نرم افزار کنترل والدین

افزایش فالوور اینستاگرام با روش زیر مجموعه گیری

شاید شما هم جز افرادی باشید که جدیدا یک پیج اینستاگرام راه اندازی کرده اید. روش های زیادی برای بالا بردن فالوور اینستاگرام وجود دارد. از زمانی که تلگرام فیلتر شد همه ی کسب و کارها به سمت اینستاگرام کوچ کردند زیرا اینستاگرام بستر مناسبی برای کسب و کار های نوپا و خانگی می باشد اما نکته ی مهم در مورد اینستاگرام تعداد فالوور اینستاگرام می باشد که در رونق گرفتن کسب و کار شما بسیار موثر می باشد در این مقاله از وب سایت XSPY روش های افزایش فالوور اینستاگرام را بررسی می کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام

اگر به تازگی یک پیج در اینستاگرام ایجاد کرده اید و دنبال رونق گرفتن کسب و کار خود هستید شاید در مرحله ی اول تنها فکری که به ذهنتان خطور کند خرید فالوور اینستاگرام باشد. خوب حقیقت این است که در ابتدای کار برای راه اندازی پیج تان نیاز به خرید فالوور دارید اما خرید فالوور اینستاگرام هم قانون خود را دارد.

قانون اول فقط فالوور ایرانی خریداری کنید زیرا کسانی که قرار است از پیج شما بازدید کنند و از شما خرید کنند ایرانی ها هستند. زمانی که یک فالوور ایرانی شما را در اینستاگرام دنبال کند حتی اگر هیچ فعالیتی هم در رابطه با پیج شما نداشته باشد باز هم یک نکته مثبت برای پیج شما محسوب می شود.

قانون دوم در خرید فالوور اینستاگرام زیاده روی نکنید.پیجی را تصور کنید که 15 کا فالوور اینستاگرام دارد اما تعداد لایک های هر پست به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد این موضوع سبب می شود پیج شما هم نتواند رشد کند و هم پس رفت کند.پس زمانی که تصمیم به خرید فالوور اینستاگرام کردید برای تعداد لایک ها، ذخیره ها و ارسال های اینستاگرام هم باید برنامه ریزی کنید.

فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام با روش زیرمجموعه گیری( هرمی)

حتما خاطرتان هست که در حدود 10 یا 15 سال پیش شرکت های هرمی زیادی در ایران شروع به کار کردند روش این شرکت ها زیر مجموعه گیری بود و با این روش توانستند در مدت کوتاهی بسیار رشد کنند.شعار شرکت های هرمی این بود که هر شخصی که وارد شرکت می شود برای پیشرفت خود باید چند نفر دیگر هم به شرکت اضافه کند و جزء زیر شاخه ی خود قرار دهد. در روش افزایش فالوور اینستاگرام وب سایت XSPY هم ما به همین روش عمل می کنیم و با استفاده از این روش فالوورهای پیج خود را افزایش می دهیم. در این روش شما از کاربران پیج خود درخواست می کنید که دو نفر دیگر را هم به پیجتون اضافه کنند و آن دو نفر پیج شما را به دو نفر دیگر معرفی می کنند بدین ترتیب پیج شما به صورت پله پله رشد می کند و افزایش فالوور هم خواهید داشت.

فالوور اینستاگرام

چگونه با روش زیر مجموعه گیری فالوور پیج تان را افزایش دهید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام به روش هرمی ایده های زیادی وجود دارد. زمانی که این ایده ها را دنبال کنید علاوه بر این که تعداد فالوور اینستاگرام شما افزایش پیدا می کند می توانید تعداد لایک، سیو و ارسال پست های خود را نیز افزایش کنید به این ترتیب پیج شما به صورت پله پله رشد خواهد کرد و کسب و کارتان رونق خواهد گرفت .به عنوان مثال می توانید در پیج خودتان برای همه یا تعدادی از محصولاتتان یک تخفیف در نظر بگیرید. سپس در بیو پیج تان یک لینک قرار دهید که افراد برای این که بتوانند کد تخفیف را بگیرند وارد این لینک شوند آنگاه با تبلیغ شما روبه رو میشوند دو نفر از دوستانتان را به پیج ما معرفی کنید و کد تخفیفی دریافت کنید.

می توانید برای پیج خود یک قرعه کشی ترتیب دهید و افراد را ترغیب کنید تا پیج شما را به دوستان خود معرفی کنند تا بتوانند در قرعه کشی شرکت کنند.می توانیم در قرعه کشی یک یا دو محصول پرفروش و محبوب پیجتون را به عنوان جایزه برنده قرعه کشی تعیین کنید.

فالوور اینستاگرام

مزایای روش هرمی افزایش فالوور اینستاگرام

با تغییراتی که در الگوریتم اینستاگرام به وجود آمده است روش های فالوور گیری اینستاگرام تغییر کرده است و شاید مثل گذشته نتوانید فالوور قابل توجهی را بدست آورید. با ربات اینستاگرام هم نمی توانید تعداد فالوور مد نظرتان را بدست آورید و ممکن است اینستاگرام متوجه ربات شود و پیجتون را برای مدتی مسدود کند. اما با استفاده از روش فالوور گیری هرمی می توانید با یک روند آروم تعداد فالوور مدنظرتان را بدست آورید بدون این که پیج تان آسیب ببیند. مزایای روش هرمی افزایش فالوور اینستاگرام عبارتند از:

در این روش اینستاگرام شما را محدود یا بلاک نخواهد کرد زیرا این روند در پیج شما به صورت پله پله و آرام می باشد و منافاتی با الگوریتم اینستاگرام نخواهد داشت.

این روش را می توانید به طور دائم استفاده کنید و با ایده های مختلف روش را تغییر دهید تا روش شما تکراری نشود.

در این روش کاربران شما واقعی خواهند بود و در پیجتان فعالیت خواهند کرد.

روش هرمی فالوور گیری اینستاگرام را می توانید برای هرپیجی هم کار و هم شخصی استفاده کنید فقط باید کمی تغییرات در آن ایجاد کنید.

فالوور اینستاگرام

چرا فالوور گیری با روش هرمی

اینستاگرام در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بتدریج جایگاه خود را پیدا کرده است و از شکل اولیه ی خود که صرفا یک شبکه اجتماعی سرگرم کننده بود. فاصله گرفته است و تبدیل به یک فضای کسب و کار،برندسازی،بازاریابی و…شده است. امروزه میلیون ها کاربر زمان زیادی در اینستاگرام فعالیت می کنند به همین علت اینستاگرام یک فضای مناسب برای بسیاری از کسب و کارها محسوب می شود. یکی از ابزارات اینستاگرام که تاثیر زیادی در رونق پیج های اینستاگرام دارد تعداد فالوورهای آن پیج می باشد. هر چقدر در بدست آوردن فالوور پیجتون تلاش کنید برای پیج شما بهتر خواهد بود و پیشرفت بهتری خواهید داشت.

اگر پیج شما آن طور که باید نتوانسته است رشد کند شاید وقت آن رسیده است که ایده و تکنیک خود برای افزایش فالوور را تغییر دهید.هرچقدر تعداد دنبال کننده گان شما در اینستاگرام بیشتر باشد به همان نسبت تعاملات پیج شما هم افزایش پیدا می کند. روش فالوور گیری هرمی این فرصت را برای شما ایجاد می کند تا با یک ایده جدید و نوین دنبال کننده ی واقعی بدست آورید.

فالوور اینستاگرام

کاربرد هشتگ و تگ در جذب فالوور

استفاده از هشتگ در پست ها سبب می شود که پست های شما بیشتر دیده شود بیشتر لایک بخورد و در نتیجه بتواند مجوز ورود به اکسپلورر را کسب کند. سعی کنید هشتگ های مرتبط با پست خود را پیدا کنید و از هشتگ ها به اندازه استفاده کنید. چنانچه هشتگ های زیادی در زیر پست های خود قرار دهید. توسط اینستاگرام محدود می شوید هشتگ هایی که انتخاب می کنید باید کاملا با پست شما مرتبط باشد به طور کل استفاده از هر هشتگ مناسب برای پستتان سبب افزایش بازدید از پستتان می شود.

یکی از روش های جدید در جذب فالوور برای پیجتان تگ کردن می باشد شما می توانید پیج همکاران خود را که در یک صنف کار می کنید به عنوان مثال شما در حوزه پوشاک فعالیت دارید همکارتان هم در همین حوزه فعالیت دارد و دارای تعداد فالوور بیشتری نسبت به شما می باشد را تگ کنید در این صورت پست شما برای فالوورهای همکارتان نشان داده خواهد شد پست های همکارتان هم برای فالوورهای پیج شما نشان داده خواهد شد و این تعاملات سبب رشد بیشتر هر دو پیج می شود

تعامل با پیج های مشابه سبب افزایش فالوور خواهد شد

برای افزایش فالوور پیج تان می توانید با پیج هایی که هم حوزه ی شما هستند تعامل داشته باشید به عنوان مثال شما در زمینه ی فروش مانتو فعالیت دارید پیج دیگری در حوزه شال و روسری فعالیت دارد. می توانید به دایرکت آن ها پیام بفرستید پست های آنها را لایک کنید برایشان کامنت مرتبط بگذارید به عنوان مثال چه شال های زیبایی دارید،قیمت این شال چقدر است، شما یکی از منصف ترین ها هستید و…به این صورت اینستاگرام شما را در لیست پیشنهادات این پیج قرار خواهد داد زمانی که شخصی دنبال پیچی برای شال می گردد و پیج مذکور را دنبال می کند شاید از پیج شما هم بازدیدی کند و شما را هم دنبال کند.افزایش فعالیت و تعامل در اینستاگرام سبب افزایش بازدید از پیج تون خواهد شد

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا