برنامه هکجاسوسی گوشیشبکه اجتماعینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

بررسی و معرفی روش های هک واتس آپ رایگان

بسیاری از افراد به علت تبلیغات موجود در اینترنت تصور می کنند که می توانند به هک واتس آپ بپردازند. اما حقیقت این است که این تبلیغات دروغ محض است هک سرور اصلی واتس آپ امکان پذیر نیست حتی اگر کسی موفق به هک واتس اپ هم شود. پیام ها،ویدئوها، تصاویر و به طور کلی همه ی فایل هایی که توسط واتس آپ ارسال می کنید صرفا در گوشی شما ذخیره شده است و در سرور اصلی واتس اپ این پیام ها ذخیره نخواهد شد. پس در نتیجه باز هم کسی نمی تواند به پیام های شما دسترسی پیدا کند. در این مقاله از وب سایت XSPY به بررسی روش های هک واتس آپ می پردازیم.

هک واتس آپ

پیام رسان واتس آپ

واتس اپ یکی از پیام رسان های موفق در عرصه رقابت با انواع پیام رسان ها می باشد. امروزه بیش از 2 میلیارد از مردم جهان واتس آپ را به عنوان پیام رسان محبوب خود انتخاب کرده اند. تاریخ حضور واتس اپ در ایران به زمان استفاده کاربران ایرانی از وایبر برمی گردد در این دوره بسیاری از مردم ایران وایبر را برای برقراری ارتباطات خود انتخاب کردند از این رو واتس آپ نتوانست آن طور که باید جایگاه خود را بین کاربران ایرانی پیدا کند بعد از کوچ یکباره کاربران ایرانی به تلگرام باز هم این فرصت از واتس آپ گرفته شد اما این بار بعد از حدودا دو سال تلگرام فیلتر شد. هرچند هنوز هم کاربران بسیاری با استفاده از انواع فیلتر شکن ها و پوسته های فراوانی که منطبق بر تلگرام می باشند و از پروکسی استفاده می کنند، هنوز هم از تلگرام استفاده می کنند ولی با گذشت زمان استفاده از تلگرام کمتر شده است و اکنون واتس اپ با قابلیت تماس رایگان جایگاه ویژه ای بین کاربران ایرانی پیدا کرده است.همان طور که گفته شد هک سرور اصلی واتس آپ امکان پذیر نیست. اما روش هایی هم برای هک واتس آپ وجود دارد.

هک واتس آپ

تاریخچه واتس آپ

پیام رسان هایی که هر روزه به تعداد آن ها افزوده می شود عملکردشان به این ترتیب است که تصاویر، ویدئوها، فایل های صوتی، فایل های پی دی اف، انواع تماس های صوتی و تصویری را بین کاربران استفاده کننده از پیام رسان برقرار می کنند. حال برخی از این پیام رسان ها در یک زمینه عملکرد بهتری دارند و یا امکانات دیگری را هم در اختیار کاربران خود قرار می دهند و به این ترتیب مخاطبان بیشتری را هم به سمت خود جذب می کند. واتس اپ یکی از پیام رسان های بسیار پر قدرت است. امتیاز ویژه ای که دارد، برقراری تماس های صوتی و تصویری قوی بین کاربران می باشد.

شروع به کار واتس اپ از سال 2009 بود. واتساپ اپلیکیشن خود را در هر دو نسخه اندروید و آی یو اس در همان سال ارائه داد و با روند خوبی کار خود را ادامه داد تا زمانی که مارک زاکربرگ تصمیم گرفت واتس آپ را هم به کلکسیون خود اضافه کند. از این رو واتس آپ را خریداری کرد و اکنون واتس آپ زیر مجموعه فیس بوک می باشد و در مدت زمان کوتاهی جایگاه ویژه ای بین کاربران خود در جهان پیدا کرده است.

هک واتس آپ

هک واتس آپ از طریق مهندسی اجتماعی

در این روش هک واتس آپ، هکر با فریب و از طریق تکنیک های مهندس اجتماعی تلاش می کند به کد تایید شما که واتس آپ برای شما ارسال می کند، دسترسی پیدا کند. روش مهندسی اجتماعی یکی از روش هایی از هک واتس آپ هست که بدون دسترسی به گوشی انجام می گیرد. روش کار به این صورت است که فردی برای شما یک تخفیف می فرستد و از شما می خواهد برای دریافت تخفیف با شماره ای که برای شما ارسال شده است تماس برقرار کنید، زمانی که شما تماس را برقرار می کنید کلیه ی تماس های شما بر روی آن شماره دایورت خواهد شد. البته این موضوع به امکانات سیم کارت شما و کشوری که در آن زندگی می کنید، مربوط می شود و این که در ایران در حال حاضر میتوان از این روش برای هک واتساپ استفاده کرد. روش دیگر به این صورت است که پیامی برای شما ارسال می شود و از شما می خواهند که در قرعه کشی یک خودرو شرکت کنید برای این که بتوانید در این قرعه کشی شرکت کنید باید کدی که برای شما ارسال می شود را بفرستید با ارسال کد تایید، واتس اپ شما هک خواهد شد.

هک واتس آپ

روش مقابله با هک واتس آپ از طریق مهندسی اجتماعی

در روش مهندسی اجتماعی روش هکرها به این صورت است که به هر طریقی که امکان پذیر است هکر به کد تاییدی که واتس آپ برای شما ارسال می کند دسترسی پیدا کند. اکثر هکرها از این روش برای افراد پیر و نا آشنا با محیط اینترنت استفاده می کنند و با حقه و فریب کد تاییدی که واتس آپ برای آنها ارسال می کند را بدست می آورد پس نکته ی مهم در این روش از هک واتس آپ این است که به هیچ وجه کد تایید واتس آپ خود را در اختیار هیچ کس حتی افراد آشنا هم قرار ندهید. زیرا ممکن است گاهی اوقات افراد آشنا به شما بگویند نمی توانند وارد واتس آپ خود شوند و نیاز به کد تایید شما دارند و به این طریق به واتس آپ شما دسترسی پیدا می کنند. نکته ی مهم دیگر این است که هر پیامی هم که برای شما ارسال می شود به دقت آن را بررسی کنید که از طرف چه کسی برای شما ارسال شده است، کد تایید واتس اپ به طور واضح مشخص است که از واتس آپ ارسال شده است.

هک واتس آپ

هک واتس آپ به وسیله ی واتس اپ وب

در این روش هک واتس آپ، هکر از طریق لپ تاپ و گوشی موبایل وب سایت واتس آپ را باز می کند. سپس فقط کافی است مدت زمان کوتاهی به گوشی سوژه دسترسی داشته باشد آنگاه کد QR گوشی سوژه را توسط گوشی خود یا لب تاپ اسکن می کند و به واتس آپ شخص دسترسی پیدا می کند. در این روش هکر می تواند به پیام های قبلی گوشی سوژه نیز دسترسی پیدا کند. برای مقابله با این روش هک واتس آپ، هرگز حتی برای مدت کوتاه هم گوشی خود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید. یک راه دیگر برای این که متوجه شوید آیا کسی از طریق وب سایت به واتس اپ شما دسترسی پیدا کرده است یا خیر کافی است به قسمت وب گوشی خود روید و تمام دسترسی ها از طریق وب به واتس آپ خود را ببندید. علاوه براین واتس اپ در نسخه های بروز رسانی خود امکانی را فراهم کرده است که هر وقت شخصی از طریق وب واتساپ به واتساپ شما دسترسی پیدا کند پیامی برای شما ارسال می شود که به شما اطلاع می دهد فردی از طریق وب وارد واتس اپ شما شده است.

هک واتس آپ

هک کردن واتس آپ با استفاده از اسپوفینگ

یکی دیگر از روش های هک واتس آپ روش اسپوفینگ است. این روش به علت پیچیدگی هایی که دارد منسوخ شده است و دیگر کسی از این روش برای هک واتس آپ استفاده نمی کند. واتس آپ هم مشکل امنیتی موجود در سیستم خود را که هکر با استفاده از آن به گوشی فرد دسترسی پیدا می کند را رفع کرده است. اما خوب است با این روش هم آشنا شوید در این روش شخص باید برای مدت زمان طولانی به گوشی قربانی دسترسی داشته باشد سپس اطلاعات گوشی فرد و آدرس مک را به گوشی خود منتقل کند سپس شماره ی شما را به واتس آپ ارسال می کند و کد تایید برای وی ارسال می شود بدین ترتیب واتس اپ شما هک می شود. برای مقابله با این روش هرگز گوشی خود را بدون نظارت در اختیار کسی قرار ندهید.

هک کردن واتس آپ با استفاده از بک آپ واتس آپ

در این روش هکر باید برای یک مدت زمان کوتاه به گوشی قربانی دسترسی داشته باشد. بعد به وسیله ی برنامه های بازیابی بک آپ فایل های واتس آپ را برای خود ارسال کند. سپس گوشی خود را به یک کامپیوتر وصل کند و وارد برنامه بازیابی مورد نظر شود و فایل های بک آپ را اسکن کند سپس به کلیه پیام های واتس آپ سوژه دسترسی پیدا می کند. نکته ی مهمی که در همه ی روش های هک واتساپ وجود دارد این است که هیچ وقت گوشی خود را بدون نظارت در اختیار کسی قرار ندهید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا