جاسوسی گوشیبرنامه هکردیابی گوشیهک گوشی

برنامه هک Remote bot کنترل گوشی از طریق تلگرام و از راه دور

هک گوشی از راه دور – امروزه گوشی های هوشمند یکی از پر کاربردترین وسیله هایی هستند که اکثر انسان ها از آن استفاده می کنند. در واقع افراد با این وسیله کوچک تمام اطلاعات شخصی خود را با خود جابه جا می کنند و از این موضوع به شدت خوشحال هستند ولی موضوعی که ممکن است که اکثر آدم ها به آن توجه نکنند این است که در این میان یک سری هکرهایی نیز وجود دارند که دوست دارند اطلاعات شخصی آن ها را هک کنند و از آن سواستفاده کنند. اگر شما نیز از آن دسته از افراد هستید که علاقه مند هستید گوشی های دیگران را بدون نصب هر گونه برنامه هک بر روی گوشی قربانی و از راه دور کنترل کنید، توصیه می کنم که این مقاله را تا انتها بخوانید.

آموزش هک گوشی با استفاده از نرم افزارد Remote bot

نرم افزار ریموت بات یک ربات مخصوص تلگرام است که با استفاده از امکانات آن می توانید گوشی فرد دیگری را هک کنید. همچنین در صورتی که تلفن دور از دسترس شما است یا تلفن خود را در خانه جای گذاشته اید، می توانید از این برنامه برای بررسی کردن پیام ها و اطلاعات شخصی موجود در گوشیتان استفاده کنید.

آموزش هک گوشی

این نرم افزار امکانات زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

 • ارسال یا خواندن پیام های گوشی قربانی
 • نشان دادن تماس از دست رفته در گوشی قربانی
 • نمایش وضعیت باتری گوشی قربانی
 • کنترل میزان صدای گوشی قربانی
 • توانایی استفاده از سیستم نقشه یابی
 • گرفتن عکس با دوربین جلو و عقب گوشی قربانی
 • روشن و خاموش کردن گوشی قربانی
 • شروع کردن برنامه های موجود در گوشی
 • کنترل کردن موزیک پلیر و پلی کردن آهنگ

برای هک کردن گوشی دیگران از این روش، لازم است که در ابتدا روش نصب این نرم افزار را بدانید که این روش ها عبارتند از:

 1. دانلود برنامه ریمود بات از یک سایت معتبر
 2. نصب این برنامه بر روی گوشی خود
 3. پس از فعال سازی این برنامه دو گزینه در اختیار شما قرار می گیرد که این گزینه ها عبارتند از:
 • نصب اتوماتیک ریموت بات به وسیله خود برنامه و با استفاده از آیدی تلگرام قربانی
 • خودم قبلا یک بات ساخته ام و توکن مربوطه را نیز دارم
 1. اینکه کدام گزینه را انتخاب می کنید، بستگی به خود شما دارد. اگر گزینه دوم را انتخاب می کنید که توکن خود را در قسمت لازمه وارد می کنید ولی اگر گزینه اول را انتخاب کردید باید آیدی تلگرام قربانی را در قسمت مربوطه وارد کنید.
 2. سپس برنامه از شما شش دسترسی را می خواهد که با کلیک کردن بر روی گزینه تایید این اجازه ها را به آن می دهید.
 3. سپس در این مرحله شما به بخش تنظیمات می روید که با بخش notification in action bar رو به رو می شوید که در این بخش می توانید دو گزینه را فعال یا غیر فعال کنید که این دو گزینه عبارتند از:
 • می توانید، تایید کنید که نوتیفیکیشن های بالای صفحه برای شما نمایش داده شود یا نه.
 • می توانید برنامه هایی مثل تلگرام، واتس آپ، اینستا و … که دوست دارید بر آن ها تمرکز بیشتری داشته باشید و پیام های آن ها را دریافت کنید را در قسمت select app اضافه کنید.
 1. پس از اضافه کردن برنامه های مورد نظرتان باید بر روی گزینه request read notification permission کلیک کنید.
 2. سپس گزینه remote bot را فعال کنید.
 3. در انتهای این صفحه یک گزینه به نام Edit password وجود دارد که باید رمز خودتان را برای ورود به برنامه مشخص کنید تا هر کسی نتواند به راحتی این برنامه را باز کند.
 4. سپس دوباره به اول همین صفحه رفته و مطمئن می شوید که درون دایره بالا که در سمت چپ قرار دارد به شکل مربع باشد و برای اطمینان از این جریان یک بار دیگر بر روی آن کلیک می کنید. در واقع با این شکل مربع، نوشته کنار آن به شکل Enabled در می آید که نشان دهنده این است که برنامه شروع به کار کرده است.
 5. حال از برنامه خارج می شوید و تلگرام خود را باز می کنید و وارد نام کاربری بات می شوید که در مراحل قبل آن را ساخته اید و حال می توانید به هر بخش از اطلاعات گوشی قربانی که دوست دارید، دسترسی پیدا کنید.

نکته:

 1. تلگرام خودتان را باز کنید.
 2. در قسمت جستجو botfather را وارد کنید و آن را کلیک کنید.
 3. در این قسمت چت newbot را ارسال کنید تا رباتی جدیدی برای شما ایجاد شود.
 4. نام ربات را وارد می کنید.
 5. نام کاربری برای بات را وارد می کنید. این نام باید و حتما با bot به انتها برسد مانند tetrisbot
 6. توکن را کپی کنید.

ربات از راه دور – برنامه های Google Play

آموزش هک گوشی با استفاده از امواج اولتراسونیک

در صورتی که در محل کار خود در حال انجام کارتان هستید ولی به صورت کاملا اتفاقی یک دفعه گوشی شما شروع به لرزیدن می کند، عکاسی می کند و یا حتی با برخی از مخاطبانتان تماس می گیرد، ممکن است اولین چیزی که به ذهن شما خطور کند این باشد که به احتمال زیاد گوشی شما هنگ کرده است ولی واقعیت این است که هکرها چند متر آن طرف تر در حال هک گوشی شما هستند.

هک گوشی
هک گوشی

در واقع تحقیقات نشان داده است که هکرها در فاصله 9 متری از شما به راحتی می توانند ویبره هایی برای گوشی شما ارسال کنند که به واسه آن بتوانند کنترل صوتی گوشی شما را در دست بگیرند. امواجی که این هکرها ارسال می کنند، امواح اولتراسونیک است که به حملات surfing attack معروف است. در ادامه نحوه هک کردن با این روش آموزش داده می شود.برای انجام این آموزش باید در ابتدا یک وسیله تهیه کنید که امواج فراصوت را انتقال دهد که معمولا این دستگاه ها گران هستند سپس مراحل زیر را طی کنید:

 1. فعال کردن دستگاه و ارسال امواج فراصوت در فاصله 9 متری از قربانی.
 2. با ارسال این امواج، خودشان به صورت اتوماتیک با گوشی قربانی اتصال پیدا می کنند که بر اساس مدل گوشی نحوه اتصال نیز متفاوت خواهد بود که عبارتند از:
 • در صورتی که گوشی قربانی اپل باشد شما با استفاده از برنامه سیری به آن متصل می شوید.
 • در صورتی که گوشی قربانی اندروید باشد شما با استفاده از دستیار صوتی google assistant به آن متصل می شوید.
 1. حال به کمک این اتصال می توانید تماس برقرار کنید یا کدهای احراز هویت فردی را دریافت کنید.
محققان این روش حمله را بر روی گوشی های زیر انجام داده اند و پاسخ مثبت گرفته اند.

آموزش هک گوشی از راه دور
آموزش هک گوشی از راه دور

نکته!

 • اولین نکته قابل عرض در این بخش این است که از آن جایی که این ویبره ها به شکل امواج فرا صوت است، پس برای انسان قابل شنیدن نیستند ولی گوشی های هوشمند می توانند آن ها را دریافت کنند. پس تا زمانی که کاربر به گوشی خود نگاه نکند، متوجه حمله هکرها نخواهد شد.
 • دومین نکته این است که از آن جایی که امواج صوتی قابلیت نفوذ به اشیای مادی را دارند، فرد هکر به راحتی بدون اینکه دیده شود می تواند گوشی دیگران را هک کند.
 • سومین نکته این است که برای اینکه هکرها بتوانند با موفقیت این کار را انجام دهند باید گوشی شما بر روی میزی با جنس آلومینیوم، فولاد، شیشه یا MDF قرار داشته باشد. در واقع جنس میز خیلی در این روش موثر است.

آموزش هک گوشی با استفاده از برنامه جاسوسی SPY24

برنامه SPY24 یک نرم‌افزار جاسوسی است که برای کنترل دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت‌ها به کار می‌رود. با استفاده از این برنامه، می‌توانید فعالیت‌های یک دستگاه را نظارت کنید و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید، از جمله پیام‌های متنی، تماس‌ها، مکان‌یابی GPS، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر. با این حال، لازم به ذکر است که استفاده از برنامه‌های جاسوسی بدون رضایت کاربران، غیرقانونی و اخلاقی است و ممکن است به مشکلات قانونی و اخلاقی منجر شود.

در این مقاله تلاش شد که دو روش هک گوشی از راه دور بدون دسترسی به گوشی قربانی یا نصب هر گونه برنامه هک بر روی گوشی او آموزش داده شود. در روش ریموت بات شما نیاز به یک تلگرام فعال و برنامه ریموت بات دارید و در روش امواج اولتراسونیک شما نیازمند یک دستگاه ارسال امواج فراصوت هستید. در نهایت نیز توصیه می شود که تنها در شرایط ضروری از روش های هک گوشی استفاده کنید. امیدوار هستم که مطالب این سایت برای شما مفید واقع شود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا