جاسوسی گوشیبرنامه هکهک گوشی

برنامه هک بلوتوث گوشی تحت جاوا لینک دانلود

اکثر گوشی های موجود در بازار دارای بلوتوث هستند که این بلوتوث به شما کمک می کنید بسیار از اطلاعات شخصی خود را در زمانی کوتاه با افراد دیگر که بلوتوث دارند، به اشتراک بگذارید. موضوعی که شما ممکن است از آن آگاهی نداشته باشید این است که هکرها برنامه هک گوشی راه اندازی کرده اند که به واسطه آن ها می توانند گوشی که بلوتوث دارد را به راحتی هک کنند. شاید این موضوع به شدت برای شما ترسناک باشد ولی امکان هک گوشی از طریق بلوتوث وجود دارد که در ادامه به معرفی برنامه هک گوشی پرداخته شده است. برنامه هک گوشی جاوا :

برنامه هک گوشی Bloover

این برنامه مخصوص گوشی هایی است که بلوتوث دارند. جاوا زبان برنامه نویسی این برنامه هک گوشی است که بر روی اکثر گوشی ها به ویژه گوشی هایی که سیستم عامل آن ها جاوا است، قابل اجرا است. شما با استفاده از برنامه هک گوشی بلوور (Bloover) می توانید تمام اطلاعات شخصی قربانی مانند اس ام اس ها، مکالمات و … را دریافت کنید.

برنامه هک گوشی Bloover
برنامه هک گوشی Bloover

آموزش نحوه استفاده از برنامه هک گوشی بلوور (Bloover)

برای استفاده از این برنامه لازم است که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید که عبارتند از :

 1. برنامه هک گوشی بلوور را دانلود می کنید و به روی گوشی خود نصب کنید.
 2. بلوتوث گوشی خود را روشن کنید.
 3. سپس برنامه هک گوشی بلوور را فعال می کنید.

در ادامه فعال شدن برنامه هک گوشی Bloover ، یک سری گزینه در صفحه اصلی به شما ارائه می شود که توضیحات آن ها عبارتند از:

Find Devices: این گزینه به شما کمک می کند تا بلوتوث هایی که در اطراف شما فعال هستند، را بیابید.

Setting: این گزینه مربوط به تنظیمات گوشی است که در ادامه توضیحات کامل در رابطه با آن ارائه می شود.

Reports: تمامی گزارشات و اطلاعاتی که از گوشی قربانی دریافت می کنید، در این بخش ذخیره می شود.

About Bloover: در این گزینه توضیحات مربوط به برنامه هک گوشی بلوور ارائه شده است.

Exit Bloover: این گزینه به شما کمک می کند تا از این برنامه خارج شوید.

 1. سپس به بخش تنظیمات برنامه هک گوشی Bloover در قسمت general رفته و گزینه های زیر را فعال کنید :
 • Enable Quick
 • Include description
 • Keep Report
 • Number of Report
 • Perform Bluebug
 • Retrieve Number
 • Retrieve SMS

چگونه کار می‌کند؟ | هک گوشی‌های بلوتوثی

فقط عملکرد اولیه برنامه دریافت اطلاعات پایه در مورد گوشی بود که با استفاده از Blooover II از گوشی W550i به گوشی W800i تعدادی از عکس‌های صفحه را نمایش داد. پیدا کردن یک ابزار با اتصال بلوتوث باز یا دوغ‌زدن کسی برای اتصال دادن گوشی‌شان، بخش سخت‌تر برای مهاجم است.

یک سری عکس‌های صفحه گوشی مهاجم (W5501) با گوشی هدف (W8001) مرتبط شده است. هنگامی که اتصال‌بندی با موفقیت انجام شده است، BT Info منویی از اقدامات ممکن را نشان می‌دهد.

مهاجم می‌تواند از گزینه تماس استفاده کند، به عنوان مثال، تماس دومی به قربانی بزند تا گفتگوی قربانی را بشنود. اگر گوشی هدف دارای قابلیت بلندگو است که در هنگام خاموش شدن گوشی کار می‌کند، مهاجم هنوز می‌تواند تماسی بگیرد و از منوی اصلی، مهاجم می‌تواند زبان نمایش داده شده توسط گوشی را تغییر دهد.

کارکرد کلیدها یک ویژگی BT Info است که به مهاجم اجازه می‌دهد کلیدهایی که قربانی دارد را هنگام فشردن کلیدها ببیند یا به دور از گوشی قربانی کلیدها را فشار دهد. با این عمل، مهاجم می‌تواند به کلیدهای استیکی گوشی هدف دسترسی پیدا کند که با هر کلید پدیدار می‌شوند.

عملکرد کنترل BT Info به مهاجم امکان دسترسی از راه دور به کلیدهای کنترل هدف را، از جمله کنترل صدا، پخش کننده رسانه و دوربین، می‌دهد.

BT Info همچنین به مهاجم امکان دسترسی به پیام‌های متنی هدف را می‌دهد.

اقدامات پیام‌کوتاه

به عنوان مثال، اقدامات پیام‌کوتاه به مهاجم اجازه می‌دهد تا یک صندوق پستی در گوشی قربانی را انتخاب کرده و محتوای کامل تمام پیام‌های متنی را بازیابی کند. برخی از اقدامات دیگر اطلاعاتی هستند، مانند دمای گوشی، دستگاه‌های بلوتوثی که بهدستگاه قربانی اعتماد دارند، صدایی که گوشی هنگام فشار دادن دکمه صدا می‌دهد، حافظه و اقدامی که باعث می‌شود دکمه‌ها قفل شوند. اقدام قفل کلید چندین گزینه دارد. قفل کلید خودکار به مهاجم امکان قفل خودکار گوشی قربانی را می‌دهد: یعنی هنگامی که قربانی گوشی را باز کند، آن را به طور خودکار قفل می‌کند. گزینه‌های تصادفی و زمان تصادفی تغییرات تاریخ و زمان سوء استفاده را بیش از 100 بار در دقیقه انجام می‌دهند. به طور مشابه، گزینه هشدار تصادفی تنظیمات هشدار را برای گوشی قربانی تنظیم می‌کند.

چیست بلوتوث جاسوسی؟

بلوتوث جاسوسی، یک ابزار اسکنر دستگاه بلوتوثی است که با استفاده از جاوا (J2ME) ساخته شده است و اصلی‌ترین وظیفه آن شناسایی دستگاه‌های بلوتوثی است.

ابزارهای بلوتوث لینوکس پایه

Hciconfig: این ابزار مانند Ifconfig در لینوکس عمل می‌کند، به استثنای اینکه برای دستگاه‌های بلوتوثی کار می‌کند. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، ابتدا از آن برای فعال کردن رابط بلوتوث (Hci0) استفاده کردم و سپس برای پرسیدن اطلاعات دستگاه از آن استفاده کردم.

Hcitool: این یک ابزار پرسشی است. می‌تواند نام دستگاه، شناسه دستگاه، دسته بندی دستگاه و ساعت دستگاه را برای ما ارائه دهد.

Hcidump: این ابزار به ما اجازه می‌دهد تا اتصالات بلوتوثی را بشنویم.

بلواسنارفینگ: این حمله داده‌ها را از یک دستگاه بلوتوثی دریافت می‌کند. این می‌تواند شامل پیام‌های SMS، اطلاعات تقویم، عکس‌ها، دفترچه تلفن و گفتگوها باشد.

بلوباگینگ: مهاجم قادر به کنترل گوشی هدف است. Bloover به عنوان یک ابزار POC برای این منظور ایجاد شده است.

بلوجکینگ: مهاجم یک “کارت ویزیت” (پیام متنی) ارسال می‌کند که اگر کاربر به آن اجازه دهد که به لیست مخاطبینش اضافه شود، مهاجم را قادر می‌سازد که پیام‌های اضافی را ارسال کند.

بلواسمک: حمله DoS بر روی دستگاه‌های بلوتوثی.

برنامه هک گوشی BFM

BFM که خلاصه Bluetooth file manager است برای هک تمامی گوشی های بلوتوث دار و به ویژه گوشی هایی که سیستم عامل آن ها جاوا است، کاربرد دارد. در واقع جاوا زبان برنامه نویسی این برنامه هک گوشی است. شما با استفاده از این برنامه می توانید محتویات داخلی و خارجی گوشی مورد نظر دسترسی پیدا کنید و تمام اطلاعات را کپی، انتقال، حذف و یا حتی تغییر بدهید.

برنامه هک گوشی BFM
برنامه هک گوشی BFM

برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث

نام این برنامه هک گوشی super Bluetooth است که برای هک گوشی هایی که بلوتوث دارند و گوشی هایی که سیستم عامل آن ها جاوا است، بسیار مفید و کاربردی است. این برنامه هک گوشی به BT Info نیز مشهور است. شما با استفاده از این برنامه هک گوشی در صورتی می توانید گوشی فرد دیگری را هک کنید که بلوتوث آن روشن باشد و سپس با این برنامه یک درخواست ورود به گوشی قربانی می فرستید و در صورتی که قربانی قبول کند، شما می توانید گوشی او را هک کنید.

در ادامه ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که آیا واقعا آدمی پیدا می شود که با وجود آگاهی از اینکه شما می خواهید گوشی او را هک کنید، باز هم به شما اجازه ورود به گوشی را بدهد؟ در جواب به این سوال باید گفت بلی. در واقع بسیاری از انسان ها وجود دارند که فکر می کنند این پیغام ارسالی توسط شما به معنای ارسال یک سری اطلاعات به گوشی او است و به همین علت به راحتی پیام شما را می پذیرند.

برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث
برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث

برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث امکانات بسیاری را برای کاربران فراهم کرده است ولی این که چه تعداد از این امکانات فعال شود، به طور کامل به نوع گوشی شما و گوشی قربانی بستگی دارد. به طور مثال اگر مدل گوشی شما نوکیا باشد و قصد داشته باشید که گوشی با مدل سونی اریکسون را با برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث هک کنید، به طور کامل می توانید تمام امکانات این برنامه را فعال کنید زیرا که مدل نوکیا قوی تر از مدل سونی اریکسون است.

ولی اگر مدل گوشی شما سونی اریکسون باشد و قصد داشته باشید که گوشی با مدل نوکیا را با برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث هک کنید، به احتمال زیاد نمی توانید تمام امکانات این برنامه را فعال کنید زیرا که مدل سونی اریکسون ضعیف تر از مدل نوکیا است.

بر اساس این دو مثال شما نمی توانید یک نتیجه گیری کلی در رابطه با میزان فعال سازی برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث در تمام گوشی ها داشته باشید و لازم است که خودتان این برنامه را در گوشی های مختلف امتحان کنید.

توجه توجه!

پس از نصب برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث شما با زبان غیر انگلیسی رو به رو می شوید که لازم است به روش زیر زبان غیر انگلیسی را به زبان انگلیسی تغییر دهید:

 1. پیش از فعال کردن برنامه لازم است که بلوتوث خود را روشن کنید.
 2. پس از فعال کردن برنامه به بخش jazyk می روید و بر روی گزینه سوم که English است، کلیک می کنید.

امکانات برنامه هک گوشی سوپر بلوتوث

 1. مشاهده لیست اس ام اس های ارسالی و دریافتی
 2. مشاهده شماره تلفن های موجود در لیست دفترچه تلفن
 3. گوش دادن به آهنگ های گوشی قربانی بدون اینکه قربانی صدایی از گوشی خود بشنود
 4. خاموش و روشن کردن گوشی فرد قربانی
 5. صدای زنگ گوشی قربانی را کم و زیاد کردن
 6. تماس و ارسال پیام با استفاده از میزان شارژ پولی گوشی فرد.

در این مقاله تلاش شد سه برنامه هک گوشی به نام های Bloover ، BMF و سوپر بلوتوث معرفی شود. شما با استفاده از این برنامه ها می توانید تمام گوشی هایی که دارای بلوتوث هستند و سیستم عامل جاوا بر روی آن ها نصب است را هک کنید. هم چنین نحوه نصب برنامه هک گوشی بلوور نیز به شما ارائه شده است. امیدوارم که مطالب این سایت برای شما مفید واقع شده باشد و بتوانید از این مطالب در راستای مفید استفاده کنید.

 آیا هک گوشی موبایل امکان پذیر است؟

اگر هنوز این سوال برای شما وجود دارد که آیا هک تلفن همراه هوشمند امکان پذیر است یا خیر، باید بگوییم پاسخ مثبت است. امروزه با پیشرفت فناوری و آمدن نرم افزار هک گوشی به بازار این کار به امری ساده تبدیل شده که هرکسی حتی با نداشتن دانش برنامه نویسی می تواند هک گوشی را به راحتی انجام دهد.

متاسفانه عده ای با نصب برنامه هایی برای هک گوشی دست به نقض آشکار حریم خصوصی دیگران می زنند که چنین کاری از نظر ما پسندیده نیست اما استفاده از نرم افزار هک گوشی برای نظارت بر فرزندان را به شدت به والدین توصیه می کنیم، زیرا که تصویر کاملی از هرآنچه که فرزند شما در ذهن دارد و به سوی آن حرکت می کند را به شما می دهد.

با یک سرچ در گوگل متوجه می شوید که نرم افزار هک گوشی و نفوذ به گوشی دیگران به وفور پیدا می شود که البته بسیاری از آن ها در واقع برنامه هک گوشی خود شما هستند و نه گوشی دیگران! بسیاری از این ابزارهای هک، هدفشان نفوذ به موبایل خود شما و هک اطلاعاتتان است. ما به شما استفاده از برنامه نظارت بر فرزندان یا به اصطلاح عاماینه هک گوشی فرزندان را پیشنهاد می کنیم که می توانید از آن برای نظارت و کنترل کامل قسمت های مختلف گوشی فرزند خود استفاده کنید و در جریان تمامی فعالیت های آنها قرار بگیرید.

چنانچه بخواهید به تک تک قسمت های تلفن همراه کودک یا نوجوان خود دسترسی داشته باشید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد چرا که برای دسترسی به هر بخش مثلا پیامک ها، فایل ها، گالری، پیام های هر یک از شبکه های اجتماعی می بایست یک روش یا نرم افزار را پیاده کنید. اما با استفاده از برنامه نظارت بر فرزندان 01SPY امکان هک و کنترل تمام گوشی فرزند شما فقط با نصب یک برنامه در گوشی فرزندتان وجود دارد.

قابلیت های برنامه هک گوشی SPY24

 • امکان مشاهده پیامکهای گوشی فرزند
 • مشاهده لیست مخاطبین و تماس های ورودی و خروجی
 • نظارت بر فعالیت ها و خواندن پیام های تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی
 • ردیابی موقعیت مکانی بصورت لحظه به لحظه برروی نقشه
 • مشاهده وبسایت های بازید شده و امکان مسدودسازی آنها
 • مشاهده تمام تصاویر موجود در گالری گوشی
منبع
pianalytix

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا