دسته‌بندی نشده

هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

امروز قصد داریم درباره هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل چند کلمه با هم حرف بزنیم و راه های استفاده از ابزار برای نفوذ به اکانت اینستاگرام را توضیح دهیم. در ادامه برنامه های را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید پیغام های اینستاگرام آن را بدون نیاز به آیدی شخص و پسورد شخص بخوانید.  برنامه به شما اجازه می‌دهد تمام مطالب و پیغام های شخص مورد نظرتان به صورت نامحسوس کنترل شود. این برنامه برای کنترل نامحسوس برای گوشی های اندروید و آیفون طراحی شده است، می توانید خانواده خود را با آن کنترل کنید. پس  در ادامه از این مطلب از سایت اسپای۲۴ با ما همراه باشید.

هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

 هدف این برنامه برای هک اینستاگرام نیست، این برنامه اجازه می دهد والدین کنترل کاملی به مطالب گوشی خانواده یا فرزند خود داشته باشد، هر مادری و هر پدری عاشق فرزند خود است و نگران فرزندان خود می باشند. اینستاگرام از آن دست شبکه‌های ‌اجتماعی پرطرفدار می باشد که می‌تواند حاوی داده ها مهمی از یوزرها خویش باشد. این داده های مهم و تعداد زیاد یوزرها سبب شده ‌است تا بسیاری از هکرها به حساب اینستاگرام اشخاص، خصوصا کسانی که دارنده تعداد فالوورهای متعددی می باشند، به دیده یک هدف نگاه نمایند و در پی هک حساب های این اشخاص باشند.

 دقت داشته باشید سوالی که مطرح می کنم با دقت فکر کنید!

 آیا امکان هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل وجود دارد؟

 چنین چیزی وجود دارد ولی  به همین راحتی که فکرشان می کنید امکان پذیر نمی باشد دقت به حرف های ما داشته باشید تا بهتر این مطلب را درک کنید باید دانش امنیت شبکه و برنامه نویسی در موضوع هک اطلاعات کافی نسبت به نفوذ اینستاگرام داشته باشیم، حتی ابزار رو برای هک کردن نیاز دارید. 

 ولی همان طور که می‌دانید، اینستاگرام از جمله شبکه‌های‌ اجتماعی میباشد که بیشتر از یک میلیارد استفاده کننده دارد و تا به امروز توانسته امنیت یوزرها خویش را نگهداری نماید. پس چه عاملی باعث می‌شود تا ما بعضی اخباری را بر اساس هک شدن حساب اشخاص متعدد بشنویم و حتی ‌د‌ر دربین عزیزان خویش نیز اشخاصی را بشناسیم که حساب اینستاگرام آن‌ها هک شده‌است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا در این ارتباط بیشتر حرف و به بررسی روش های هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل که برای این کار موجود است بپردازیم.

  1. برنامه SPY24
  2. کرک اکانت اینستاگرام
  3. تروجان یا رات
  4. دانش برنامه نویسی
  5. مهندس اجتماعی هک
  6. فیشینگ اینستاگرام

کنترل گوشی اندروید و (آی‌اواس) با استفاده از برنامه

استفاده از نرم افزارهایی که برای هک گوشی معرفی می شود، معمولا چندان کارایی نداشته و نیاز به پیچیدگی های زیادی خواهد داشت. یکی از ساده ترین راه های کنترل و نظارت بر گوشی، استفاده از برنامه هایی است که از قبل برای همین منظور طراحی شده اند. اگر به دنبال پیچیدگی های مربوط به برنامه نویسی نبوده و یا وقت این کار را ندارید، می توانید از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن های نظارتی، اقدام به کنترل گوشی فرزندان خود نمایید. نرم افزار SPY24 از جمله برنامه های محبوب برای هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل بوده که با هدف نظارت و کنترل روی تلفن همراه فرزندان و اعضای خانواده، طراحی و عرضه شده است. با استفاده از این برنامه بدون اینکه نیاز به نوشتن کدهای پیچیده داشته باشید، قادرید به تمامی اطلاعات گوشی فرزند خود دست پیدا کرده و کنترل کاملی روی آن داشته باشید. علاقه مندان می توانند از طریق دکمه زیر به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پرداخته و علاوه بر این از نسخه دمو و تستی اپلیکیشن نیز استفاده نمایند.

روش های برای هک کردن یا کرک اینستاگرام:

 نرم افزارها برای کرک اینستاگرام نیاز دارید تا بتوانید با ابزارات کرک اینستاگرام بتوانید پسورد اکانت اینستاگرام قرار هست هک شود به دست بیاورید.

کرک چیست؟

کرک فایلی هست که به شما اجازه میده از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده کنین. هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای رو میسازه و می خواد از راه فروش اون برنامه پول در بیاره معمولاً محدودیت هایی رو در نسخه رایگان برنامه قرار میده (مثل محدودیت زمانی و …) که اگه شما بخواین از اون برنامه به طور کامل استفاده کنین باید برای اون برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از شماره سریالی که به شما داده میشه) محدودیت ها رو از روی اون برنامه بردارین.
حالا یه عده برنامه نویس دیگه (به اسم هکر یا کرکر cracker ) میان یه فایل به اسم کرک می سازن که (بدون اجازه سازنده برنامه) میاد محدودیت ها رو از روی اون برنامه برمی داره و شما با استفاده از اون می تونین از برنامه به طور کامل استفاده کنین.

اسم برنامه: Instagram Account Checker v1.0

هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

برنامه های به اسم تروجان برای هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

تروجان کنترل دسترسی (Rat) یک تروجان کنترل دسترسی (رات)، برای فراهم کردن دسترسی مهاجمان به کنترل کامل سیستم کامپیوتر قربانی، طراحی شده است. مهاجمان اغلب این نوع تروجان را در بازی‌ها و اپلیکیشن های کوچک قرار می‌دهند تا هیچ کاربری به آن مشکوک نشود؛ سپس از آن طریق، کامپیو‌تر شخص را مورد تهاجم قرار می‌دهند.تروجان مخرباین نوع از تروجان ها برای تخریب و حذف فایل‌ها طراحی شده‌اند و از این جهت بسیار شبیه به ویروس‌ها هستند. آن‌ها اغلب با نرم افزارهای آنتی ویروس قابل ردیابی نیستند.

برنامه نویسی چیست؟

به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کنیم و حرف همدیگر را می فهمیم!) و این روشی برای هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل می باشد.

مهندسی اجتماعی چیست؟

اگر بخواهیم تعریف خلاصه ای در یک خط از مهندسی اجتماعی داشته باشیم: مهندسی اجتماعی سوء استفاده از اطمینان و یا فریب عوامل انسانی به جهت دسترسی به اطلاعات محرمانه و در مرحله بعد سوء استفاده از این اطلاعات است.

فیشینگ چیست؟

فیشینگ مخفف عبارت Password Harvesting Fishing به معنی به دست آوردن اطلاعات حساس کاربران نظیر رمزهای عبور ،مشخصات کارت اعتباری و غیره توسط فیشر یا در اصطلاح هکر میباشد که سعی دارد با استفاده از روش های جعل ،خود را به جای صفحات و یا منابع قابل اعتماد جا بزند تا اطلاعات مورد نظر را با استفاده از طعمه به دست آورد به عنوان نمونه هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل نمونه ای از آن می باشد.وب سایت های محبوب اجتماعی، بانک ها، درگاه های پرداخت آنلاین و یا حتی مدیران IT معمولا طعمه های phishing قرار می گیرند. در کلاهبرداری فیشینگ قربانیان به صورت مستقیم اطلاعات حساس و محرمانه خود را در وب سایت های جعلی که در ظاهر کاملا شبیه وب سایت های سالم و قانونی می باشد وارد می نمایند. حقه ی فیشینگ راهکاری برای فریب کاربران می باشد.

نتیجه گیری

هک کردن به طور کلی کار جذاب و جالبیه. و صد البته که هک اینستاگرام از هک هر برنامه دیگه‌ای جذاب تره. شما برای هک اینستاگرام افراد، نیاز به پسورد اینستاگرام اونها دارین. خب، به دست آوردن پسورد آدما کار آسونی نیست. ولی ما در این مطلب از وبسایت SPY24 شما را با هک اینستا بدون نیاز به گوشی طرف مقابل آشنا کردیم تا این کار را راحت تر انجام دهید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا