نرم افزار کنترل والدین

بررسی درباره سایت کارگزاری مفید

در این مقاله قصد داریم درباره سایت کارگزاری مفید اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم و شما را با این سایت سرمایه گذاری آشنا نماییم. با توجه به این که امروزه بورس و سهامداری یکی از مهمترین و اساسی ترین اصول فعالیت در سرمایه گذاری می باشد، بسیاری از افراد می خواهند که کارگزاری بسیار قابل اعتماد بیابند تا بتوانند فعالیت هایشان را در آن پیش ببرند. پس در ادامه نیز همراه ما باشید تا در این باره اطلاعات و آگاهیتان را بالا ببریم.

درباره سایت کارگزاری مفید

برنامه سایت کارگزاری مفید از جمله برنامه‌ هایی است که معاملات اوراق بهادار یا بورس کالای اوراق آتی و آتی سکه و سبد گردان اقتصادی و بورس و یا معاملات آنلاین در این برنامه کاملاً مجوز لازم را دریافت کرده است. در حال حاضر این کارگزاری بالغ بر ۵۰ شعبه در سراسر ایران راه اندازی نموده است.

این سامانه خرید و فروش به صورت الکترونیکی اولین بار در بورس ایران شرایطی را فراهم نموده است تا همه افراد سرمایه شان را به خرید و فروش بگذارند و توسط این کارگزاری افراد بتوانند در بورس فعالیت های خود را به صورت کامل به انجام برسانند. سایت کارگزاری مفید از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نموده است و در این سال ها معاملات بسیار زیادی با حجم بالا در این کارگزاری صورت گرفته است.

این کار گزاری دارای صندوق های سرمایه‌ گذاری بسیاری می باشد که با نام‌ های متفاوت شناخته شده است. برای مثال این کارگزاری صندوق های سرمایه‌ گذاری دارد که با نام های صندوق اطلس یا صندوق عیار شناخته شده است. صندوق‌ های دیگری با نام صندوق پیشتاز و صندوق ممتاز و صندوق پیشرو و صندوق درآمد ثابت حامی یا صندوق درآمد ثابت نامی و صندوق امید توسعه از جمله صندوق‌ های این کار گزاری می باشند.

سایت کارگزاری مفید

معرفی سایت کارگزاری مفید

در میان تمام کارگزاری های موجود، کارگزاری مفید، رتبه الف را دریافت نموده است و تجربه آن بیش از ربع قرن می باشد. از سال ۱۳۷۳ زمزمه هایی از تاسیس این کارگزاری به گوش می‌ رسید و در ابتدا در این کارگزاری ۲ نفر در یک دفتر ۴ متری کارشان را شروع کردند و بعد از آن حجم معادلات از حدود ۳۰۰ هزار تومان شروع شد تا حجم آن بیشتر و بیشتر شد و گسترش جغرافیایی این کارگزاری نیز اتفاق افتاد. اما هم اکنون این کارگزاری ۵۱۵ نفر پرسنل بسیار متخصص دارد و در حال پیشرفت و گسترش نیز می باشد.

یک تیم بسیار متخصص و بزرگ در حال پشتیبانی مشتریان این کارگذاری می باشند و این متخصصان روزانه بالغ بر ۳۵ هزار تماس تلفنی و یا ۶ هزار چت را پاسخگو می باشند. می توان گفت از مهمترین ویژگی هایی که متخصصان این کارگزاری دارند، این است که بسیار با استعداد می باشند و پیشرفت و آینده کارگزاری مفید برایشان بسیار مهم است و همینطور به یادگیری و آموزش بسیار علاقه‌ مند اند و تجربه سابقه کاری آنها بسیار زیاد است و برای همکاری با این مجموعه بسیار زبده و با استعداد می باشند.

سایت کارگزاری مفید

ویژگی های سایت کارگزاری مفید

تیم بسیار حرفه‌ ای در سایت کارگزاری مفید تلاش می کنند تا با یک روند ثابت و پایدار برای شما یک مرجع بسیار حرفه‌ ای بسازد که برای سرمایه‌ گذاری و معاملات خود به آن نیاز پیدا خواهید کرد که در در اولویت آنها حفظ سرمایه شما و حفظ منافع شما در بلند مدت می باشد. چیزی که برای این کار گزاری مهم است، این است که شما بتوانید با خاطر آسوده سرمایه خود را در این کارگزاری نگه دارید و در یک محیط بسیار حرفه ای و بسیار خلاق تلاش کنید تا دانش مالی خود را بالا ببرید و سرمایه خود را نیز افزایش دهید.

سایت کارگزاری مفید

عوامل کارگزاری مفید

حمید آذرخش نام بنیان گذار این کارگزاری می‌ باشد که از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را در این کارگزاری آغاز نموده است. نام اعضای هیئت مدیره این کارگزاری حمید آذرخش و هادی مهری می باشد. خرید و فروش سرمایه و اوراق بهادار زیر نظر هزار کارمند در این مجموعه صورت می گیرد و امروزه این کارگزاری از جمله کارگزاری های بسیار مورد اعتماد در حال فعالیت می باشند.

سایت کارگزاری مفید

بزرگ ترین کارگزاری سرمایه ایران

برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمده است که این کار گذاری در ایران جزو چندمین کارگزاری مطرح می باشد. به همین دلیل باید بگوییم که با توجه به آمارهایی که این کارگزاری اعلام نموده است، در سال گذشته تعداد بالایی از سهامداران جدید در این کارگزاری وارد شده اند و ورود این افراد اثر بسیار مستقیمی بر روی شاخص بورس این کارگزاری داشته است.

از تابستان سال ۹۸ تا زمستان سال ۹۹ تعداد مشتریانی که در سایت کارگزاری مفید شروع به فعالیت نموده اند، کاملا چشمگیر و قابل توجه بوده است. به طوری که کد های معاملاتی، تعداد بسیار بالایی در سایت کارگزاری مفید پیدا کرده اند و زمستان سال ۹۹ کارگزاری مفید تبدیل به یکی از کارگزاری‌ های بسیار شناخته شده و با تجربه در حوزه اداره خدمات به سرمایه گذاران و مشتریان معرفی شد. پس احتمالا شما هم متوجه شده اید که این کارگزاری هر گام خود را در جهت فکر و آینده نگری برداشته و تا به اینجا تمام برنامه ریزی های آن به مرحله اجرا رسیده است.

سایت کارگزاری مفید

مسیر توسعه کارگزاری مفید به چه صورت بوده است؟

از تابستان سال ۱۳۹۸ زیر بنای توسعه و پیشرفت فعالیت مرکز پشتیبانی در کارگزاری مفید شکل گرفت و به جایی رسید که در سال گذشته ۱۰۰ نیرو به پشتیبانی سایت کارگزاری مفید افزوده شد. کارگزاری مفید از بزرگترین مراکزی است که نام آن در لیست ۱۰ مرکز سهام داری بسیار بزرگ پاسخگویی با سرمایه گذاران و مشتریان در ایران قرار گرفته است.

با توجه به این که در این بخش نیاز بیشتری به نیروی انسانی جدید می باشد و نیروی انسانی تازه کار در این کارگزاری در حال فعالیت می باشند و نزدیک به دو سوم آنها به تازگی به این گروه اضافه شده‌ اند، آنها هیچ تجربه ای در این کارگذاری نداشتند، اما با توجه به آن که افراد زیادی در حال آموزش آنها می باشند، به سرعت در حال پاسخ گویی به سوالات کاربران می باشند و به راحتی در این بخش در حال پیشرفت هستند.

سایت کارگزاری مفید

پاسخگویی مستمر به مشتریان

رشد حجم معاملات سهامداران در این گزاری و همینطور تعداد کدهای معاملاتی که در این کارگزاری به دست می‌ آید، به علاوه تماس‌ های روزانه در حال بیشتر شدن می باشد و این موضوع به ما نشان می دهد که کارگزاری مفید به مشتریان خود پاسخگویی بسیار مستمر و با کیفیتی را ارائه می دهد.

در گذشته پاسخگویی از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر بود و در شهریور ماه با تیم‌ های مختلف این پاسخگویی صورت می‌ گرفت. اما مدتی بعد ساعت پاسخگویی سایت کارگزاری مفید، از ۷ صبح تا ۷ شب به صورت یکسره افزایش پیدا کرد اما هم اکنون پاسخگویی این کارگزاری به صورت ۲۴ ساعته در آمده است و به همین صورت بسیاری از افراد گمان می کنند که با بالارفتن ساعت پاسخگویی این کارگزاری میزان رضایت مشتریان از این کارگزاری نیز افزایش پیدا کرده است.

رکورد پاسخگویی روزانه

همانطور که آمارهای بسیار دقیق سایت کارگزاری مفید می‌ گوید، می دانیم که میانگین پاسخگویی روزانه شش ماه اخیر به حدود ۳۵ هزار مورد می‌ رسد و تماس هایی که با این کارگزاری گرفته شده است نیز بیش از ۱۰ هزار مکالمه می باشد. گزارش هایی که کارگزاری مفید به ما می دهد این است که تاکنون این کارگزاری رکورد تماس‌های تلفنی را در ۲۴ ساعت زده است و بیش از ۱۵ هزار تماس با این کارگزاری طی یک روز گرفته شده است و به همین خاطر می توانیم میزان رضایت مندی مشتریان را از این کارگزاری با این اطلاعات به دست آوریم. سایت کارگزاری مفید در آینده ای نزدیک تعداد بسیار بالایی مشتری و سرمایه گزار را به خود جذب می نماید و از این راه در ایران شعبات خود را بیشتر خواهد نمود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا