جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

آموزش انواع روش های ردیابی شماره (مالک سیم کارت)

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با یک موضوع مهم و مورد توجه بسیاری از کاربران خطوط تلفن همراه برای شما صحبت کنیم و آن موضوع آموزش ردیابی شماره می باشد که شامل ردیابی شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت است که می تواند مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار بگیرد چرا که این روزها با کاهش قیمت خطوط تلفن همراه سیم کارت ها در اختیار افراد مختلف قرار می گیرد که بعضی از این افراد از این خطوط برای کار های نامناسب مانند اخاذی و یا سرقت استفاده کرده و با آن جرم مرتکب می شوند در نتیجه پیدا کردن و ردیابی این افراد خواسته تعداد زیادی از کاربران داخل و خارج کشور است. اگر شما هم به چنین سیستمی برای ردیابی شماره تلفن نیازمند هستید توصیه می‌کنیم تا این مطلب را تا پایان دنبال نمایید.

ردیابی شماره

آموزش ردیابی شماره

همانطور که گفتیم قیمت خطوط اعتباری سیم کارت ها با اپراتور های مختلف، این روزها به ارزان ترین قیمت خود رسیده و اغلب به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌ گیرند و این موضوع سبب شده تا تعداد سیم کارت های اشخاص زیاد شده و بعضی افراد چندین سیم کارت به نام خود داشته باشند که در صورت توجه نداشتن به آنها ممکن است این سیم کارت ها در اختیار افراد سودجو و مجرم قرار بگیرد که در این صورت می تواند مشکلاتی را برای مالک سیم کارت و همینطور افراد قربانی ایجاد کند.

در این شرایط است که بحث ردیابی شماره تلفن اهمیت پیدا می کند و مردم این احساس نیاز را در خود احساس می کنند. ما در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی در ارتباط با نحوه ردیابی شماره به شما بدهیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد. برای آموزش ردیابی شماره موبایل ابتدا باید بدانید که از ردیابی شماره مورد نظر چه هدفی دارید و می خواهید چه اطلاعاتی را پیدا کنید.

ردیابی شماره

آموزش ردیابی شماره موبایل

بعضاً ممکن است که شما از ردیابی یک شماره اهداف خاص و مشخصی داشته باشید که این اهداف می تواند شامل پیدا کردن نام و نام خانوادگی مالک سیم کارت و یا پیدا کردن مشخصات شخصی فرد مورد نظر باشد، اما گاهی اوقات هم ممکن است که شما به دنبال موقعیت مکانی شخص مورد نظر خود باشید و بخواهید که به آدرس دقیق او بر روی نقشه در زمانی که با شما تماس حاصل نموده است دسترسی پیدا کنید و یا آدرس منزل او را پیدا نمایید که در این صورت باید از روش دیگری برای ردیابی شماره تلفن او استفاده نمایید ما در این قسمت سعی می کنیم چند روش پرکاربرد و محبوب در بین کاربران گوشی‌ های هوشمند را برای شما آموزش دهیم.

ردیابی شماره

آموزش ردیابی شماره موبایل روی نقشه

در صورتی که شما عزیزان بخواهید تا با کمک ردیابی شماره مورد نظر خود از موقعیت مکانی او اطمینان حاصل کنید، نیاز دارید که از این آموزش استفاده نمایید. به منظور پیدا کردن لوکیشن شماره مورد نظر خود بر روی نقشه، شما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید و برای این کار از کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند استفاده نمایید. نکته مهم دیگری که برای این کار بسیار مورد نیاز می باشد، دسترسی به جی پی اس است که در گوشی های هوشمند تلفن همراه قرار داده شده است و شما عزیزان می توانید تا با روشن کردن جی پی اس گوشی موبایل خود امکان دسترسی را به لوکیشن شخص مورد نظر توسط گوشی خود فراهم نمایید.

ردیابی شماره

ردیابی با استفاده از نرم افزار

نرم افزار های بسیار زیادی هستند که در فضای مجازی قرار داده شده‌ اند و در توضیحات آن‌ ها نوشته شده است که می‌ توانند تا با کمک ردیابی شماره تلفن آن هم به صورت آنلاین، لوکیشن شخص مورد نظر شما را به طور دقیق به شما نشان دهد. اما نکته‌ ای که وجود دارد این است که تعداد نرم‌ افزار های واقعی و کاربردی در این زمینه انگشت شمار می باشد و اغلب آن ها پولی هستند و در ازای کاری که برای شما انجام می دهند پول دریافت می کنند و اغلب هم از پرداخت درون شبکه ای بهره می برند در نتیجه شما باید با نصب آن ها بر روی گوشی خود قبل از هر گونه فعالیتی مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و اکانت خود را بسازید.

ردیابی شماره

کارایی نرم افزار های غیر رایگان

نرم افزار های پولی اغلب به طور دقیق عمل کرده و اطلاعات دقیقی در ارتباط با شماره مورد نظر شما، در اختیارتان قرار می دهند. اما مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که اغلب این نرم‌ افزار ها بین المللی بوده و ساخته کشور های دیگر می باشند که به علت تحریم‌ ها در ایران یا امکان سرویس دهی به کاربران ایرانی خود را ندارند و یا به علت پرداخت درون شبکه‌ ای اغلب کاربران ایرانی نمی توانند از این نرم افزار ها استفاده کنند چرا که باید این پرداخت را به وجه رایج کشور سازنده که اغلب دلار می باشد و از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی همان کشور ها انجام دهند که در این زمینه هم ایرانیان تحریم هستند و امکان پرداخت اینترنتی از این درگاه ها را ندارند.

در بین نرم افزار های رایگان هم باید توجه داشته باشید که فقط بعضی از آن نرم افزار ها، توانایی ردیابی شماره مورد نظر شما را به صورت دقیق دارند و باید قبل از نصب نرم افزار انتخابی بر روی گوشی، حتما در ارتباط با آن تحقیق نمایید و امتیاز دهی کاربران را به نرم افزار نام برده مورد توجه قرار دهید چرا که اغلب نرم افزار هایی که درست کار می‌ کنند محبوب بوده و امتیاز بالایی دارند.

ردیابی شماره

آموزش ردیابی شماره تلفن همراه

اما ممکن است زمانی برسد که شما فقط نیاز داشته باشید تا به اطلاعات فرد مورد نظر دسترسی پیدا کنید و به این منظور از ردیابی شماره تلفن همراه استفاده کنید. اگر هدف شما از ردیابی شماره، دسترسی به اطلاعات فردی، مانند نام و نام خانوادگی صاحب خط می باشد، پس این بخش از آموزش ردیابی شماره تلفن می‌تواند مورد توجه شما قرار بگیرد.

ردیابی شماره

نرم افزار truecaller برای ردیابی

برای ردیابی شماره اگر هدف شما این است که نام و آدرس شخص مورد نظر را پیدا کنید به شما توصیه می‌کنیم تا از اپلیکیشن و یا وب سایت تروکالر استفاده نمایید چراکه این سایت و اپلیکیشن آن می‌توانند به شما این امکان را بدهند که اطلاعاتی که ذکر کردیم را در ارتباط با شماره تلفن انتخابی شما، در اختیارتان قرار دهند.

در ابتدا وب سایت تروکالر راه اندازی شد و با توجه به کاربردی بودن این سایت و اطلاعات دقیقی که در ارتباط با شماره مورد نظر در اختیار کاربران قرار می داد، به سرعت معروف شد و این موضوع سبب شد تا اپلیکیشن آن نیز ساخته و در اختیار کاربران گوشی های هوشمند قرار بگیرد. در حال حاضر این نرم افزار هم برای کاربران اندروید و هم برای کاربران ios مورد استفاده و دسترس قرار دارد.

ردیابی شماره

استفاده از نسخه وب تروکالر

اما اگر بخواهید تا از نسخه وب تروکالر استفاده نمایید باید به وبسایت رسمی آن مراجعه نمایید و در همان صفحه نخست با انتخاب کشور خود از منویی که به حالت کشویی برای شما باز می شود، منطقه خود را انتخاب کرده و سپس در ادامه شماره مورد نظرتان را وارد کنید تا فرایند ردیابی شروع شود. بعد از این کار پنجره ای برای شما باز می شود که در آن از شما خواسته خواهد شد تا در صورت این که قبلاً در وب سایت تروکالر ثبت نام نکرده اید، اکنون این کار را انجام دهید. برای انجام این کار از شما خواسته می شود تا با شماره تلفن همراه خود ثبت نام را انجام دهید و برای این کار علاوه بر شماره تلفن به یک حساب جیمیل و یا مایکروسافت و یا فیسبوک هم احتیاج دارید. در صورت داشتن هر کدام از این سه مورد می توانید تا به طور موفق در سایت تروکالر ثبت نام نمایید.

بعد از ثبت نام در سایت می توانید تا وارد حساب کاربری خود در سایت تروکالر شوید و با آن ارتباط بگیرید بلافاصله بعد از پایان موفقیت آمیز ثبت نام، جزئیات موجود در ارتباط با شماره ای که آن را برای ردیابی جستجو کرده بودید، به شما نشان داده خواهد شد. این اطلاعات ممکن است که کامل نباشند اما قطعاً از صحت بالایی برخوردار هستند چرا که سایت تروکالر، سایتی جهانی بوده و نحوه عملکرد آن به این صورت است که به بانک های اطلاعاتی معتبری متصل است و به کمک اطلاعاتی که از این بانک های اطلاعاتی دریافت می نماید به کاربران خود سرویس دهی می کند، در نتیجه شما می توانید تا از صحت اطلاعات به دست آمده از این سایت اطمینان خاطر حاصل نمایید.

البته اینکه قبل از انجام هرگونه جستجو شما باید در سایت تروکالر ثبت نام انجام دهید و برای ثبت نام از شما شماره تلفن خواسته می‌شود این است که شماره تلفن شما هم در بانک اطلاعاتی سایت تروکالر یادداشت شود و به این طریق است که این سایت اطلاعات خود را در ارتباط با شماره های تلفن همراه در سراسر جهان افزایش می‌ دهد.

ردیابی شماره

اطمینان از صحت عملکرد نرم افزار ردیابی شماره

نرم افزار های بسیار زیادی به این منظور در فضای مجازی ساخته و منتشر شده‌ اند که صحت عملکرد آن ها تا قبل از استفاده برای کاربران مشخص نیست و فقط شما می‌ توانید تا با توجه به نظرات کاربران و رضایت آنها از نرم افزار انتخابی خود، از صحت آن مطلع شده و آن را دانلود و نصب نمایید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا