جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

ردیابی گوشی آیفون از طریق گوگل

در این مقاله می خواهیم تا به بحث ردیابی گوشی آیفون از طریق گوگل بپردازیم و توضیحات جامع و کاملی را در ارتباط با این موضوع برای شما مطرح کنیم که می تواند به ردیابی و موقعیت یابی گوشی تلفن همراه هوشمند شما کمک کرده و باعث می شود که شما بتوانید در صورت به سرقت رفتن گوشی آیفون خود و یا گم شدن آن به راحتی آن را ردیابی کرده و مکانش را پیدا نمایید. همچنین در این روش برای اینکه بتوانید تا موقعیت مکانی فرزندان خود را نیز ببینید و بر رفت و آمد آنها کنترل داشته باشید، نیز مفید و موثر خواهد بود.

ردیابی گوشی

ردیابی گوشی آیفون از طریق گوگل

ردیابی گوشی های آیفون می تواند دلایل و علت های گوناگونی داشته باشد که از جمله آنها می توانیم به گم شدن گوشی تلفن همراه و یا به سرقت رفتن آن اشاره کنیم همانطور که شما عزیزان نیز می دانید محصولات شرکت اپل به لحاظ گران بودن این برند و این که محصول کشور آمریکا می باشند و علاوه بر آن گران شدن قیمت دلار در کشور ما ایران، بسیار با ارزش و گران قیمت هستند و در نتیجه سارقان برای سرقت خود محصولات اپل مانند گوشی های آیفون را انتخاب می کنند و می‌توانند ضرر مالی بالایی به مالک گوشی برسانند. همچنین گم شدن گوشی آیفون هم به علت قیمت بالای آن برای مالک گوشی گران تمام خواهد شد.

اما نکته مهمی که در ارتباط با این موضوع وجود دارد و به مالکان و صاحبان گوشی های آیفون اطمینان خاطر می بخشد، موضوع ردیابی این گوشی ها می باشد که در صورت مفقود شدن و یا به سرقت رفتن آن ها این امکان وجود خواهد داشت که صاحب گوشی بتواند آن را ردیابی کرده و پیدا نماید در نتیجه نگرانی خاصی در ارتباط با خرید گوشی های آیفون وجود نخواهد داشت چرا که ردیابی آن ها نسبت به سایر تلفن های همراه آسان تر خواهد بود.

ردیابی گوشی

اهمیت سرویس گوگل در ردیابی

همانطور که می دانید گوگل که یک شرکت بسیار قدرتمند و توسعه یافته در زمینه های مختلف تکنولوژی می باشد و سرویس گوگل را سالهاست که طراحی کرده و این سرویس شامل امکانات بسیار زیادی از جمله گوگل مپ می باشد که به خوبی با جی پی اس ها و مکان یاب ها مچ شده و قابلیت اجرا بر روی تمامی آنها را دارد. اما نکته مهمی در ارتباط با گوشی های آیفون وجود دارد و آن این است که گوشی های آیفون به وسیله گوگل کار نمی‌کنند و سیستم خاص خود را دارند.

 در واقع اگر بخواهیم بهتر بگوییم گوگل برای گوشی های اندرویدی خدمات می‌دهد و گوشی های آیفون از بخش زیادی از امکانات گوگل بی بهره هستند اما به علت کیفیت بالای ساخت گوشی های آیفون و همینطور نحوه برنامه ریزی آن ها سیستم عامل آی او اس مجهز به اغلب امکانات ارائه شده توسط گوگل می باشد و به همین علت صاحبان گوشی های آیفون نگرانی را از این بابت که امکانات گوگل دسترسی ندارند، نخواهند داشت.

ردیابی گوشی

آیا تمام امکانات شرکت اپل در دسترس کاربران ایرانی قرار دارد؟

نکته ای که وجود دارد این است که در کشورمان ایران محصولات شرکت اپل تحریم هستند و تمامی امکانات را به خوبی و به طور کامل در دسترس کاربران ایرانی خود قرار نمی دهند و از طرفی هم امکانات سرویس های گوگل بر روی گوشی های آیفون پشتیبانی نمی شود در نتیجه همیشه افرادی که از محصولات اپل خریداری و استفاده می کنند این نگرانی را دارند که گوشی تلفن همراه آن ها و یا لپ‌تاپ شان با محدودیت هایی که به علت تحریم ها توسط شرکت اپل برای کاربران ایرانی ایجاد شده است به خوبی کار نکند و امکانات لازم را در اختیار آنها قرار ندهد یکی از امکاناتی که به وضوح و به طور ملموس برای کاربران تلفن های همراه هوشمند قابل مشاهده است دسترسی به نقشه و یا همان مپ گوشی است که در گوشی اندرویدی توسط گوگل مپ سرویس دهی می شود.

اما در حال حاضر ما در این مقاله قصد داریم که روش ردیابی گوشی آیفون به وسیله گوگل را برای شما توضیح دهیم که شما عزیزان می توانید با خیال بسیار آسوده گوشی آیفون خود را به وسیله سرویس گوگل در صورت مفقودی و یا به سرقت رفتن ردیابی نمایید. در واقع با استفاده از این روش شما دیگر نگرانی در ارتباط با ردیابی گوشی آیفون در ایران خود نخواهید داشت.

ردیابی گوشی

مکان یابی گوشی آیفون با گوگل مپ

برای مکان یابی گوشی آیفون از طریق گوگل مدتهاست که در واقع شرکت گوگل در سرویس سرچ خود قابلیتی را ایجاد کرده است که کاربران گوشی های آیفون هم می توانند تا با کمک آن به ردیابی گوشی آیفون بپردازند و این موضوع در حالی است که تا مدت ها قبل، این قابلیت به عنوان یک قابلیت اختصاصی برای گوشی های اندرویدی شناخته می شد که از سرویس گوگل بهره‌مند هستند اما در حال حاضر با رایزنی هایی که شرکت اپل با کمپانی گوگل انجام داده است کمپانی گوگل رضایت داده تا با دریافت مبلغ قابل توجهی این قابلیت را برای گوشی های اپل نیز فعال نماید.

ردیابی گوشی

آپشن ردیابی گوشی آیفون

در حال حاضر این قابلیت بر روی گوشی های آیفون به عنوان آپشنی به نام Find My Phone شناخته می شود که به وسیله آن مالکان و صاحبان گوشی های ساخت شرکت اپل هم می‌ توانند تا به ردیابی گوشی آیفون خود بپردازند و گوشی تلفن همراه خود را در صورت مفقود شدن و یا به سرقت رفتن تحت شرایط خاصی پیدا نمایند و یا از اطلاعات داخل آن محافظت کرده و مانع دسترسی سارق و یا هر شخص دیگری به اطلاعات داخل گوشی شوند.

ردیابی گوشی آیفون با استفاده از سرویس گوگل سرچ و آپشن فایند مای فون که در این سرویس فعال سازی شده است قابل انجام خواهد بود و تنها باید این آپشن بر روی گوشی آیفون شما فعال شده باشد تا در صورت نیاز شما عزیزان بتوانید تا به استفاده از آن بپردازید و ردیابی گوشی آیفون خود را ممکن نمایید البته یک سری شرایط هم برای کارساز بودن این آپشن در صورت مفقودی و یا به سرقت رفتن گوشی شما دخیل هستند که در ادامه به آنها نیز اشاره خواهیم کرد تا شما بتوانید از این سرویس استفاده نمایید.

ردیابی گوشی

ردیابی گوشی آیفون از طریق Find My Phone

برای ردیابی گوشی آیفون از طریق سرویس گوگل شما نیاز دارید تا ابتدا به قسمت ستینگ گوشی آیفون خود رفته و در آن قسمت این قابلیت را فعال نمایید. اگر شما وارد اکانت کاربری خود در گوگل بشوید و بعد از لاگین شدن به قسمت مای اکانت بروید گزینه فایند مای آیفون را مشاهده می کنید، زمانی که بر روی آن گزینه کلیک نمایید یک لیست برای شما نشان داده می شود که در آن لیست دیوایس های مختلفی را که از این سرویس استفاده می کنند را مشاهده خواهید نمود که شامل گوشی های هوشمند دستگاه های اندرویدی و ios و تبلت های آن ها می باشد.

ردیابی گوشی

نکات مهم در رابطه با ردیابی گوشی با استفاده از آپشن Find My Phone

در صورتی که شما قبلاً توسط گوشی آیفون خود به این سرویس وارد شده باشید در قسمت دستگاه های ios نام گوشی خود را خواهید دید البته در قسمت های دیگر هم نام دیوایس های دیگر خود را که از این سرویس استفاده کرده‌ اند مشاهده خواهید نمود. در صورتی که برای اولین بار است که می‌خواهید از این سرویس استفاده نمایید با انتخاب گزینه ios devices برای شما ۵ گزینه نمایش داده خواهد شد که هر کدام از آن ها قابلیت خاصی را در دسترس شما قرار خواهند داد به عنوان مثال یکی از این پنج گزینه به شما امکان قفل کردن و ردیابی گوشی آیفون تان را خواهد داد و یکی دیگر از این گزینه‌ ها می‌تواند امکان تلاش برای تماس با گوشی مفقود شده شما را ایجاد نماید. همینطور گزینه‌ های دیگر هم هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند که می‌ توانند دسترسی هایی را برای شما به گوشی مفقود شده تان ایجاد نمایند.

ردیابی گوشی

آیا کیفیت ردیابی گوشی آیفون با استفاده از سرویس گوگل مانند گوشی های اندرویدی است؟

نکته ای که در ارتباط با این قابلیت که توسط گوگل ارائه شده است وجود دارد این است که با تمام فوایدی که این آپشن برای کاربر هک گوشی آیفون دارد باید اعتراف کنیم که کیفیت اجرا و سرویس دهی آن بر روی گوشی های اندرویدی بسیار بیشتر از گوشی های آیفون می باشد و علت این تفاوت عملکرد، این است که کمپانی گوگل سیستم های اندروید را پشتیبانی کرده و به عنوان توسعه دهنده این سیستم‌ عامل شناخته می‌ شود و این موضوع در حالی است که سیستم عامل ios برای گوشی های آیفون به عنوان سیستم عامل اصلی شناخته می شود و مدت زمانی لازم است که گوگل بتواند تا با بهینه سازی این آپشن آن را برای دسترسی هر چه بیشتر کاربران گوشی های آیفون آماده کند.

ردیابی گوشی

اهمیت اتصال به اینترنت در ردیابی

شما عزیزان می توانید بعد از فعال کردن آپشن فایند مای آیفون بر روی گوشی آیفون خود در صورت مفقود شدن گوشی تان و یا به سرقت رفتن آن، اقدام به ردیابی گوشی آیفون کرده و موقعیت مکانی آن را پیدا کنید. البته این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که گوشی شما بعد از سرقت توسط سارق روشن شده و به اینترنت متصل شود چرا که در صورت عدم اتصال به اینترنت سرویس گوگل نیز این امکان را نخواهد داشت که گوشی شما را ردیابی کند و مکان صحیح و دقیق آن را به شما نشان دهد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا