برنامه هکجاسوسی گوشیهک گوشی

دسترسی به برنامه هک در گوشی

گوشی ‌های همراه یکی از ابزارهای مهم و ضروری دنیای امروز هستند چرا که اکثر افراد تمام اطلاعات خود اعم از عکس ‌ها، شماره تلفن، پیام‌ های خصوصی و … را در آن نگهداری می کنند. از آن جایی که گوشی ها، ابزارهای الکترونیکی هستند پس امکان هک شدن آن ها به واسطه دیگران و با استفاده از انواع برنامه هک گوشی وجود دارد و خیلی از افراد این دغدغه را دارند که گوشی های آن ها هک نشود. برای آگاهی از هک شدن گوشی توسط انواع برنامه هک گوشی لازم است که به یک سری نکات که در ادامه به آن ها اشاره می شود، توجه کنید.

در واقع جای خوشبختی وجود دارد که زمانی که گوشی شما توسط برنامه هک گوشی، مورد دسترسی قرار می گیرد، علائمی از خود نشان می دهد. در این مقاله تلاش شده است که به تمامی این علائم اشاره شود ولی این نکته قابل ذکر است که همواره این علائم نشان دهنده هک شدن گوشی شما توسط برنامه هک گوشی نیست و گاهی این نشانه ها جزیی از عملکرد طبیعی گوشی است.

تمام شدن خیلی سریع شارژ گوشی

یکی از دلالیلی که به شما کمک می‌ کند تا متوجه شوید که گوشی شما توسط یکی از انواع برنامه هک گوشی، هک شده است، این است که در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین مصرف روزانه، شارژ گوشی شما خیلی سریع تمام شود.

به طور مثال با توجه به مصرف معمول روزانه شما از گوشی، لازم بود که گوشی خود را هر دو روزی یک بار شارژ کنید ولی حالا آن هم به صورت ناگهانی و با نصب یک اپلیکیشن در چند روز اخیر متوجه شدید که لازم است که گوشی خود را هر روز شارژ کنید، شک نکنید که برنامه ایی که نصب کرده اید، جز برنامه هک گوشی بوده است که باید هر چه زودتر پاک شود.

از دیگر دلایل تمام شدن خیلی سریع شارژ گوشی که می تواند طبیعی باشد نیز عبارتند از :

  • استفاده زیاد از گوشی
  • گذشت زمان طولانی از خرید گوشی
  • در نظر گرفتن تایم های طولانی مانند 10 دقیقه برای خاموش شدن اتوماتیک صفحه گوشی
  • بازی کردن خیلی زیاد با گوشی

کم شدن عمر باتری گوشی به شکل عجیب

در تمام گوشی ها در بخش setting و اطلاعات مربوط به باتری، میزان عمر مفید باتری به صورت درصدی مشخص شده است و اگر شما متوجه شدید که عمر گوشی شما تا دیروز 92 ٪ بوده است ولی امروز به صورت کاملا ناگهانی به 60 ٪ درصد رسیده است، شک نکنید که برنامه هک گوشی، گوشی شما را محاصره کرده است و لازم است که هر چه زودتر این برنامه را پیدا کنید.

کم شدن عمر باتری گوشی
کم شدن عمر باتری گوشی

3. گرم شدن مداوم گوشی

گرم شدن گوشی نیز می تواند یکی از کارکرد های طبیعی هر گوشی باشد چرا که اگر شما خیلی طولانی مدت از برنامه های گوشی خود استفاده کنید یا مدام با آن بازی کنید، به طور حتم گوشی شما داغ می‌شود؛ ولی اگر از گوشی خود زیاد استفاده نمی کنید و وقتی آن را دست می گیرید، متوجه می شوید به طرز عجیبی خیلی داغ شده است، می توانید مطمئن باشید که یکی از انواع برنامه هک گوشی بر روی گوشی شما نصب شده است.

نصب برنامه هک گوشی به معنی استفاده پنهانی و مدام از گوشی شما و انتقال مداوم اطلاعات گوشی شما است و به همین علت زمانی که از آن استفاده نمی کنید ولی باز هم گوشی شما به شدت داغ می کند.

4. روشن و خاموش شدن ناگهانی تلفن

گاهی اوقات برای تعویض سیم کارت و یا راه اندازی بهتر گوشی، لازم است که گوشی خود را روشن و خاموش کنید و این کار به دست خود شما صورت می گیرد و امری کاملا طبیعی است؛ ولی اگر در حین استفاده از گوشی، به صورت کاملا ناگهانی گوشی شما روشن و خاموش شود، به احتمال زیاد گوشی شما توسط برنامه هک گوشی مورد دسترسی قرار گرفته شده است.

5. تماس ها همراه با پارازیت

گاهی این اتفاق می افتد که بخاطر جابه‌ جایی از شهری به شهر دیگر، کمبود آنتن و یا هر گونه تغییر فیزیکی و محیطی مشخص، در هنگام صحبت صداهای خش خشی را بشنوید که این کاملا طبیعی است ولی اگر طبق روال همیشه در یک فضای مشخص با تلفن خود صحبت می کنید ولی این گونه صداها را می شنوید، به احتمال زیاد گوشی شما توسط برنامه هک گوشی، هک شده است.

6. مصرف بیش از حد اینترنت گوشی

برای آگاهی از مصرف اینترنت روزانه خود می توانید به بخش phone network usage رفته و بر اساس استفاده روزانه خود می توانید تشخیص دهید که آیا گوشی شما توسط برنامه هک گوشی هک شده است یا خیر.

در واقع زمانی که برنامه هک گوشی بر روی گوشی شما نصب شود، نیاز به حجم بالای اینترنت برای انتقال اطلاعات دارند و شما با آگاهی از میزان مصرف اینترنت روزانه خود، می توانید متوجه هک شدن گوشی خود شوید.

7. دریافت برنامه های عجیب

اگر که جدیدا پیام هایی دریافت می کنید که بیش از آن دریافت نکرده اید، باید گوش به زنگ باشید چرا که این پیام ها معمولا حاوی تعداد زیادی عدد و کارکتر هستند که برای رد یابی موقعیت شما ارسال می شوند. این کارکترها و اعداد با کارکترها و اعداد گوشی شما که مربوط به موقعیت مکانی شما است، ارتباط برقرار می کنند و این گونه شما را رد یابی می کنند. این پیام ها توسط برنامه هک گوشی برای شما ارسال می شود پس لازم است که حواستان را به خوبی جمع کنید.

نشانه های هک شدن گوشی

8. بلاک شدن ایمیل های ارسالی

اگر که جدیدا، ایمیل های ارسالی شما به جای انتقال خودکار، به صورت بلاک شده در جعبه اسپم ها قرار گرفته باشد، می تواند یک نشانه برای هک شدن گوشی شما توسط برنامه هک گوشی باشد.

بلاک شدن ایمیل های ارسالی
بلاک شدن ایمیل های ارسالی

9. باز شدن ناخواسته سایت ها

اگر در حین کار با گوشی، به صورت ناگهانی یک سری وب سایت ها برای شما باز شود، شک نکنید که اپلیکیشنی که جدیدا نصب کرده اید جز برنامه هک گوشی بوده است که در حال خراب کاری در گوشی شما است.

باز شدن ناخواسته سایت ها
باز شدن ناخواسته سایت ها

اگر این نشانه‌ ها در گوشی شما وجود ندارد و شما هم چنان شک دارید که گوشی شما توسط برنامه هک گوشی، هک شده است، لازم است که به روش زیر عمل کنید:

  1. به قسمت تنظیمات گوشی بروید.
  2. بر روی لیست برنامه های نصب شده کلیک کنید.
  3. به قسمت برنامه های دانلود شده بروید و برنامه هایی که دانلود شده است ولی در صفحه اصلی گوشی شما موجود نیست را بیابید.
  4. سپس بررسی کنید که کدام یکی از این برنامه ها علاوه بر اینکه به حالت مخفی در گوشی شما وجود دارند، یک سری داده ها و اطلاعات را در حال رد و بدل هستند.
  5. این برنامه را که همان برنامه ی هک گوشی است را از گوشی خود حذف کنید.

نکته ایی که در این بخش لازم به ذکر است این است که ممکن است شما دچار سردرگمی شوید و نگران این موضوع شوید که اگر این برنامه را پاک کنید به گوشی شما صدمه ای وارد شود ولی اصلا جای نگرانی نیست چرا که برنامه هک گوشی جز برنامه های اصلی گوشی نبوده است و پاک کردن آن آسیبی به گوشی شما وارد نخواهد کرد.

در این مقاله تلاش شد که به شما کاربر گرامی نشان دهد که اگر گوشی شما توسط برنامه هک گوشی، هک شود، چه نشانه هایی از خود بروز می دهد و با این نشانه ها شما می توانید گوشی خود را از دست این برنامه های هک گوشی خلاص کنید. امیدوارم که مطالب این سایت برای شما مفید واقع شده باشد.

مکانیزم برنامه اسپای۲۴ چگونه هک گوشی را انجام میدهد؟

مکانیزم برنامه هک شماره SPY24 نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، هکر تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

چطور امکان هک گوشی از طریق شماره تلفن وجود دارد ؟

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا