ردیابی گوشی

آموزش ردیابی گوشی همراه گمشده

آیا گوشی خود را گم کرده اید اما نمی دانید چگونه آن را پیدا کنید؟ آیا زمان و فرصت کافی برای اطلاع به سازمان های قضایی برای ردیابی گوشی همراه خود ندارید؟ ما در این متن آموزش ردیابی گوشی همراه را به صورت کاملا خلاصه و در چندین راه حل بسیار کوتاه بیان خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

ردیابی گوشی همراه چیست ؟

بسیاری از افراد می پرسند که آموزش ردیابی گوشی همراه چیست و چگونه انجام می شود، ردیابی گوشی همراه یک روش برای پیدا کردن گوشی همراه شما از راه دور می باشد، تصور داشته باشید که گوشی همراه خود گم کرده اید و نمی دانید کجاست، شما با استفاده از آموزش ردیابی گوشی همراه در کوتاه ترین زمان می توانید محل جغرافیایی گوشی همراه خود را پیدا کنید.

البته قابل ذکر است که در برخی مواقع شما به تنها به دلیل موانع بسیاری که بر سر راه قرار دارد در زمان کوتاه نمی توانید گوشی همراه خود را پیدا کنید به همین دلیل ما به کمک شما خواهیم آمد، شما می توانید از طریق سایت ما با ارائه اطلاعات خاص گوشی خود مانند بارکد، کد IMEI به سامانه ما در کوتاه ترین زمان ممکن محل جغرافیایی گوشی همراه خود را دریافت کنید.

آموزش ردیابی گوشی همراه

مزایای بهره گیری از سایت ما برای ردیابی گوشی همراه :

در سایت ما نه تنها شما آموزش ردیابی گوشی همراه را دریافت خواهید کرد بلکه شما می توانید از طریق سایت اقدام به پیدا کردن برای گوشی همراه کنید و همچنین اعلام سرقت گوشی همراه داشته باشید، با اعلام سرقت گوشی همراه شما به سازمان های قضایی از طریق سایت ما اعلام کرده اید که گوشی همراه شما دزدیده شده است و هر فعالیتی که با شماره IMEI گوشی شما انجام شود، بر عهده شما نخواهد بود.

آموزش ردیابی گوشی همراه

آموزش ردیابی گوشی همراه :

آموزش ردیابی گوشی همراه را می توان در چند دسته متفاوت تقسیم کرد، برای مثال یک سری آموزش ردیابی گوشی همراه وجود دارد که برای تمامی گوشی های اندروید مورد استفاده قرار می گیرد اما شما با توجه به مدل گوشی همراه خود به راحتی می توانید آموزش ردیابی گوشی همراه سریع تر و اسون ترین را انتخاب کنید، در این قسمت انواع آموزش ردیابی گوشی همراه را برای شما قرار داده ایم .

آموزش ردیابی گوشی همراه اندروید:

1 ــ استفاده از ایمیل و جیمیل:

پرطرفدارترین راه برای پیدا کردن گوشی همراه معمولا استفاده از روش دستگاهم را پیدا کن می باشد که شما می توانید با استفاده از جیمیل و ایمیل خود از آن استفاده کنید، نکته این روش در نوع کار است که شما باید قبل از گم شدن گوشی پیش بینی این اتفاق را کرده باشید و مراحل زیر را روی گوشی خود انجام داده باشید.

دستگاهم را پیدا کن :

1 ــ ثبت جیمیل گوشی همراه :

تنظیمات جی میل خود را به صورت دقیق ثبت کنید و همه را به یاد داشته باشید تا بتوانید با دستگاه های دیگر نیز در کمترین زمان ممکن وارد جی میل خود شوید.

2 ــ روشن بودن اینترنت گوشی همراه:

همیشه اینترنت گوشی همراه خود را روشن نگه دارید، زیرا زمانی که اینترنت گوشی همراه شما خاموش باشد، شما نمی توانید به جیمیل گوشی همراه دسترسی داشته باشید و موقعیت مکانی را پیدا کنید.

آموزش ردیابی گوشی همراه

3 ــ روشن بودن لوکیشن گوشی همراه :

همیشه موقعیت مکانی گوشی خود را که با کلمه لوکیشن شناسایی می شود، روشن نگه دارید، این کار باعث می شود زمانی که شما به جی میل خود دسترسی پیدا کردید تنها با فعال سازی دستگاهم را پیدا کن، جی میل در کوتاه ترین زمان ممکن موقعیت مکانی گوشی همراه را به شما نمایش دهد.

4 ــ تنظیم Find My Device :

در تنظیمات گوشی همراه خود دستگاهم را پیدا کن با نام Find My Device را فعال کنید و جی میل خود را برای دسترسی مجاز کنید تا در زمان گم شدن گوشی همراه سرعت پیدا کردن گوشی افزایش پیدا کند.

آموزش ردیابی گوشی همراه

آموزش ردیابی گوشی همراه آیفون :

آموزش ردیابی گوشی همراه آیفون نسبت به دیگر گوشی ها آسان تر می باشد زیرا تنظیمات این گوشی پیشرفته تر است و شما به راحتی می توانید موقعیت مکانی گوشی همراه را پیدا کنید، گوشی های آیفون در تمامی مدل ها دارای یک پلتفرم با نام اختصاصی آیفون من را پیدا کن هستند، در دیگر گوشی های اندروید این پلتفرم وجود ندارد و شما تنها در گوشی های آیفون می توانید آن را مشاهده کنید.

این پلتفرم با نام Find My iPhone در منو تنظیمات گوشی همراه شما وجود دارد و دارای یک قابلیت کاملا کاربردی است که به شما اجازه می دهد تا در صورت متصل بودن گوشی همراه به اینترنت با یک دستگاه دیگر گوشی همراه خود را کنترل کنید.

مزایای Find My iPhone :

1 ــ شما با استفاده از آیفون من را پیدا کن می توانید به راحتی گوشی خود را قفل کنید

2 ــ شما می توانید اطلاعات گوشی همراه خود را از راه دور و بدون دسترسی به گوشی همراه پاک کنید.

3 ــ در صورت روشن بودن اینترنت گوشی همراه شما می توانید به راحتی موقعیت مکانی گوشی همراه را پیدا کنید.

4 ــ شما می توانید با استفاده از Find My iPhone برای گوشی همراه خود پیام ارسال کنید و به صورت پیام را تنظیم کنید که روی صفحه گوشی قرار بگیرد تا اگر کسی گوشی همراه شما را پیدا کرد پیام را مشاهده کند.

آموزش ردیابی گوشی همراه

آموزش ردیابی گوشی همراه با استفاده از Find My iPhone :

شما برای استفاده از Find My iPhone باید ابتدا وارد این بخش شوید و تمام تنظیمات ان را به صورت دقیق انجام دهید، به یاد داشته باشید Find My iPhone به شما یک کد اختصاصی برای ورود می دهد و شما باید این کد را همیشه به یاد داشته باشید، نکته مورد نظر برای ردیابی گوشی از طریق آیفون مرا پیدا کن، مسلما روشن بودن اینترنت گوشی است.

زمانی که گوشی همراه شما گم می شود شما در اینترنت از طریق یک دستگاه دیگر مانند لپ تاپ یا یک گوشی همراه دیگر وارد سایت آیفون می شوید که با نام Find My iPhone نیز بال خواهد آمد، سپس رمز ورود خود را وارد می کنید، با وارد کردن رمز عبور سایت به شما چند گوشی پیشنهادی ارائه خواهد داد که یکی از آنها گوشی همراه شما می باشد.

با ورود به تنظیمات گوشی همراه خود شما در ابتدا می توانید گوشی همراه خود را از راه دور قفل کنید، اطلاعات آن را پاک کنید یا حتی آن را خاموش کنید، در قسمت سمت راست شما می توانید درصورت روشن بودن اینترنت لوکیشن Find My iPhone را روی نقشه با دقت 5 متر دریافت کنید.

آموزش ردیابی گوشی همراه

آموزش ردیابی گوشی همراه از طریق سیم کارت:

یکی از بهترین نمونه های آموزش ردیابی گوشی همراه را می توان آموزش ردیابی گوشی همراه از طریق سیم کارت دانست، در این روش شما می توانید برای پیدا کردن گوشی سرقت شده خود با اپراتور های همراه اول، ایرانسل یا رایتل همکاری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی همراه خود را پیدا کنید.

برای مثال اگر خط همراه شما سیم کارت همراه اول باشد، شما می توانید در ابتدا با ارتباط با یک اپراتور همراه اول سیم کارت خود را بسوزانید تا سارق از آن سوء استفاده نکند، اما بهترین راه برای سوزاندن سیم کارت در شرایط موجود استفاده از کد IMEI می باشد که در زمان سوزاندن سیم کارت به شما موقعیت مکانی گوشی همراه را نیز اعلام خواهد کرد.

حتی اگر شما نمی توانید به یک مرکز خدمات همراه اول مراجعه کنید، می توانید از طریق کد دستوری زیر موقعیت جغرافیایی گوشی همراه خود را پیدا کنید.

# شماره سریال * 2141 * 111  کد IMEI و شماره تلفن شما*

اگر شما از طریق کد دستوری پاسخی دریافت نکردید می توانید شماره 2141 را به شماره 111 ارسال کنید، سامانه همراه اول پس از اینکه اطلاعات شما را دریافت می کند سریعا به جستجو برای گوشی مفقود شده می پردازد و به محض دریافت اطلاعات به شما خبر می دهد و در نهایت سیم کارت شما را غیر فعال می کند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا