جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

دانلود برنامه کنترل از راه دور گوشی آندروید

برنامه کنترل از راه دور ،همان طور که می دانید تلفن همراه یک وسیله ی شخصی بوده که امروزه کاربرد های زیادی دارد و فقط برای تماس از آن استفاده نمی شود و ممکن است دارای اطلاعات مهمی باشد که نباید دست هر کسی بیفتد، اما با پیشرفت علم دنیا شما می توانید با دانلود برنامه ها و روش هایی این تلفن های همراه را از راه دور کنترل کنید و فرقی هم ندارد مالک تلفن شما باشید یا دیگران. در این مقاله با چند روش و برنامه کنترل از راه دور اندروید از راه دور آشنا می شوید پس با ما همراه شوید.
برنامه کنترل از راه دور

دانلود برنامه کنترل از راه دور گوشی اندروید چیست؟

با دانلود برنامه کنترل از راه دور گوشی می توانید فرزندان، همسر و دیگر اعضای خانواده را کنترل کرده و از اطلاعات داخل گوشی اندروید آن ها با خبر شوید.
با استفاده از این برنامه می توانید به کار هایی مانند مشاهده پیامک ها های ارسالی و دریافتی و زمان ارسال آن ها، نظارت بر تمام تماس های ورودی و خروجی و زمان آن، سایت های مشاهده شده، مشاهده شبکه های مجازی (تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و …)، برنامه های اجرا شده روی گوشی، موقعیت گوشی، مسیر های پیموده شده، گزارش تماس های از دست رفته، مسدود کردن سایت ها، مسدود کردن مخاطبین، حذف برنامه ها از راه دور و … بپردازید.

مزایای دانلود برنامه کنترل از راه دور گوشی چیست؟

از مزایای دانلود این برنامه کنترل از راه دور کنترل تمام موارد ذکر شده بالا از راه دور می باشد همچنین شما می توانید دستور خاموش و روشن بودن اینترنت را بدهید و یا تماسی را قطع یا وصل کنید.
همچنین می توانید کاری کنید که از طریق گوشی آن فرد صدایش را شنود کرده و یا حتی اطلاعاتی که نمی خواهید در گوشی او باشد را پاک کنید.
برخی از این برنامه ها به صورت قدرتمند و وسیع کار کرده و با خدمات گسترده ای که دارند ، هر اطلاعاتی را بخواهید می توانند در اختیار شما گذاشته و این گونه به کنترل از راه دور گوشی بپردازید.
برنامه کنترل از راه دور

آیا برنامه کنترل از راه دور روی موبایل فرد مورد نظر مشخص است؟

خیر برنامه کنترل از راه دور کاملا به صورت مخفیانه و نامحسوس روی گوشی فرد نصب گشته و او اصلا از وجود این برنامه روی گوشی خود مطلع نخواهد شد که در نتیجه شما می توانید به راحتی با استفاده از آن تمام اطلاعات شخص را به دست آورده بدون اینکه فرد به شما مشکوک شود و اعتمادش به شما خراب شود. البته باید به برنامه ای که نصب می کنید دقت کنید چرا که برخی از برنامه ها نامحسوس نمی باشند، پس قبل از نصب برنامه کنترل از راه دور به اندازه کافی تحقیق کنید.

آیا با استفاده از برنامه های کنترل از راه دور گوشی می توان از موقعیت فرد با خبر شد؟

شما با نصب این برنامه کنترل از راه دور گوشی می توانید به صورت لحظه ای از موقعیت و مکانی که شخص در آن جا قرار دارد با خیر شوید و دیگر نگران دیر آمدن و محل حضور همسر، فرزند یا افراد سالمند و آلزایمری نباشید.
با این برنامه ها حتی می توانید مسیر های پیموده شده ی او را مشاهده کنید و تاریخچه ی تمام مسیر ها را در بازه های زمانی که می خواهید مشاهده کنید، در اختیار شما خواهد گذاشت.
برنامه کنترل از راه دور

آیا از طریق برنامه ی کنترل از راه دور گوشی می توان به تماس ها و دفترچه تلفن دسترسی پیدا کرد؟

با این برنامه ها می توان به مخاطبین و دفترچه تلفن دسترسی پیدا کرد و نام و شماره ی هر مخاطب در اختیار شما قرار گرفته و اگر بخواهید، می توانید آن ها را حذف یا مسدود کنید.
شما با برنامه ی کنترل از راه دور گوشی می توانید به تمامی تماس های ورودی و خروجی فرد مورد نظر دست پیدا کنید و حتی از تاریخ تماس و مدت زمان تماس هم اطلاع پیدا کنید.

آیا می توان با استفاده از این برنامه های کنترل از راه دور اطلاعات را حذف یا قفل کرد؟

هنگام به سرقت رفتن یا گم شدن تلفن همراه خود دیگر نگران نباشید چرا که با استفاده از برنامه کنترل از راه دور گوشی می توانید اطلاعات درون گوشی را اعم از تصاویر، تماس ها، برنامه ها و … را قفل یا حذف کنید یا کلا گوشی را فرمت کنید تا اطلاعات شما به سرقت نرود چرا که این اطلاعات برخی اوقات باعث ایجاد خسارت های بزرگ یا ضرر های مالی و … می شود.
همه این کار ها را می توانید بدون داشتن دسترسی به گوشی و از راه دور انجام دهید و فقط کافیست کد دستوری را به گوشی ارسال کرده و از پخش شدن اطلاعات خود جلوگیری کنید.
برنامه کنترل از راه دور

آیا همه ی برنامه های روی گوشی در اختیار ما قرار می گیرد؟

بله بعد از نصب برنامه کنترل از راه دور شما می توانید به تمام اپ ها و پیام رسان های روی گوشی فرد مورد نظر از راه دور دسترسی پیدا کنید و تمام پیام های رد و بدل شده در این پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی را اعم از تلگرام، واتساپ، اینستاگرام، وایبر، فیسبوک، لاین، ایمو، جیمیل، توییتر، اسکایپ را مشاهده و ردیابی کنید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی گروه ها و کانال هایی که می خواهید فرد به آن ها دسترسی نداشته باشند را حذف و بلاک کنید.

امکانات دیگر برنامه کنترل از راه دور گوشی چیست؟

–        خاموش روشن کردن گوشی از راه دور:

شما با استفاده از این برنامه می توانید گوشی خود را خاموش یا روشن کنید فقط کافیست وارد برنامه شده و کد های دستوری را ارسال فرمایید.

–        ارائه گزارش کلی روزمره:

هر روز به شما یک لیست از عملکرد فرد می دهد و شما می  توانید در آن لیست پیام ها و تماس و هر کار دیگری که آن روز شخص مورد نظر با گوشی خود انجام داده است را مشاهده کنید.
برنامه کنترل از راه دور

–        زیاد کردن صدای زنگ:

 یکی از امکانات خوب برنامه کنترل از راه دور گوشی ، زیاد کردن صدای زنگ  به حساب می آید چرا که اگر گوشی تلفن همراه خود را گم کردید و نتوانستید آن را پیدا کنید با فعال کردن ویبره و صدای زنگ، آن را به راحتی پیدا کنید و وقت خود را برای پیدا کردن آن تلف نکنید.

–        کنترل وای فای و اینترنت:

با استفاده از این برنامه های کنترل از راه دور برای گوشی  می توانید خاموش یا روشن بودن وای فای را چک و مشاهده کنید و با یک کلیک آن را خاموش یا روشن کنید. این آپشن برای مادر ها یکی از بهترین امکانات حساب شده چرا که می توانند اینترنت گوشی فرزند خود را ردیابی کنند و آن را از راه دور خاموش کنند.
برنامه کنترل از راه دور

–        دسترسی به تصاویر و فیلم:

با نصب برنامه ی کنترل از راه دور گوشی می توانید به عکس ها و فیلم های درون گوشی دسترسی پیدا کنید و با اضافه شدن هر عکس جدید برای شما هم خواهد آمد.
حتی می توانید به دوربین گوشی فرد متصل شده و از محیط اطراف فیلم بگیرید و تصویر برداری کنید تا به طور کامل از موقعیت مکانی همسر یا فرزند یا هر کسی که بخواهید مطلع شوید.

–        دسترسی به تقویم و تاریخچه آن:

با دانلود برنامه کنترل از راه دور گوشی می توانید تاریخچه ی رویداد ها و هشدار های گوشی را مشاهده کنید و ساعت ها و تاریخ های ثبت شده ی درون گوشی را کنترل کنید.

_ دسترسی به دفترچه تلفن همراه :

شما می توانید با استفاده از این برنامه به دفترچه تلفن همراه گوشی مورد نظر دسترسی پیدا کنید و تماس ها و مخاطبین فرزندان خود را کنترل کنید، علاوه بر این شما می توانید به لیست پیام های گوشی مورد نظر نیز دسترسی پیدا کنید.
برنامه کنترل از راه دور

_ دسترسی به شبکه مجازی های نصب شده روی گوشی همراه:

شما می توانید با استفاده از این برنامه شبکه های مجازی مانند تلگرام، هک اینستاگرام ، فیس بوک، توییتر و … را که روی گوشی مورد نظر نصب هستند، کنترل کنید.
در این متن به صورت کلی شما می توانید چگونگی کارکرد برنامه های از راه دور، چگونگی دانلود برنامه های کنترل از راه دور،مزایا و معایب برنامه های کنترل از راه دور و انواع امکانات برای شما عزیزان بیان شده است تا بتوانید از این برنامه در جهت مثبت استفاده کنید و از گم شدن گوشی همراه خود و خانواده خود، مخصوصا بچه های کوچک جلوگیری کنید.
برنامه کنترل از راه دور
از اینکه تا پاپان متن ما را همراهی کردید از شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا