ردیابی گوشی

آموزش ردیابی شماره موبایل افراد با نرم افزار

آموزش ردیابی شماره موبایل افراد با نرم افزار  –  شاید به دلایل مختلفی برایمان پیش آمده، که به دنبال ردیابی شماره موبایل افرادی باشیم. روش های زیادی برای ردیابی کردن با استفاده از شماره موبایل وجود دارد، که یکی از روش ها استفاده از اپلیکیشن های مخصوص ردیابی می باشد. راه های دیگر خدماتی است که برخی سایتها بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. فقط کافیست که شماره مورد را وارد کنید.

 ردیابی شماره موبایل با استفاده از جست و جو کردن در موتورهای جست و جو گر:

جستجو در گوگل به سایتهایی برخورد خواهید کرد که به شما کمک می کند اطلاعات شماره تلفن همراه و تماس گیرنده شخصی مانند نام، آدرس، نام شهر، مکان، اپراتور شبکه، ایالت، سابقه جستجو و غیره را ردیابی کنید. ردیاب تلفن همراه آخرین مکان فعلی هر تلفن همراه و شماره تلفن همراه را ردیابی میکند. این کار معمولا بدون هزینه است.

توجه داشته باشید که ممکن است جزئیات اپراتور شبکه در این سایتها مطابقت نداشته باشد. هزاران کاربر با خدمات این سایتها برای ردیابی مکان شماره موبایل به اینترنت مراجعه می کنند. ما چند راه از بهترین راه حل های ردیابی را در این مقاله ارائه می دهیم. برای یافتن هر شماره تلفنی در ایالات متحده یا هند، کافیست تلفن را در کادر جستجوی ارائه شده تایپ کنید، می توانید اطلاعات کاملی مانند اپراتور، موقعیت مکانی، اطلاعات GPS، را مشاهده کنید. ولی متاسفانه در ایران استفاده از چنین خدماتی محدود است. بیشتر مخصوص سایر کشورها است.

برای چگونگی یافتن راه حل و برنامه های مورد نیاز و برای پیدا کردن راهی برای ردیابی شماره موبایل به جست و جو در گوگل بپردازید، در این صورت سایت ها و اپلیکیشن های زیادی برای شما نمایش داده می شود، که می توانید توسط آنها با شماره موبایل شخص مورد نظر، بتوانید آن را ردیابی کنید و به مشخصات موقعیت مکانی آن دست پیدا کنید. یکی دیگر، موارد استفاده از این اپلیکیشن ها برای ردیابی آنلاین با شماره، هنگام دزدیده شدن تلفن همراه می باشد که می توانید، لوکیشن آن را به صورت زنده بر روی نقشه مشاهده کنید.

آموزش ردیابی شماره موبایل افراد

آیا با اپلیکیشن، ردیابی شماره موبایل امکان پذیر می باشد؟

ردیابی شماره موبایل، با دانلود برنامه های مختلفی امکان پذیر می باشد و این برنامه ها وسیله ایی هوشمند برای پیدا کردن ردیابی موبایل از طریق شماره تلفن شخص مورد نظر می باشند و این اپلیکیشن ها هیچ کاربرد دیگری ندارند و فقط کار آنها ردیابی آنلاین و مشخص کردن مکان با استفاده از شماره تلفن می باشد.

ردیابی شماره موبایل

 ویژگی های اپلیکیشن ردیابی شماره موبایل :

در این بخش ما قصد داریم شما را با ویژگی های برنامه های ردیابی شماره موبایل آشنا کنیم و آنها عبارت اند از:
ردیابی تلفن همراه شخص مورد نظر بر روی map توسط gps
ردیابی آنلاین تلفن همراه توسط شماره تلفن آنها بر روی map
نشان دادن محل دقیق فرد تماس گیرنده حتی نشان دادن کشور، شهر و محله آن فرد.
ردیابی با استفاده از شماره تلفن برای موبایل های گم شده و یا دزدیده شده

ردیابی شماره موبایل

  ردیابی آنلاین شماره موبایل با کمک گرفتن از google :

.google یکی از امکاناتی که در به روز رسانی اخیر خود در اختیار کاربران قرار داده است، ردیابی شماره موبایل می باشد. دلیل های زیادی وجود دارد تا ما به دنبال آن باشیم، موقعیت مکانی شخصی را توسط شماره موبایل آن به دست بیاوریم. یا اینکه اصلا ممکن است، لازم باشد، که تلفن خود را در شرایطی که دزدیده شده یا گم شده ردیابی کنیم.
البته در این روش ردیابی شماره موبایل نباید، نگران آن باشیم که اطلاعات شخصی شما لو می رود و یا اینکه فکر کنید، می توانید با ردیابی، به اطلاعات آن تلفن همراه دست پیدا کنید و فقط ما در این روش آموزش ردیابی شماره موبایل را می بینیم.

ردیابی شماره موبایل

چگونه توسط شماره موبایل به موقعیت مکانی شخص دیگری دست پیدا کنیم:

در این سرنویس به شما آموزش می دهیم چگونه به وسیله گوگل، ردیابی شماره موبایل شخص دیگر را انجام دهیم.
در مرحله اول ابتدا گوگل مپ را باز کنید و بعد باز کردن گوگل مپ، کادری برای شما باز می شود ، که حاوی آن است: ” گوگل مپ اجازه می خواهد از شما، با سیاست های مربوط به لوکیشن و و قرار دادن اطلاعات لوکیشینی شما در گوگل مپ موافقت کنید” و شما گزینه “موافقم” را می زنید.
سپس باید gps دستگاه تلفن خود را روشن کرده و gps،  لینک حاوی اطلاعات لوکیشن شما را در اختیارتان قرار می دهد و شما می توانید آن لینک را با دوستانتان به اشتراک بگذارید، تا از موقعیت مکانی آنلاین شما با خبر باشد و هر وقت هم دیگر نیازی به اشتراک گذاری آن نبود، آن را قطع کنید.

ردیابی شماره موبایل

عملکرد ردیابی شماره تلفن با کمک برنامه های ردیاب هوشمند:

با داشتن این نمونه اپلیکیشن ها می توانید، موقعیت مکانی شخصی را، تنها با داشتن شماره موبایل آن به صورت دقیق ردیابی کنید. عملکرد ردیابی شماره موبایل این برنامه ها برپایه دریافت اطلاعات از space segmentمی باشد. space segment از ماشین های فضایی یا همان ماهواره ها در فضا به وجود آمده است، که باعث تولید سیگنال هایی می شوند که gps آنها را در یافت کرده و به ما در تشخیص موقعیت مکانی دیگران و خود کمک می کند.

ردیابی شماره موبایل

ردیابی شماره تلفن های افراد ناشناس:

حال می خواهید کسانی را ردیابی کنید، که آنها را نمی شناسید ( یا مثل زمانی که تلفنی با کسی صحبت می کنید و از برخورد تصادفی با او می خواهید جلوگیری کنی ) و نمی خواهید که شخص مقابل این مسئله ردیابی شماره موبایل را بفهمد.
پس با ما همراه باشید تا برایتان بیشتر توضیح دهیم.

ردیابی شماره موبایل

ردیابی کردن با truecaller:

خوب حال وقت آن رسیده rtruecaller را برای شما معرفی کنیم. rtruecaller طرفداران زیادی دارد و تقریبا می توان گفت همه از این برنامه اندرویدی استفاده می کنند. عملکرد این برنامه به این صورت است که truecallerr در خود بانک اطلاعاتی از تعداد بیشماری، شماره تلفن دارا می باشد و  بعد از شناسایی شماره تلفن مورد نظر شما، اطلاعاتی درباره آن در اختیارتان می گذارد.truecaller به دلیل آنکه بر اساس هویت واقعی افراد به شما اطلاعات می دهد و همچنین به دلیل اندروید بودن آن، می تواند انتخاب خوبی برای ردیابی شماره موبایل باشد.
در مرحله اول برای ردیابی شماره موبایل با truecaller با استفاده از وبسایت رسمی truecaller آن را روی تلفن همراه اندروید خود نصب کنید.
بعد از انتخاب کشور خود (کشوری که خودتان در آن قرار دارید)، شماره تلفن را وارد کنید  و گزینه جست و جو را بزنید.
کادری برای شما نمایش داده می شود که، می گوید با یک شماره تلفن شخص حقیقی ثبت نام کنید تا اطلاعات راجب شماره تلفن جست و جو شده را در اختیارتان قرار دهد و پس ثبت نام اطلاعات دقیقی از شماره تلفن در اختیارتان می گذارد؛ پس تنها به یک حساب truecaller نیاز دارید تا ردیابی شماره موبایل مورد نظر خود را به دست بیاوردید.

ردیابی شماره موبایل

  روش ردیابی کردن شماره تلفن با استفاده کردن ازfind and trac:

در این روش بسیار ساده هم باز کافیست ایتدا برنامهfind and trace را دانلود کنین و بعد از آن شماره تلفن مورد نظر به همراه اپراتور شبکه آن را واردش کنید، و سپس آن را بررسی کرده و اطلاعاتی از جمله موقعیت مکانی آن را با پیامکی به شما اراسال می کند. find and trace یکی از بهترین برنامه ها برای ردیابی شماره موبایل می باشد.

امروز ما روش های بسیار ساده ایی را برای ردیابی شماره موبایل در اختیار شما کاربران عزیز به اشتراک گذاشتیم که می توانید از این سرویس ها به صورت کاملا رایگان استفاده کرد.

در برخی موارد پیش می آید که شماره تلفن را در برخی سایتهای ارائه دهنده خدمات ردیابی وارد می کنید ولی با نام صاحب خط نمایش داده نمیشود، دلیل این امر ممکن است این باشد که فردی که از خط استفاده میکند در چندین شبکه ی اجتماعی  یا در سایتهای مختلف با نام خود ثبت نام نموده است و همین امر یک بانک اطلاعاتی از شماره موبایل و مشخصات اشخاص جمع آوری میکند. سایتهایی مانند ترو کالر از این روش استفاده میکنند. میتوانید برای آزمایش، شماره همراهی که به اسم خودتان نیست را در کادر مخصوص جستجو وارد کنید و خواهید دید که با نام خودتان نمایش داده میشود یا حتی دیده شده که با نام اختصاری که از آن در شبکه های اجتماعی استفاده کرده اید مشاهده میشود. پس ممکن است خطاهایی  این چنینی در رابطه با یافتن نام افراد ایجاد شود و در ردیابی شماره همراه دچار اشتباه شوید. پس ما برای اینکار استفاده از نرم افزار ها توصیه میکنیم که علاوه بر یافتن مشخصات فرد می توانند مکان فرد را بیابند.

نکته آخر اینکه استفاده از نرم افزار های گوگل مپ برای ردیابی مکانی فرد مورد نظر، نیازمند این است که اپلیکیشن حتما به روز شده باشد. پس حتما پیش از اقدام تمامی نرم افزارها را از لحاظ بروز بودن و آخرین نسخه بودن چک کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا