برنامه هکجاسوسی گوشیهک گوشی

بررسی راه های هک کردن گوشی

هک کردن گوشی می تواند به روش های مختلفی انجام شود که از جمله آنها می توان به استفاده از اپلیکیشن های جاسوسی ، استفاده از علم هک، هک از طریق وای فای، هک از طریق بلوتوث، هک از طریق نصب نرم افزارهای مانیتورینگ و … اشاره نمود. در این مقاله می خواهیم به بیان روش هایی برای هک کردن گوشی بپردازیم تا کاربران بیشتر با راه های هک گوشی آشنا شده و از آنها برای حفظ امنیت و داده های شخصی خود استفاده نمایند.

هک کردن گوشی

هک کردن دستگاه تلفن همراه شخص دیگر بدون لمس آن زمانی یک خواسته دست نیافتنی بود که امکان آن اصلا وجود نداشت اما امروزه پس از یک دهه، هک کردن تلفن های همراه می تواند به روش های مختلفی انجام شود. هر کسی با اراده کافی و دانش اولیه در مورد عملکرد تلفن های هوشمند می تواند این کار را انجام دهد.

جالب است بدانید هک کردن همواره یکی از موضوعات جذاب و ترند در فضای مجازی است اما علت آن چیست؟ مهمترین دلیل هک کردن را می توان دستیابی به اطلاعات افراد، آگاهی از برنامه ها و بهره مندی این محتواها دانست. با اینکه امروزه از علم هک کردن به عنوان یک سلاح جنگی و یک وسیله برای دزدی کردن نیز استفاده می شود اما هک کردن علمی است که می تواند در راستای جلوگیری از وقوع جرم یا جلوگیری و حفاظت از داده ها نیز انجام شود.

هک کردن گوشی
هک کردن گوشی

راه های هک کردن گوشی

راه هایی برای هک کردن تلفن همراه وجود دارد که برخی از آنها با داشتن دانش هک کردن و تسلط بر مباحث آن قابل انجام است. اما شما می توانید از راه های دیگری نیز بدون اطلاع و فراگیری دانش این حوزه استفاده کنید. در ادامه می خواهیم به معرفی و بررسی راه های هک کردن گوشی بپردازیم و روش هایی را در مورد آن بیان کنیم.

لازم به ذکر است که محتوای بیان شده در جهت آشنایی کاربران با روش های هک شدن گوشی است که تلاش می کنیم تا کاربران را با ترفند های این حوزه آشنا کرده و علم آنها را به منظور جلوگیری از هک داده هایشان افزایش دهیم.

راه های هک کردن گوشی
راه های هک کردن گوشی

استفاده از Truthspy

اگر می خواهید اقدام به هک کردن گوشی نمایید ، می توانید از برنامه Truthspy استفاده کنید. این برنامه یک برنامه جاسوسی برای تلفن ها است که می تواند برای هک کردن گوشی از راه دور به شما کمک کند.  این برنامه به شما کمک می کند تا یک تلفن آندروید و همچنین یک آیفون را هک کنید. می توانید هر نوع تلفنی را با کمک این برنامه هک کنید. 

برای هک کردن نیازی به استفاده از تلفن ندارید. برای استفاده از این برنامه ، باید آن را روی تلفن اندرویدی نصب کنید. برای هک کردن گوشی آیفون نیازی به نصب این برنامه نخواهد داشت. پس از آنکه برنامه را نصب کردید ، می توانید حساب خود را برای ورود و جاسوسی در تلفن مورد نظر ایجاد کنید و با این کار تمام جزئیات تلفن را دریافت خواهید کرد.

استفاده از Truthspy
استفاده از Truthspy

هک کردن گوشی با Spyic

یکی از راه های هک کردن گوشی ، استفاده از برنامه Spyic است. با استفاده از فن آوری مخفی کاری پیشرفته ، برنامه Spyic می تواند در تلفن های اندرویدی پنهان شود. به محض اینکه اقدام به نصب برنامه Spyic نمودید ، آیکن یا نماد برنامه بلافاصله مخفی می شود با این حال برنامه در پس زمینه در حال انجام فعالیت است. این یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه Spyic است که می توانید از آن برای مخفی کاری استفاده کنید.

در واقع این یک ویژگی کلیدی در Spyic است که به عنوان یک برنامه جاسوسی توجهی را به خود جلب نمی کند. Spyice یکی از مشهورترین برنامه های هک کردن و مانیتورینگ گوشی است که می توانید با نصب آن بر روی گوشی ، به انواع داده های فرد مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

هک کردن گوشی با Spyic
هک کردن گوشی با Spyic

استخدام یک هکر

امروزه یکی از روش های هک کردن ، استخدام یک هکر است. اگر هک کردن گوشی فرد مقابل برای شما بسیار مهم است ، می توانید یک هکر استخدام کنید. با این حال ، هزینه استخدام یک هکر می تواند مبالغ بسیار زیاد تا هزاران دلار نیز باشد. ممکن است برخی از هکرها مایل به کار با قیمت ارزان تری باشند ، اما شما هرگز نمی توانید بفهمید آیا آنها واقعا این کار را به درستی می کنند یا خیر.

برای استخدام هکر ، معمولا از دارک وب استفاده می شود. با این حال استخدام یک هکر گزینه مناسبی برای هک کردن گوشی نیست و علاوه بر این خطراتی وجود دارد که هکر پس از سرقت اطلاعات ، از آنها بر علیه شما و یا برای باج گیری از فرد هک شده استفاده نماید.

استخدام یک هکر
استخدام یک هکر

هک کردن گوشی با Wifi Sniffers

WiFi sniffers ابزارهایی برای هک اخلاقی هستند که هکرها از آنها برای ارزیابی آسیب پذیری های شبکه استفاده می کنند. با این حال ، اگر مهارت فنی خوبی در این نوع کارها دارید ، می توانید با استفاده از ابزار WiFi sniffer ، اقدام به هک کردن گوشی اپل و تلفن همراه از راه دور هک نمایید. برنامه های مختلفی برای هک کردن WiFi در اینترنت وجود دارد.

یک  Wifi Sniffer (که به آن wireless packet sniffer نیز گفته می شود) تمام داده های ورودی و خروجی تلفن را تجزیه و تحلیل می کند. این می تواند روش خوبی برای هک کردن گوشی سامسونگ و دستیابی به اطلاعات مفید درباره کارهایی که افراد در اینترنت انجام می دهند (مانند فعالیت اینترنتی) به شما ارائه دهد.

هک کردن گوشی با Wifi Sniffers
هک کردن گوشی با Wifi Sniffers

هک کردن با بهره برداری از آسیب پذیری SS7 

این روش برای افرادی که در مورد برنامه نویسی و ابزارهای اخلاقی هک کردن بسیار آگاهی دارند ، یک روش پیشرفته تر است. SS7 پروتکلی است که فاصله بین دو شبکه تلفن را از بین می برد. این عبارت مخفف Signaling System No. 7 است و معمولاً توسط شرکت های مخابراتی تلفن شما پیاده سازی می شود.

همانطور که شرکت مخابراتی تلفن شما و پیام های SMS شما را اداره می کنند ، همه این داده ها از طریق SS7 منتقل می شوند. شما می توانید از آسیب پذیری های موجود در پروتکل SS7 برای استخراج داده های تماس یا پیام کاربر استفاده کنید.

با این حال ، SS7 به طور کلی توسط سرویس های امنیتی به روز شده و کنترل می شود. بنابراین ، برای بهره برداری از این سیستم ها به سطح مهارت فنی بالایی نیاز دارید. همچنین ، در صورت موفقیت ، فقط اطلاعات تماس و پیام آنها را دریافت خواهید کرد.

هک کردن با بهره برداری از آسیب پذیری SS7
هک کردن با بهره برداری از آسیب پذیری SS7

هک کردن از طریق بلوتوث

یکی از راه های هک کردن گوشی رایگان استفاده از روش هک کردن گوشی با بلوتوث است. برای این کار می توانید از Super Bluetooth Hack 1.08 استفاده کنید. در رابطه با این روش باید گفت هک کردن تلفن آندروید یک فرد از طریق نرم افزار Super Bluetooth Hack 1.08 به شما امکان می دهد کنترل کامل آن تلفن آندروید را بدست آورید. به عبارت دیگر ، می توانید به پیام ها ، مخاطبین دفترچه تلفن ، خلاصه تماس ، جزئیات مربوط به سیم کارت و شبکه دسترسی کامل داشته باشید. 

همچنین می توانید تلفن را قفل کنید ، روشن / خاموش کنید ، قابلیت تغییر و تنظیمات شبکه و تنظیمات امنیتی را خواهید داشت ، تغییر میزان صدا و میزان صدای زنگ ، تغییرات در زبان تلفن ، پخش آهنگ زنگ تلفن ، تماس گرفتن یا قطع کردن یک تماس و غیره از دیگر امکانات این برنامه هک است.

بسیاری از کارهایی که می توانید با این نرم افزار چند منظوره انجام دهید با استفاده از اتصال بلوتوث یا مادون قرمز از طریق تلفن همراه از راه دور انجام خواهد شد. ای برنامه می تواند لیست تلفن و پیام کوتاه را در قالب HTML ذخیره کند و همچنین اطلاعات مربوط به باتری ، شبکه و سیم کارت را نشان می دهد.

از دیگر برنامه های مشابه می توان نام برد:

  • Blue Scanner
  • Blue Sniff
  • Blue Bugger
  • BTBrowser
  • BTCrawler
  • Magic Blue Hack
  • Blue Snarfing
  • AirDroid
هک کردن از طریق بلوتوث
هک کردن از طریق بلوتوث

جمع بندی Xspy

در یک جمع بندی باید گفت برای هک کردن گوشی می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. استخدام هکر ، تسلط بر علم هک ، هک کردن از طریق وای فای و بلوتوث ، هک کردن از طریق اپلیکیشن ها و بدافزارها ، هک کردن با دسترسی مستقیم به گوشی و نصب این بدافزار ها و … نمونه هایی از روش های هک کردن است که هکر می تواند از آن استفاده کند.

در انتها همچنین می توان به نرم افزار های هک کننده مانند Shadow Spy نیز اشاره نمود که این نرم افزارها می توانند با نصب بر روی گوشی کاربر ، بدون آن که فرد مقابل بداند در حال هک شدن است ، تلفن های اندرویدی یا آیفون فرد را هک کرده و اطلاعات آن را برای هکر بفرستد. از دیگر برنامه های مهم در این حوزه همچنین می توان به Nord Vpn ، AndroRat ، Cocospy و Spyic نیز اشاره نمود.

البته قابل ذکر است که بیشتر این نرم افزارهایی که به عنوان هک به کار می روند ، نیاز به تهیه اشتراک دارند که به صورت ماهیانه و با توجه به پلن هایی که برای آن در نظر گرفته شده است ، قابل استفاده هستند. برخی از این نرم افزارها همچنین به روت کردن و JailBreak نیاز دارند.

بهترین برنامه هک گوشی اندرویدی: اپلیکیشن AndroidRAT

برنامه AndroidRAT یکی از جالب ترین برنامه های هک گوشی های اندرویدی محسوب می‌شود. بخشی از نام این برنامه که با عبارت RAT مشخص شده، مخفف Remote Administrative Tool به معنای “ابزار کنترل کننده از راه دور” است. بنابراین ماهیت اپلیکیشن با نام آن مشخص می‌شود و با این برنامه می‌توانید از راه دور گوشی دیگران را کنترل کنید. این برنامه به طور خودکار بعد از اینکه گوشی مخاطب روشن شود راه اندازی خواهد شد. برخی از جالب ترین اطلاعاتی که با استفاده از اپلیکیشن AndroidRAT می‌توانید دریافت کنید شامل مواردی همچون اطلاعات جامع در رابطه با لیست مخاطبین، لیست تماس ها، پیامک ها، لوکیشن ها و غیره می‌شود. با استفاده از این برنامه حتی می‌توانید به طوری از راه دور دستور برقراری تماس های تلفنی، ارسال پیامک، عکسبرداری با دوربین گوشی، باز شدن خودکار صفحه مرورگر و غیره را هم صادر کنید. بنابراین اگر به دنبال یک برنامه هک گوشی رایگان و جالب هستید، برنامه AndroidRAT یکی از بهترین گزینه های موجود است.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا