برنامه هکهک گوشی

آموزش هک کردن گوشی با ارسال تصویر آبدیت 2023

متاسفانه راه و روش های هک کردن گوشی های هوشمند بسیار زیاد شده است و هکرها هر روز دنبال راه های جدید برای پیشبرد کار و اهدافشان میباشند. از آن جایی که بیشتر افراد نیمی از کارهای خود را با گوشی انجام میدهند و 90 درصد اطلاعات خود را در آن نگهداری میکنند، هکرها بیشتر تلاش میکنند که به حریم خصوصی افراد نفوذ کرده و از آن ها سو استفاده کنند.شما برای هک کردن گوشی، ایستاگرام، تلگرام، سایت و یا حتی تشخیص و محافظت در برابر هک نیاز به یک نرم افزار دارید. نام این نرم افزار اسپای۲۴ است.

آموزش هک گوشی با ارسال تصویر
آموزش هک گوشی با ارسال تصویر

یکی از راه هایی که هکرها برای هک کردن گوشی استفاده میکنند ارسال تصاویر PNG میباشد. بسیار باید مراقب باشید زیرا مشاهده یک تصویر در گوشی Android شما ممکن است منجر به هک شود. شدیدترین موارد آسیب پذیری امنیتی مهم در Framework  است که می تواند به یک مهاجم (Attacker) از راه دور اجازه دهد که با استفاده از یک فایل PNG ساخته شده خاص، کد دلخواه را در متن یک فرآیند اجرا کند. این روند هک کردن در بین هکرها کاملاً موثر بوده و نفوذ کرده است. باز کردن یک تصویر واحد در قالب PNG ومشاهده آن، برای هک شدن گوشی Android شما کافی است.

این آسیب پذیری ها که به عنوان CVE-2019-1986 ، CVE-2019-1987 و CVE-2019-1988 شناسایی شده اند، به وسیله گوگل به عنوان عنصری از به روزرسانی های امنیتی Android ، در پروژه منبع باز (open source) اندروید  (ASOP) رفع شده اند اما متاسفانه چون سازندگان گوشی های اندروید هرماه این بروزرسانی های امنیتی را منتشر نمیکنند، نمیتوان مشخص کرد که گوشی اندروید شما این بروزرسانی ها را دریافت خواهد کرد یا خیر.

هک گوشی با ارسال عکس

هک گوشی با ارسال عکس
هک گوشی با ارسال عکس

این سه آسیب پذیری به عنوان یک فایل تصویری PNG بدخیم، می توانند به طور بالقوه با هک گوشی ها و همچنین با اجازه دسترسی به یک مهاجم از راه دور، کدی را در دستگاه های آسیب پذیر اندرویدی پیاده سازی و اجرا کنند. این روش جدیدی را نشان می دهد که هکرها فقط با استفاده از تصاویر یا پرونده های مخرب PNG به تلفن های همراه اندروید حمله می کنند. این ویروس میلیون ها دستگاهی را که با نسخه های سیستم عامل اندروید اجرا می شوند، از Nougat 7.0 تا Android 9.0 Pie  فعلی را میتواند آلوده کند.

آموزش هک گوشی از راه دور بدون نیاز به شماره تلفن

انواع فایل هایی که میتوانند به گوشی اندروید یا کامپیوتر شما آسیب برسانند به عنوان فایل های تصویری شناخته میشوند. این فایل ها به طور کلی با ” jpg ، gif و .png” پایان می یابند. در 90 درصد از مواقع این پرونده ها بی خطر هستند اما 10 درصد بقیه می توانند خطرناک باشند. برخی از گروه های هک کننده به وسیله یک تصویر راهی برای مخفیانه حرکت کردن در داده ها و اسکریپت ها از گوشی همراه پیدا می کنند. چنانکه که روی تصویر کلیک می کنید تا تصویر را مشاهده کنید، ممکن است در دام هکرها بیفتید.

PNGبرای به اشتراک گذاشتن تصاویر از طریق اینترنت ایده آل نیست زیرا تصاویر بسیار بزرگی هستند. یک مخرب سعی می کند آسیب پذیری را در یک اپلیکیشن خاص هدف قرار میدهد که ممکن است در باز کردن تصویر یا هنگام نمایش دادن آن، از این اپلیکیشن استفاده شده باشد. در این مرحله کد مخرب می تواند بر روی گوشی اندروید اجرا شود. بنابراین، بهتر است هنگام دانلود کردن تصاویر از اینترنت مراقب باشید، به ویژه اگر از منبع ناشناخته ای باشد.

هک اندروید با یک عکس

سوء استفاده از این روش هک کردن، برای هر فردی کار ساده ای نیست. پرونده های PNG به همان اندازه که میتوان به راحتی به آن ها دسترسی داشت، خطرناک شناخته می شوند. و ارسال یک فایل PNG با ظاهر ساده برای قربانیان از طریق چت کردن، ارسال ایمیل، رسانه های اجتماعی بسیار آسان است که موجب میشوند دستگاه را برای دانلود کردن بدافزار تحریک کنند.

ازموارد دیگر که میتواند باعث هک شدن گوشی همراه شود، ارسال فایل های چند رسانه ای MMS میباشد. چندین آسیب پذیری در یک مولفه اندروید هستند که به آن ها Stagefright گفته میشود و برای پردازش، پخش و ضبط پرونده های چندرسانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از نقص ها امکان اجرای کد از راه دور را دارند و می توانند هنگام دریافت پیام MMS ، دانلود یک فایل ویدیویی خاص ساخته شده از طریق مرورگر یا باز کردن یک صفحه وب با محتوای چندرسانه ای تعبیه شده، راه اندازی شوند.

مسیرهای حمله های بالقوه زیادی وجود دارند زیرا هرگاه که سیستم عامل اندروید، محتوای چند رسانه ای از هر منبعی دریافت کند، آن را از طریق این Framework  اجرا می کند. این Framework نه تنها برای پخش رسانه بلکه برای تولید خودکار ریز عکس ها یا استخراج فراداده ها (metadata) مانند فایل های ویدیویی و صوتی مانند طول، ارتفاع، عرض، نرخ فریم، کانال ها و سایر اطلاعات مشابه، مورد استفاده قرار می گیرد. این بدان معناست که کاربران لزوماً مجبور نیستند فایل های چندرسانه ای مخربی را برای آسیب پذیری اجرا کنند تا مورد سوء استفاده قرار گیرند. صرفا کپی برداری از چنین پرونده هایی در سیستم فایل، برای این اتفاق کافی است.

حمله MMS از همه ترسناک تر است زیرا نیازی به تعامل کاربر ندارد. گوشی فقط نیاز به دریافت یک پیام مخرب دارد. به عنوان مثال، مهاجم (attacker) می تواند هنگامی که قربانی خواب است و صدای زنگ گوشی روی بی صدا است، MMS  مخرب را ارسال کند و بعد از فعال شدن، پیام می تواند حذف شود. بنابراین قربانی هرگز متوجه نخواهد شد که گوشی او هک شده است.

ردیابی گوشی با استفاده از آدرس IP

چگونه باید از گرفتار شدن به این آسیب پذیری جلوگیری کرد؟

همیشه مطمئن شوید که دستگاه Android خود را به آخرین نسخه موجود Android به روزرسانی کنید. به محض اینکه بروزرسانی امنیتی از اپراتور گوشی در دسترس قرار گرفت، باید گوشی هوشمند اندرویدی خود را به روزسانی کنید.

گوگل همچنین به کاربران پیشنهاد می کند که تلفن های هوشمند خود را فقط به نصب برنامه های Google Play محدود کنند و به Google Play Protect  اجازه دهد که تیم امنیتی Android را در اختیار قرار دهد تا در مقابل هرگونه فعالیت مخربی، گوشی همراه شما را تحت نظر داشته باشد. خوشبختانه برخی از افراد به روزرسانی های امنیتی مهم خود را زودتر از دیگران دریافت می کنند. متاسفانه بعضی ها هم هستند که ممکن است ماه ها به روزرسانی خود را انجام ندهند. این می تواند میلیون ها مالک Android را برای مدت طولانی در معرض آخرین سوء استفاده ها و آسیب پذیری ها قرار دهد.

شما برای هک کردن گوشی، ایستاگرام، تلگرام، سایت و یا حتی تشخیص و محافظت در برابر هک نیاز به یک نرم افزار دارید. نام این نرم افزار SPY24 است.

با دانلود این برنامه قادر خواهید بود تا هر وب سایت و اکانتی را هک کنید. این نرم افزار در گوشی و هم در موبایل قابل استفاده بوده و استفاده از آن نیز بسیار آسان است کافیست بر روی لینک دانلود پایین کلیک کرده و نرم افزار دانلود و سپس نصب کنید.

دانلود برنامه هک

هک حساب کاربری، ایمیل، گوشی، بازی، اینستاگرام، تلگرام و واتس اپ به تنهایی قابل انجام نیست؛ شما نیاز به دانلود نرم افزار مخصوصی دارید که به آن [سئو فاکس] گفته می شود برای دانلود نرم افزار سئو باید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود برنامه هک با لینک مستقیم

از این رو اگر چند سال پیش مبحث هک و نفوذ به کامپیوترها به عنوان منبع اصلی اطلاعات یک فرد مطرح بود، امروزه این مبحث به هک گوشی افراد تغییر جهت داده است. چرا که در دنیای امروزی موبایل ها به عنوان پراستفاده ترین تکنولوژی توسط افراد شناخته شده و به طبع بیشتر اطلاعات شخصی افراد نیز در این تلفن همراه شان ذخیره می شود. نگرانی که افراد مختلف از بابت نفوذ هکرها به دستگاه تلفن همراه شان دارند، چیزی نیست که بتوان آن را پنهان کرد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا