مشاوره تلفنی

توضیحاتی در مورد مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین برای تمامی زوجین می تواند گزینه ای مناسب باشد. متاسفانه در جوامع امروزی، افراد زیادی به سبب ازدواج نادرست آسیب می بینند و تنها در کمتر از یکسال زندگی مشترک طلاق می گیرند. آمار ازواج و طلاق در سال 98، 99 و 1400 نشان می دهد که وضعیت طلاق در کشور به نسبت تعداد ازدواج هایی که داشته ایم، کاملا بحرانی بوده و نیازمند راهکاری کارساز می باشد. کمک از مشاوره ازدواج آنلاین یکی از همین راهکار ها خواهد بود.

سوالات متداول

فواید مشاوره آنلاین چست؟

در این مشاوره افرادی که تمایل به برقراری ارتباط حضوری ندارند، می توانند از امکانات آن استفاده کنند. همچنین برخی افراد هم در خارج زندگی می کنند و به سبب تفاوت فرهنگی، نمی توانند از خدمات آن کشور استفاده کنند که در اینجا مشاوره آنلاین گزینه مناسبی می باشد.

هزینه های مشاوره آنلاین بر چه اساسی مشخص خواهد شد؟

مشاوره آنلاین می تواند به صورت گفت و گوی متنی، تلفنی و تماس تصویری باشد که نرخ هر کدام بر اساس دقیقه مشخص می شود.

هر فردی به چند جلسه مشاوره آنلاین نیاز دارد؟

این امر کاملا شخصی بوده و برای وضعیت روحی و موقعیت اجتماعی هر فردی متفاوت می باشد. تشخیص آن بر عهده فرد مشاور است.

بهترین مشاور کیست؟

کسی که چندین سال تحصیل کرده و با بیماران مختلفی در تماس بوده است.

آیا با مشاوره ازدواج آنلاین می توانیم به نتیجه قطعی برسیم؟

بهترین مشاوره حضوری می باشد اما افرادی که دسترسی کمتری به مشاوران برجسته دارند، برقراری مشاوره آنلاین هم می تواند فوق العاده باشد، پس نگران نباشید.

مشاوره آنلاین ازدواج چیست؟

وقتی که شما تصمیم به ازدواج با فردی می گیرید، مسلما با وی به تفاهم هایی رسیده اید که شاید برای شروع زندگی مناسب باشند اما مسلما کافی نخواهند بود. در مشاوره ازدواج آنلاین شما با فردی که کاملا بی طرف می باشد و در زمینه روابط زوجین، شخصیت شناسی و روانشناسی تحصیلات لازم را گذرانده است، صحبت خواهید کرد و اطلاعات مورد نیاز را که شاید تنها بعد از چند ماه زندگی مشترک قرار بود به آن پی ببرید را به شما خواهد گفت. روابط میان خانواده ها، نوع احترام متقابل، فرزند آوری، جزئیات مربوط به اشتغال و رابطه جنسی از جمله مواردی هستند که در مشاوره ازدواج به طور کامل در مورد آن ها صحبت خواهد شد.

مشاوره ازدواج آنلاین

مزایای مراجعه به مشاوره آنلاین ازدواج را بیان کنید؟

 • مهمترین اتفاقی که در مراجعه به مشاوره ازدواج آنلاین رخ می دهد، شناخت ویژگی و خصوصیات رفتاری همسرتان می باشد. پرسش سوالات مشترک و متفاوت در جلسه های مشاوره باعث می شود که زوجین به شناختی از همدیگر برسند که شاید حتی با چند سال رابطه به آن ها پی نبرده باشند.
 • وقتی شما بدانید که همسرتان به چه مواردی ری اکشن منفی و یا مثبت نشان می دهد، با توجه به همان موارد رفتار خواهید کرد و همین کمک می کند تا زودتر پیشرفت کنید.
 • هر فردی در زندگی خود اهدافی را رشد می دهد که می تواند مربوط به موارد شخصی، خانوادگی و یا زناشویی باشد. در این جلسات مشاوره ازدواج آنلاین تمامی این موارد مورد بررسی قرار می گیرند و می توانید متوجه شوید که آیا همسر انتخابی شما می تواند در رسیدن به آن ها به شما کمک کند یا نه؟
 • موارد مالی به طور کامل شفاف سازی خواهند شد. ولخرجی و خسیس بودن یکی از زوجین، به عنوان عامل تاثیر گذار در طلاق شناخته می شوند، پس باید حتما به آن ها توجه کنید.
 • ممکن است در این بازه زمانی با همدیگر به دلیل وجود استرس و نگرانی های بی دلیل و یا حتی مهم، دچار بگو مگو هایی شوید که همگی در مشاوره ازدواج آنلاین قابل حل شدن می باشد.
 • مهارت رفتاری و گفت و گوی شما در این جلسات تقویت می شوند و می توانید شاهد ارتباط بهتری باهم باشید.
مشاوره ازدواج آنلاین

مواردی که به صورت تخصصی در مشاوره ازدواج بررسی می شوند را نام ببرید؟

فرد مشاوره خود را در جایگاه سوم و به عنوان مکمل کننده زوجین در شناخت برخی رفتارهای پنهان قرار می دهد و باعث می شود که موارد مختلفی برای ازدواج به طور کامل شفاف شوند و هر دو طرف تصمیمات بهتری را بگیرند. بررسی مسائل سوء سابقه، میزان خشم در هر دو، خسیس بودن، میزان وابستگی به خانواده ها، تمایل به فرزند آوری، مشکلات جنسی، مشکلات روحی، میزان درآمد ثابت، میزان احساس مسئولیت در هر دو و … از رایج ترین گزینه هایی هستند که در مشاوره ازدواج آنلاین به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرند.

در برخی مواقع وجود مشکلات ارتباطی در یک فرد، باعث ایجاد مشکل در تمامی بخش های مختلف زندگی می شود. طلاق در برخی زوجین می تواند به خاطر همین دلایل ساده اتفاق بیفتد. در مواقع زیادی دیده می شود که عدم رعایت خط قرمز های دو طرف در بازه زمانی طولانی، در نهایت مشاجره های سنگینی را به ارمغان می آورد، به نظر شما چرا چنین اتفاقی رخ می دهد؟ مسلما جواب این پرسش هم به عدم شناخت کامل می رسد.

مشاوره ازدواج آنلاین

انواع مشاوره ازدواج

 • مشاوره حضوری که بهترین نوع مشاوره ازدواج در نظر گرفته می شود، در راس تمامی آن ها قرار گرفته است. در این حالت حتی حرکات فیزیکی شما مانند تکان دادن پاف نحوه نشستن، نحوه برخورد و نوع نگاه شما هم مورد بررسی کامل قرار می گیرد و سپس بر اساس آن مشاوره به شما اعلام می کند که در چه وضعیتی قرار گرفته اید.
 • مشاوره تلفنی باعث می شود شما و مشاور با وجود زمان کم، با هم ارتباط برقرار کنید و موارد لازم در اختیار شما قرار بگیرد تا بر اساس آن تصمیم بگیرید.
 • مشاوره آنلاین برای عزیزانی است که به هر دلیل وقت مراجعه ندارند و یا می خواهند ناشناس باقی بمانند. هزینه در این نوع مشاوره کمتر از بقیه می باشد.

مشکلاتی که ممکن است در مراجعه به مشاوره ازدواج آنلاین صورت بگیرند، چه مواردی را شامل می شوند؟

با توجه به فرهنگ غالب در جامعه امروزی، شاید خیلی افراد با مراجعه به مشاوره ازدواج آنلاین مشکلی نداشته باشند، چرا که می دانند با کمک آن ها زندگی بهتری را تجربه خواهند کرد. صحبت ما در مورد آن دسته از عزیزانی است که میانه خوبی با مشاوره ازدواج ندارند، هزینه ها، رو به رو شدن و صحبت کردن در مورد خود، ممکن است از مهمترین دلایل آن باشند.

مشاوره ازدواج آنلاین

چگونه یک مشاوره ازدواج آنلاین عالی انتخاب کنیم؟

برای داشتن مشاوره ازدواج آنلاین و یا حضوری عالی، لازم است که به چند نکته مهم توجه کنیم. مشاور عالی مورد قبول افراد زیادی می باشد. مسلما داشتن این ویژگی ها در مشاوره ازدواج نشان می دهد که فرد دارای آمادگی بالایی می باشد:

 • داشتن تجربه بالا نشان می دهد که فرد با زوجین زیادی رو به بوده است و خیلی خوب می داند که برای هر کدام باید چه مواردی را پیشنهاد دهد.
 • تحصیلات بالا که کمک می کند در مواقع خاص گزینه های خوبی را پیشنهاد دهد.
 • داشتن علم به روز که ثمره مطالعه کافی می باشد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا