شبکه اجتماعی

آموزش روش های افزایش ممبر تلگرام

تلگرام یک پیام رسان قوی می باشد که بین کاربران ایرانی طرفداران خود را دارد. ممبر تلگرام از دغدغه های کاربران این شبکه اجتماعی می باشد همانطور که می دانید یکی از دلایل محبوبیت تلگرام و وجه تمایز آن با سایر شبکه های اجتماعی توانایی ایجاد کانال در تلگرام بود که در آن زمان بسیاری از شبکه های اجتماعی این خصوصیت را نداشتند از این رو ایجاد کانال در تلگرام، ایده ایجاد کسب و کار خانگی را فراهم کرد و شرایطی را ایجاد کرد تا هر فردی یک فروشگاه مجازی در منزل خود داشته باشد برای موفقیت در کانال تلگرامی و رونق کسب و کار، افزایش ممبر تلگرام یک اصل مهم می باشد. در این مقاله از سایت XSPY به بررسی روش های افزایش ممبر تلگرام می پردازیم.

خرید ممبر تلگرام

تلگرام با شبکه اجتماعی اینستاگرام کاملا متفاوت است اینستاگرام به علت ویژگی هایی که دارد امکان ورود به فضای اکسپلورر سرچ مطالب را به شکل گسترده تر دارد از این رو شما با چند ترفند ساده شاید بتوانید بدون کوچکترین هزینه ای روزانه 20یا30 فالوور بدست آورید. اما در مورد تلگرام مسئله کاملا متفاوت می باشد شما باید برای شروع کار تعدادی ممبر تلگرام خریداری کنید اما منظور از خرید ممبر تلگرام به معنی خرید ممبر فیک نمی باشد عده ای عقیده دارند خرید ممبرفیک هم سبب رشد کانال می شود.

اما واقعیت این است که زمانی که شما 20کا ممبر تلگرام دارید ولی میزان بازدید از مطالبتان کمتر از 1000 نفر است این موضوع به کانال شما صدمه می زند و سبب می شود افرادی که وارد کانال شما می شوند نسبت به کانال شما بی اعتماد شوند و تمایلی به خرید نداشته باشند و از آن مهمتر کسی به کانال شما تبلیغات نخواهد داد و به این ترتیب کانال شما رشد نخواهد کرد.پس قانون اول برای افزایش ممبر تلگرام این است که ممبر فیک خریداری نکنید.

ممبر تلگرام

ربات زیرمجموعه گیری ممبر تلگرام

حتما نام شرکت های هرمی و گلدکوئست را شنیده اید  این سبک از شرکت ها سال ها پیش فعالیت خود را در کشور شروع کردند عملکرد این نوع شرکت ها به این شکل بود که هرکس وارد شبکه می شد باید دو یا چند نفر دیگر را به عنوان زیر شاخه ی خود به شرکت هرمی معرفی کند تا بتواند از مزایای شرکت بهره مند شود. حال ربات زیرمجموعه گیری ممبر تلگرام هم عملکردی شبیه به این ترفند شرکت های هرمی دارد. شاید پیش خود بگویید من که با اصول برنامه نویسی و ساخت ربات تلگرام آشنایی ندارم پس نمی توانم از این روش استفاده کنم. وب سایت XSPY قصد دارد در این مقاله شما را با نحوه استفاده از ربات برای زیر مجموعه گیری هرمی ممبر تلگرام آشنا کند.

نحوه ی عملکرد ربات تلگرام به این صورت است که به محض استفاده از ربات به سرعت شروع به ممبرگیری می کند. نکته ی مهم در استفاده از این ربات این است که ممبر تلگرام  شما کاملا واقعی و فعال هستند.

ممبر تلگرام

عملکرد ربات ممبرگیر تلگرام به صورت زیر مجموعه گیری چگونه است؟

شرکت هایی نظیر ایرانسل، همراه اول و… برای این که بتوانند سیم کارت های خود را به تعداد بیشتری از افراد جامعه ارائه بدهند در کانال تلگرامی خود از ربات شارژدهی استفاده می کنند و در صورتی که یک یا چند نفر را تشویق کنید تا از سیم کارت آن اپراتور استفاده کنند شارژ رایگان به شما می دهند. عملکرد ربات ممبرگیر تلگرام هم به این شکل می باشد اولین نفری که وارد ربات شما می شود. باید آن فرد را با یک سورپرایز یا پیشنهاد تشویق کنید که در کانال شما عضو شود. به عنوان مثال می توانید یک کد تخفیفی برای محصولات خود در نظر بگیرید یا نوید این که در صورتی که در کانال ما عضو شوید، می توانید از مطالب جالب کانال بهره مند شوید و یا پیشنهاد های دیگر، بعد از عضو شدن فرد در کانال دوباره می توانید یک کد تخفیف یا عضویت در کانال VIP را به آنها نوید بدهید به عنوان مثال می توانید به آنها بگویید در صورتی که ده نفر را به کانال تلگرامی معرفی کنند می توانند وارد کانال VIP یکی از رمان های شما شوند و رمان شما را به طور آنلاین بدون هزینه ای تا انتها بخوانند.

ممبر تلگرام

شروع به کار ربات ممبرگیر هرمی

زمانی که شخصی وارد ربات ممبر تلگرام شما می شود .ربات در مرحله اول بررسی می کند که آیا شخص عضو کانال شما هست یا خیر؟ اگر شخص عضو کانال شما نباشد در قسمت پایین منوی خود یک گزینه با عنوان عضو شوید قرار می دهد تا شخص در مرحله ی اول وارد کانال تلگرامی شما شود و سپس وارد مرحله بعد می شود در این مرحله چندین گزینه با توجه به نیاز و نوع کانال در اختیار شخص قرار داده می شود. به عنوان مثال برای یک کانال رمان ممکن است ربات را طوری طراحی کنید که در یک قسمت میزان افرادی که شخص به کانال معرفی کرده است را نشان دهد. می توانید در قسمت بعدی طرح تخفیفی را قرار دهید شخص با کلیک بر روی آن یکی از رمان های شما را  به عنوان مثال با تخفیف 20 درصد به علت عضو شدن در کانالتون دریافت کند. در همین قسمت می توانید یک دعوتنامه ی اختصاصی برای شخص طراحی کنید تا به وسیله ی آن بتواند دوستان خود را به کانال شما دعوت کند.کاربر برای کانال شما ممبرگیری می کند و بعد از جذب تعداد ممبر تلگرام مد نظر شما از یک طرح تخفیفی دیگر بهره مند می شود.

ممبر تلگرام

مدیریت ربات ممبرگیر هرمی

برای استفاده از ربات ممبرگیر هرمی قسمتی نیز طراحی شده است که مخصوص مدیریت است شما زمانی که وارد ربات می شوید با تایپ کلمه مدیریت وارد پنل مدیریتی خود می شوید البته فقط فردی می تواند وارد پنل مدیریتی شود که ربات ممبرگیر توسط اکانت وی طراحی شود پس از ورود به اکانت مدیریتی خود می توانید آمار ربات را هم مشاهد کنید البته آمار ربات در قسمت قبل برای ورود هر شخصی موجود می باشد اما شما می توانید یک آمار غلط به بقیه ارائه دهید و تعداد عضوهای واقعی ربات را به شخصی که وارد ربات شده است نشان دهید و در قسمت پنل مدیریتی آمار دقیق اعضای ربات را مشاهده می کنید. سپس چند گزینه در پنل مدیریتی قرار دارد که با استفاده از آن می توانید برای تمام اعضای ربات پیام همگانی ارسال کنید

ممبر تلگرام

نکاتی برای افزایش ممبر تلگرام

پروفایل تاثیرگذار: یکی از نکات مهم کانال تلگرام این است که پروفایلتان زیبا باشد. اهدافتان برای ایجاد کانال را بیان کنید و توضیحاتی در مورد کانال خود ارائه دهید

عضوگیری از دوستان: همانطور که گفته شد عضوگیری تلگرام در ابتدا مشکل می باشد برای همین در زمانی که کانالی ایجاد می کنید در ابتدا دوستانتان را در آن کانال عضو کنید

تبادل: برای عضویت بیشتر در کانال تلگرامی تان می توانید از همکاران خود که در یک صنف هستید به عنوان مثال شما در حوزه پوشاک کودک کار می کنید همکارتان هم در همین حوزه فعال است یا در حوزه ی لباس مجلسی، مانتو و… فعال است بخواهید تا کانال شما را تبلیغ کند. اگر تعداد اعضای یکسانی داشته باشید که نیازی نیست هزینه پرداخت کنید اما اگر تعداد اعضای شما کمتر بود باید برای تبلیغات هزینه پرداخت کنید.

تبلیغ در سایت های معرفی کانال تلگرام: با عضویت در این سایت ها می توانید کانال خود را بین کاربران فعال تلگرام معرفی کنید

نحوه حفظ اعضای کانال تلگرام

فقط یک ساعت مشخص را برای تبادل و تبلیغات تعیین کنید. چنانچه تبلیغات شما بیش از اندازه باشد کاربر کانال خود را از دست خواهید داد.

یک پست خوب و تاثیرگذار ارسال کنید سپس در انتهای پست تبلیغات مد نظرتان را قرار دهید.

پست هایتان را در یک ساعت مشخص ارسال کنید. این کار سبب محبوبیت بیشتر کانالتان خواهد شد.

گذاشتن پست زیاد سبب می شود کاربر حوصله ی خواندن نداشته باشد پس به اندازه پست بذارید. این طور نباشد که هفته ای یک پست بذارید یا روزی 20 پست داشته باشید.

پست های خیلی طولانی نگذارید یا بین پست هایتان فاصله قرار دهید.

نظر سنجی بگذارید و با مخاطبان خود تعامل برقرار کنید مثلا اگر کانال پوشاک دارید از آنها بپرسید چه سبک لباسی را دوست دارند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا