نرم افزار کنترل والدین

استعلام شماره موبایل به صورت غیر حضوری

استعلام شماره موبایل به صورت غیر حضوری

استعلام شماره موبایل به صورت غیر حضوری این روز ها با توجه به افزایش نیاز روزافزون مردم به گوشی همراه، تعداد شماره ها و سیم کارت های دریافت شده توسط هر فرد نیز بیشتر می شود، اگر قصد استعلام شماره موبایل خود را دارید و می خواهید بدانید چند سیم کارت ایرانسل، رایتل و همراه اول به نام شما وجود دارد در ادامه این متن با ما همراه باشید.

استعلام شماره موبایل

چرا باید استعلام شماره موبایل دریافت کنیم؟

یکی از سوال های بیشتر افراد پس از اطلاع از امکان استعلام شماره موبایل این است که چرا باید استعلام شماره موبایل خود را دریافت کنیم؟زیرا این باور هستند که از تمامی سیم کارت هایی که به نام آنها وجود دارد، اطلاع دارند.

خوب در واقعیت نیز این تفکر درست می باشد و هر شخصی مسلما اطلاع دارد که چند خط ایرانسل، همراه اول یا رایتل خریداری کرده است و این سیم کارت ها دست چه افرادی می باشند، اما همیشه یک درصد امکان اشتباه بدون اطلاع شما نیز وجود دارد.

برای مثال ممکن است، شرکت مخابرات به صورت اشتباه یک سیم کارت را به نام شما اما به شخص دیگر واگذار کند، یا ممکن است یکی از اعضای خانواده شما یک سیم کارت ایرانسل با کارت ملی شما خریداری کرده باشد، حتی امکان دارد، شما پس از سوزاندن سیم کارت همراه اول خود خط دیگری را دریافت نکرده باشید و سیم کارت به صورت خودکار پس از 20 روز فعال شده باشد و…

هزاران دلیل می تواند برای یک درصد اشتباه وجود داشته باشد، پس چرا استعلام شماره تلفن خود را دریافت نکنیم تا از درست بودن 100% همه کارها اطلاع پیدا کنیم؟

استعلام شماره موبایل

اگر یک سیم کارت به نام ما وجود داشته باشد اما از آن اطلاع نداشته باشیم!

با وجود جرم های سنگینی که ممکن است با استفاده از یک سیم کارت انجام شود مانند پخش کردن یک فیلم در سراسر اینترنت با استفاده از سیم کارت، انجام دزدی یا جرم های سنگین و هماهنگی جابجایی محصولات غیر قانونی با استفاده از سیم کارت شما و… همچنین مجازات های سنگینی که برای این تخلفات در نظر گرفته شده است، پیشنهاد ما برای جلوگیری از احتمالات، دریافت استعلام شماره موبایل به صورت غیر حضوری می باشد.

صدها نفر با خبر نداشتن از سیم کارت های ایرانسل، رایتل یا همراه اولی که به نام آنها وجود داشته است به  ناچار در چنین مخمصه هایی گرفتار شده اند.طبق قانون مجازات اسلامی تمامی مسئولیت جرم های انجام شده با استفاده از سیم کارت بر عهده صاحب سیم کارت می باشد و مجازات برای صاحب سیم کارت در نظر گرفته خواهد شد.

به همین دلیل است که شرکت مخابرات روش جدیدی را ابداع کرده است تا تمامی افراد به راحتی و به صورت غیر حضوری بتوانند استعلام شماره موبایل خود را دریافت کنند.

در صورتی که از سیم کارت هایی که به نام آنها نیست اطلاع پیدا کرده باشند باید به گزارش این خط ها و مسدود کردن آنها بپردازند.

استعلام شماره موبایل

چگونه استعلام شماره موبایل انجام دهیم؟

با وجود اطلاعات داده شده بسیاری از افراد قصد استعلام شماره موبایل دارند اما نمی دانند چگونه باید استعلام را دریافت کنند، در این قسمت برای شما چندین روش را برای دریافت استعلام شماره های موبایل بیان خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

استعلام شماره موبایل

1 ــ استفاده از سامانه استعلام خطوط:

یکی از بهترین راه ها و سریع ترین راه های ممکن برای دریافت استعلام شماره موبایل استفاده از سامانه استعلام خطوط می باشد، ممکن است شما زمانی مجبور به دریافت استعلام باشید اما به مراکز مخابرات دسترسی نداشته باشید به همین دلیل سامانه هایی طراحی شده اند که شما می توانید با استفاده از اینترنت به صورت رایگان و 24 ساعت استعلام شماره موبایل خود را دریافت کنید.

سامانه اینترنتی سایت ما نیز یکی از بهترین نمونه ها و پیشرفته ترین نمونه های موجود از این سامانه های اینترنتی می باشد که شما می توانید با استفاده از آن، تنها در چند دقیقه استعلام تمامی خط های خود را با جزئیات دریافت کنید.

نکته مثبت درباره سامانه اینترنتی سایت ما، دسترسی شما به صورت 24 ساعت و در هر ساعت از شبانه روز برای انجام استعلام است، برای مثال شما ساعت یک شب نمی توانید به یک مرکز خدمات ایرانسل یا همراه اول برای دریافت استعلام شماره خود دسترسی داشته باشید اما سامانه اینترنتی ارائه دهنده خدمات در هر ساعت با شما خواهد بود.

چگونه از سامانه اینترنتی استعلام دریافت کنیم؟

1 ــ در ابتدا شما باید وارد یکی از سامانه های معتبر دریافت استعلام شوید.

2 ــ پس از ورود به سامانه و اطلاع از معتبر بودن آن، شما باید کد ملی خود را در اختیار سامانه قرار دهید تا سامانه با بررسی کد ملی شما و ارائه آن به تمامی سامانه های خطوط موجود مانند ایرانسل، رایتل، همراه اول و… سیم کارت های موجود و به نام شما را معرفی کند.

3 ــ شما می توانید در همین سامانه تمامی خط هایی که به نام شما هستند و از آنها اطلاع ندارید را تنها در چند دقیقه مسدود کنید، فرقی نمی کند که سیم کارت ایرانسل، همراه اول یا رایتل باشد.

در ابتدا شما می توانید راهنمای جامع سایت درباره مسدود کردن هر خط را دریافت کنید و سپس طبق آن با استفاده از مدارک لازم مانند کد ملی، کد پوکه سیم کارت و… اقدام به مسدود کردن سیم کارت کنید.

استعلام شماره موبایل

استفاده از سامانه های تلفنی برای استعلام شماره موبایل :

اگر شما به اینترنت برای دریافت استعلام دسترسی ندارید یا نمی توانید از طریق سامانه های اینترنتی اقدام به دریافت استعلام شماره موبایل مورد نیاز خود کنید، ما به عنوان دومین پیشنهاد، استفاده از سامانه های تلفنی طراحی شده توسط شرکت مخابرات را ارائه می دهیم.

این سامانه دارای عملکرد 24 ساعت مانند سامانه اینترنتی می باشد و شما در هر ساعت شبانه روز می توانید با آنها در ارتباط باشید.

سامانه های تلفنی نسبت به اپراتورها دارای عملکرد بالاتری هستند و شما پس از ارتباط نهایتا تا 10 دقیقه پاسخ را به صورت پیام دریافت خواهید کرد زیرا ساعت پاسخگویی سامانه به ساعت مراجعه شما مربوط نیست.

چگونه از سامانه تلفنی برای دریافت استعلام استفاده کنیم؟

برای دریافت استعلام شماره موبایل مورد نظر خود در سامانه تلفنی حتما باید با یکی از خط هایی که به نام خود شما وجود دارد اقدام کنید، در غیر این صورت ممکن است که سامانه پاسخگوی شما نباشد و از اینکه شما صاحب شماره های استعلام شده هستید اطمینان نداشته باشد.

1 ــ در ابتدا در یک سیم کارت به نام صاحب استعلام شارژ واریز کنید تا پیامک شما برای سامانه ارسال شود.

2ــ با استفاده از سیم کارت صاحب استعلام به شماره 3000504901 کد ملی خود را ارسال کنید.

3 ــ پس از گذشت 10 دقیقه تعداد سیم کارت های به نام شما در هر سامانه ارسال خواهد شد، برای مثال بیان می شود که 3 عدد سیم کارت ایرانسل، 2 عدد سیم کارت همراه اول و یک عدد سیم کارت رایتل به نام شماره ملی 4126789… وجود دارد، اما شماره تلفن های این تعداد سیم کارت در سامانه تلفنی برای شما ذکر نخواهد شد.

4 ــ برای اطلاع از شماره تلفن های دقیق باید سامانه اینترنتی یا مراکز خدمات حضوری مراجعه کنید.

نکته : در صورتی که شما با ارسال پیامک به 300504901 جواب مورد نظر را پس از 10 دقیقه دریافت نکردید، شماره ملی خود را به سامانه تلفنی دیگری با شماره 3000150 ارسال کنید تا استعلام برای شما ارسال شود.

استعلام شماره موبایل

استفاده از کد دستوری برای دریافت استعلام شماره موبایل:

اگر شما قصد استفاده از سامانه اینترنتی یا سامانه تلفنی را برای دریافت استعلام شماره موبایل خود ندارید، می توانید از یک کد دستوری برای دریافت استعلام استفاده کنید.

کد دستوری برای سامانه ها متفاوت می باشد، اما در تمامی سامانه ها شما باید با استفاده از سیم کارتی که به نام خود شما در سیستم ثبت شده باشد اقدام کنید.

در ادامه برای دریافت استعلام سیم کارت های ایرانسل شما باید کد #80* را وارد کنید و سپس کد ملی خود را وارد نمایید تا استعلام برای شما پیامک شود.

برای خطوط رایتل شما باید کد دستوری #211* را در صفحه کلید خود وارد کنید و سپس کد ملی خود را ارائه دهید تا استعلام برای شما ارسال شود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا