مشاوره تلفنی

استفاده از مشاوره رایگان تلفنی

در مشاوره رایگان تلفنی شما می توانید برای بازه زمانی استانداردی که تعیین شده است، صحبت داشته باشید. معمولا در مشاوره رایگان تلفنی شما توضیحات کامل را درباره مشکلاتی مانند افسردگی، خانواده، ازدواج و … دارید عنوان می کنید و سپس اجازه می دهید که فرد روانشناس برای حل مسائل شما راهکار های لازم را ارائه دهد. در این حالت تنها هزینه تلفن عادی بر روی قبض شما دیده خواهد شد، پس تماس رایگان است.

مشاوره رایگان تلفنی

سوالات متداول

برای استفاده از مشاوره رایگان تلفنی، باید به شماره ای تماس بگیریم؟

در مشاوره رایگان تلفنی شما می توانید به شکل های مختلفی از خدمات استفاده کنید. رایج ترین آنها برقرای تماس با مجموعه ای می باشد که خود مشخص کرده اند. اگر چندین پشتیبان مشاوره وجود داشته باشند، شما بر اساس نوبت به مشاوره رایگان آنلاین وصل خواهید شد و می توانید راهنمایی های لازم را دریافت کنید. اگر تماس گرفتید و خط اشغال بود، مجدد تماس را بعد از چند دقیقه برقرار کنید و نا امید نشوید.

روند درمان افراد چگونه خواهد بود؟

روند درمان هر فردی به خود او بستگی دارد، برای مثال فردی که تنها استرس خفیف دارد و می خواهد از شدید شدن آن جلوگیری کند، احتمالا با یک جلسه تماس رایگان تلفنی، مشکلش حل خواهد شد اما در مورد عزیزی که از بیماری دو قطبی و فوبیا رنج می برد، شاید لازم باشد جلسات را به صورت حضوری ادامه دهد تا مشکل سریع تر و باکیفیت بیشتر حل شود.

آیا خودمان مشاور را انتخاب می کنیم؟

با توجه به رایگان بودن تماس تلفنی، شما به صورت خودکار به یکی از مشاوران متصل خواهید شد و معمولا خودتان نقشی ندارید، تمامی این عزیزان تحصیلات لازم را گذرانده اند و قابل اعتماد هستند.

مشاوره رایگان تلفنی کیست؟

مشاوره رایگان تلفنی خانواده کسی است که تحصیلات کارشناسی روانشناسی و یا مشاوره را از دانشگاه های معتبر دریافت کرده است و جهت تکمیل دانش خود، به کارگاه های مربوطه مراجعه کرده است. روانشناسی دارای رشته های درمانی زیادی می باشد و برای هر کدام روانشناسی باید به صورت جداگانه اقدام به یادگیری کند. مشاوره رایگان تلفنی نسبت به تمامی عناوین آشنایی لازم را دارد و به شما توصیه های مناسبی را ارائه می دهد. مشاوره رایگان تلفنی نسبت به تمامی انواع چالش هایی که ممکن است در تماس رخ بدهد، آماده بوده و لازم نیست که در هنگام گفت و گو خجالت بکشید. آرام باشید و صحبت خود را کامل انجام دهید.

اهمیت مشاوره رایگان تلفنی خانواده

مشاوره رایگان تلفنی نقش بسیار مهمی در برقراری مجدد پیوند بین دو فرد دارد. شما ممکن است که در طول زندگی مشترک خود با موانعی رو به رو شوید که هرگز تصور هم نمی کردید، در چنین حالتی لازم است که از فرد دیگری که برای تک تک مسیر ها راه حل دارد، کمک بگیرید. مشاوره رایگان تلفنی شاید یک تماس ساده به نظر برسد، اما وقتی که صحبت های خود را انجام می دهید و به توصیه های روانشناس گوش می دهید، متوجه نقش مهم آن خواهید شد. جلوگیری از طلاق حتی برای افرادی که یکسال از زندگی مشترک آنها می گذرد، مهمترین اهمیت مشاوره رایگان خانواده می باشد. البته این نکته را باید بیان کنیم که طلاق گرفتن همچون ازدواج یک فرصت است که باید در زمان مخصوص خود از آن استفاده شود، اگر هر دو زوجین در زندگی مشترک خود در حال آسیب دیدن می باشند و تمایلی به ادامه زندگی ندارند، تنها با جدا شدن می توانند اقدام به حل آن کنند. در مرحله ای که خانم و یا آقا اقدام به خودکشی می کند و یا وارد دنیای تاریک افسردگی می شود، معمولا جدا شدن به برگشت آنها به زندگی کمک زیادی خواهد کرد.

مشاوره رایگان تلفنی

مزایای مشاوره تلفنی

  • در همه جا و برای همه ی افراد امکان برقراری تماس وجود دارد و شما می توانید به راحتی صحبت های خود را ارائه دهید. در دسترس بودن باعث می شود تا افرادی که در روستاهای کوچک و محروم زندگی می کنند هم بتوانند از این خدمات بهره مند شوند.
  • اطلاعات بیماران باید محرمانه باقی بماند و در این تماس ها این اتفاق به خوبی صورت می گیرد. محرمانه ماندن صحبت های شما باعث ایجاد اعتمادی دو طرفه خواهد شد.
  • محدودیت زمانی خاصی برای شما عزیزان وجود ندارد. مسلما با ده دقیقه صحبت کردن مشکل به صورت صد در صد حل نخواهد شد و لازم است که زمان بیشتری بابت این صحبت ها صرف کنید. برای حل مشکل تنها در مورد آن مسئله گفت و گو انجام نمی شود، بلکه از شما سوالاتی از قبیل سن، تعداد اعضای خانواده، سابقه مشکلات روحی، مجرد بودن و یا نبودن و … پرسیده می شوند تا موقعیت کلی شما در زندگی بررسی شود و ارتباط بین آنها و مشکلات مشخص شوند.
  • تماسی مفید برقرار خواهید کرد و خبری از اتلاف وقت نیست.
مشاوره رایگان تلفنی

چه زمانی به مشاوره تلفنی نیاز پیدا خواهیم کرد؟

  • اگر شاغل هستید و به هیچ عنوان وقت آزاد برای رفتن به جلسات را ندارید، حتما از مشاوره تلفنی استفاده کنید.
  • اگرر از رو به رو شدن با روانشناس واهمه دارید، ابتدا با تماس تلفنی درمان خود را شروع کنید و بخواهید که جلسه درمانی شما را شروع کنند.
  • اگر احساس می کنید که از عهده حل مشکلات زندگی خود بر نمی آیید و تمایل دارید با فردی در مورد آن صحبت کنید، مشاوره تلفنی گزینه مناسبی خواهد بود. معمولا صحبت کردن با دوست و اقوام شاید بتواند ما را کمی سبک کند اما آنها به دلیل نداشتن تخصص نمی توانند کمکی به ما کنند و در کنار آن ممکن است که در آینده آن را بیان کنند و مشکل جدیدی برای ما رخ بدهد.
  • هزینه های برخی از تماس تلفنی ها رایگان است و شما مادام می توانید از آنها بهره مند شوید اما در برخی دیگر جلسه اول به صورت رایگان برگزار می شود تا شما شرایط را بسنجید و نحوه پاسخگویی را به طور کامل ببینید.

برای حل مشکلات مربوط به زوجین می توانیم از تماس تلفنی کمک بگیریم؟

تماس تلفنی یه راه حل جدید برای برگزاری جلسات می باشد که در آن ما می توانیم یک دید کلی نسبت به وضعیتی که داریم پیدا کنیم. اگر بخواهید وارد جزئیات شوید و بیماری را به صورت کامل از بین ببرید، معمولا در اوج بیماری مراجعه حضوری تاکید می شود، زیرا ارتباط چشمی بین بیمار و روانشناس در روند تشخیص مشکل بسیار تاثیرگذار است و ما می توانیم آن را ساده ببینیم.

مشاوره رایگان تلفنی

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا