برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

اپلیکیشن کنترل گوشی از راه دور 2021

در این چند سال اخیر مردم بسیار به گوشی وابسته شده اند و تمام کارهایی روزمره و مجازی و حتی اطلاعات مهم خود را در گوشی خود نگهداری میکنند و از سوی دیگر فرزندان یک خانواده نیز بیشتر به این گوشی ها وابسته اند و شاید درصد بالایی که کارهای خود را با استفاده از گوشی انجام میدند ، حال اگر والدین بخواهند مراقبت آنها باشند ، چگونه میتوانند کنترل گوشی از راه دور را انجام دهند ؟

 کنترل گوشی از راه دور برای والدین یک نوع نظارت و مراقبت از فرزندان خود است اما برای دیگران نصب برنامه های کنترلی و جاسوسی روی تلفن همراه به دلیل هدف های مختلف انجام میگیرد، که معمولا به صورت مخفیانه و ناخواسته نصب می شوند، می تواند اطلاعات گوشی تلفن همراه شما را به مقصدی دیگر ارسال کند و از این طریق حریم خصوصی کاربر را به خطر اندازند.

همانطور که گفتیم اگر از این نوع برنامه ها در جهت مثبت و نظارت بر فرزندان صورت گیرد میتواند بسیار مفید باشد که در ادامه قصد داریم چند نوع نرم افزار که کنترل گوشی از راه دور را بر عهده دارند معرفی

کنیم تا شما کاربران گرامی بتوانید در صورت نیار کنترل گوشی از راه دور را انجام دهید .

گوشی تلفن همراه یک وسیله شخصی بوده که معمولا هم حاوی اطلاعات بسیار مهمی از صاحب خود می باشد. اما این دستگاه های کاربردی، امنیت چندانی را برای اطلاعات ما فراهم نمی کنند و قابلیت هایی را برای ارسال داده ها بدون اجازه به دیگر دستگاه ها دارند. نصب نرم افزار های کنترلی و جاسوسی روی گوشی موبایل، که معمولا به صورت مخفیانه و ناخواسته صورت می گیرد، می تواند اطلاعات موجود در تلفن همراه شما را برای دستگاهی دیگر ارسال کند و به این طریق حریم خصوصی شما را به خطر اندازند. البته همیشه استفاده از این قابلیت ها، بار منفی نداشته و در برخی موارد ممکن است بسیار مفید نیز باشد. با ما در ادامه همراه باشید تا آموزشی را در خصوص نحوه کنترل گوشی دیگران از راه دور ارائه داده و آن دسته از موقعیت هایی که در آن نیاز است تا تلفن همراهی را از راه دور کنترل کنیم، معرفی نماییم.

اپلیکیشن کنترل گوشی از راه دور

کنترل گوشی دیگران و خودمان از راه دور

موقعیت های متفاوتی هستند که در آن نیاز است که ما گوشی خود یا گوشی فرد دیگری را از راه دور کنترل کنیم. این کنترل می تواند شامل کنترل پیام ها و اطلاعات گوشی یا ارسال فرمان هایی مانند خاموش و روشن کردن، پاک کردن اطلاعات، مسدود کردن تماس ها و سایر موارد باشد. یکی از موقعیت هایی که در آن نیاز است تا ما بتوانیم گوشی تلفن همراه خود را از راه دور کنترل کنیم، موقعیتی است که گوشی موبایل ما گم و یا سرقت شده باشد. در این شرایط ما نیاز داریم که قبل از اینکه سارق بتواند اطلاعات گوشی ما را بررسی کند، آن اطلاعات را پاک کنیم و یا با استفاده از دستورات خاص کنترلی، اجازه استفاده او از گوشی را ندهیم و یا حتی موقعیت تلفن همراه خود را با استفاده از جی پی اس و از طریق پنل کاربری خود بر روی نقشه پیدا کنیم.

علاوه بر موارد ذکر شده، موقعیت هایی هم هستند که ما در آن ها نیاز داریم کنترل گوشی دیگران را به دست بگیریم. هک و یا کنترل گوشی دیگران می تواند بنا به دلایلی همچون نظارت بر فرزندان در فضای مجازی، نظارت بر افرادی که نگران آن ها هستیم مثل همسر، پدر و مادر سالخورده و یا مواردی دیگر باشد. در این شرایط اگر بتوانیم کنترل گوشی این عزیزان را به دست بگیریم، بسیاری از نگرانی هایمان برطرف شده و می توانیم از شرایط آنها باخبر شویم.

کنترل گوشی از راه دور

این موقعیت شاید برای اکثر والدین یا اشخاص رخ دهد که نیاز به استفاده از برنامه ای دارند که توانایی کنترل از راه دور را داشته باشد تا بتوانند گوشی نزدیکان خود را نظارت کنند حالا به هر دلیل شخصی که میتواند باشد .

نرم افزارهای این کنترل گوشی از راه قابلیت هایی نظیر نظارت بر تماسها ، پیامک ها ، شبکه های اجتماعی و اطلاعات گوشی شخص مورد نظر را دارد وحتی ارسال فرمان های کنترلی نظیر خاموش و روشن کردن، پاک کردن اطلاعات، مسدود کردن تماس ها و سایر موارد باشد. از جمله موقعیت هایی که در آن نیاز است تا ما بتوانیم گوشی تلفن همراه خود را از راه دور کنترل کنیم، می توان به موقعیت هایی اشاره کرد که تلفن همراه ما گم و یا سرقت می شود. در این شرایط ما نیاز داریم که قبل از اینکه سارق بتواند اطلاعات گوشی ما را بررسی کند، آن اطلاعات را پاک کنیم و یا با استفاده از دستورات خاص کنترلی، اجازه استفاده او از گوشی را ندهیم و یا در موردی بهتر، موقعیت تلفن همراه خود را با استفاده از جی پی اس در روی نقشه پیدا کنیم.

کنترل گوشی از راه دور

یکی از مهمترین کاربردهای برنامه های کنترل گوشی از راه دور ، کنترل فعالیت فرزندان در فضای مجازی می باشد.

معمولا اگر بخواهیم کنترل گوشی از راه دور را داشته باشیم باید آن را بروی گوشی نصب کنید و البته برخی از این فرمان ها، همچون به صدا در آوردن گوشی، پاک کردن اطلاعات گوشی و یا مواردی از این دست با استفاده از برنامه هایی نظیر Find my device، Find my mobile یا Find my iPhone قابل انجام است، اما چون این برنامه ها به صورت محدود کار می کنند، نمی توان از آن ها انتظار داشت تا همه اطلاعات مورد نظرتان را به شما مخابره کنند.

معرفی برنامه های کنترل گوشی از راه دور

اولین برنامه ای که معرفی میکینم برعکس نرم افزارهای دیگر که باید در گوشی طرف مقابل نصب کنید این برنامه به معنای واقعی کنترل گوشی از راه دور را انجام داده و نیاز به نصب بروی گوشی نیست.

 • برنامه هک گوشی دانلود برنامه هک گوشی دیگران ، هک گوشی از راه دور ، اموزش هک گوشی با شماره توسط برنامه هکر ، چگونه گوشی را هک کنیم.
برنامه کنترلی XSPY

XSPY که در حوزه مراقبت از خانواده فعالیت خود را شروع کرده است نزدیک به 4 سال توانسته پیشرفت هایی داشته باشد که برای نظارت بر گوشی فرزندان نیاز به دسترسی به گوشی آنها نیست . البته برنامه هایی به همین منظور طراحی شده بودند اما برخی از والدین به دلیل دور بودن از فرزندان یا دسترسی نداشتن به گوشی آنها مسُولان این سامانه را بر آن داشت تا برنامه طراحی و بسازند که نیاز به دسترسی نداشته باشد که در نهایت موفق به ساخت XSPY شدند که به خاطر همین تلاش هم توانستند بسیار موفق ظاهر شوند و والدین زیادی به راحتی بر فرزند خود نظارت کنند که همین باعث شد در سال گذشته چند جایزه و تقدیر نامه را دریافت نمایند .

. به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه XSPY را در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. کنترل گوشی از راه دور
 2. کنترل تلگرام
 3.  کنترل اینستاگرام
 4.  کنترل ایمو
 5. کنترل واتس اپ
 6. نمایش لیست مخاطبین
 7. نمایش لیست تماس ها
 8. نمایش متن پیامک ها
 9. نمایش لیست برنامه های نصب شده
 10. نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر
 11. دریافت موقعیت لحظه ای
 12. دریافت مسیرهای پیموده شده

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا