هک گوشی

کنترل گوشی از راه دور

در دنیای امروز که تکنولوژی و ابزارهای الکترونیکی مانند گوشی و … روز به روز در حال گسترش و افزایش هستند، افراد زیادی نیز به دنبال کنترل گوشی از راه دور و برنامه هک گوشی جدیدتر، کاربردی تر و تخصیصی تر هستند. در واقع کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان به شما این امکان را می دهد که گوشی دیگران را بدون دسترسی مداوم و در هر لحظه از راه دور به راحتی کنترل کنید. اگه کنجکاو هستید که در رابطه با برنامه هک گوشی، موقعیت های قانونی استفاده از برنامه هک گوشی و یکی از بهترین برنامه هک گوشی اطلاعاتی کسب کنید، توصیه می شود این مقاله از سایت SPY24 را بخوانید. 

فهرست مطالب

کنترل گوشی از راه دور چیست؟

پیش از آن که به سایت های مختلف رفته و برنامه هک گوشی را دانلود کنید، لازم به ذکر است که بیان شود که بسیاری از این سایت ها قصد دارند که شما را گول بزنند و با یک ظاهر سازی واقعی یک سری برنامه هک گوشی تقلبی به شما ارائه دهند که با نصب این برنامه ها، در واقع گوشی خود شما توسط هکرهای دیگر هک خواهد شد. همچنین بسیاری از افراد دغدغه ای مشابه با دغدغه شما را دارند که توصیه می شود پیش از دانلود هر گونه برنامه هک گوشی کامنت های مربوطه با آن سایت را بخوانید.

موقعیت های قانونی استفاده از کنترل گوشی از راه دور

پیش از آن که ادامه مطالب ارائه شود، ممکن است این موضوع به ذهن شما خطور کند که چرا باید اطلاعاتی در رابطه با کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان که یک کار کاملا غیر قانونی است کسب کنید؟ این مقاله در پاسخ به این سوالی که می گوید  هک و برنامه هک گوشی فقط در زمینه های منفی و غیر قانونی کاربرد ندارد بلکه برخی از موقعیت ها ایجاب می کند که حتما از برنامه هک گوشی استفاده کنید که در ادامه سه مورد از این موقعیت ها مطرح شده است :

 • یکی از این موقعیت ها این است که فردی گوشی تلفن شما را می دزدد و با این کار به راحتی می تواند تمام اطلاعات شخصی شما را دریافت کند ولی شما با استفاده از کنترل گوشی از راه دور به راحتی می توانید از راه دور اطلاعات شخصی خود را پاک کنید و یا با استفاده از یک سری دستورالعمل های مشخص مانع ورود او به گوشی یا دیگر برنامه های گوشی شوید و یا حتی می توانید برنامه موقعیت یابی خود را فعال کنید و به این صورت جای گوشی خود را بیابید.
 • دومین موقعیت که یک موقعیت بسیار حساس است این است که گاهی والدین، مدیران و معلمان مجبور می شوند که گوشی کودک مورد نظر را تحت کنترل قرار دهند. در واقع کودکان با استفاده از گوشی های خود وارد یک دنیای جدید و بزرگ می شوند که می توانند به راحتی با هر کسی ارتباط بگیرند که این ارتباطات می تواند آسیب های جدی به کودکان وارد کند، پس خانواده این را وظیفه خود می داند که با نصب کنترل گوشی از راه دور از کودک خود محافظت کند.
 • سومین موقعیت مربوط به افراد سالخورده یا بیمار می باشد که ممکن است در نگهداری خود گاهی دچار مشکل شوند یا گاها دچار کمبود حافظه شوند و نیاز به کمک داشته باشند ولی ندانند که چگونه می توانند به دیگران دسترسی پیدا کنند. در این شرایط نیز لازم است که افراد از برنامه هک گوشی استفاده کنند تا بتوانند به راحتی موقعیت مکانی آن ها را پیدا کنند.

نحوه عملکرد کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان

به طور کلی برای هک گوشی راه های بسیاری وجود دارد که نیازمند آشنایی شما با زبان برنامه نویسی خواهد بود. یادگیری زبان برنامه نویسی یکی از سخت ترین کارهای دنیا است که فرد تنها با داشتن استعداد و پشتکار لازم می تواند این زبان را به خوبی یاد بگیرد و کنترل گوشی از راه دور را طراحی کند. برای استفاده از برنامه هک گوشی می توانید به 3 روش زیر عمل کنید که عبارتند از:

 1. گوشی فرد مورد نظر را به دست آورید و برنامه هک گوشی را بر روی آن نصب کنید.
 2. لینک برنامه هک گوشی را برای فرد مورد نظر ارسال کنید و از او درخواست کنید که لینک مورد نظر را تایید کند و این گونه کنترل گوشی از راه دور بر روی گوشی او نصب می شود و اطلاعات برای شما ارسال می شود.
 3. وارد کردن شماره تلفن فرد مورد نظر در برنامه هک گوشی و دریافت تمام اطلاعات شخصی او.

حال سوالی که برای شما پیش می آید این است که برای استفاده از کنترل گوشی از راه دور باید حتما یک هکر حرفه ایی باشید؟ مقاله در پاسخ به این سوال می گوید که برای کار با برخی از برنامه های هک گوشی مانند dendroid، AndroRat Blinder و Hackode حتما نیاز است که شما یک هکر نسبتا حرفه ایی باشید که با زبان برنویسی به خوبی آشنا باشید ولی برخی از برنامه های هک دیگر مانند SFP افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

SFP چیست؟

SFP  یا Superfamily protector به معنی سازمان محافظت از خانواده است. این برنامه برای محافظت از کودکان زیر 18 سال طراحی شده است پس برخلاف تصور خیلی ها نمی توانیم نام این برنامه را کنترل گوشی از راه دور بگذاریم. با استفاده از این برنامه والدین می توانند گزارش کارهای روزانه فرزند خود را به صورت مخفی دریافت کنند که این گزارش عبارتند از :

 • لیست تماس ها ی ورودی و خروجی
 • گزارش پیام های ارسالی و دریافتی
 • وب سایت های در حال بررسی
 • تمام برنامه های فعال در گوشی
 • اعلام موقعیت فرد

نحوه نصب SFP

برای نصب این برنامه لازم است که مراحل زیر را طی کنید که عبارتند از:

 • به بخش تنظیمات رفته.
به بخش تنظیمات رفته.
 • وارد بخش تنظیمات سرویس گوگل شوید.
 • از قسمت security گزینه google play protect را انتخاب کنید.
از قسمت security گزینه google play protect را انتخاب کنید.
از قسمت security گزینه google play protect را انتخاب کنید.
 • سپس گزینه scan device for security threats را غیر فعال کنید.
 • به منو تنظیمات اصلی برگشته و گزینه lock screen and security را کلیک می کنید.
منو تنظیمات اصلی
 • سپس گزینه unknown sources را فعال کنید.
 • حال باید برنامه SFP را دانلود کنید و بروی گوشی فرزند خود نصب کنید.
 • سپس تمام دسترسی های لازم را به برنامه بدهید.
 • در ادامه نصب کنترل گوشی از راه دور این برنامه سپس وارد بخش تنظیمات آنلاین خواهید شد و برنامه کمکی آنلاین را نصب کنید تا در صورت توقف برنامه اصلی، بتواند آن را راه اندازی کند.
 • در همین بخش گزینه های دیگری نیز وجود دارد که توصیه می شود که تمام آن ها را فعال کنید.
 • در آخرین گزینه امکان غیر فعال سازی سرویس گوگل پلی ایجاد شده است که تاکید می شود برای پیش گیری از حذف برنامه توسط سرویس گوگل پلی حتما سیستم اسکن برنامه ها توسط گوگل پلی را دوباره غیر فعال کنید.
 • سپس قوانین مربوطه را مطالعه کنید و پس از توافق تیک مربوطه را کلیک کنید.
 • در این مرحله شناسه فعال سازی را که در بخش شناسه ها در پنل کاربری قرار دارد را وارد کنید.
 • در این بخش دو گزینه تحت عنوان اعلانات مسنجرها و فعالسازی قابلیت های بدون روت را فعال کنید.
 • سپس دکمه فعال سازی را بزنید و این گونه برنامه با موفقیت بر روی گوشی نصب می شود.

دانلود بهترین برنامه های ضد جاسوسی و هک گوشی از راه دور

هکرها از روش های مختلفی برای ورود به دستگاه های اندروید و دسترسی به داده ها استفاده می کنند. آن ها ابزارها و جاسوس افزار های مختلفی برای هک کردن دستگاه ها و گوشی ها دارند. با گذشت سال ها، هک شدن رایج شده و تعداد دستگاه های هک شده نیز افزایش یافته است. کاربران واقعاً نگران چنین حملاتی هستند. ما این راهنما را برای کمک به کاربران در مورد چگونگی محافظت از دستگاه های اندروید خود در برابر هک با معرفی و دانلود بهترین برنامه های ضد جاسوسی و هک گوشی ایجاد کرده ایم.
قبل از اینکه در مورد اقدامات و ترفندها صحبت کنیم، لازم است درک کنیم که در واقع هک چگونه انجام می شود، هکرها از چه ابزاری استفاده می کنند و چگونه می توانند به داده های گوشی های اندروید دسترسی پیدا کنند.

آشنایی با برخی روش ها و برنامه های کنترل گوشی 

کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان به سادگی و با برنامه های خاصی امکان پذیر می باشد. با کمک برنامه های کنترل گوشی از راه دور می توانید از اعضای خانواده خود محافظت نمایید. همانطور که می دانید برنامه های زیادی برای کار نظارت و کنترل بر گوشی ها و تلفن های همراه وجود دارد که می توانید برای کنترل گوشی مورد نظر خود از آنها استفاده نمایید.

این برنامه ها که به صورت مخفی در گوشی مورد نظر نصب می شوند می توانند جنبه محافظتی داشته و خیال شما را از لحاظ مراقبت از عزیزان خود از راه دور راحت می کنند. برنامه های کنترل گوشی بسیار متنوع هستند، اما برخی از آنها به صورت کاملا رایگان بوده و شما به راحتی می توانید یکی از این برنامه های کنترل گوشی را انتخاب و بر روی گوشی مورد نظر ارسال و یا نصب نمایید.

کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان

کنترل گوشی از راه دور یکی از موارد مراقبتی است که امروزه بسیاری از افراد به دنبال آن هستند تا بتوانند حریم خصوصی خود را از هرگونه مشکلات اجتماعی و خارجی مصون کنند. هرچند که برخی از افراد اعتقاد دارند که این کار دقیقا معکوس بوده و تجاوز به حریم خصوصی آنها است.

از این نرم افزارها و اپلیکیشن ها افراد زیادی می توانند استفاده مفید داشته باشند. از جمله پدرها و مادرها که قصد دارند از کودکان و نوجوانان خود در برابر آسیب های اجتماعی محافظت نمایند با کمک این نرم افزارها و برنامه های کنترل گوشی می توانند به هدف خود دست یابند.

کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان

مزایای کنترل گوشی از راه دور

استفاده صحیح و با هدف درست از این برنامه ها می تواند مزایای زیادی داشته باشد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • محافظت از کودکان خود در برابر دنیای بی انتهای اینترنت و شبکه های اجتماعی
 • محافظت از فرزندان و بخصوص نوجوانان از آسیب های اجتماعی در این شبکه ها
 • کنترل گوشی اعضای خانواده و مراقبت از آنها
 • کنترل پیام ها و هرگونه ارتباط در اینترنت و جلوگیری از سوء استفاده افراد سوءاستفاده گر
 • مراقبت از سالمندان و افراد سالخورده که دارای بیماری های خاص مانند دیابت، قلبی و یا فراموشی هستند
 • مشخص کردن میزان زمان استفاده از اینترنت برای کودکان با کنترل گوشی
 • مراقبت از فرزندان کوچکتر و کنترل زمان ورود و خروج آنها به خانه و یا مدرسه
 • …..
 •  
برنامه کنترل گوشی از راه دور

میزان پذیرش افراد در رابطه با کنترل از راه دور گوشی

همانطور که می دانید این برنامه ها طرفداران خاص خود را دارند اما در این بین هستند افرادی که به طور کامل با این برنامه ها برای کنترل گوشی از راه دورمخالف بوده و آنها را تجاوز به حریم خصوصی افراد می دانند. اما در جواب این افراد باید گفت که در دنیای بی انتهای اینترنت امروز با کمک این برنامه ها می توان به حفظ امنیت کودکان و نوجوانان خود پرداخت و آنها را از آسیب های اجتماعی احتمالی مصون داشت.

و یا با توجه به مشغله زیاد افراد می توان با کمک این برنامه ها از آنها حمایت و مراقبت کرد و در هر لحظه کنار آنها بود. پس می بینیم که اگر به مزایای آن توجه داشته باشیم، می توانیم از تک تک این برنامه ها استفاده مفید کنیم.

آیا امکان کنترل گوشی از راه دور وجود است؟

برخلاف اینکه ما فکر می کنیم که به هیچ عنوان نمی توان به موارد داخلی گوشی دست یافت اما باید بدانید که با کمک نرم افزارهای خاص می توان کنترل گوشی هر فردی را که بخواهیم از راه دور به دست گرفته و حتی گاها به اطلاعات داخلی آن دست پیدا کنیم.

با نصب برنامه های کنترل گوشی و یا حتی جاسوسی به صورت کاملا مخفیانه می توان از اطلاعات و زمان های حضور در اینترنت و موارد ردوبدل شده در شبکه های اجتماعی باخبر شد. حتی می توان با کمک این برنامه ها اطلاعات گوشی مورد نظر را بدست آورده و برای شخص دیگری ارسال کرد. اما همانطور که پیشتر هم گفتیم این کار مزایایی دارد که می توان در جهت صحیح از آنها استفاده کرد.

هک گوشی از راه دور

کنترل از راه دور گوشی می تواند شامل چه مواردی باشد:

کنترل گوشی از راه دور می تواند شامل کنترل گوشی به طور کامل و دستیابی به کلیه اطلاعات و همچنین کنترل پیام ها باشد. همچنین می توان از طریق این نرم افزارها فرمان هایی را برای گوشی مورد نظر ارسال کرد که می تواند شامل:

 1. خاموش و روشن کردن دستگاه در زمانی خاص و مشخص
 2. مسدود کردن تماس ها
 3. تعیین زمان برای میزان استفاده از اینترنت
 4. پاک کردن اطلاعات
 5. جابجایی اطلاعات خاص
 6. کنترل گوشی از لحاظ چک کردن ایمیل ها
 7. زیر نظر داشتن کلیه مراودات و متون در شبکه های اجتماعی
 8. پیدا کردن و یا ارسال فرمان های لازم در زمان گم شدن و یا به سرقت رفتن گوشی
 9. قفل کردن گوشی از راه دور
 10. موقعیت یابی گوشی با کمک جی پی اس
کنترل گوشی از راه دور مخفی

برنامه AnyDesk به منظور کنترل گوشی

این برنامه یکی از کاربردی ترین برنامه های کنترل گوشی از راه دور است که یکی از قابلیت های مورد توجه و جالب آن، امکان برقراری ریموت بین دو گوشی با سیستم اندروید است. شیوه عملکرد آن بدین صورت است که، پس از وارد شدن به برنامه دکمه start now را زده و سپس بر روی ACCEPT کلیک کنید. حال پس از انجام این مراحل می توانید تصویر آن را بر روی دستگاه اندروید دیگر مشاهده نمایید.

برنامه وصل شدن به گوشی دیگران

آیا برنامه AnyDesk نسخه موبایلی نیز دارد؟

یکی از مزایا و قابلیت های استفاده از این برنامه این است که دارای نسخه قابل نصب بر روی گوشی می باشد. همچنین می توان آن را بر روی هر دو سیستم و گوشی اندروید و آیفون نصب کرد بنابراین افرادی که دارای گوشی آیفون هستند نگرانی از این بابت نخواهند داشت. همچنین می توانید تلفن را از راه دور از طریق یک تلفن و یا از طریق کامپیوتر به راحتی کنترل نمایید.

چگونه گوشی دیگران را کنترل کنیم

بزرگترین نقص و یا ایرادی که به این نرم افزار کنترل گوشی وارد است؟

البته این نرم افزار با تمام قابلیت هایی که برای کنترل گوشی از راه دور دارد یک ایراد بزرگ دارد و آن این است که، قابل ردیابی می باشد. بدین صورت که هر زمان شما یک گوشی را از طریق این نرم افزار تحت نظر داشته باشید، نمی توانید خود را مخفی کرده و دارنده گوشی مورد نظر متوجه آن می شود و باید حتما اجازه استفاده از این برنامه را به شما بدهد.

همچنین فرد مورد نظر می تواند از طریق این برنامه تمام فعالیت های شما را زیر نظر بگیرد و هر زمانی که اراده کند می تواند طبق خواست خود، دسترسی شما را قطع نماید. به همین دلیل شاید برخی معتقد هستند که برنامه AnyDesk یک برنامه کنترلی نبوده و بیشتر ان را برای کارهای دیگر مانند تعمیرات نرم افزاری گوشی، مهندسی و کاری و همچنین تعمیرات سیستم های کامپیوتری از راه دور استفاده می کنند.

هك كردن گوشي از راه دور

آیا برنامه های ردیابی می توانند گوشی از راه دور کنترل نمایند؟

در زمان های خاصی مانند کنترل فرزندان، کنترل افراد بیمار، کنترل افراد سالخورده و یا گاها کنترل همسر و یا دوستان و کارمندان نیاز داریم تا گوشی خاصی را از طریق برنامه های مخصوص کنترل کنیم. با استفاده ار برنامه های کنترل گوشی از راه دور می توانیم هر لحظه و در هر زمان از مکان این افراد آگاهی داشته و یا حتی از راه دور دسترسی آنان را به بخش هایی مانند اینترنت، شبکه های مجازی و یا بازی ها مسدود نماییم.

حتی این نرم افزارها قدرت صادر کردن فرمان هایی چون قطع تماس، پاک شدن برخی اطلاعات، خاموش شدن گوشی در زمان تعیین شده، ارسال موقعیت دقیق و یا حتی به صدا در آوردن گوشی به صورت آلارم را از راه دور فراهم می کنند. در این راستا می توان از برنامه هایی مانند: Find my mobile، Find my iphone و همچنین Find my device استفاده کرد. البته تک تک این برنامه ها نیز محدودیت هایی دارند و قطعا تمام مواردی را که شما مورد نظر دارید را پشتیبانی نمی کنند.

چك كردن گوشي از راه دور

نرم افزار نظارت آزاد برای کنترل گوشی از راه دور

این برنامه یا در واقع این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه است که نظر بسیاری از افرادی که به دنبال استفاده از این نوع برنامه ها هستند را به خود جلب کرده است. این برنامه کاربردی خدمات گسترده ای را به کاربران خود ارائه می کند که همین امر باعث شده تا طرفداران خاص خود را داشته باشد.

برنامه نظارت از راه دور SPY24 در ایران برای کنترل گوشی از راه دور نیز طرفداران زیادی دارد و راحتی در استفاده در نصب و همچنین استفاده از آن باعث شده تا رضایت مخاطبان خود را جلب نماید. این برنامه در واقع یک برنامه برای کنترل گوشی می باشد که از راه دور عمل کرده و دارای قابلیت ها و توانایی های بسیاری می باشد که در ادامه متن به آنها اشاره خواهیم کرد. این برنامه توانایی این را دارد که شرایط کنترل کاملی را برای ما نسبت به گوشی مد نظر ما داشته باشد.

با کمک این برنامه جالب، کامل و کاربردی می توانید کنترل گوشی را در دست بگیرید. حتی در صورتی که می خواهید کنترل گوشی فرزند خود را در دست بگیرید از این برنامه می توانید استفاده نمایید و با کمک آن نظارت کاملی بر فعالیت های او در اینترنت و شبکه های مجازی داشته و ارتباطات او را کنترل نمایید.

هک گوشی از راه دور بدون دسترسی

انواع نسخه های نرم افزار مراقبت از خانواده SPY24

برنامه SPY24 یا نظارت آزاد سه نسخه به شرح زیر دارد:

 1. می توانید این نسخه از برنامه را بر روی گوشی فرزند یا فرزندان خود نصب کرده و او را کنترل کنید. مزیت این برنامه این است که بلافاصله پس از نصب به صورت کاملا خودکار مخفی شده و نمی توان به راحتی در میان سایر برنامه ها پیدا کرد.
 • در این نسخه برای کنترل گوشی از راه دور نیازی به نصب مستقیم نبوده و با کمک شماره موبایل مورد نظر و سریال گوشی می توان آن را هک کرده و فرزند و یا فرد مورد نظر را زیر نظر گرفت.
 • در این نسخه می توانید نرم افزار را با هرگونه نامی مانند تلگرام( البته بدون فیلترشکن)، آنتی ویروس و یا هر آیکون دیگری برای فرد مورد نظر ارسال کرده و از او درخواست کنید تا بر روی لینک ارسالی شما کلیک نماید.

به محض کلیک این نرم افزار بر روی گوشی هدف شما نصب می شود و همانطور که گفته شد پس از نصب کامل و وارد کردن ایمیل و تکمیل ثبت نام به صورت کاملا مخفی درآمده و فرد مورد نظر متوجه نوع کار و عملکرد این نرم افزار نخواهد شد.

البته پس از نصب در این روش برای کنترل گوشی از راه دور باید با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا آن را برای شما به طور کامل راه اندازی کرده و سفارشی سازی نمایند. در واقع شما با کمک این روش و نسخه شماره 3، عمل هک گوشی با کمک لینک را خواهید داشت و می توانید با کمک آن تمام مکالمات صاحب گوشی را ضبط کرده و تصاویر اطراف را با کمک دوربین گوشی دیده و زیر نظر داشته باشید.

کنترل گوشی دیگران با نصب برنامه

قابلیت های برنامه کنترل گوشی نظارت آزاد

این برنامه دارای قابلیت هایی می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • دارای قابلیت کنترا اینستاگرام است.
 • ایمو را می تواند کنترل نماید.
 • کنترل تلگرام به طور کامل
 • کنترل گوشی مورد نظر از راه دور
 • قابلیت کنترل اپلیکیشن واتساپ
 • نمایش کامل لیست تماس ها
 • قابلیت نمایش لیست کلیه برنامه های نصب شده
 • نمایش کامل لیست مخاطبین گوشی مورد نظر
 • نمایش متن پیامک های خود برای کنترل گوشی از راه دور
 • نمایش کامل متن پیامک های انجام شده
 • دریافت موقعیت گوشی مورد نظر به صورت لحظه ای
 • همچنین دارای قابلیت دریافت مسیرهای پیموده شده
 • نمایش کاملی از تاریخچه مرورگرهای نصب شده بر روی گوشی و استفاده از آنها
برنامه کنترل گوشی از راه دور رایگان

پشتیبانی از برنامه کنترل گوشی نظارت آزاد

این نرم افزار، یعنی برنامه نظارت آزاد دارای پشتیبانی کامل بوده و با کمک بهترین متخصصان فن و حرفه ای در زمینه های آموزشی و پشتیبانی به طور کامل فعالیت دارد و آموزش و پشتیبانی نرم افزارهایی از قبیل کنترلینگ و همچنین در زمینه موبایل ها، مانیتورینگ را در سراسر ایران بر عهده دارد.

این برنامه به طور کامل برای کنترل گوشی از راه دور تست شده و در این زمینه امتحان خود را پس داده است. شما با کمک آن می توانید کنترل کامل و کاملا نامحسوس را بر روی گوشی فرزند و یا فرزندان خود و یا هر شخص دیگری که تمایل دارید، داشته باشید.

كنترل كردن گوشي ديگران

آیا برنامه های کنترل گوشی از راه دور تنها بر روی گوشی های موبایل فعال می شوند؟

در جواب باید گفت که خیر، به دلیل بالا بودن قابلیت این برنامه ها نه تنها بر روی گوشی های موبایل می توان از آنها استفاده کرد، بلکه می توان آنها را بر روی تبلت همراه کودکان نیز نصب کرده و به راحتی از راه دور از آنها استفاده نمود.

کنترل از راه دور گوشی

نرم افزار کنترل گوشی از راه دور SPY24

این برنامه یکی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه کنترل گوشی می باشد که می توانید از آن برای نظارت و کنترل و در نتیجه مراقبت از اعضای خانواده و یا حتی کارمندان و زیردستان خود استفاده نمایید. این برنامه دارای قابلیت هایی است که عبارتند از:

 • کنترل تمام بخش های داخلی گوشی به شکلی کاملا نامحسوس
 • دارای امکانات زیاد و به روز
 • قابلیت نصب آسان در زمان بسیار کوتاه و همچنین استفاده از آن برای کنترل گوشی از راه دور
 • کنترل کامل و ردیابی لحظه به لحظه و همچنین قابلیت شنود
 • کنترل تمام شبکه های اجتماعی به طور کامل بدون نیاز به روت
 • قابلیت ارسال اطلاعات برای شما در زمان تعیین شده
برنامه چك كردن گوشي ديگران

شرح کامل ویژگی ها و امکانات نرم افزار کنترل گوشی از راه دور

کنترل کامل بر تمام sms های ارسالی و همچنین دریافتی(READ TEXT MESSAGES):

این کنترل می تواند شامل تمام متن ها و همچنین تاریخ و زمان آنها باشد و قابلیت در دسترس داشتن سیم کارتی که با آن ارتباط برقرار شده را نیز دارا است.

کنترل کامل بر تمامی تماس ها(MONITOR CALL LOGS):

با کمک این برنامه می توانید تمام تماس ها اعم از بدون پاسخ، گرفته و حتی دریافت شده را به طور کامل زیر نظر داشته باشید. با کمک این برنامه برای کنترل گوشی از راه دور می توانید تاریخ و زمان و شماره سیم کارت مورد نظر را نیز داشت.

ردیابی گوشی از راه دور (GPS Location tracking):

همچنین می توانید از قابلیت ردیابی و کنترل گوشی مورد نظر استفاده کرده و محل و موقعیت آن را از راه دور داشته باشید.

ضبط و شنود مکالمات (phone call recording):

می توانید به راحتی و با استفاده از این توانایی برای کنترل گوشی از راه دور، به صورت کاملا خودکار تمامی تماس های برقرار شده را از راه دور شنود کرده و آنها را ضبط نمایید. پس از انجام این کار فایل ضبط شده برای شما ارسال می شود.

قابلیت انجام عکاسی مخفی (Remote camera recording):

می توانید با کمک این قابلیت و با استفاده از هر یک از دوربین های جلو و یا عقب گوشی مورد نظر از اطراف عکسبرداری نمایید.

ضبط صدای محیطی که گوشی در آن لحظه در آنجا قرار دارد (surround recording):

با کمک این مورد می توانید تمام صدای اطراف گوشی را ضبط نمایید و یا تنها آنها را شنود نمایید.

کنترل کامل گوشی به صورت مخفی:

در صورتی که این برنامه را بر روی گوشی فرزند خود و یا هر شخص دیگری برای کنترل گوشی از راه دور نصب نمایید، بلافاصله بعد از نصب و به صورت کاملا خودکار به حالت مخفی در آمده و فرد مورد نظر از وجود آن اطلاعی نخواهد داشت. حال می توانید به طور کاملا مخفیانه فرد مورد نظر را کنترل نمایید.

فیلمبرداری به صورت کاملا نامحسوس (Remote video recording):

این قابلیت به شما اجازه می دهند که با کمک دوربین های جلو و یا عقب گوشی مورد نظر به صورت مخفیانه فیلمبرداری نمایید.

نظارت بر عکس ها (remote photo gallery monitoring):

با این روش و این قابلیت می توانید نظارت کامل بر عکس های داخل گوشی مورد نظر داشته باشید و اگر گوشی برای فرزند شما باشد به خوبی می توانید ببینید که چه عکس هایی را می بیند و یا در گوشی ذخیره دارد.

کنترل از راه دور برای میزان و زمان آنلاینی (online phone status):

با کمک این برنامه می توان میزان اتصال به اینترنت را متوجه شد و به محض آنلاین بودن حضور فرد در اینترنت را فهمید.

کنترل کامل بر روی برنامه های نصب شده بر روی گوشی مورد نظر:

می توانید این برنامه را بر روی گوشی فرزند خود نصب کرده و از راه دور بر برنامه های نصب شده بر روی گوشی باخبر شوید و همچنین میزان استفاده و زمان آن را به صورت کاملا مخفیانه برای کنترل گوشی از راه دور کنترل نمایید.

کنترل شبکه های مجازی (social media monitoring):

با کمک این قابلیت به کل شبکه های اجتماعی متصل در این گوشی نظارت داشته و کلیه پیام ها، اعلانات و هر آنچه در این شبکه ها در این گوشی ردوبدل می شود را تحت نظر داشته باشید.

مقاله پیشنهادی: آشنایی با برنامه های کنترل گوشی از راه دور

کنترل گوشی دیگران

نتیجه گیری

در صورتی که تمایل به کنترل نامحسوس گوشی فرد خاصی داشته باشید، با وجود نرم افزارها و اپلیکیشن های کنترلی دیگر نگران نبوده و مطمئن باشید که می توانید این کار را از سه طریق سیستم گوشی(اندروید و یا آیفون)، مانیتورینگ و اپلیکیشن انجام دهید. همچنین باید بدانید که پس از انتخاب و تهیه نرم افزار مورد نظر، به راحتی و بدون نیاز به آموزش خاصی می توانید آنها را در زمان کوتاهی( کمتر از 8 دقیقه) راه اندازی نمایید.

تنها کافیست یک بار این برنامه ها را در گوشی مورد نظر و بر اساس یکی از روش هایی که در بالا توضیح داده شد، نصب نموده و پس از آن به طور کامل گوشی را زیر نظر داشته باشید. با کمک این برنامه ها به طور مخفی کلیه اطلاعات برای شما ارسال خواهد شد. مزیت اساسی این برنامه  برای کنترل گوشی از راه دور این است که به صورت کاملا خودکار در گوشی مخفی شده و قابل دیدن نخواهد بود و شما می توانید از این بابت آسوده باشید. بسیار متشکریم که تا پایان این مطلب از سایت SPY24 ما را همراهی کردید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا