امنیت شبکه و هکبرنامه هکجاسوسی گوشیشبکه اجتماعیهک گوشی

بهترین برنامه های هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

ایا می خواهید حساب اینستاگرام کسی را هک کنید؟ برای موفقیت در این کار، به یک برنامه های هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین نیاز دارید. به نظر شما بهترین ابزار موجود در بازار چیست؟ برنامه های بسیاری برای هک کردن شبکه های اجتماعی و هک اینستاگرام در بازار وجود دارد که مخصوص والدین و کارفرمایان است. این برنامه های هک اینستاگرام می توانند در هر دو دستگاه اندروید و آیفون استفاده شوند. همانطور که احتمالاً می دانید، اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرکاربرد در سراسر جهان است وبه دلیل گسترده بودن این فضا افراد زیادی در پی کردن حساب های کاربران اینستاگرام بر می آیند.

چرا به برنامه هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین نیاز دارید

اینستاگرام در میان نوجوانان و کودکان به یک برنامه محبوب رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. شما به عنوان والدین مسئول محافظت از کودکان در برابر خطرات آنلاین هستید. شاید بخواهید از حساب و رمز ورود فرزندان خود مطلع شوید، برنامه های هک کردن حساب اینستاگرام  رایگان به شما کمک می کند تا بتوانید اینستاگرام آنها را هک کنید. دنیای آنلاین مملو از متجاوزان جنسی، کلاهبرداران و زورگویی ها است و کودکان به راحتی می توانند به دیگران اعتماد کنند. با استفاده از برنامه های هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین ، می توانید به موقع برای محافظت از فرزندان خود در برابر خطرات احتمالی اقدام کنید. این به شما امکان می دهد پیام های متنی ارسالی و دریافتی، عکس های ارسالی و دریافتی را کنترل کنید،  قادر باشید از صفحه عکس بگیرید، به تماس های تلفن گوش دهید، چندین منطقه امن و ممنوع را در دستگاه مورد نظر تنظیم کنید.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

کنترل والدین

برای اطمینان از ایمنی آنلاین فرزندان خود می توانید از برنامه Instagram hack استفاده کنید. شما می توانید  با هک کردن حساب اینستاگرام  تمام فعالیت های اینستاگرامی بچه های خود را کنترل کنید. علاوه بر این، اگر متوجه شدید که فرزندان شما کاری را انجام داده اند که از طریق تلفن هوشمند مجاز به آن نیستید، باید با آنها صحبت کنید و در مورد خطرات احتمالی به آنها بگویید.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

بر کارمندان نظارت

به عنوان یک کارفرما، می توانید از یک برنامه کنترل ونظارت و هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین استفاده کنید. شما می توانید بررسی کنید که آیا کارمندان شما سخت کار می کنند یا از اینستاگرام برای از بین بردن وقت خود استفاده می کنند. علاوه بر این، شما همچنین می توانید متوجه شوید که آیا کارمندان اسرار شرکت را در فضای اینستاگرام به دیگران فاش میکنند، بنابراین می توانید اقدامات به موقع برای محافظت از منافع شرکت انجام دهید.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

روش های هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

حتماً  هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین را در Google تایپ کرده اید و با سایت های زیادی روبرو شده اید. احتمالا بعضی از سایت ها در ادعای خود صادق بودند و و بعضی سایت ها نه! امروز برای سهولت کار شما، روشهایی برای هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین  در اختیار شما قرار داده ایم.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین با برنامه IG Hacko

این برنامه یک گزینه موثر برای هک کردن رمزهای عبور اینستاگرام فراهم می کند. این ابزار از روش کلاسیک “بی رحمانه” برای هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین استفاده می کند. این یک کاربرد ساده است که می تواند رمز عبور شما را در عرض چند دقیقه بدست آورد. کارآیی این ابزار به قدرتمند بودن رمز ورود کاربر بستگی دارد. این مکانیسم های محافظتی خود اینستاگرام را که معمولاً تعداد ورود به سیستم را محدود می کند، دور می زند. این کار از طریق VPN داخلی انجام می شود که به روش brute-force اجازه می دهد تا از رمز عبور سو استفاده کند. ابزار IG Hacko در دستگاه های MacOS ، Windows ، Android و iOS کار می کند.

این برنامه در اصل یک الگوریتم به روز شده است که به طور خاص برای هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین طراحی شده است. استفاده از آن حتی برای کاربران تازه کار نیز آسان است. هنگامی که برنامه اجرا شود، به طور خودکار شروع به کار می کند.  الگوریتم سعی می کند رمز ورود حساب اینستاگرام را بشکند. این کار با بهره گیری از آسیب پذیری های که در گذرواژه های اینستا وجود دارد، کار می کند.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

فیشینگ

فیشینگ یک روش ساده و معمولی برای هک کردن رمز عبور و از قدیمی ترین روش های کرک تا کنون است. این روش به دلیل سهولت و کارایی نسبی یک روش محبوب است. فیشینگ شامل ایجاد یک صفحه ورود “جعلی” است که کاربر آن را به عنوان یک صفحه رسمی اینستاگرام تشخیص می دهد. سپس کاربر جزئیات خود را به این صفحه اضافه می کند و سپس هر کس که مالک صفحه است می تواند این موارد را بخواند. روش های مختلفی وجود دارد که می توان از استراتژی های فیشینگ اینستا برای هک حساب اینستاگرام استفاده کرد. یک راه از طریق ایمیل است که در آن کسی که قصد هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین او را دارید،  ظاهراً  ایمیلی دریافت می کند که درخواست تغییر رمز ورود خود را دارد. این ایمیل ممکن است با ایمیل های دریافتی معمول از اینستاگرام یکسان باشد. بیشتر کاربران در نگاه اول نمی توانستند تفاوت را تشخیص دهند. روش دیگری که فیشینگ استفاده می شود ایجاد برنامه های شخص ثالث جعلی است که می گوید کاربر ممکن است فالوورهایی کسب کند یا به مدیریت اینستاگرام خود کمک کند. این کار به همان روشی انجام می شود که کاربر جزئیات خود را در این صفحه وارد می کند و با این اقدام  به دست هکرها می رود. حتی تشخیص اینکه آیا با استفاده از این روش هک شده اید دشوار است زیرا صفحه سپس به وب سایت رسمی اینستاگرام هدایت می شود.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

کی لاگر

کی لاگر روش دیگری برای هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین استبرنامه ای است که ضبط دقیق کلیدهای کاربر را ضبط می کند. این به این معنی است که وقتی آنها نام کاربری و رمز عبور خود را تایپ می کنند ، برای شخصی که برنامه کی لاگر را اجرا می کند قابل مشاهده خواهد بود. می توانید از کی لاگر برای رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند استفاده کنید. ما لیستی از موثرترین و آسانترین استفاده از کی لاگر ها را برای شما ارائه می دهیم.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

بهترین کی لاگر ها برای سیستم عامل های مختلف

بهترین  کی لاگرها برای اندروید و آیفون  است. استفاده و نصب آن بر روی هر دو دستگاه آسان است. پس از نصب این برنامه،  می توانید کلمات تایپ شده را ردیابی کنید که به راحتی هک حساب اینستاگرام را آسان می کند. همچنین یک نسخه آزمایشی رایگان برای این کی لاگر در دسترس است. یکی دیگر از برنامه های مناسب کی لاگر برای دستگاه هایmSpy‎ آیفون  است. این برنامه پس از نصب بی صدا اجرا می شود و اساساً تشخیص آن از کاربر غیرممکن است. این به شما اطمینان بیشتری می دهد که می توانید حساب اینستا آنها را هک کنید بدون اینکه آنها اطلاعاتی در این باره پیدا کنند. یکی از بهترین کی لاگر ها برای اندروید Spyzie است. استفاده از آن بسیار آسان است و نظارت کاملی را ارائه می دهد، در حالی که در تلفن کاربر مخفی مانده است.

علاوه بر این، می توانید از کی لاگر در دستگاه های ویندوز استفاده کنید. اگر فرد مورد نظر با استفاده از لپ تاپ یا رایانه شخصی خود در اینستاگرام وارد می شود، می توان از این موارد برای هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین  استفاده کرد. یکی از بهترین کی لاگر ها برای دستگاه های Windows و Mac OS کی لاگر است. یکی دیگر از کی لاگر های خوب برای ویندوز ، Revealer Keylogger است. مزیت اضافی این keylogger این است که به شما امکان می دهد تنظیمات راه اندازی را تنظیم کنید و  نکته بسیار خوب غیرقابل شناسایی بودن آن است. برای به دست آوردن نام کاربری و رمز ورود هنگام ورود شخص به راحتی می توانید از هر یک از این کی لاگر ها استفاده کنید. دقیقاً کلیدهای ضبط شده بصورت خصوصی ضبط می شوند و مستقیماً برای شما ارسال می شوند. با این کار می توانید به حساب اینستاگرام دسترسی پیدا کنید..

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

Social Engineering

Social Engineering  روشی است که برای شکستن رمز ورود به یک فناوری خاص متکی نیست. این یک روش فزاینده محبوب برای هدف قرار دادن مستقیم کاربران به منظور هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین  آنها  است. ساده ترین نوع Social Engineering صرفاً تلاش برای حدس زدن رمز عبور است. اگر شخص را بشناسید، هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین  او راحت تر است. اولین Social Engineering به سادگی سعی در حدس زدن رمز عبور است. با این حال، مراحل پیشرفته تری وجود دارد که به منظور بازیابی رمز ورود به یک حساب، دستکاری در آنها وجود دارد. مفهوم فیشینگ که قبلاً در بالا به آن پرداختیم همچنین شامل Social Engineering است زیرا فرد را باید فریب داده و روی پیوندی که آنها را به صفحه فیشینگ می برد کلیک کند. فقط پس از برنامه ریزی استراتژی خود  برای فریب دادن فردی که می خواهید حساب اورا هک کنیدمی توانید از Social Engineering برای هک کردن رمز عبور استفاده کنید.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

استفاده ازبرنامه هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین Instaripper

Instaripper  یکی از قابل اعتمادترین برنامه ها برای شکستن رمز عبور و هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین است. فوق العاده کاربرپسند و همچنین یکی از برنامه های کم مصرف در اینترنت است.روش کار آن به اینصورت است که :

ابتدا برنامه را بیابید و آن را در رایانه یا دستگاه هوشمند تلفن همراه خود بارگیری کنید.

 این نرم افزار از همه سیستم عامل های موجود در دستگاه های هوشمند پشتیبانی می کند. مهم نیست که از چه چیزی استفاده می کنید زیرا این برنامه راهنمای بارگیری را برای انتخاب هر یک از سیستم عامل های موجود ارائه می دهد مانند ویندوز، مک، اندروید و اینستا. هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید، اجازه دهید نصب پایان یابد و دستگاه شما آن را اجرا کند.

با ابزار InstaRipper باز و در حال اجرا ، اکنون فقط به یک نام کاربری اینستاگرام یا حسابی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید نیاز دارید. آن را در برنامه تایپ کنید. تمام فعالیتهای حساب را برای دوره های زمانی مشخص قابل مشاهده خواهید داشت، به اندازه ای که بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را بیابید. دو دکمه چک در برنامه وجود دارد، شما باید ویژگی به نام “پنهان شدن هویت” را فعال کنید. با این کار آدرس IP شما از هیچ ISP مشاهده نخواهد شد، در غیر این صورت به عنوان ارائه دهنده خدمات اینترنت شناخته می شوید.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

برنامه  InstaHack

InstaHack  ابزاری دیگر است که می تواند برای هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین از آن استفاده کرد. کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

گزینه «شروع هک کردن» را پیدا کنید. بر روی گزینه کلیک کنید تا یک پنجره جداگانه باز شود. شما باید نام کاربری آن شخص را وارد کنید. هک را سریعاً شروع کنید. این سیستم یک جستجوی کامل در سرورهای اینستاگرام انجام می دهد و رمز عبور را بازیابی می کند. می توانید رمز عبور را بارگیری کنید.

هک کردن حساب اینستاگرام آنلاین

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا