دسته‌بندی نشده

بهترین روش های هک حساب اینستاگرام

امروزه راه های مختلفی برای هک حساب اینستاگرام افراد مختلف وجود دارد. یکی از آسان ترین راه ها استفاده از نرم افزار هایی می باشد که حساب های کاربری را هک می کنند. شاید با خود بپرسید بهترین راه برای هک حساب اینستاگرام چیست؟ ابزار های هک بسیاری وجود دارد که می تواند به شما در این زمینه کمک کند. این ابزارهای هک حساب اینستاگرام قابل اعتماد هستند و می توانند در هر دو دستگاه اندروید و آیفون استفاده شوند. برای آشنایی بیشتر با انواع روش های هک حساب اینستاگرام مقاله زیر را تا انتها دنبال کنید و با انواع این روش ها آشنا شوید.

هک حساب اینستاگرام:

یکی از ده ها راه مختلف برای هک حساب اینستاگرام را می توان نرم افزار های کمکی نام برد. به عنوان مثال می تواان برای هک حساب اینستاگرام می توان از برنامه های کنترل و ردیابی گوشی های همراه که امکان نظارت بر گوشی را دارد نیز استفاده کرد.

هک حساب اینستاگرام

1. هک حساب اینستاگرام با کمک Keyloggers از راه دور

Keylogger  از راه دور ” یکی از انواع نرم افزار های مختلف است که تمامی اطلاعات شما مانند تمام مطالب ارسالی در این نرم افزار را ضبط کرده و در دستگاهی که این نرم افزار هک نصب شده است ارسال می کند. پس از نصب keylogger، هر چیزی که تایپ می شود شامل: رمز عبور، اطلاعات ورود به سیستم، اطلاعات بانک و غیره ضبط می شود و توسط هکر قابل مشاهده است. این یک روش مخفی برای هک کردن حساب های اینستاگرام است.

اصطلاحی در این برنامه وجود دارد با عنوان ضبط فشار های وارده بدان معنا که تمامی نوشته ها و رمز های کاربر ضبط می شود. به نوعی وقتی نام کاربری و رمز عبور خود را تایپ می کنند، برای شخصی که برنامه keylogger را اجرا می کند قابل مشاهده است. می توانید از keyloggers برای رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند استفاده کنید. keylogger را می توان جزو بهترین برنامه های هک برای گوشی های اندروید و آیفون به حساب آورد. استفاده و نصب بر روی هر دو دستگاه آسان است. پس از نصب این برنامه، هر کلمه تایپ شده را ردیابی می کند که هک کردن حساب اینستاگرام را آسان می کند.

هک حساب اینستاگرام

2.  ایمیل های فیشینگ

حتما نام ایمیل های فیشینگ را شنیده  اید که می توان گفت جزو یکی از راحت ترین راه ها برای  هک رمز عبور حساب اینستاگرام می باشد. این روش به دلیل سهولت و کارآیی نسبی آن، روشی محبوب است. فیشینگ شامل ایجاد یک صفحه ورود “جعلی” است که کاربر آن را به عنوان صفحه رسمی اینستاگرام تشخیص می دهد. سپس کاربر جزئیات خود را به این صفحه اضافه می کند و می تواند توسط صاحب صفحه خوانده شود. اما این راه تنها راه هک حساب اینستاگرام از طریق ایمیل های فیشینگ نمی باشد. یک راه از طریق ایمیل است که در آن کاربر ظاهراً از IG ایمیلی دریافت می کند که درخواست می کند “رمز عبور خود را تغییر دهد.

یکی از مواردی که در این ایمیل ها وجود دارد شباهت آنها به ایمیل های خود اینستاگرام بوده که برای کاربران ارسال می شود و آنها را به اشتباه می اندازد. روش دیگری که از فیشینگ استفاده می شود ایجاد برنامه های جعلی شخص ثالث است که می گویند کاربر ممکن است دنبال کننده داشته باشد یا به مدیریت اینستاگرام خود کمک کند. این کار به همان شیوه ای است که کاربر اطلاعات خود را در این صفحه وارد می کند و به دست هکرها می رود. حتی تشخیص اینکه آیا با استفاده از این روش هک شده اید، دشوار است زیرا صفحه به وب سایت رسمی اینستاگرام هدایت می شود.

هک حساب اینستاگرام

نحوه کار فیشینگ هک حساب اینستاگرام

نحوه کار بدین صورت است که شخص هکر ایمیل را به حساب کاربری فرد مورد نظر می فرستند که شما را فریب داده که برای بازنشانی گذروازه بر روی لینک کلینک کرده و وارد شود. صرف نظر از محتوای ایمیل، به محض کلیک روی پیوند و وارد کردن اطلاعات کاربری، مهاجم اطلاعات شخصی شما را دارد و با موفقیت کنترل حساب اینستاگرام شما را در دست می گیرد.

هک حساب اینستاگرام

3. مهندسی اجتماعی

مهندسی اجتماعی روشی است که برای شکستن رمز عبور و هک حساب اینستاگرام که به فناوری خاصی متکی نیست. این به عامل انسانی وابسته است. این روش روشی فزاینده برای هدف قرار دادن مستقیم کاربران به منظور هک حساب اینستاگرام آنها شده است. ساده ترین نوع مهندسی اجتماعی صرفاً تلاش برای حدس زدن رمز عبور است. اگر شخص را بشناسید این کار آسان تر است. اکثر مردم گذرواژه های خود را بر روی موارد معمول مانند تاریخ تولد، نام سگ یا نام دوست دختر خود تنظیم می کنند. افراد می توانند این جزئیات را در مکالمه عادی جمع آوری کنند و شخص دیگر از اهداف واقعی آگاه نیست.

اولین قدم مهندسی اجتماعی به سادگی تلاش برای حدس زدن رمز عبور است. با این حال، مراحل پیشرفته تری وجود دارد که شامل دستکاری برای بازیابی رمز عبور در حساب است. مفهوم فیشینگ که قبلاً در بالا مورد بحث قرار گرفتیم شامل مهندسی اجتماعی نیز می شود زیرا فرد باید فریب خورده و روی پیوندی کلیک کند که آنها را به صفحه فیشینگ منتقل می کند. تنها پس از اینکه استراتژی خود را برنامه ریزی کردید، می توانید از مهندسی اجتماعی برای هک رمز عبور استفاده کنید. این باید شامل یک رویکرد متمرکز باشد تا بدانید کدام گام ها را بردارید. می تواند با آشنایی با هدف شروع شود. سپس باید به هدف موردنظر برسد تا برخی از سرنخ های مربوط به رمز عبور خود را بپذیرد یا حتی به طور تصادفی رمز عبور خود را ذکر کند.

هک حساب اینستاگرام

روش کار مهندس اجتماعی

مهندسی اجتماعی نیز می تواند از طریق تماس تلفنی یا ایمیل انجام شود. ممکن است شخصی اعتبارنامه خود را جعلی کرده و درخواست کند که رمز عبور کاربر فسخ شود. آنها ممکن است وانمود کنند که کارمند اینستاگرام هستند. مهندسی اجتماعی با جلب اعتماد هدف شما و تحت فشار قرار دادن آنها برای کنار گذاشتن رمز عبور، کار می کند. نمی تواند روی همه کار کند، اما به ویژه در افرادی که نسبتاً ساده لوح هستند و در زندگی واقعی مستعد عمل به دستورات هستند، موثر است.

فریب دادن مردم برای عوض کردن گذرواژه شان بسیار آسان می باشد. مهندسی اجتماعی شامل درک دقیق رفتار انسان و دستکاری آن برای رسیدن به خواسته شما است. در این حالت، چیزی که می خواهید رمز عبور اینستاگرام است. یکی از مواردی که در مهندسی اجتماعی وجود دارد جعل هویت با ایمیل های جعلی می باشد که به جای شخص دیگری وارد شوید. این به مهارت و ظرافت واقعی نیاز دارد. با این حال، هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند یکی از موثرترین استراتژی ها برای هک گذرواژه های اینستاگرام باشد.

هک حساب اینستاگرام

4. کرک رمز عبور اینستاگرام “IGHacko”

این برنامه نرم افزاری، یک گزینه موثر برای هک کردن رمزهای اینستاگرام است. این ابزار از روش کلاسیک “brute-force” برای هک حساب اینستاگرام استفاده می کند. این یک برنامه کاربردی ساده است که می تواند رمز عبور مناسب را در عرض چند دقیقه دریافت کند. اثربخشی این ابزار بستگی به میزان رمز عبور کاربر دارد. از نسخه سفارشی نیروی وحشی استفاده می کند که برای هک IG طراحی شده است. این مکانیزم های محافظتی خود اینستاگرام را که معمولاً تعداد ورود به سیستم مجاز را محدود می کند، دور می زند. این کار را از طریق VPN داخلی انجام می دهد که به روش brute force اجازه می دهد از رمز عبور سوء استفاده کند. ابزار IG Hacko روی دستگاه های MacOS ، Windows ، Android و iOS کار می کند.

می توانید برنامه IGHacko را از وب سایت رسمی آن (ighacko.com) بارگیری کنید. این برنامه در اصل یک الگوریتم ارتقا یافته است که به طور خاص برای هدف قرار دادن حساب های اینستاگرام طراحی شده است. استفاده از آن حتی برای کاربران مبتدی آسان است. پس از شروع برنامه ، الگوریتم سعی می کند رمز عبور حساب اینستاگرام را بشکند. این برنامه با سوء استفاده از آسیب پذیری های ذاتی موجود در گذرواژه های اینستاگرام کار می کند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا