شبکه اجتماعی

آموزش چگونگی ساخت ربات تلگرام(Telegram Bot)

با توجه به آن که قابلیت های بسیار زیادی در اپلیکیشن تلگرام در اختیار ما قرار گرفته شده است، ساخت ربات تلگرام نیز به عنوان دیگر قابلیت و امکانات این شبکه مجازی، به منظور کسب درآمد و کسب ممبر از طریق تلگرام انجام می شود. شما نیز می توانید برای یادگیری نحوه ساخت ربات تلگرام تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید تا پیرامون جزئیات ساخت ربات تلگرام شما صحبت نماییم.

ساخت ربات تلگرام توسط چه افرادی انجام می شود؟

مهم نیست شما تا چه اندازه از فضای مجازی و کار با شبکه‌ های اجتماعی آگاه باشید و یا تا چه اندازه از شبکه‌ های مجازی مانند تلگرام استفاده کرده باشید، شما می توانید با هر میزان اطلاعات به آموزش ساخت ربات تلگرام بپردازید و بتوانید از تمام قابلیت های این شبکه اجتماعی استفاده نمایید. شما می توانید این آموزش را به دوستان و آشنایان خود نیز بدهید و به آنها کمک کنید تا آنها نیز از آموزش ساخت ربات تلگرام استفاده نمایند.

ساخت ربات تلگرام

ساخت ربات تلگرام با چه هدفی انجام می شود؟

اینکه افراد در پی ساخت ربات های تلگرام می باشند به خاطر این است که برای آنها کسب درآمد و کسب اعتبار می کند. احتمالاً شما نیز پیرامون شرکت‌ های گلد کوییست و یا شرکت‌ های هرمی اطلاعاتی در دست دارید. این شرکت ها به سرعت رشد کردند و آن قدر گسترش یافتند و به سرعت فراگیر شدند و حالت همگانی به خود گرفتند‌. شکل دیگر این شرکت های هرمی را می توانیم ربات های تلگرام بدانیم که افراد با ساخت ربات تلگرام می توانند اعضای دیگری را به این کانال دعوت نمایند و به اعتبار خود بیفزایند.

شما احتمالا در تلگرام فعالیت داشته اید و عضویت اجباری در کانال های تلگرام را مشاهده نموده اید. ربات تلگرام به صورت هرمی و زیر شاخه ای به افزایش ممبر گیری تلگرام می پردازند. سرعت افزایش ممبر های تلگرام به صورت تصاعدی است و ربات شما باید فعال باشد که به سرعت ممبر گیری ان صورت بگیرد. دیگر مانند گذشته نیست که تبادلات چرخشی انجام شود، بلکه ربات های تلگرام به این منظور ایجاد شده‌ اند که شما وقتتان را برای تبادلات صرف نکنید و ربات تلگرام، خود به افزایش عضو ها و ممبر های کانال ها بپردازد و به صورت هرمی افزایش پیدا کند.

این ربات ها خود همه کارهای لازم را انجام می‌ دهند و اگر شما از قانون فعالیت‌ های شرکت‌ های هرمی آگاهی ندارید، باید بگوییم که اساس فعالیت این شرکت ها به این صورت است که شما برای مثال ۵ نفر از دوستان خود را به این شرکت ها دعوت می نمایید و آنها افراد دیگری را به شرکت شما وارد می کنند و در ازای تمام این افراد که به خاطر معرفی شما به این شرکت ها وارد می شوند، به شما سود و ارزش تعلق می گیرد. پس نیازی نیست که شما وقت خود را برای کسب افراد بیشتر به این مجموعه صرف نمایید زیرا ربات تلگرام برای شما این کار را انجام می دهد.

ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام

در این قسمت همراه ما باشید تا به عنوان یک سورس برای ساختن ربات های بسیار حرفه ای به شما اطلاعاتی را ارائه نماییم. اگر قصد دارید رباتتان را به عنوان یک ربات حرفه‌ ای فعال نمایید و به سرعت به ممبرگیری بپردازید، باید اساس ممبرگیری ربات تلگرام را بدانید. این موضوع بر اساس ممبرگیری و ورود یک عضو در این ربات ها صورت می گیرد. زیرا با آمدن آن فرد، به او پیامی ارسال می شود که اگر قصد دارد به این ربات وارد شود و از این ربات استفاده نماید، نیاز است که چند کانال را دنبال نماید و به عضویت در آن کانال بپردازد‌. در این صورت فرد با عضویت اجباری در این کانال ها به فعالیت پرداخته است و این کار دو مزیت دارد. مزیت اول این است که با این کار نه تنها عضویت کانال شما افزایش پیدا می‌ کند، بلکه بازدید رباتتان نیز بالا می‌ رود و شما با ساخت ربات تلگرام صاحب چندین نکته مثبت خواهید شد.

ساخت ربات تلگرام

نکات مهم در ساخت ربات در تلگرام چیست؟

بعد از آنکه اعضا به حالت ثابت رسید باید انگیزه‌ای درون آنها ایجاد نمایید که آنها اعضای دیگری را نیز با خود بیاورند. شما می توانید ربات هایی را که در اختیار دارید مشاهده نمایید و با این توضیحات ما مقایسه نمایید تا ببینید آنها چطور به کسب اعضا مشغول می باشند. وظیفه ما این است که برای بالا رفتن تعداد ممبر رباتمان اعضا را ترغیب نماییم تا آنها اعضای دیگری را نیز با خود به این کانال و ربات بیاورند. برای مثال شما می‌توانید این انگیزه را به آنها بدهید که اگر آنها دوستان خود را به این کانال بیاورند، در مقابل انجام آن شما به آنها هدیه ای را می‌ دهید. این هدیه از سوی افرادی که ساخت ربات تلگرام را انجام داده اند، تعیین می شود‌.

برای مثال می توانید هدیه ای مانند شارژ پولی و یا شارژ دیجیتال و یا امکانات دیگری را که بتواند فرد را ترغیب نماید تا از دوستان خود دعوت نماید، به آنها بدهید. در ادامه مطلب ما را همراهی نمایید تا به عنوان یک سورس حرفه ای به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید یک ربات حرفه ای بسازید.

ساخت ربات تلگرام

در پی آموزش ساخت ربات در تلگرام و در پی ساخت این ربات، چه امکاناتی در اختیارتان قرار می گیرد؟

امکانات زیادی وجود دارد که در تلگرام در اختیار شما قرار داده می شود. ساخت ربات تلگرامی یکی از این امکانات است که در پی ساخت ربات تلگرام، امکانات دیگری نیز در اختیار شما قرار گرفته می شود. برای مثال با داشتن این ربات قابلیت ساخت کلید حرفه ای را خواهید داشت و همچنین می توانید داخل گروه‌ ها پیام و یا عکس و فایل به صورت رندوم و شانسی و استیکر و متن را در گروه ارسال نمایید. شما می توانید متن هایی را به عنوان خوش آمد گویی و یا خداحافظی در گروه ها ارسال نمایید و می توانید برای اعضایی که در ربات شما حضور دارد پیامی را ارسال نمایید.

ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات برای تلگرام

ابتدا به Botfather وارد شوید و  در قسمت جستجو ربات این کلمه را وارد نمایید و استارت ساخت آن را بزنید و به شروع ساخت ربات بپردازید. سپس دکمه استارت را بزنید و دستور های ساخت ربات جدید را وارد نمایید و در تنظیمات ربات و همینطور در قسمت ربات های بازی تلگرام به شما اطلاعاتی نمایش داده می شود که باید برای ساخت یک ربات جدید بر روی قسمت newbot کلیک نمایید. پس از آنکه شما ربات خود را ایجاد کردید، از شما درخواست می شود که نامی برای رباتتان انتخاب نمایید و بعد از اینکه شما نامی را انتخاب نمودید و برای ربات ارسال کردید، به شما گفته می شود که آیا این نام مجاز به استفاده می باشد و یا کلمات غیر مجاز در آن به کار رفته است و یا آنکه نام انتخابی شما قبلا استفاده شده است یا به تازگی مورد استفاده قرار گرفته است.

ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات در نرم افزار تلگرام

تا این جا پیرامون ساخت ربات تلگرام و کاربرد ها و امکاناتی که در پی ساخت ربات تلگرام در اختیار شما قرار می‌ گیرد، صحبت نمودیم و در ادامه نیز به شما توضیح دادیم که قابلیت هایی که ربات تلگرام برای افزایش ممبر و عضو در کانال ها دارند به صورت زیر مجموعه و هرمی می باشد و شما با ساخت ربات تلگرام، قابلیت اینکه چه تعداد افراد می‌ توانند در کانال و ربات شما به عضویت در آیند را دارید و همینطور می توانید هدیه ای که برای ایجاد انگیزه برای آنها تعیین می کنید را به سلیقه خود انتخاب نمایید.

شما می توانید تعداد نفرات به عضویت در آمده و جمع شده را مشخص کنید و همینطور ذخیره آیدی کاربرانی که در رباط شما به عضویت در آمده اند را نیز مشخص نمایید. تا اینجا پیرامون ساخت ربات تلگرام و افزایش اعضای کانال به صورت هرمی در تلگرام در تلگرام صحبت نمودیم و آموزش ساخت ربات تلگرام را به شما ارائه نمودیم. شما نیز می توانید از این آموزش استفاده کنید تا ربات و کانال های خود را بسازید و به ممبر گیری و عضوگیری بیشتر بپردازید و امیدواریم که این اطلاعات مورد پسند شما واقع شده باشد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا