دسته‌بندی نشده

بررسی نرم افزار کنترل گوشی همسر

در زندگی پر مشغله ای که این روزها، همه درگیر آن هستند، ممکن است شرایطی برای شما پیش بیاید که نیاز به نرم افزار کنترل گوشی همسر و یا دسترسی به اطلاعات ورودی و خروجی گوشی، تبلت همسر یا فرزندان کوچک خود داشته باشید. اگر از همسر و کودک خود اطمینان کامل دارید، نیاز به نرم افزار کنترل گوشی همسر و یا نرم افزارهای دیگر ندارید، اما از آن جایی که فضای مجازی بستری نا امن، برای افراد جامعه به شمار می رود، بهتر است که یکی از اعضای خانواده، نظاره گر بر روی اعمال افراد خانواده باشد تا از هرگونه سو استفاده، توسط افراد سودجو، جلو گیری کند. البته که این شرایط برای همه یکسان نیست و شاید اصلا نیازی به نرم افزار کنترل گوشی همسر و یا چنین چیز هایی نداشته باشید، منتهی بعضی از افراد مورد خیانت همسر و یا پارتنر خود قرار گرفته اند و برای رفع نگرانی خود، به دنبال نرم افزار کنترل گوشی همسر رایگان می گردنند.

کنترل همسر و فرزند در نرم افزار ها و شبکه های اجتماعی مختلف

یکی از نرم افزار هایی که مانند نرم افزار کنترل گوشی همسر که در آن می توانید کنترل خوبی بر روی اعضای خانواده خود داشته باشید، گوگل پلی است که فقط با فعال کردن کنترل والدین، دسترسی خوبی به برنامه ها، بازی ها و کتاب هایی که فرد مورد نظر می تواند دانلود کند، داشته باشید و همچنین تعین کنید که محتوای مناسب چه سنی، در اختیار کودک شما قرار بگیرد و در قسمت دانلود برای کودک شما به نمایش درآید. یوتیوب یکی دیگر از شبکه های پر طرفدار است  که زمان زیادی در آن، به تماشای ویدیو های متفاوت می گذرانیم، که با انجام یک سری تغییرات در تنظیمات آن، می توان یک بازه زمانی مشخص کنیم که بیشتر از آن زمان، به ما اجازه استفاده از یوتیوب را ندهد و همچین محتوای مناسب کودک مان را انتخاب کنیم تا ویدیو هایی برای رده سنی بالاتر از آن، نمایش ندهد. در گوگل هم با نظارت بر تاریخچه جستجوی آن، کنترل اندکی می توان داشته باشیم.

نرم افزار کنترل گوشی همسر

نرم افزار کنترل گوشی همسر برای انواع گوشی

نرم افزار کنترل گوشی همسر رایگان، که با توجه به تقاضای زیاد مردم توسط برنامه نویس های مطرحی، نوشته شده است. هر کدام از این نرم افزار ها ویژگی و کاربرد های زیادی دارد، که شما با توجه به نوع اطلاعاتی که نیاز دارید، نسخه مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی گوشی همسر یا فرد مورد نظر نصب می کنید. اگر سیستم گوشی فرد مورد نظر ios می باشد، به دنبال نرم افزار کنترل گوشی همسر برای آیفون و اگر سیستم آن اندروید می باشد به دنبال نرم افزار کنترل گوشی همسر برای اندروید، بگردید.

نرم افزار کنترل گوشی همسر

نرم افزار کنترل گوشی همسر رایگان

هنگام دانلود این نوع نرم افزار ها حتما به ویژگی و کاربرد هایی که دارد دقت کنید و با توجه به اطلاعاتی که از شخص مورد نظر می خواهید، این نرم افزار ها را دانلود کنید. بعضی از این نرم افزار ها فقط موقعیت مکانی فرد مورد نظر را برای شما ارسال می کند. یا با استفاده از این نرم افزار ها می توانید تمام فعالیت شخص را در فضای مجازی زیر نظر بگیرید و یا به مکالمات روزانه شخص گوش دهید. تعدادی از این نرم افزار ها یک سری قابلیت ویژه در نظر گرفته اند که اگر شما به این قابلیت ها نیاز داشتید با پرداخت درون برنامه ای، این قابلیت ها برای شما فعال خواهد شد. ممکن است به دلیل تحریم های اعمال شده، برای دانلود نرم افزار کنترل گوشی آیفون، نیاز به پرداخت هزینه باشد.

نرم افزار کنترل گوشی همسر

طریقه عملکرد نرم افزار کنترل گوشی همسر

این نرم افزار ها به شکل های گوناگون قابل اجرا است. اگر دسترسی کامل به گوشی شخص مورد نظر دارید، با نصب آن بر روی گوشی، که  به صورت مخفی می باشد و شخص مورد نظر هیچگاه متوجه نرم افزار نمی شود، یک پنل دسترسی دریافت کنید که اطلاعات مورد نیاز شما را از گوشی شخص، برای شما ارسال می کند. این اطلاعات شامل: عکس، فیلم، پیام، گزارش تماس، شنود، موقعیت مکانی و فعالیت های مجازی می باشد. اگر دسترسی به گوشی فرد برای نصب نرم افزار کنترل گوشی همسر را ندارید، با فرستادن لینک دانلود نرم افزار و یا ارسال خود نرم افزار به گوشی فرد، از او بخواهید تا برنامه را دانلود نماید، بلافاصله پس از دانلود، شما می توانید به گوشی شخص مورد نظر دسترسی داشته باشید.

نرم افزار کنترل گوشی همسر

کنترل تماس و پیام های گوشی

نرم افزار کنترل گوشی همسر، اطلاعات جامع و کاملی در هر زمینه که شما خواستار آن باشید را برایتان ارسال می کند. اگر به دنبال چیزی در پیام می گردید، تمام پیام های ارسال شده و دریافت شده، حتی پیام هایی که حذف شده را برای شما ارسال می کند. این اطلاعات شامل کلمه به کلمه متن پیام و شماره فرستنده می باشد. همچین گزارشات تماس را نیز به شما می دهد، که می توانید از تاریخ دقیق مکالمه و زمان آن و شماره طرف مقابل، آگاه شوید و از زیان های جبران ناپذیری جلوگیری کنیم.

نرم افزار کنترل گوشی همسر

نحوه دریافت اطلاعت
 

برای دریافت اطلاعات دو روش مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام نصب این نوع برنامه ها، پنل دسترسی به شما داده می شود تا از طریق آن، بتوانید اطلاعاتی که مورد نیازتان است را دریافت کنید. راه دیگر برای دریافت اطلاعات، ایمیل شماست که از طریق آدرس ایمیلی که شما به برنامه می دهید، تمام اطلاعاتی که شامل: گزارشات پیام، گزارشات تماس و غیره است را برای شما، هر چند ساعت و یا هر چند دقیقه یک بار، ارسال می کند. بعضی از این نرم افزار ها هنگامی که گوشی شخص مورد نظر به اینترنت متصل نیست، اطلاعات را ذخیره کرده و به محض اینکه به اینترنت متصل شود برای شما ارسال خواهد کرد.

نرم افزار کنترل گوشی همسر

ویژگی مثبت این نوع نرم افزار ها

این نوع نرم افزار ها فقط برای کنترل همسر و جلوگیری از خیانت نیست. کاربرد اصلی این نرم افزار ها، برای کنترل کودکان کم سن و سال، که توانایی محافظت از خود در برابر خطرات موجود، چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی را ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد. همچین اگر پدر و مادر پیری دارید که نمی توانید لحظه به لحظه از آن ها مراقبت کنید و یا هزینه کافی، برای استخدام پرستار ندارید می توانید با استفاده از این نرم افزار ها و از طریق دوربین گوشی والدینتان، از اتفاق های اطراف شان با خبر شوید. حتی زمان مصرف دارو هایشان را نیز از این طریق چک نمایید. همچنین اگر دچار آلزایمر هستند، هنگامی که به بیرون از خانه می روند و احتمال گم شدن شان زیاد است، می توانید موقعیت مکانی آن ها را به صورت زنده دریافت کنید و از این طریق از والدین پیر خود، مراقبت و محافظت کنید‌.


از همین طریق نیز می توانید کودک خردسال خود، که به مهدکودک و یا دبستان می رود و نگران هستید که مورد آزار کسی قرار نگیرد و صدمه ای نبیند را تحت نظر داشته باشید و از لحظه به لحظه موقعیت او خبر داشته باشید تا بیرون از مهد کودک و یا دبستان گم نشود. کنترل زیاد بر روی  افراد، چه همسر و چه فرزند باعث ایجاد کدورت و از بین رفتن اعتماد می شود، پس چه بهتر است که کنترل از طریق این نوع نرم افزار کنترل گوشی همسر به جا باشد و فقط برای رفع نگرانی از آن استفاده شود.

پدر و مادر هایی که فرزند کوچک دارند و هر دو شاغل هستند، وقت کافی برای نظارت کامل بر کودک خود ندارند، پس نیاز به نرم افزاری دارند که بتوانند از عملکرد کودک خود، در زمان تنهایی، با خبر شوند و از خطرات احتمالی که کودک را در فضای واقعی و مجازی تهدید می کند، جلوگیری نمایند. در دنیا پر خطر امروزه و با به روی کار آمدن شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای فراوان، بیشتر از همه کس فرزندان نوجوان ما مورد آسیب قرار گرفته اند، پس چه بهتر است که ما بتوانیم با کمک یک نرم افزار، این نوع آسیب ها را کاهش دهیم و از اعضای خانواده مان محافظت کنیم. در نظر داشته باشید که رعایت حریم شخصی هر یک از افراد، مهم است و نباید در این زمینه بیش از اندازه وارد شویم و چه بهتر است که اول آن ها را درباره این موضوع آگاه کنیم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا