امنیت گوشیجاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

بهترین روش برای ردیابی گوشی سرقتی

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع مهم ردیابی گوشی سرقتی بپردازیم و با توجه به اینکه این موضوع نه تنها در میان افراد خانواده بلکه در شغل ها و سمت های مهم دولتی مانند شغل های نظامی نیز اهمیت زیادی دارد. بنابراین در این مقاله ما را همراهی نمایید تا پیرامون موضوع ردیابی گوشی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

ردیابی گوشی سرقتی

بهترین روش ردیابی گوشی چیست؟

در این مقاله سعی داریم لیستی از بهترین و کاربردی ترین برنامه ها و نرم افزارهای ردیابی گوشی سرقتی را به شما معرفی نماییم تا خودتان نسبت به شرایط و امکاناتی که نیاز دارید یکی از این نرم افزار های معرفی شده را برای ردیابی گوشی سرقتی خود، انتخاب نمایید. نکته حائز اهمیت در محتوا ردیابی گوشی سرقتی این است که شما می توانید در تمام این روش ها به صورت مشترک، امکانات ویژه ای را برای خود رقم بزنید. یکی از مهم‌ترین امکانات مشترک این است که هنگامی که در این نرم‌ افزار ها شروع به فعالیت نمودید، می توانید لوکیشنی که برنامه ها و نرم افزارها در اختیارتان قرار دادند را به سامانه های مخابرات و یا سامانه های موجود و فعال در این زمینه بدهید تا ردیابی گوشی سرقتی شما را به سرعت انجام بدهند و اجازه ندهند که دستگاه موبایل شما از شهر خارج شود و یا برای همیشه به سرقت رود.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی سرقتی چگونه انجام می شود؟

شما می توانید با نصب برنامه های ردیابی گوشی سرقتی و یا ردیابی گوشی فرزندانتان گوشی آنها را تحت نظر خود قرار دهید. شما به میل خود می توانید آیکون برنامه های نصب شده را مخفی نمایید و یا به صورت برنامه‌ های دیگر این آیکون را تغییر بدهید تا فرزندتان متوجه وجود آن برنامه بر روی گوشی خود نشود و ردیابی گوشی سرقتی و یا مفقود شده او و یا فعالیت های فرزندتان و اطلاعات او را از راه دور انجام دهید.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی اندروید و ردیابی گوشی سرقتی چگونه امکان پذیر است؟

برای آنکه بتوانید ردیابی گوشی اندروید خود را انجام دهید، باید بعضی از مراحل را به ترتیب انجام بدهید. برای مثال نیاز است که حتما در جیمیل حساب کاربری داشته باشید تا بتوانید در برنامه و نرم‌ افزارهایی که امکان ردیابی گوشی سرقتی اندروید را فراهم نمودند فعالیت نمایید. شما باید حساب کاربری خود را به این برنامه‌ها بدهید تا از امکانات این گونه برنامه ها استفاده کنید.

بیشتر گوشی سرقتی به صورت سیستم عامل اندروید می باشند و افراد زیادی که خواهان ردیابی گوشی سرقتی می باشند، برای سیستم عامل اندروید به دنبال نرم‌ افزارهای مطمئن و مناسبی هستند.

بنابراین ما نیز فکر اینجا را کرده‌ایم و برنامه کاربردی و مناسب را در اختیار شما قرار می دهیم. پس از آنکه این برنامه را بر روی گوشی موبایل خود نصب نمودید حساب کاربری خود را در جیمیل به این برنامه بدهید و ثبت نام لازم را انجام دهید و در مرحله بعد اینترنت دستگاه خود را روشن نمایید و لوکیشن مکان خود را نیز فعال نمایید.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی خاموش امکان پذیر است؟

برای آنکه ردیابی گوشی سرقتی خود را به صورت خاموش انجام دهید باید راه حل های متفاوتی را دنبال نمایید. ردیابی گوشی از طریق اپلیکیشن ها و نرم افزار های ردیابی گوشی موبایل امکان پذیر نیست زیرا از طریق این برنامه ها تنها می توانید گوشی خود را در حالت روشن بیابید. اما با توجه به آن که دزدان و سارقان پس از سرقت گوشی موبایل، برای جلوگیری از پیدا شدن دستگاه و ردیابی گوشی سرقتی، آن گوشی را خاموش می کنند، شما نیز به راه‌حل‌ های کارساز دیگری نیاز دارید. البته برنامه‌هایی که با حساب کاربری جیمیل فعال می باشند نیز اگر گوشی موبایل خاموش باشند، کارساز نخواهد بود.‌

بنابراین باید به سراغ روش دیگری برویم که آن، روش IEMI می باشد. از طریق این روش شما کدی را به همراه اول ارسال می نمایید و از این طریق اپراتورهای همراه اول به دنبال لوکیشن گوشی همراه شما می باشند. اپراتور های همراه اول بعد از آنکه سریال گوشی شما را دریافت کردند، سعی در پیدا کردن گوشی شما می کنند و اگر از این طریق موفق به پیدا کردن گوشی خود نبودید باید راه‌های دیگر را امتحان نمایید. شما باید کد ۲۱۴۱ را به شماره ۱۱۱ ارسال نمایید.

کد *۶۱۰۱# کد پیگیری گوشی های سرقتی توسط اپراتور ایرانسل می باشد. شما می توانید از طریق شماره گیری این کد به پیدا کردن گوشی همراهتان در حالت خاموش امیدوار باشید. بعد از اینکه گوشی تلفن همراه خود را گم کردید باید از اپراتور ایرانسل درخواست نمایید تا سیم کارت شما را بسوزاند تا مشکلی برای سیم کارت شما ایجاد نشود و به دنبال آن کد ۶۱۰۱ را شماره گیری نمایید و درخواست پیدا کردن تلفن همراه خود را بدهید و در قدم بعد، مراحل بعدی را از مراجع قانونی و مراجع قضایی بخواهید تا خودشان مراحل را طی کنند اما این در حالی است که نتیجه شماره گیری این کد مثبت تلقی شود و اگر نتیجه نامبرده منفی باشد باید بعد از ۵ روز به طور مجدد این کد را شماره گیری نمایید.

نحوه پیدا کردن گوشی همراه خود در صورت داشتن سیم‌ کارت رایتل، به این صورت است که شما باید IEMI و سریال گوشی خود را به کد *۶۱۰۱# ارسال نمایید و پیش از شماره گیری مطمئن شوید که سیم کارت شما سوزانده شده باشد. زیرا در غیر این صورت ممکن است مورد سوء استفاده و خطرات احتمالی قرار بگیرید.

بعد از آنکه این کد را شماره گیری کردید به شما پیام می آید که اگر در حین استفاده از گوشی تلفن همراهتان سیم کارت رایتل بر روی گوشی شما بوده و سپس مفقود شده،  کدی را برای رایتل ارسال نمایید. سپس پیام دیگری برای شما خواهد آمد که در این پیام گفته می شود که اگر خواستار پیدا شدن گوشی همراه خود از همان روز تا ۱۰ روز آینده می باشید هزینه ۱۰۰ تومان را پرداخت نمایید و اگر خواستار پیدا کردن گوشی موبایل خود از همان روز تا ده روز آینده می باشید، هزار تومان پرداخت نمایید و اگر خواستار پیدا شدن گوشی خود از ۱۰ روز گذشته تا ۱۰ روز بعد باشید، ۱۱۰۰ تومان را پرداخت نمایید.

اگر شما گزینه اول را انتخاب کنید بعد از یک روز نتیجه مثبت و یا منفی بودن آن به شما اطلاع داده می‌شود و اگر شما نتیجه دو و سه را انتخاب کرده باشید، در صورت مثبت و منفی بودن پس از ۱۰ روز به شما اطلاع داده می‌ شود.

ردیابی گوشی سرقتی

بهترین روش ردیابی گوشی سرقتی چیست؟

بهترین روش ردیابی گوشی همراه روشی است که در آن شما بتوانید با کمترین هزینه و کمترین اطلاعات لازم به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنید و ردیابی گوشی را با کمترین دردسر و میزان سختی به پایان برسانید. ردیابی گوشی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که شما می توانید از طریق نرم‌ افزارهای موجود به انجام برسانید. به هر حال اگر سوالی پیرامون موضوع ردیابی گوشی داشته باشید می توانید از متخصصین و پشتیبانان سایت ما بخواهید تا برایتان پیرامون سوال مورد نظر، توضیحاتی ارائه نمایند.

ردیابی گوشی سرقتی

ردیابی گوشی اپل چگونه انجام پذیر است؟

تصور افراد از گوشی اپل و آیفون این است که این سیستم عامل، امنیت بسیار خوبی را برای دارندگان این گوشی های موبایل فراهم آورده است. این تصور تا حدی درست می باشد. شما می توانید با نصب برنامه آیفون من ردیابی گوشی سرقتی خود را انجام دهید.

پلتفرمی که سیستم عامل های آیفون دارد، می تواند شما را به مقصود خود برساند. این برنامه قابلیت ها و مزیت های زیادی دارد برای مثال شما می توانید از طریق تماس تلفنی و یا پیامکی که به گوشی خود ارسال می کنید، تمام اطلاعات خود را از راه دور از گوشی موبایل خود پاک نمایید تا اطلاعاتتان به دست افراد سوء استفاده گر نیفتد و همچنین می توانید مکان دستگاه مورد نظر خود را به سرعت پیدا کنید.

ردیابی گوشی سرقتی

نظارت از راه دور فرزندان شما چگونه انجام شود؟

برای نظارت از راه دور فرزندان شما راه های زیادی وجود دارد که یکی از آن نصب برنامه ردیابی بر روی گوشی همراه فرزندتان می باشد که به محض نصب آن آیکون این برنامه مخفی خواهد شد و فرزندتان هنگام استفاده از گوشی موبایلش هیچ اثری از این برنامه را مشاهده نخواهد نمود. بنابراین شما نمی‌توانید نگرانی بابت این موضوع داشته باشید، زیرا باهوش‌ ترین افراد هنگام استفاده از گوشی موبایل از وجود این برنامه بر روی گوشی خود مطلع نخواهند شد.

راه حل دیگر این است که خانواده‌ها می‌ توانند با داشتن سریال گوشی موبایل و یا با داشتن شماره موبایل فرزندانشان می توانند نظارت از راه دور بر روی فعالیت های فرزندشان را داشته باشند و یا در صورت گم شدن و یا به سرقت رفتن گوشی های موبایل فرزندانشان می توانند ردیابی گوشی آنها را به انجام برسانند. به هر حال این مقاله پیرامون ردیابی گوشی بود و امیدواریم که این اطلاعات مورد پسند شما واقع شده باشد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا