نرم افزار کنترل والدین

بهترین برنامه کنترل گوشی والدین

بهترین نرم افزار رایگان کنترل والدین مدیریت دسترسی خانواده و فرزندان به اینترنت را ساده و آسان می کند. برنامه کنترل گوشی به شما این آرامش را می دهد که بدانید فرزندان شما از محتوای نامناسب مربوط به بزرگسالان در امان هستند. نرم افزار رایگان کنترل والدین، مجموعه کاملی از ابزارها را برای ایمن نگه داشتن فرزندان شما به صورت آنلاین از جمله فیلتر محتوا و محدودیت های زمانی ارائه می دهد.

برنامه کنترل گوشی

در دنیای ایده آل، وب فضای امن برای بچه ها خواهد بود. متاسفانه، این امر به دور از واقعیت است.  شاید به عنوان یک بزرگسال پرمشغله، همیشه این امکان برای شما وجود نداشته باشد که در زمان آنلاین بودن فرزندانتان در دنیای وب همیشه کنار او باشید. در این زمان برنامه کنترل گوشی می تواند به شما کمک کند. برنامه کنترل گوشی این اجازه را به شما می دهد که دسترسی به سایتهای خاصی را که ممکن است مربوط به محتوا های نامناسب باشد، مسدود کنید یا فقط به سایتهایی که مناسب می دانید اجازه دسترسی دهید. این روش می تواند از فرزندان شما  در دنیای وب محافظت کند.

برنامه کنترل گوشی

معرفی برنامه کنترل گوشی

والدین هنگامی که قادر به مراقبت همیشگی از کودکان خود نیستید، چه در زمانی که فرزند آنها مشغول  تحقیقاتی برای پروژه ای در مدرسه است یا بخواهد با دوستان خود در ارتباط باشد، با برنامه کنترل گوشی برای نظارت والدین می توانند به سادگی از همه چیزهای خوبی که اینترنت ارائه می دهد لذت ببرند. با داشتن این برنامه دیگر مهم نیست که فرزند شما در چه سنی است یا از دستگاه تلفن همراه، ویندوز یا رایانه macOS استفاده می کند. در این مقاله، شما با برنامه کنترل گوشی آشنا خواهید شد و با کمک آن می توانید از فرزندان خود در دنیای گسترده وب محافظت کنید.

اکثر اپلیکیشن های کنترل والدین برای کاربران ویندوز در نظر گرفته شده است، اما این برنامه ها برایMac ،Android ، iOS، Kindle و Nook نیز در دسترس است. ورژن های رایگان یکی از جامع ترین برنامه های کنترل والدین است که به شما امکان می دهد قوانین و زمانبندی ها را تعیین کنید، فیلم های پورنوگرافی و سایر محتوای نامناسب را مسدود کنید. اگر به سراغ نسخه پولی بروید، نظارت SMS، ویژگی های رسانه های اجتماعی و کنترل های هر برنامه را نیز دریافت خواهید کرد.

برنامه کنترل گوشی

1) KidLogger

 KidLogger برنامه کنترل گوشی و نظارت والدین تمامی مطالبی را که فرزندانتان در گوشی تایپ می کنند، ردیابی می کند همچنین قادر به ردیابی وب سایت هایی است که فرزند شما از آن بازدید کرده است. این برنامه همچنین پرونده ای را که از آنها استفاده می کنند و هرگونه صفحه نمایشی که ثبت می کنند، ذخیره می کند. اگر نگران این هستید که بچه های شما با چه کسانی آنلاین صحبت می کنند، حتی یک دستگاه ضبط صدا با صدای فعال وجود دارد. اگر فرزندان شما کمی بزرگتر و مسئولیت پذیرتر هستند، شما می توانید، گزینه هایی را فعال کنید و کمی حریم خصوصی به آنها بدهید.

برنامه کنترل گوشی KidLogger فقط یک دستگاه را پوشش می دهد و برخی از ویژگی های زیرکانه نسخه های برتر از جمله: نظارت بی صدا بر مکالمات WhatsApp و توانایی گوش دادن به تماس ها را ندارد، اما به عنوان یک نرم افزار نظارت هنوز هم ابزار خوبی برای ایمنی بچه ها است.

برنامه کنترل گوشی

 Spyrix Keylogger

Keylogger  ها دارای شهرت بدی در اینترنت هستند، زیرا اغلب توسط کلاهبرداران با امید به دست آوردن رمزهای عبور و اطلاعات بانکی مورد استفاده قرار می گیرند، اما آنها نیز می توانند مفید واقع شوند. Spyrix Free Keylogger به شما امکان می دهد تا ببینید فرزندان شما در فضای مجازی چه کار انجام داده اند. اگرچه به آن نرم افزار کنترل والدین می گویند، اما نسخه رایگان Spyrix واقعاً یک برنامه نظارت است و به شما این امکان را می دهد که بتوانید محتوا های نامناسب را مسدود کنید.  

برنامه کنترل گوشی

Kaspersky Safe Kids

Kaspersky Safe Kids یک برنامه کنترل گوشی برای نظارت والدین است و برای دستگاه های Windows ،macOS ، Android، iOS است با هر دو نسخه رایگان و پولی در دسترس است.

 نسخه رایگان شامل یک لیست سیاه است که از دیدن محتوای نامناسب آنلاین به فرزندان شما جلوگیری می کند  به علاوه این برنامه نظارت گوشی به شما امکان استفاده از برنامه را بر اساس زمان استفاده، محدودیت های سنی و رده مدیریت می دهد. همچنین یک ابزار مدیریت زمان روی صفحه وجود دارد که به شما در کنترل کلی استفاده از دستگاه کمک می کند.

نسخه پولی ویژگی های خاص تلفن همراه، از جمله ردیاب باتری را اضافه می کند تا بتوانید ببینید آیا تلفن کودک شما در حال روشن شدن است یا خیر. همچنین می توانید با ردیابی GPS، موقعیت آنها را زیر نظر داشته باشید، استفاده از رسانه های اجتماعی آنها را مدیریت کرده و در صورت مراجعه به وب سایت هایی که نباید یا از منطقه “امن” از پیش تعریف شده خارج شوند هشدارهای لحظه ای دریافت کنید.

برنامه کنترل گوشی

XNSPY

XNSPY  یک برنامه نظارت برای کنترل بر فعالیت گوشی همراه است. این راه حل میتواند توسط مشاغل برای نظارت بر فعالیت کارکنان و همچنین توسط والدین و مدارس مورد استفاده قرار گیرد. XNSPY به و مدیران تجاری اجازه می دهد تا فعالیت های مختلف آنلاین را که در دفتر و از راه دور از جمله سابقه مرور، استفاده از برنامه، ورودی های تقویم، فعالیت ایمیل و سایر موارد انجام می شود، کنترل کنند. با برنامه کنترل گوشی XNSPY می توانید اطمینان حاصل کنید که بهره وری کارکنان تا چه اندازه است. ویژگی های اضافی شامل سابقه موقعیت GPS، ردیابی رسانه های اجتماعی و هشدارهای نقض/سوء استفاده از داده ها است.

با هشدارهای خودکار این برنامه می توانید به مشاغل کمک کنید تا رفتار غیر معمول کارکنان را با تلاش برای به حداقل رساندن خطر شناسایی کنند. XNSPY با دستگاه های iOS و Android سازگار است. XNSPY راحت ترین و ایمن ترین برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد تلفن های همراه و رایانه لوحی را رصد کنید. این ابزار به شما امکان می دهد تمام گزارش های تماس و لیست مخاطبین را از راه دور بررسی کنید.

برنامه کنترل گوشی

اسپیرا

اسپیرا  یک اپلیکیشن نظارت بر تلفن های همراه، رایانه های لوحی و رایانه ها است. این برنامه کنترل گوشی به والدین این اجازه را می دهد  که از راه دور تلفن Android ، Tablet Android ، iPhone یا iPad کنترل کنند. اسپیرا  یک نرم افزار کنترل والدین است که به والدین در نظارت بر فعالیت آنلاین فرزندان خود کمک می کند. این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا بر تماس ها، ایمیل ها، فایل های رسانه ای، پیام کوتاه، سابقه مرورگر و حساب های رسانه های اجتماعی فرزندان خود نظارت داشته باشند. این برنامه در حالت مخفی کار می کند و تجزیه و تحلیل پیشرفته ای را در مورد فعالیت یک کاربر هدف در اختیار صاحبان SPYERA  که برای کنترل گوشی از آن استفاده می کنند، قرار می دهد.

اسپیرا  روی اکثر گوشی های Android و iOS و همچنین رایانه های شخصی کار می کند. اگر مطمئن نیستید که این برنامه با تلفن یا مدل رایانه شخصی شما مطابقت دارد، می توانید سازگاری آن را به صورت آنلاین در spyera.com بررسی کنید.

امکانات برنامه کنترل گوشی اسپیرا

به شما امکان می دهد فرزندان خود را زیر نظر داشته باشید و دنیای آنها را درک کنید

کارکنان خود را دنبال کنید تا از کسب و کار شما محافظت کنند

نصب آسان و کنترل پنل کاربر پسند وب

مکان بچه ها و کارمندان خود را روی نقشه بررسی کنید.

ضبط شده و به صدای ضبط شده تلفن آنها گوش دهید.

ویژگی Keylogger به شما امکان می دهد تا ضربه های کلیدی را از طریق یک برنامه پیام رسانی فوری کنترل کنید.

این نرم افزار جاسوسی برای آیفون به شما امکان می دهد تمام ایمیل های آنها را جاسوسی کرده و در سایت هایی که کارکنان و بچه های شما از آنها بازدید میکنند، مراقبت کنید

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا