برنامه هکامنیت شبکه و هکهک گوشی

آموزش هک گوشی در 90 ثانیه با ۲ روش هک کردن اندوید و ایفون

در عرض 90 ثانیه دوربین گوشی شما می تواند در اختیار هکرها و افراد سو استفاده گر قرار بگیرد و به همین راحتی می توانند وارد حریم خصوصی شما بشوند. برای اینکه به راحتی در دام چنین افرادی نیفتید و به خوبی بتوانید با نحوه این هک گوشی آشنا شوید، این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

تحقیقات کامل در مورد گوشی مورد نظرتان

قبل از شروع به هرگونه هک یا نفوذ به گوشی، انجام تحقیقات کامل و دقیق در مورد گوشی مورد نظرتان امری حیاتی است. اطلاعات کلی مانند مدل گوشی، سیستم‌عامل، ویژگی‌ها و نقاط ضعف آن را بشناسید. با این اطلاعات به راحتی می‌توانید بهترین ابزارهای هک گوشی را انتخاب کنید و برنامه‌ریزی خود را براساس آن انجام دهید.

معرفی اسپای۲۴

اسپای۲۴ یک نرم افزار ردیاب معروف و معتبر گوشی همراه است که برای ویژگی های جامع و رابط کاربری آسان اش شهرت یافته است. این برنامه با دستگاه های اندروید و ایفون سازگار است و به این ترتیب برای بسیاری از کاربران یک راه حل چند منظوره است.

معرفی اسپای۲۴

چگونگی کارکرد اسپای۲۴

اسپای۲۴ به طور مخفی در دستگاه هدف کار می کند، اطلاعاتی را درباره فعالیت ها، مکان و ارتباطات آن جمع آوری می کند. این اطلاعات سپس به سرور اسپای۲۴ منتقل می شود، که کاربران می توانند به طور امن از طریق حساب اسپای۲۴ خود به آن دسترسی پیدا کنند.

راهنمای گام به گام برای ردیابی گوشی همراه با اسپای۲۴

 • ثبت نام برای حساب اسپای۲۴

برای شروع، وب سایت اسپای۲۴ را بازدید کرده و برای حسابی ثبت نام کنید. برنامه اشتراکی را که به نیازهای شما می خورد انتخاب کرده و فرآیند ثبت نام را تکمیل کنید.

 • انتخاب دستگاه هدف و سیستم عامل

پس از ثبت نام، باید دستگاه هدف و سیستم عامل آن (اندروید یا ایفون) را مشخص کنید. این اطلاعات برای فرآیند نصب ضروری است.

 • نصب اسپای۲۴ در دستگاه هدف

برای ردیابی دستگاه هدف، برای چند دقیقه نیاز به دسترسی فیزیکی به آن دارید. دستورالعمل های نصب ارائه شده توسط اسپای۲۴ را برای تنظیم نرم افزار در دستگاه دنبال کنید.

 • شروع ردیابی در 90 ثانیه

پس از اینکه اسپای۲۴ در دستگاه هدف نصب و تنظیم شود، شروع به ردیابی فعالیت های دستگاه می کند. شما می توانید اطلاعات ردیابی را از حساب اسپای۲۴ خود در طی فقط 90 ثانیه مشاهده کنید.

ویژگی ها و قابلیت های اسپای۲۴

اسپای۲۴ یک مجموعه گسترده از ویژگی ها را ارائه می دهد تا قابلیت های جامع ردیابی گوشی همراه را فراهم کند. برخی از ویژگی های برجسته آن عبارتند از:

 • ردیابی GPS

اسپای۲۴ اجازه می دهد ردیابی GPS را در زمان واقعی انجام دهید، که به کاربران امکان می دهد دستگاه هدفرا با دقت موقعیت یابی کنند.

 • نظارت بر تماس ها

با اسپای۲۴، شما می توانید سوابق تماس را مشاهده کنید، از جمله تماس های ورودی، خروجی و تماس های از دست رفته، به همراه مدت زمان تماس و برچسب زمان.

 • نظارت بر پیام ها

پیام های متنی، پیام های چندرسانه ای را بخوانید و جزئیات پیام را مشاهده کنید، حتی اگر آنها از دستگاه هدف حذف شده باشند.

 • ردیابی فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت ها در پلتفرم های محبوب شبکه های اجتماعی، مانند فیس بوک، اینستاگرام، واتساپ و بیشتر را ردیابی کنید.

 • تاریخچه مرور وب

تاریخچه مرور وب دستگاه هدف و سایت های نشانه گذاری شده را مشاهده کنید.

 • نظارت بر استفاده از برنامه

بررسی کنید که کدام برنامه ها بر روی دستگاه نصب شده اند و استفاده از آنها را نظارت کنید.

 • ویژگی های کنترل از راه دور

اسپای۲۴ به کاربران اجازه می دهد دستگاه هدف را از راه دور کنترل کنند، مانند قفل کردن دستگاه یا پاک کردن داده ها.

هک گوشی با برنامه Track view

این برنامه یکی از نرم افزارهای کنترل والدین است که عمدتا در مواردی غیر از کنترل والدین استفاده می شود. به طور مثال از این برنامه برای کنترل همسر، پدر، مادر، دوستان و … استفاده می شود. برای اینکه بتوانید از این برنامه استفاده کنید باید تنها برای 90 ثانیه گوشی طرف مقابل را در اختیار داشته باشید. معمولا افراد مختلف با ترفندهای متفاوت این کار را انجام می دهند. این ترفندها عبارتند از :

 • لطفا گوشی خودت را به من بده تا اسنپ بگیرم.
 • لطفا گوشی خودت را به من بده تا یک عکس بگیرم.
 • لطفا گوشی خودت را به من بده تا یک سایت را چک کنم.
 • لطفا گوشی خودت را به من بده تا در دانشگاه یک ثبت نام انجام دهم.
هک گوشی با برنامه Track view

در واقع 95٪ از افرادی که دوست دارند، گوشی شما را هک کنند، افراد نزدیک به شما مانند خواهر، برادر، دوست صمیمی و نزدیک، همسر و … هستند. 5٪ افراد دیگری که دوست دارند گوشی شما را هک کنند عبارتند از دو گروه افراد:

 • افرادی مانند تعمیرکاران گوشی، نصاب های اینترنت، نصاب های اپلیکیشن ها.
 • افرادی که در خیابان ها با ترفندهای مختلف مانند گرفتن یک تماس فوری و … از شما می خواهند که تنها برای چند ثانیه گوشی خودتان را در اختیار آن ها قرار دهید.

زمانی که شما گوشی خودتان را تنها برای چند ثانیه به دست هر کدام از این افراد قرار می دهید، آن ها به راحتی این اپلیکیشن را به روی گوشی شما نصب می کنند و با تنظیمات خیلی ساده اکانت گوشی شما را با اکانت گوشی خودشان سینک می کنند و از آن لحظه به بعد گوشی شما به راحتی تحت کنترل این افراد قرار خواهد گرفت. در ادامه جزییات هک گوشی با استفاده از این روش به صورت مرحله به مرحله توضیح داده شده است. این مراحل عبارتند از:

 • اپلیکیشن track view بر روی گوشی خود نصب کنید.
 • پس از فعال سازی این اپلیکیشن در قسمت device name یک نام برای خود انتخاب می کنید. به طور مثال می توانید کلمه office را بنویسید.
اپلیکیشن track view
اپلیکیشن track view
 • سپس بر روی گزینه sign in with google کلیک می کنید.
 • در این مرحله یک گزینه به نام enter your email برای شما باز می شود که فعلا باید دست نگه دارید و به سراغ گوشی قربانی بروید.
 • اپلیکیشن track view را بر روی گوشی قربانی نصب می کنید.
 • پس از فعال سازی این اپلیکیشن در قسمت device name باید نامی را که در مرحله دوم انتخاب کرده بودید را در این قسمت وارد کنید .
 • سپس بر روی گزینه sign in with google کلیک می کنید.
 • در این مرحله یک گزینه به نام enter your email برای شما باز می شود و پیش از اینکه ایمیلی وارد کنید باید به گوشی خود برگردید و ایمیل را که در بخش 4 وارد نکرده بودید، حالا وارد کنید ولی بر روی دکمه next کلیک نکنید.
 • توجه کنید که ایمیل را بدون www وارد کنید
 • حالا دوباره به گوشی قربانی برگردید و ایمیل را در قسمت مربوطه وارد کنید.
 • حالا به طور همزمان هم در گوشی قربانی و هم در گوشی خودتان بر روی کلمه next کلیک کنید.
 • سپس ابتدا در گوشی خودتان بر روی کلمه allow کلیک کرده و بعد بر روی گوشی قربانی این کلمه را کلیک کنید.
 • حالا شما به طور کامل کنترل گوشی فرد مورد نظر را در دست دارید.
 • برای خارج شدن از این برنامه، می توانید از 3 نقطه بالا سمت راست برنامه استفاده کنید و با کلیک بر روی گزینه log out از برنامه خارج شوید.
آموزش هک گوشی
آموزش هک گوشی

امکاناتی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد عبارتند از :

 • کنترل دوربین و روشن کردن دوربین جلو بدون آگاهی قربانی
 • روشن کردن LED دوربین برای دریافت نور بیشتر در محیط
 • تغییر 180 درجه تصویر. یعنی حتی اگر فرد گوشی را برعکس گذاشته باشد، شما باز می توانید دوربین را برگردانید و همه جا را ببینید.
 • ضبط کردن فیلم با دوربین جلو
 • دیدن در لحظه موقعیت مکانی قربانی
 • دیدن ساعت هایی که فرد در موقعیت های مکانی مختلف در آن جا حضور داشته است.

نکته!

 1. اولین نکته قابل توجه در این برنامه این است که شما زمانی که این برنامه را فعال می کنید، می توانید حتی به اندازه چندین کشور نیز از فرد قربانی فاصله داشته باشید ولی باز هم بتوانید با همین برنامه فرد قربانی را تحت کنترل داشته باشید. در واقع بعد فاصله تاثیری در عدم کار کردن برنامه نخواهد داشت زیرا که با استفاده از اینترنت با هم متصل شده اند.
 2. خاموش بودن صفحه گوشی یا قفل بودن آن هیچ تاثیری در روند هک کردن گوشی نخواهد داشت.
 3. هر فرد مبتدی به راحتی می تواند این هک را انجام دهد و نیاز به یادگیری زبان های برنامه نویسی در این روش وجود ندارد.

 راه حل: آموزش هک گوشی

اگر که متوجه شدید که این اپلیکیشن بر روی گوشی شما نصب شده است، بهتر است که این اپلیکیشن را پاک نکنید و تنظیمات زیر را مرحله به مرحله طی کنید:

 1. وارد تنظیمات گوشی خود می شوید.
 2. بر روی گزینه apps & notification کلیک می کنید.
 3. بر روی برنامه track view کلیک می کنید.
 4. بر روی قسمت permission کلیک کرده و تمام تیک های مربوطه را غیر فعال می کنید.
 5. حالا فرد سو استفاده گر یک پیغام دریافت می کند مبنی بر اینکه نمی تواند هیچ اطلاعاتی از شما را دریافت کند. معمولا در این شرایط فرد سو استفاده گر نمی تواند متوجه شود که شما این موضوع را دریافت کرده اید که گوشیتان هک شده است و تصور می کند که مشکل از برنامه یا اینترنت گوشی او باشد.

در این مقاله تلاش شد که یک روش نسبتا جدید هک گوشی به شما آموزش داده شود. در واقع شما با استفاده از نرم افزار track view و تنها در عرض 90 ثانیه و با در اختیار داشتن گوشی طرف مقابل به راحتی می توانید گوشی او را هک کنید. متاسفانه اکثر کسانی که می خواهند گوشی شما را هک کنند، افراد نزدیک و قابل اعتماد به شما هستند. به همین علت توصیه می شود تا جایی که ممکن است گوشی خود را در اختیار هیچ کسی قرار ندهید. امیدوارم از مطالب این سایت در مسیر درستی استفاده شود.

هک گوشی از راه دور با چه روش هایی انجام می پذیرد؟

سوالی که برای بسیاری از کاربران پیش می آید، این است که هکرها از چه روش هایی برای نفوذ به تلفن همراه هدف شان (هک گوشی از راه دور) استفاده می کنند؟ در این قسمت به رایج ترین روش هایی که هکرها از آن برای دسترسی به اطلاعات کاربران استفاده می کنند پرداخته ایم. استفاده از اپلیکیشن های تقلبی و بکارگیری رت و تروجان در آن ها یکی از روش های رایجی که بسیاری از هکرها از آن برای دسترسی به تلفن همراه طعمه خود استفاده می کنند، روش هک به وسیله اپلیکیشن است. به طوری که شخص هکر با ساخت یک اپلیکیشن اندرویدی با فرمت .apk و تبلیغات این اپلیکیشن، شما را ترغیب به نصب آن می کند.

برای مثال تصور کنید در گروه تلگرامی در حال گفت و گو با سایر افراد هستید و فردی ناشناس پیامی را با مضمون “دانلود برنامه دوستیابی دختر و پسر ایرانی” به همراه یک فایل نصبی اندروید ارسال می کند. در این لحظه بسیاری از افراد ترغیب می شوند که این برنامه را نصب کرده و به محتوای آن دسترسی داشته باشند غافل از اینکه برنامه مورد نظر به منظور هک و جاسوسی اطلاعات شما ساخته شده است و تمام کدها و دستورهای بکار رفته در آن مربوط به هک و نفوذ است.

شما با نصب این برنامه وارد آن می شوید و نهایتا با چند عکس ساده یا یک منوی بسیار ساده روبرو می شوید در حالی که اصل اپلیکیشن در پشت پرده در حال اجرا بوده و کدهای مخربی که شخص هکر در اپلیکیشن قرار داده است در حال ارسال اطلاعات شما به کامپیوتر هکر می باشد.

اغلب هکرها به همین راحتی و تنها با فریب دادن کاربران به اهداف شوم خود می رسند و تنها راهی که باعث می شود آن ها از رسیدن به خواسته هایشان جا بمانند، توجه به اصول و نکات ایمنی فضای مجازی و عدم نصب اپلیکیشن از منابع نامعتبر مثل تلگرام، سایت های غیرمعتبر و … است.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا