواند با شما برای تحویل تماس حاصل کند.

ردیابی گوشی آیفون همسر

3 ــ شما می توانید علاوه بر قرار دادن صفحه تلفن ، روی صفحه گوشی همراه خود یک پیغام تنی برای جوینده قرار دهید، برای مثال این متن می تواند یک متن مانند لطفا در صورت پیدا کردن با این شماره تماس حاصل کنید را قرار دهید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا