جاسوسی گوشیردیابی گوشی

ردیابی شماره از گوگل چگونه انجام می‌ شود؟

روش‌ های بسیاری برای ردیابی شماره وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به یکی از روش‌ های دیگر ردیابی شماره موبایل بپردازیم. در این مطلب مفصلاً درباره ردیابی شماره از گوگل خواهیم پرداخت و قصد داریم ردیابی سریع شماره از طریق گوگل را برای شما بررسی و آن را با شما به اشتراک بگذاریم با ما همراه باشید.

ردیابی شماره از گوگل چگونه انجام می‌ شود؟

ردیابی شماره و گوشی همراه برای کسانی که گوشی خود را گم کرده اند و یا گوشی تلفن همراهشان به سرقت رفته است موضوعی بسیار مهم است. روش‌ های شناخته‌ شده بسیاری مانند استفاده از جی‌ پی‌ اس گوشی یا شماره سریال ثبت‌ شده شماره همراهتان از قطعی‌ ترین روش‌ های ردیابی شماره همراه و شماره افراد دیگر می‌ باشد در این مطلب که درباره ردیابی اینترنتی با شما صحبت می‌ کنیم و قصد داریم درباره نحوه ردیابی گوشی را از طریق برنامه گوگل مبحث بررسی کنیم و آن را با شما به اشتراک بگذارید. اگر دنبال روشی قطعی برای ردیابی سریع شماره همراه خود و دستگاه گوشی هوشمندتان هستید توصیه می کنیم حتما در ادامه این مقاله با ما همراه باشید زیرا ردیابی از طریق گوگل را کاملا برای شما توضیح  می دهیم.

ردیابی شماره از گوگل

ردیابی شماره موبایل

روش های بسیاری برای ردیابی شماره موبایل و گوشی های همراه هوشمند وجود دارد. ما در این مطلب درباره روش ردیابی از طریق گوگل می پردازیم. ردیابی از طریق گوگل دارای مزایای بسیاری است که در ادامه مقاله به آنان می پردازیم.

ردیابی شماره از گوگل

ردیابی شماره از گوگل مپ چگونه است ‌؟

در ادامه این مطلب می خواهیم به نحوه ردیابی شماره از گوگل بپردازیم و توضیحاتی در این باره را برای شما گردآوری و در اختیارتان قرار دهیم. یکی از مهم‌ ترین سرویس‌ های گوگل که بر روی گوشی‌ های هوشمند به‌ راحتی می‌ توانید از آن استفاده کنید، برنامه گوگل مپ است. شما با گوگل مپ به راحتی می‌ توانید موقعیت مکانی گوشی خود را ردیابی کنید. ردیابی شماره از گوگل به‌ مراتب سریع‌ تر و مطمئن‌ تر از بسیاری از روش‌ های ردیابی است برای این منظور برنامه‌ گوگل مپ را می‌ توانید از گوگل پلی دانلود نموده و یا بروزرسانی کنید.  پس‌ از آن باید جهت فعال سازی بر روی آیکون بالا سمت چپ آیکون سه خط افقی ضربه بزنید و از گزینه‌ های موجود گزینه اشتراک‌ گذاری موقعیت مکانی مکانی را انتخاب کنید. پس‌ از آن لازم است که بر روی دکمه Get Starter لمس نموده و در صفحه بعد قادر خواهید بود که شخص مورد مد نظرتان را ردیابی کنید. بعد از انتخاب مخاطبتان باید در صورتی‌ که گوشی شما به گوگل متصل نباشد، آن را حتما به گوگل اتصال دهید تا بتوانید که ردیابی را به‌ صورت کامل انجام گیرد.

ردیابی شماره از گوگل

چرا ردیابی شماره از گوگل را باید انجام دهیم؟

شاید با خود فکر کنید که ردیابی از جمله اموری نیست که بخواهید همیشه آن را انجام دهید اما گاهی ممکن است که شما نیازمند ردیابی شماره خود باشید. زمانی‌ که گوشیتان مفقود شده یا به‌ سرقت‌ رفته چاره‌ ای به‌جز ردیابی گوشی برایتان نخواهد بود. به‌ همین دلیل لازم است که همیشه روشی را برای ردیابی شماره همراه و دستگاه گوشیتان انتخاب و از آن استفاده کنید. ردیابی شماره از گوگل از جمله مواردی است که بدون صرف هزینه و مراحل خاص قابل‌ انجام خواهد بود با پیشرفت تکنولوژی و رفته‌ رفته حضور پر رنگ برنامه‌ های ردیابی این ضرورت بیشتر به چشم می‌ آید و باید برای ردیابی گوشی همراهتان چاره‌ ای بیندیشید. همان‌ طوری که در قسمت قبلی مقاله به آن اشاره کردیم، ردیابی شماره از طریق گوگل روشی قطعی و همیشگی برای پیدا نمودن گوشی‌ های مفقودی و سرقتی خواهد بود. مراجع قضایی نیز برای ردیابی سامانه های خاصی را طراحی و اجرایی نموده اند اما در این مطلب فقط به بررسی شیوه ردیابی از طریق اکانت جیمیل و برنامه ردیابی گوگل می پردازیم. در ادامه به توضیحات بیشتری در این باره می پردازیم.

ردیابی شماره از گوگل

ردیابی شماره از طریق جیمیل

با استفاده از برنامه Find my device می‌ توانید از طریق گوگل به ردیابی شماره از گوگل بپردازید. در بسیاری از گوشی‌ های اندرویدی این برنامه به‌ صورت پیش‌ فرض نصب‌ شده است اما اگر بر روی گوشی خود این برنامه را ندارید می‌ توانید از گوگل پلی را دانلود و نصب کنید. پس‌ از نصب برنامه لازم است که برنامه را به حساب کاربری جیمیلتان متصل کنید تا همگام‌ سازی انجام شود. در مرحله بعد از شما می‌ خواهد که اطلاعات جیمیلتان را وارد کنید. پس‌ از ورود اطلاعات جیمیل قادر خواهید بود که از طریق برنامه Find my device و از طریق حساب کاربری جیمیل خودتان به ردیابی دقیق گوشی بپردازید. بدون شک این روش یکی از برترین و شناخته شده ترین روش ها برای ردیابی گوشی های سرقتی یا مفقودی است. این روش از ردیابی دارای مزایای بسیار زیادی است که در قسمت های بعدی مطلب به شرح هر یک از مزیت های این روش می پردازیم. در ادامه نیز با ما همراه باشید.

ردیابی شماره از گوگل

مزایای ردیابی شماره از گوگل چیست؟

شاید از خود بپرسید که مزایای ردیابی شماره از گوگل چیست و چرا باید این مراحل را طی کنید. همان طور که می‌ دانید زمانی‌ که گوشی شما به سرقت می‌ رود لازم است که ابتدا جهت مسدود سازی سیم کارتتان اقدام نمایید و زمانی را صرف این  موضوع باید هزینه کنید و پس‌ از آن قادر خواهید بود که درخواست ردیابی گوشی سرقتی را به اپراتور یا مراجع قضایی اعلام کنید. اما روش‌ های دیگری هستند که می‌ توانید سریع‌ تر به ردیابی گوشیتان بپردازید. ردیابی شماره از گوگل این مزایا را برای شما به‌ همراه دارد که در مدت‌ زمان کمتری به مکان‌ یابی گوشی خود پرداخته و بدون هیچ هزینه‌ ای ردیابی را انجام خواهید داد و این موضوع باید تحت شراطی باشد که شما گوشیتان به اینترنت متصل باشد و بتواند مکان‌ یابی را از طریق گوگل ممکن کند. از دیگر مزایای ردیابی با گوگل می‌ توانیم به‌ سرعت ردیابی گوشی و ردیابی لحظه به لحظه اشاره کنیم. ممکن است که هر زمان گوشی شما با تغییر مکان رو به رو شود لازم است که توسط ردیابی لحظه به لحظه از موقعیت فعلی گوشیتان اطمینان حاصل کنید. در این حالت با قطعیت بیشتر می توانید به ردیابی گوشیتان بپردازید. البته مزایای ردیابی گوشی های همراه از طریق اینترنت و گوگل بسیار زیاد است در این مطلب به چندین مزیت کلی اشاره کردیم.

ردیابی شماره از گوگل

معایب ردیابی از طریق گوگل

ردیابی با این روش مانند دیگر روش‌ ها دارای معایبی نیز هست و یکی از مهم‌ ترین معایبی که ردیابی شماره از گوگل دارد این خواهد بود که نیازمند اتصال به اینترنت است و لازم است که حتما دستگاه گوشی همراه شما روشن باشد و به اینترنت نیز اتصال داشته باشد. شاید این روش برای گوشی‌ های مفقودی بسیار مؤثر واقع شود اما زمانی‌ که گوشی به سرقت می‌ رود معمولاً سارقان آن را خاموش کرده و اتصال آن را به اینترنت قطع می‌ کنند. زمانی‌ که گوشی شما مفقود شده و آن را در مکانی جا گذاشته‌ اید این روش بسیار به کمک شما خواهد آمد و بهتر است که برای ردیابی شماره افراد از گوگل زمانی‌ که گوشیتان به سرقت رفته از روش‌ های دیگری استفاده کنید. از دیگر معایب آن این است که در هنگام ردیابی گوشی آلارمی برای گوشی ارسال می‌ شود که لازم است فرد آن را تایید کند. بنابراین در هنگام سرقت فرد سارق از این موضوع آگاه شده و به‌ سرعت جلوی ردیابی گوشی را خواهد گرفت. در زمانی‌ که گوشی شما به‌ سرقت‌ رفته شده لازم است که شما آلارم ارسال‌ شده را تایید کنید و از دیگر معایب مهم این است که باید به حساب جیمیل شما متصل باشد و شما نیز باید اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید تا بتواند ردیابی گوشی را انجام دهد.

روش های ردیابی شماره ایرانسل چیست؟

ردیابی شماره از گوگل

تفاوت ردیابی گوگل مپ و ردیابی شرکت گوگل چیست؟

شاید در ابتدا فکر کنید که ردیابی گوگل مپ و ردیابی شماره از گوگل یکسان هستند اما به این صورت نیز شرکت گوگل دائماً اطلاعاتی از کاربران خود دریافت می‌ کند. بدون آنکه فرد به آنها دسترسی داشته باشد. یا بتوانند این دسترسی را محدود کنند یا از این اطلاعات استفاده کنند. به‌ همین دلیل امکاناتی برای کاربران فراهم آورده‌ است تا بتوانند از اطلاعات دریافتی استفاده کنند. بنابراین اگر شما به برنامه‌ های ردیابی از گوگل مانند find my device را بر روی گوشی نصب نداشته باشید یا حساب جیمیلتان را برای این موضوع فعال نکرده باشید باز هم ردیابی شماره از گوگل میسر خواهد بود و شرکت گوگل این اطلاعات را به‌ صورت محرمانه دریافت می‌ کند و هر لحظه موقعیت مکانی شما را بدون اتصال به اینترنت چک می‌ کند. البته این‌ موضوع کاربردی برای کاربران نخواهد داشت زیرا برای ردیابی لازم است که شما اقدامات لازم از قبیل اپلیکیشن مناسب و فعال‌ سازی حساب جیمیل تان جهت ردیابی را باید انجام دهید.

ردیابی شماره از گوگل

آیا ردیابی شماره از گوگل جای نگرانی دارد؟

شاید با توجه به قسمت قبلی مقاله نگران اطلاعات دریافتی خود به حساب گوگل باشید و ممکن است فکر کنید که این اطلاعات در دسترس افراد سود جو قرار خواهد گرفت. ردیابی شماره از گوگل همان‌ طور که گفتیم از طریق درخواست کاربران و نصب برنامه با طی مراحلی انجام می‌ شود اما اطلاعاتی که گوگل جمع‌ آوری می‌ کند و به‌ صورت کاملاً محرمانه است و برای شرکت گوگل جمع‌ آوری خواهد شد و هیچ‌ گونه جای نگرانی وجود ندارد. اطلاعات شما به‌ صورت کاملاً محرمانه نزد شرکت گوگل باقی خواهد ماند در نتیجه این مدل از ردیابی با ردیابی شماره از طریق گوگل یا حساب کاربری جیمیل متفاوت خواهد بود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا