جاسوسی گوشیبرنامه هکردیابی گوشیهک گوشی

5 روش موثر برای هک گوشی آیفون

می‌خواهید بدانید چگونه گوشی آیفون را هک کنید؟ در این مقاله به بررسی 5 روش مختلف برای هک کردن آیفون می‌پردازیم. با خواندن این مطلب، خواهید فهمید که چگونه می‌توانید به راحتی و با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های مناسب، به اهداف خود در هک کردن گوشی آیفون دست پیدا کنید.

شما ممکن است برای کنترل والدینی، امنیت شرکتی، هک گوشی همسری مشکوک یا انجام تحقیقات نیاز به هک کردن گوشی کسی داشته باشید. برای انجام این کار به ابزارها و تکنیک‌های مناسبی نیاز دارید. اگر در رابطه با این موضوع کنجکاو هستید که آیا امکان هک گوشی های اندروید وجود دارد یا خیر؟ و اینکه به دنبال آموزش هک گوشی آیفون هستید، به شما توصیه می شود که این مقاله را تا انتها بخوانید.

روش‌های معتبر بسیاری برای هک کردن از راه دور گوشی آیفون کسی وجود دارد. با استفاده از این روش‌ها می‌توانید پیام‌ها و تماس‌ها را پیگیری کنید، موقعیت‌های جغرافیایی GPS را پیدا کنید، به ایمیل‌ها و حساب‌های شبکه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشید و بسیاری از موارد دیگر.

معنای هک کردن آیفون

پیش از ارائه هر گونه آموزش هک گوشی آیفون، خوب است که در ابتدا معنای هک و سپس هک کردن آیفون را بررسی کنیم. هک یکی از کلماتی است که معمولا به اشتباه معنی می شود ولی به طور کلی این کلمه به معنی دسترسی غیرقانونی به شبکه های کامپیوتری و اینترنتی است. ولی در رابطه با آیفون، هک می تواند به هر یک از موارد زیر مربوط شود که این موارد عبارتند از :

 • به دست آوردن تمام اطلاعات خصوصی افراد که در گوشی های آیفون قرار دارد.
 • توانایی کنترل و نظارت یک گوشی آیفون در حالی که دور از ما قرار دارد یا مالک آن نسبت به این موضوع رضایت نداشته باشد.
 • با استفاده از نرم افزارها یا سخت افزارهای مخرب روش کار آیفون را تغییر دادن.
معنای هک کردن آیفون
معنای هک کردن آیفون

روش کار هکرها

پیش از ارائه هر نوع آموزش هک گوشی آیفون لازم است با مشکلات کلی گوشی آیفون آشنا شوید تا بتوانید با شیوه کلی که هکرها هر نوع از این گوشی ها را هک می کنند، آشنا شوید. دو مورد از مشکلات گوشی آیفون عبارتند از :

 • بدافزارها یکی از مشکلات اساسی است که هنوز که هنوزه آیفون نتوانسته است به خوبی آن ها را رفع کند. منظور از بدافزارها، برنامه های مخربی است که مشکلاتی را برای هر نوع وسیله الکترونیکی که به اینترنت وصل می شود، ایجاد می کنند.
 • مرورگر سافاری یکی از مرور گرهایی است که توسط شرکت اپل ساخته شده است و شما به محض روشن کردن گوشی آیفون آن را ملاحظه خواهید کرد. این مرورگر با وجود اینکه کاربردهای بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد ولی دارای حفره ها و نقاط آسیب پذیر بسیاری است که موجب می شود هکرها به راحتی بتوانند برنامه های جاسوسی را بر روی گوشی شما نصب کرده و سیستم امنیتی گوشی شما را نادیده بگیرند و اطلاعات شخصی شما را هک کنند.

توجه توجه!

اپل در تلاش است که حفره های موجود در گوشی اپل که هنوز ناشناخته مانده است را پیدا کند و مشکلات امنیتی مربوط به آن ها را رفع کند.

آموزش هک گوشی آیفون
آموزش هک گوشی آیفون

روش‌های مختلفی برای هک کردن آیفون کسی به صورت از راه دور وجود دارد:

روش 1: استفاده از برنامه‌های جاسوسی برای هک کردن آیفون به صورت از راه دور

برنامه‌های آنلاین زیادی وجود دارند که به شما اجازه می‌دهند تا دستگاه‌های iOS یا Android کسی را از راه دور هک کنید. اما باید مطمئن شوید که برنامه دارای مجوز، امن و سازگار با دستگاه هدف است.

برای این کار می‌توانید از برنامه‌های جاسوسی تلفن زیر استفاده کنید:

1) SPY24

اسپای۲۴ ابزار قابل اعتمادترین برای هک کردن گوشی کسی به صورت از راه دور است. این نرم‌افزار قابلیت‌هایی مانند مشاهده پیام‌های متنی، سوابق تماس و بررسی تاریخچه موقعیت‌های جغرافیایی را دارد. همچنین می‌تواند گوشی آیفون کسی را در حالت پنهان هک کند، چت‌ها را در سایر بستر‌های شبکه‌های اجتماعی ببیند و کی لاگر را ضبط کند.

ویژگی‌ها:

 • مشاهده پیام‌های SMS، ایمیل‌ها و سوابق تماس.
 • ردیابی موقعیت مکانی دستگاه.
 • دسترسی به حساب‌های شبکههای اجتماعی و چت‌ها.
 • مکاتبات روزمره تماس های تلفنی ضبط صدا و دریافت صدای محیط
 • نظارت بر برنامه‌های پیام‌رسان فوری مثل واتس‌اپ و پیام رسان ایرانی.
 • مسدود کردن سایت‌ها و برنامه‌های ناخواسته.

در اینجا، مراحلی برای هک کردن گوشی ایفون کسی با استفاده از SPY24 آورده شده است:

مرحله 1) با استفاده از ایمیل خود در SPY24.IO یک حساب شخصی ایجاد کنید. یک طرح مناسب خرید کنید.

مرحله 2) سپس، دستگاه تلفنی که می‌خواهید آن را نظارت کنید را انتخاب کنید (دستگاه‌های Android یا iOS). در این نمایش، دستگاه iOS را انتخاب کرده‌ایم.

اگر شما اطلاعات کاربری iCloud کسی را دارید، می‌توانید گوشی آیفون آنها را به صورت از راه دور هک کنید. با استفاده از این روش، نیازی به دسترسی مستقیم به دستگاه هدف نیست.

مرحله 4) 1-2 ساعت منتظر بمانید تا SPY24 در پس‌زمینه کار کند و داده‌ها را همگام‌سازی کند. شما می‌توانید به حساب خود در SPY24.IO وارد شوید و تمام فعالیت‌ها را به صورت از راه دور نظارت کنید.

روش 2: هک آیفون با استفاده از برنامه‌های جایگزین

1) uMboix

uMobix یک برنامه نظارت قدرتمند است که به شما امکان هک کردن گوشی کسی را از راه دور و بدون اینکه کسی متوجه شود می‌دهد. این برنامه با دستگاه‌هایی که بر روی سیستم‌عامل‌های iOS و Android اجرا می‌شوند سازگار است. با این برنامه می‌توانید پیام‌های متنی را ردیابی کرده و عکس‌ها، فیلم‌ها و سایر رسانه‌ها را مشاهده کنید. ویژگی keylogger در این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا ضربه‌های کلید را ضبط کرده و رمزها را کشف کنید. همچنین به والدین اجازه می‌دهد تا محتوای ناخواسته را در این پلتفرم‌ها مسدود کنند و در عین حال دستگاه هدف را نظارت کنند.

uMboix

ویژگی‌ها:

 • ردیابی سوابق تماس، پیام‌های متنی و سایر اطلاعات به صورت از راه دور.
 • هک آیفون برای مشاهده عکس‌ها و فیلم‌ها در دستگاه هدف.
 • نظارت بر فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و سایر برنامه‌های پیام‌رسان.
 • ویژگی محدوده‌بندی جغرافیایی به شما کمک می‌کند تا تغییر مکان مشکوکی را شناسایی کنید.

توجه: اگر تجربه‌ای در هک کردن دستگاه آیفون ندارید، از کمک متخصصین استفاده کنید یا به وب‌سایت uMobix مراجعه کرده و راهنمای استفاده از برنامه را مطالعه کنید.

2) ClevGuard

ClevGuard روشی مطمئن و محرمانه برای هک کردن گوشی از راه دور ارائه می‌دهد. این برنامه به شما کمک می‌کند تا گزارش‌های تماس، پیام‌های متنی و رسانه‌های کسی را ردیابی کنید. این برنامه یکی از بهترین ابزارهای جاسوسی برای کسانی است که به راه‌حل‌های نظارت پیچیده‌تر نیاز دارند. شما می‌توانید چندین دستگاه را ردیابی کنید، که این ویژگی نیز برای افرادی که دانش فنی در زمینه هک دارند مناسب است.

ClevGuard

ویژگی‌ها:

 • نظارت بر تماس‌ها، پیام‌های متنی ورسانه‌ها در دستگاه هدف.
 • نظارت بر فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان فوری دیگر.
 • قابلیت ردیابی مکان و geofencing برای کنترل حرکت‌های مشکوک.
 • امکان ردیابی چندین دستگاه به طور همزمان.

توجه: برای استفاده از ClevGuard، شما باید ابتدا برنامه را بر روی دستگاه هدف نصب کنید. بعد از نصب، می‌توانید به تمام اطلاعات دستگاه هدف دسترسی داشته باشید.

3) Flexispy

Flexispy یک نرم‌افزار مشهور برای هک کردن گوشی‌های موبایل از راه دور است که قابلیت هک کردن هر دستگاهی را در اختیار می‌گذارد. این برنامه بی‌شک یکی از بهترین نرم‌افزارهای جاسوسی است که با دستگاه‌های iOS و Android سازگار است. با این حال، برای بهره‌برداری از تمامی ویژگی‌های این نرم‌افزار، باید دستگاه هدف را روت (root) کرد یا از روش جیلبریک (jailbreak) استفاده کرد.

Flexispy

Flexispy مناسب استفاده شخصی و تجاری است. اما نگه‌داری و استفاده از آن نیاز به روت یا جیلبریک کردن دستگاه هدف دارد. بنابراین، بدون داشتن دانش فنی ممکن است نیاز به کمک حرفه‌ای داشته باشید.

ویژگی‌ها:

 • دسترسی به پیام‌های متنی، سوابق تماس و مکان‌های GPS به صورت از راه دور.
 • نظارت بر چندین پلتفرم پیام‌رسان فوری.
 • قابلیت ضبط کلید‌ها برای کشف رمز‌ها.
 • دسترسی به پیام‌ها و فایل‌های رسانه‌ای حذف شده در دستگاه هدف.

روش 3: هک آیفون از راه دور با استفاده از نرم‌افزار جاسوسی تروجان

تروجان‌های جاسوسی نرم‌افزارهای قدرتمندی هستند که می‌توانند اطلاعات تماس‌ها و پیام‌های یک شماره موبایل را هک کنند. همچنین امکاناتی مانند ردیابی GPS، و بیشتر را ارائه می‌دهند. این یک ابزار قدرتمند برای نظارت بر دستگاه فردی است، به‌خصوص اگر دسترسی فیزیکی نداشته باشید.

برای استفاده از این روش، باید نرم‌افزار تروجان جاسوسی را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید. پس از نصب، می‌توانید به دستگاه هدف دسترسی داشته باشید و به صورت از راه دور به تمام فعالیت‌ها نظارت کنید. با این‌حال، این روش نیاز به اشتراک طلایی برای دسترسی دارد.

روش 4: هک آیفون کسی از راه دور با استفاده از شماره موبایل

برای ارتباط با یک گوشی موبایل، همه نیاز به یک شماره تلفن منحصر به فرد دارند. با این‌حال، اطلاعات شخصی مرتبط با شماره تلفن همراه می‌تواند برای هک کردن دستگاه کسی از راه دور استفاده شود. شما به یک اتصال اینترنتی و شماره تلفن هدف نیاز دارید.

شما باید سرویس دهنده‌ی هدف را پیدا کنید، سپس با استفاده از این اطلاعات و تحقیق بر روی اینترنت به دنبال ردیابی تلفن و هک کردن یک آیفون از راه دور بگردید. پس از دانلود نرم‌افزار جاسوسی، آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید. با این‌حال، وقتی گوشی خاموش است، دیگر نمی‌توانید به فعالیت‌های دستگاه نظارت کنید.

نکته: قبل از استفاده از این روش، شناختن مقررات سرویس دهنده‌ی تعویض شبکه مهم است. به عنوان مثال، سرویس دهنده‌ی تعویض شبکه شما می‌تواند دسترسی شما را مسدود کند اگر شرایط و ضوابط را نقض کنید.

روش 5: استفاده از بلوتوث

بدون نیاز به هیچ نرم‌افزاری، می‌توانید از طریق بلوتوث دستگاه‌های دیگر را هک کنید. کافیست دستگاه موبایل خود را با گوشی مورد نظر جفت کنید. پس از جفت‌شدن، به برنامه‌هایی همچون تماس‌ها، مخاطبین و پیام‌ها دسترسی خواهید داشت. این روش به شما اجازه می‌دهد که به راحتی دستگاه مورد نظر را از راه دور کنترل کنید.

این روش به اشتراک‌گذاری نیاز ندارد، زیرا دستگاه شما به طور فیزیکی به دستگاه مورد نظر متصل است. اما جفت‌کردن دستگاه‌ها و دستیابی به اطلاعات آن‌ها ممکن است دشوار باشد، چرا که باید در فاصله‌ی نزدیک قرار داشته باشند.

آموزش هک گوشی آیفون به نام شخص میانی

در این نوع آموزش هک گوشی، نحوه هک گوشی با استفاده از وای فای مرحله به مرحله توضیح داده شده است که این مراحل عبارتند از :

 1. در ابتدا باید یک شبکه بی سیم جعلی راه اندازی کنید. منظور از شبکه بی‌ سیم جعلی این است که سعی کنی بین چند شبک اینترنتی یک اتصال به روش بدون سیم ایجاد کنید.
 2. پس از وصل شدن کاربر به این شبکه های بی سیم، حملات خود را آغاز می کنید.
 3. سپس باید ترافیک ها (داده ها) که در لحظه جا به جا می شوند را بررسی کنید تا بتوانید به اطلاعات ارسال شده و دریافت شده در گوشی قربانی دسترسی پیدا کنید.

نکته!

در ادامه این آموزش هک گوشی باید گفت که در صورتی که فرد قربانی هیچ گونه رمزی برای این اطلاعات در نظر نگرفته باشد، شما به عنوان یک هکر می توانید به دیگر اطلاعات حساس مانند رمزهای عبور، جزییات عبور و … دسترسی پیدا کنید.

آموزش هک گوشی آیفون با استفاده از سیری (Siri)

پیش از ارائه هر گونه آموزش هک گوشی ممکن است کنکجاو باشید که سیری چیست؟ مقاله در پاسخ به این سوال می گوید که سیری یک اپلیکیشن کمک صوتی مخصوص گوشی های آیفون است که در صورت فعال سازی آن می توانید خواسته های خود را به صورت کلامی به گوشی بگویید و گوشی نیز آن ها را برای شما انجام می دهد.

در این آموزش هک گوشی فرد باید یک سری مراحل را طی کند تا بتواند گوشی آیفون را هک کند که این مراحل عبارتند از :

 1. فعال سازی سیری در صفحه قفل. اپلیکیشن سیری در مدل های مختلف اپل با روش مختلفی فعال می شود که عبارتند از:
 • برای فعال سازی این اپلیکیشن در آیفون، آیپد ایرپاد و هوم پد کافی است عبارت hey siri را به زبان بیاورید.
 • برای آیفون های S6 لازم است که دست خود را بر روی دکمه هوم (HOME) نگه دارید.
 • برای آیفون های سری X به بالا، کافی است که انگشت خودتان را بر روی دکمه SIDE نگه دارید.
 1. پرسیدن سوال من چه کسی هستم از برنامه سیری و دریافت اطلات شخصی دستگاه از جمله شماره تلفن فرد قربانی
 2. حال لازم است که با یک گوشی دیگر با گوشی قربانی تماس بگیرید.
 3. با تماس گرفته شده، امکان ارسال پیام به صورت متنی در آیفون فرد قربانی ایجاد می شود.
 4. در این مرحله باید از سیری درخواست کنید تا Voice over ( خواندن محتوای متنی بر روی صفحه نمایش) را در گوشی قربانی فعال کند.
 5. حال لازم است که به طور همزمان چندین بار آنقدر بر روی دو دکمه مخاطب و صفحه کلید بزنید تا گوشی قربانی حالت آسیب پذیر پیدا کند و به شما امکان دسترسی به مخاطبان را بدهد.
 6. در این مرحله می توانید نام هر شخص را در قسمت جستجو مخاطبین تایپ کنید و اطلاعات تماس آن ها را دریافت کنید. هم چنین از طریق صفحه مخاطب می توانید به عکس ها نیز دسترسی پیدا کنید.
هک گوشی آیفون با استفاده از سیری
هک گوشی آیفون با استفاده از سیری

نکات قابل توجه!

 • اولین نکته قابل عرض در این بخش این است که خوشبختانه گوگل از این حفره امنیتی آسیب پذیر آگاهی پیدا کرده است و قول داده است که این مشکل را رفع کند؛ ولی شما برای احتیاط بیشتر بهتر است که اپلیکیشن سیری را به طور کل در گوشی خود فعال نکنید.
 • شما تنها در صورتی می توانید از این نوع آموزش هک گوشی استفاده کنید که این اپلیکیشن در گوشی قربانی فعال باشد.
 • فعال سازی ابتدایی این اپلیکیشن در هر گوشی به صورت دستی است و برای فعال سازی آن باید به بخش تنظیمات گوشی اپل بروید.

چگونه از هک شدن آیفون خود جلوگیری کنید:

هک کردن آیفون می‌تواند روش موثری برای کنترل فعالیت‌های کودکان باشد، اما ممکن است به صورت بداندیشانه استفاده شود. مثلاً، مهاجمان می‌توانند گوشی شما را از راه دور هک کنند و به اطلاعات مالی یا مکان شما دسترسی پیدا کنند، که این کار می‌تواند حریم شخصی شما را نقض کند.

برای جلوگیری از هک شدن گوشی‌تان، نکات زیر را در نظر بگیرید:

 1. برای تمام حساب‌های خود از رمزهای قوی و منحصر به‌فرد استفاده کنید.
 2. احراز هویت دو مرحله‌ای را برای امنیت بیشتر فعال کنید.
 3. از محافظ ضدویروس و ضد جاسوسی استفاده کنید.
 4. به شبکه‌های Wi-Fi عمومی وصل نشوید.
 5. یک صفحه قفل ایمن تنظیم کنید.
 6. وقتی از بلوتوث استفاده نمی‌کنید، آن را غیرفعال کنید.
 7. به طور منظم سیستم‌عامل گوشی خود را به‌روز کنید.
 8. اپلیکیشن‌ها را فقط از منابع معتبر دانلود کنید.
 9. اشتراک‌گذاری خودکار فایل‌ها را خاموش کنید.
 10. داده‌های خود را به طور منظم پشتیبان بگیرید.

رعایت این مراحل ساده می‌تواند شما و خانواده‌تان را در برابر هکرها محافظت کند.

در این مقاله تلاش شد معنای هک کردن در گوشی های آیفون بررسی شود. همچنین دو مشکل کلی آیفون که شرایط را برای هک هکرها راحت تر می کند نیز مورد بررسی قرار گرفته شد. در ادامه نیز دو روش آموزش هک گوشی آیفون نیز با تمام مراحل ارائه شد. امیدوارم که مطالب این سایت برای شما مفید واقع شود.

منبع
Guru99

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا