مشاوره تلفنی

بررسی کامل دریافت مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی رایگان به شما اجازه می دهد که با وجود هر گونه شرایطی که در زندگی دارید، بتوانید با فردی که صاحب علم و دانش کافی می باشد، گفتگو کنید و برای حل مسائل خود از آنها درخواست کمک کنید. مسلما فردی که در این زمینه دانش خود را در اختیار شما قرار می دهد، به این شغل علاقه مند بوده و برایش بسیار مهم است که مشکل شما به طور کامل رفع شود. با توجه رایگان بودن هزینه تماس، حتی دیگر لازم نیست که بابت تعداد جلسات نگرانی داشته باشید.

سوالات متداول

چرا هزینه تماس رایگان می باشد؟

رایگان بودن هزینه تماس ها می تواند در دو حالت اتفاق بیفتد:

 1. در حالت اول ما شاهد موسسه دولتی مانند بهزیستی می باشیم که طبق قانون خدماتی را به عموم مردم به صورت رایگان ارائه می دهند و در قبال آن پولی دریافت نمی کنند، به عبارتی دیگر خود دولت هزینه ها را متقبل می شود. برخی از افراد هم در موسسه های خصوصی چنین کاری را انجام می دهند که شامل طرح های دانشجویی برای اثبات صلاحیت می باشد.
 2. نمونه ی دیگری که می توانیم در مشاوره تلفنی رایگان مشاهده کنیم، این است که تنها جلسه اول به صورت کامل و جامع رایگان اعلام می شود تا شما از مطمئن بودن مرکز مشاوره اطمینان حاصل فرمایید. در نمونه دوم شما بعد از اتمام جلسه اول، اگر تمایل داشته باشید که درمان را ادامه دهید، باید هزینه را پرداخت کنید. در همان ابتدای کار تمامی شرایط به شما گفته می شوند.

آیا می توانیم مشاوره زن و یا مرد را انتخاب کنیم؟

بله، زیرا برخی مسائل ممکن است به گونه ای باشند که بیمار خانم در هنگام گفتگو با مشاور خانم راحت تر آنها را بیان کنند. نداشتن اضطراب و احساس راحتی در هنگام صحبت در مشاوره تلفنی رایگان خیلی مهم است و نباید از اهمیت آن غافل شویم. عکس این موضوع برای آقایان نیز صدق می کند.

اگر از مشاوره راضی نبودیم، چگونه باید اعلام کنیم؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، در پایان گفتگو معمولا نظر سنجی هایی قرار دارند که از 1 تا 5 می توانید به صحبتی که با مشاور خود داشتید، لحاظ کنید. این مورد تنها برای مشاوره تلفنی رایگانی می باشد که بهبود کیفیت تماس ها برای تاسیس کنندگان مهم می باشد.

چه افرادی برای مشاوره تلفنی رایگان با شما صحبت می کنند؟

رشته روانشناسی از رشته های مختلف نظری یعنی انسانی، تجربی و ریاضی قابل انتخاب می باشد و هر کدام در رشته های مخصوص به خود که مربوط به وزارت علوم و وزارت بهداشت می باشند، می توانند مطالعه کنند. در مشاوره تلفنی رایگان افرادی متخصص، مجرب، آرام، آگاه و خبره فعالیت می کنند. تحصیلات مشاوران در حدود کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا بوده و این خود نشانه ای دیگر از میزان آمادگی آن ها می باشد.

مشاوره تلفنی رایگان

در مشاوره تلفنی رایگان درباره چه مسائلی صحبت می توان کرد؟

طبق تحقیقات انجام شده در مشاوره های تلفنی، حدود 60 تا 87 درصد مسائل حل شده اند و نزدیک به 12 درصد هم توانسته اند از شدیدتر شدن مشکل خود جلوگیری کنند. مشاوره ابتدا وضعیت شما را بررسی می کند و بر اساس آن مشخص می کند که چه درمانی در چه زمانی باید در اختیار شما قرار بگیرد. این موارد درمانی شامل:

 • مسائل مربوط به تحصیل می توانند تعیین کننده آینده شما و یا فرزندانتان باشند. حواستان باشد که برای تشخیص مسیر درست فرزندان خود لازم است که تمامی راه ها را به آنها پیشنهاد دهید و اجازه دهید که با آگاهی کامل انتخاب کنند، متاسفانه برخی افراد به فرزندان خود تنها مسیری که خود تجربه کرده اند را پیشنهاد می دهند.
 • تربیت فرزند از همان بدو تولد آغاز می شود. ممکن است کودک شما بدون داشتن آسیب جسمی، دائما گریه کند، این می تواند به اضطراب در کودک باشد که با مراجعه به روانشناس کودک می توانید تا حد زیادی مشکلات ناشی از آن را حل کنید. در حالت دیگر ممکن است فرزند شما به سن بلوغ برسد و در مورد مسائلی کنجکاوی نشان دهد، پاسخ ندادن، بی محلی کردن، تنها شرایط را سخت تر می کند، پس حتما از بروز مشکلات بیشتر پیشگیری کنید.
 • انواع فوبیا و هراس می توانند زندگی را برای یک فرد کاملا سخت کنند و اجازه ندهند که وی با دنیای بیرون خود ارتباط برقرار کند.
 • ازدواج نیز هر ساله چندین هزار بار اتفاق می افتد و در نهایت هم ممکن است شاهد طلاق باشیم که در آن نیز نیازمند مشاوره طلاق هستید.
 • دوقطبی و …

چند بار می توانیم از مشاوره تلفنی رایگان استفاده کنیم؟

این موضوع به مرکزی که زنگ می زنید بستگی دارید. برخی از آن ها برای هر فرد تنها 1 الی 2 بار تماس را آزاد گذاشته اند و اجازه می دهند که شما سوالات خود را به طور کامل بپرسید. مشاوره تلفنی رایگان همانطور که از نامش مشخص است باید بدون هزینه باشد. اما با این وجود ممکن است که در تعداد تماس ها، بازه زمانی آنها و … محدودیت هایی را در نظر بگیرند که همگی برای گسترش کار و جواب دادن به افراد بیشتر لازم می باشند.

مشاوره تلفنی رایگان

فواید مشاوره رایگان

 • کاملا در دسترس هستند و شما می توانید در هر جایی که هستید با مشاور خود صحبت کنید.
 • کمک به افرادی که اختلال هراس دارند و نمی توانند در جامعه حضور داشته باشند. برای این افراد شروع درمان بهتر است که به صورت غیر حضوری انجام شود و تا بهبودی نسبی، این روند ادامه داشته باشد، بعد از آن در صورت تمایل می توانند ادامه جلسات را حضوری برگزار کنند.
 • غلبه بر احساس شرم که معمولا با تماس مشاوره تلفنی رایگان به طور کامل حل می شود و جایی برای نگرانی باقی نمی گذارد.
 • حرفه ای بودن کادر روانشناسی که خود بسیار مهم می باشد و افراد می توانند از کمک آنها به خوبی استفاده کنند.
مشاوره تلفنی رایگان

ویژگی های یک مشاور خوب در مشاوره طلاق

 • وی باید شنونده خوبی باشد و اجازه دهد که شما تمام صحبت های خود را ارائه دهید.
 • نداشتن تعصب نیز حائز اهمیت بوده و نباید در برابر حرف هایی که خود آنها را قبول ندارد، مقاومت کند، بلکه باید دین و مذهب طرف مقابل را به طور کامل بپذیرد.
 • می بایستی صبور باشد و خیلی خوب با بیمار ارتباط برقرار کند.
مشاوره تلفنی رایگان

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا