ردیابی گوشی

بهترین روش های ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

مردم برای ردیابی تلفن همراه عزیزان و کارمندان خود به دنبال  راهی بی دردسر هستند تا مطمئن شوند اطلاعات آنها از تهدیدات سایبری در امان است. استفاده از برنامه های ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار برای نظارت بر کودکان یا نظارت بر کارکنان رایج شده است. اما، اکثر مردم به دلیل ترس از روش های پیچیده نصب، از دریافت برنامه ردیابی تلفن همراه دچار شک می شوند. برای آشنایی بیشتر با روش های ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در گوشی های اندرویدی و آیفون مقاله زیر را مطالعه کنید.

 

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

با افزایش میزان تهدیدات آنلاین و آفلاین، ردیابی مکان به تنهایی به امنیت فرزندان یا اعضای خانواده شما در دنیای دیجیتال اطمینان خاطر نمیدهد. اگر فضای دیجیتالی آنها را به درستی کنترل نکنید، هرگز نمی توانید حدس بزنید چه کسی با فرزندان شما تماس می گیرد. برای این منظور، نرم افزار های کنترل و ردیابی تلفن همراه راه نجات شما هستند. برنامه های نظارت بر تلفن همراه به مردم کمک می کند تا امنیت خانواده و همچنین مشاغل خود را تضمین کنند.

در حالی که روشهای زیادی برای اعلام ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار وجود دارد، اما مال در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم که کدام یک برای شما بهترین کار را انجام می دهد. به عنوان مثال ، اگر آیفون دارید، می توانید برای پیدا کردن گوشی آیفون  خود از ویژگی داخلی “Find My iPhone” استفاده کنید.

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

دلایل ردیابی تلفن همراه دیگران

قبل از توضیح نحوه ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار، اجازه دهید به شما بگوییم که چرا  ممکن است به فکر ردیابی گوشی تلفن همراه دیگران باشید.. برای والدین مهم است که از محل زندگی فرزند خود مطلع بوده و از فعالیتهای روزمره آنها برای اطمینان از ایمنی آنها اطلاعات داشته باشند. برای این منظور، والدین همیشه می توانند مکان تلفن همراه خود را ردیابی کنند تا از محل زندگی فرزند خود مطلع شوند. در صورتی که احساس کنند فرزندشان در جایی گیر کرده است یا در مکانی است که نباید باشد، والدین همیشه می توانند با فرزند خود تماس گرفته و او را در این شرایط کمک کنند.

همچنین، در مورد کارفرمایی که می خواهد محل کارمند خود را ردیابی کند، همین امر صادق است. برای اطمینان از اینکه کارمند در حالی که به یک جلسه رسمی یا یک تور تجاری رفته است، بتوانید از کیفیت کارد او آگاه شوید، کارفرما همیشه می تواند مکان تلفن همراه او را پیگیری کند تا بداند آیا در تور کار خود را به درستی انجام می دهد یا خیر

ردیاب موقعیت مکانی تلفن همراه همچنین ممکن است برای هر کسی که مایل است از موقعیت شریک زندگی  خود اطلاعات داشته باشد استفاده  می شود تا اطمینان حاصل شود که بدون اطلاع شخص مقابل، از جایی خارج نمی شود.

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در گوشی های اندروید

ردیابی فعالیت های دیجیتالی خانواده و کارکنان امروزه بسیار مهم است. با افزایش نرخ کلاهبرداری، مزاحمت سایبری، آدم ربایی، آزار و اذیت و محتوای اعتیادآور بزرگسالان، هیچ کس نمی خواهد عزیزان خود را در معرض خطر قرار دهد. همچنین برخی  مشاغل نسبت به تهدیدات امنیتی حساس هستند. در ادامه به برخی ابزارها، برای ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در گوشی های اندروید اشاره شده است.

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

1- Google Maps:

اگر می خواهید مکان  فردی را از راه دور و از طریق ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار انجام دهید، Google Maps بهترین گزینه برای کمک به شما است. تنها چیزی که نیاز دارید اعتبار ورود به سیستم دستگاه مورد نظر است، سپس همه چیز برای کشف موقعیت مکانی تلفن مورد نظر شما آماده است.

شما می توانید Google Maps google.com/maps/ را از هر مرورگری باز کنید.

وارد حساب هدف خود شوید

از منوی سمت چپ بالای صفحه، روی “Timeline” کلیک کنید و حال می توانید ببینید  که کاربر مورد نظر شما کجاست.

همچنین می توانید مکانهای بازدید شده را از طریق منو> مکانهای شما> مکانهای بازدید شده کاوش کنید.

مطمئن شوید دستگاه مورد نظر شما دارای GPS فعال و اتصال به اینترنت باشد تا بتوانید هر زمان که مایل هستید به راحتی مکان  او را ردیابی کنید.

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

2- مدیر دستگاه Android:

برای ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار، هیچ گزینه ای بهتر از مدیر دستگاه اندروید وجود نخواهد داشت. هر تلفن اندرویدی دارای یک مدیر دستگاه Android است که با نام “Find My Device” نیز شناخته می شود.

مدیر دستگاه اندروید برای انجام وظایفی مانند:

زنگ خوردن تلفن همراه

توانایی قفل کردن تلفن همراه از راه دور

این به شما امکان می دهد داده های تلفن همراه خود را بدون دسترسی فیزیکی به آنها پاک کنید.

به یاد داشته باشید که برای استفاده از مدیر دستگاه اندروید به شناسه گوگل و گذرواژه نیاز دارید. همچنین، مطمئن شوید که دستگاه مورد نظر شما دارای اتصال اینترنتی فعال است، در غیر این صورت، در ردیابی دستگاه خود با مشکل مواجه خواهید شد.

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

نحوه عملکرد مدیریت دستگاه اندروید

شما می توانید از هر مرورگری به google.com/android/devicemanager بروید.

وارد حساب هدف خود شوید.

مدیر دستگاه اندروید یا Google Find My Device دستگاههای متصل شما را به همراه مکانهای فعال به شما نشان می دهد.

مدیر دستگاه اندروید به طور پیش فرض روی هر تلفن اندروید نصب شده است. اگر گواهینامه گوگل دستگاه اندروید هدف خود را دارید، می توانید به راحتی دستگاه هدف خود را در هر زمان وهر مکان ردیابی کنید.

 

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در گوشی های آیفون

ممکن است همین سوال را در ذهن خود داشته باشید- آیا می توان ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار را در گوشی های آیفون انجام داد؟ بله، به راحتی می توانید پیام ها، چت ها یا عکس های آیفون مورد نظر را بدون نصب برنامه های کنترل و ردیابی بر روی گی های آیفون نیز بررسی کرد. به نظر می رسد این کار غیر ممکن باشد، اما واقعی است. حتی می توانید از هر کجا و در هر زمان به تلفن هدف خود  از راه دور دسترسی داشته باشید. می توانید تمام داده های آن تلفن را در زمان واقعی ردیابی کنید. این باعث می شود که تلفن بدون تایید آن شخص در دست شما باشد.  از ابزارهایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، می توانید برای ردیابی گوشی آیفون بدون نصب نرم افزار استفاده کنید.

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

پیگیری iPhone با استفاده از Find my iPhone

برای ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در آیفون یا iPad در Apple Maps ، این روش اصلی است که باید دنبال شود. برای شروع، سرویس های iCloud اپل باید بر روی  آیفون مورد نظر اجرا شوند. اگر از سیستم عامل قدیمی تر بدون آخرین ویژگی های iCloud iOS استفاده میکنید، این روش Find my iPhone ممکن است  کار نکند.

به icloud.com بروید.

با اعتبار iCloud خود وارد شوید، داشبورد iCloud روی صفحه نمایش داده می شود.

به دنبال نماد “Find my iPhone” باشید که در داشبورد قرار دارد. روی آن کلیک کنید.

از منوی کشویی All-Devices در صفحه جدید که ظاهر می شود، iPhone یا iPad گم شده، دزدیده شده خود را انتخاب کنید.

ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

2. پیگیری iPhone با استفاده از Apple Maps

هنگامی که دستگاهی گم شده یا دزدیده شده است، ردیابی به طور خودکار در گوشی آغاز می شود و همچنین قفل می شود. نقشه روی رابط کاربری iCloud PC پس از چند ثانیه شروع به نشان دادن موقعیت iPhone می کند که برای انجام مراحل در حال حرکت لازم است. یک حالت گسسته خاص به نام Lost Mode وجود دارد. که فوراً تمام اطلاعات شخصی شما را حذف کرده و از آن به عنوان یک تلفن جدید استفاده می کند.

 

3. iPhone را با روش Google Maps پیگیری کنید

یکی دیگر از راه های ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در گوشی آیفون، استفاده از Google Maps است. پس از نصب، Google Map همیشه یک کاربر را ردیابی می کند و داده ها را جمع آوری می کند تا خدمات آنها بسیار بهتر شود. وارد سرویس Google Map شوید و به دنبال رابط ردیابی مکان باشید. این رابط تمام مشاهدات را انجام می دهد و الگویی از آنچه برای مدت طولانی در تلفن هوشمند انجام می شود را ایجاد می کند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا