مشاوره تلفنی

اطلاعاتی در مورد مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی

مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی دارای امتیازهای زیادی می باشد که شاید در سایر خدمات نتوانیم آنها را مشاهده کنیم. در این گونه تماس ها ما می توانیم سوالات خود را در هر بعد از روحی روانی، زندگی اجتماعی و فردی و … می باشند، بپرسیم و پاسخ های مطلوبی را دریافت کنیم. مطمئن باشید که با تماس گرفتن با این مجموعه، تجربه خوبی را از آن خود خواهید کرد که شاید در تماس های عادی خیلی در دسترس نباشند.

مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی چگونه انجام می شود؟

ابتدا شما باید با شماره 1480 تماس بگیرید و منتظر بمانید که به یکی از کارشناسان وصل شوید. بعد از وصل شدن کارشناس مربوطه از شما می خواهد که مشکلتان را بیان کنید. معمولا بازه زمانی تماس ها در حدود 20 دقیقه می باشد پس قبل از تماس گرفتن، در یک کاغذ نکات مهم را یادداشت کنید و به ترتیب اولویت آنها را بپرسید تا چیزی از قلم نیفتد. مسلما برای هر پرسشی پاسخی طولانی و یا کوتاه وجود دارد، پس با در نظر گرفتن این جزئیات سوالات خود را طراحی کنید. کارشناسان نیز بعد از اتمام صحبت شما بر اساس شنیده ها، لحن صحبت و داشتن استرس و …، مشاوره های لازم را ارائه می دهند و شما می توانید به خوبی استفاده کنید. مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی یک خدمت به مردم بوده تا بدون نیاز به حضور در مرکز مشاوره بتوانند مسائلی که در زندگی آنها را اذیت می کنند، به خوبی حل کنند.

مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی

چه افرادی در مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی با ما صحبت می کنند؟

افرادی که در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو هستند و یا توانسته اند فارغ التحصیل شوند، دانشجوهای دکترا و دکتر های روانشناسی از جمله افرادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و به تمام سوالات شما پاسخ می دهند. این را می توانیم به شما اطمینان دهیم که همگی دارای صلاحیت لازم می باشند و می دانند که برای هر وضعیتی چه روند درمانی را در پیش بگیرند. حتما در هنگام صحبت اگر از مکالمه خود راضی بودید کد روانشناس را بپرسید تا مجدد به همان خط وصل شوید. در انتهای تماس هم گزینه ای وجود دارد که با کمک آن می توانید به میزان کیفیت تماسی که داشته اید، نمره بدهید.

مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی

چه مدت زمان و در چه بازه زمانی از شبانه روز می توانیم از کمک این افراد استفاده کنیم؟

طبق روال عادی که تماس ها در حال برقرار شدن می باشند، شما می توانید از ساعت 8 صبح تا 24 بامداد ارتباط داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است که به سبب انبوهی از تماس هایی که گرفته می شوند، خط اشغال باشد، در این حالت نا امید نشوید و مجدد تماس بگیرید، مطمئنا شما نیز یکی از مشارکت کننده های مشاوره ای خواهید بود. حدود تماس هم 25 دقیقه است و بعد از آن ممکن است که تماس قطع شود، پس کورنومتر داشته باشید تا در وسط صحبت های شما تماس قطع نشود، اگر هم قطع شد، جای نگرانی نبوده و می توانید مجدد تماس را برقرار کنید.

مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی

دلایل بیشتر شدن تماس ها با مشاوره تلفنی بهزیستی در چند ماه اخیر

متاسفانه کرونا در کنار افزایش تعداد تلفات در روز، بیماری های روحی را هم بیشتر کرده است و افراد را دغدغه مند مواردی کرده است شاید در گذشته تصور هم نمی شد. مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی کارشناسان زیادی دارد که هر کدام در بخشی تخصص بیشتری دارند. مشکلات مربوط به اشتغال، خانواده و ازدواج، افسردگی و … از بیشترین دلایل تماس های ماه های اخیر بوده اند. مطمئنا در زمان های گذشته نیز چنین مشکلاتی در زندگی وجود داشته اند اما به سبب نبود امکانات لازم مانند همین مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی، ما نمی توانستیم سوالات را بپرسیم، اما امروزه با وجود 400 نیروی مشاوره متخصص تمامی این بحران ها حل شده اند. اگر در مکالمه مشاور به شما اعلام کرد که باید جلسات را ادامه دهید و یا به صورت حضوری آن را درمان کنید، به هیچ وج کوتاهی نکنید، مسلما بیماری شما در حالت حاد شدن خود می باشد، پس انکار این موضوع با شرکت نکردن در جلسات مشاوره ای، تنها به خودتان آسیب می زند.

مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی

تاثیر شرایط کرونایی در مشاوره های تلفنی بهزیستی

شرایط کرونایی سبب شده برخی افراد در خانه بمانند و نتوانند مانند گذشته در بیرون از خانه کار کنند. برخی افراد دچار ورشکستگی شده اند و بخش زیادی از مال خود را که چندین سال برای رسیدن به آن تلاش کرده بودند، از دست می دهند. افرادی هم هستند که دیگر نمی توانند در مدرسه و یا دانشگاه حضور داشته باشند و همین سبب افت تحصیلی آنها می شود. البته این را هم باید بگوییم که خوشبختانه با گذشت زمان و تزریق واکسن، وضعیت جامعه کمی مطلوب شده است اما با این حال دو سالی که محرومیت در کشور غالب بود، می تواند همچنان اثرات خودش را نشان دهد. سعی کنید با فردی که مطمئن می باشد صحبت کنید و وضعیت خود را برای او بیان کنید. فامیل و خانواده ممکن است که بعدا با این صحبت ها برای شما مشکلی ایجاد کنند و یا اینکه شما پشیمان باشید از اینکه آن درد و دل ها را داشته اید. در مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی شما به صورت ناشناخته صحبت های خود را انجام می دهید و جایی برای نگرانی باقی نمی ماند. اطلاعات کاملا محرمانه می مانند.

مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی

سوالات متداول

هزینه تماس ها چقدر می باشد؟

در مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی همانطور که از نامش مشخص می باشد، هیچ هزینه ای بابت تماس ها از شما گرفته نمی شود و شما می توانید به مدت 20 الی 25 دقیقه مکالمه داشته باشید. نیرو های متخصص ممکن است که در حال انجام طرح خود باشند اما باز هم حقوق خود را از دولت دریافت می کنند. در مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی در مورد تمامی موارد فکر های لازم انجام شده است.

چه افرادی با ما صحبت می کنند؟

افرادی که تحصیلات لازم را گذرانده اند و خیلی خوب می دانند که باید برای هر مشکلی چه راهکاری را ارائه دهند. معمولا نیروهای متخصصی که فعالیت دارند، شماره نظام پزشکی خود را دریافت کرده اند، این به معنای تایید صلاحیت آنها در مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی می باشد.

چند مرکز در این زمینه فعالیت دارند؟

حدود 3 هزار مرکز به صورت تلفنی و حضوری فعالیت دارند و شما می توانید بر اساس شرایط خود و توصیه روانشناس مشخص کنید که با کدامیک درمان را ادامه دهید. تمامی آنها محیطی امن و پر از آرامش را ایجاد کرده اند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا