برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

آموزش استفاده از کنترل مخفی تماس و پیام | کد هک گوشی

در جامعه ی امروزی خطر های زیادی در دنیای واقعی و مجازی نوجوانان را تهدید می کند. به همین خاطر اکثر والدین به دنبال یک برنامه کنترل مخفی تماس و پیام های موبایل فرزندان خود می باشند تا بتوانند ارتباطات فرزندان خود را کنترل و نظارت کنند. در این مقاله می خواهیم یک نرم افزار کاربردی برای کنترل مخفی تماس و پیام بر روی گوشی های اندروید معرفی کنیم. شما در ادامه با یک نرم افزار قوی کنترل مخفی تماس و پیام و نحوه ی نصب و عملکرد آن آشنا خواهید شد. قطعا” پس از مطالعه ی مقاله و یا استفاده از نرم افزار آن متوجه کارایی مهم و خوب آن خواهید شد.

منظور از کنترل مخفی تماس و پیام چیست ؟

معنی واقعی کنترل مخفی تماس و پیام به ماهیت اصلی برنامه بر می گردد. یعنی بدون این که شخص هدف متوجه کنترل و نظارت شما شود، اطلاعات تماس ها و پیام های وی به شما ارسال می شود. در کنترل مخفی نرم افزار بر روی موبایل هدف ابتدا نصب و بلافاصله پس از نصب مخفی می شود و حتی باهوش ترین افراد هم متوجه آن نمی شوند. سپس نرم افزار تمامی پیام ها و تماس ها را ذخیره و از طریق اینترنت برای شما ارسال می کند، در تمامی مراحل کنترل مخفی تماس و پیام، فرزند شما متوجه هیچ فعالیتی نمی شود. به همین خاطر به آن کنترل نامحسوس نیز می گویند. کنترل مخفی گوشی فرزندان باعث آسودگی خیال والدین از بابت فرزندان و رفتار های آن ها می شود، آن ها به راحتی می توانند در مورد اینکه فرزندان شان با چه کسانی و چگونه ارتباطی دارند و از کار های فرزندان خود مطلع شوند.

کنترل مخفی تماس و پیام

مراحل نصب و راه اندازی نرم افزار کنترل مخفی

برای استفاده از نرم افزار کنترل مخفی تماس و پیام ابتدا باید آن را تهیه و سپس بر روی گوشی فرزند خود نصب نمایید، شما می توانید با یک حقه ی ساده گوشی فرزند خود را چند دقیقه قرض بگیرید، چرا که نصب نرم افزار چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد. پس از نصب، آدرس جیمیل خود ( اگر جیمیل ندارید حتما” باید یک حساب کاربری گوگل یا همان جیمیل برای خود بسازید که بسیار آسان می باشد و با یک سرچ ساده در گوگل امکان پذیر است.) را در نرم افزار ثبت می کنید. پس از نصب، نرم افزار بلافاصله بر روی موبایل فرزند شما مخفی می شود و فعالیت خود را شروع می کند. شما می توانید هر وقت که بخواهید نرم افزار را از طریق آموزش های ارائه شده همراه نرم افزار حذف و یا متوقف کنید . همچنین این امکان را دارید هنگام نصب، تنظیماتی مانند زمانبندی برنامه و… را انجام دهید. میزان و زمان ارسال اطلاعات به تصمیمات شما بستگی دارد.

کنترل مخفی تماس و پیام

نحوه ی عملکرد نرم افزار نظارتی والدین

این نرم افزار تمامی تماس ها، پیام ها و شماره تلفن های ارتباطی را ذخیره می کند و طبق زمانبندی که شما تعیین می کنید برای شما ارسال می کند. اطلاعات تماس ها شامل شماره تلفن فرد، ساعات و تاریخ تماس، نوع تماس ورودی یا خروجی، دفعات تماس و… می باشد. اطلاعات پیام ها نیز شامل ساعت و تاریخ ارسال و دریافت پیام ها، لیست تمامی پیام ها، شماره های ارتباطی، متن و محتوای پیام ها و … می باشد. نرم افزار هیچ کدام از این اطلاعات را در جای دیگر ذخیره نمی کند و به غیر از آدرس جیمیل شما به هیچ سرور و یا شخص دیگری ارسال نمی کند. زمانی که موبایل فرزند شما به اینترنت وصل نباشد نرم افزار نظارتی والدین اطلاعات را بر روی سرور های گوگل ذخیره و بلافاصله پس از آنلاین شدن موبایل، اطلاعات به شما انتقال می یابد.

کنترل مخفی تماس و پیام

ویژگی های نرم افزار کنترل مخفی تماس و پیام فرزندان

این نرم افزار من جمله نرم افزار های بسیار با کیفیت برای کنترل مخفی تماس و پیام های افراد خانواده می باشد. کار با نرم افزار بسیار آسان می باشد و هیچگونه پیچیدگی نامفهومی ندارد، نصب نرم افزار نیز سریع و آسان است و به هیچ دانش خاصی نیاز ندارد. از ویژگی های مهم نرم افزار کنترل مخفی تماس و پیام می توان به موارد زیر اشاره کرد.

·     نصب سریع و آسان بدون نیاز به دانش خاصی

·     دارای سرعت و امنیت بالا در انتقال اطلاعات

·     کاملا” مخفی بوده و هیچ  علامت و یا نشانه ای در گوشی فرزند شما ندارد.

·     دارای ویژگی های خوب مانند امکان زمانبندی انتقال اطلاعات دارد .

·     حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت اطلاعات را ذخیره و با وصل شدن اینترنت برای شما می فرستد.

·     رابط کاربری یا همان محیط نرم افزار بسیار روان و کاربر پسند است.

·     امکان تست نرم افزار و اطمینان خاطر از عملکرد آن

همانطور که مشاهده  می کنید، این نرم افزار تمام ویژگی های یک نرم افزار کنترل مخفی تماس و پیام خوب و قوی را دارا می باشد و طراحی و پیاده سازی آن با اصول دقیق برنامه نویسی انجام شده است.

کنترل مخفی تماس و پیام

منظور از زمانبندی نرم افزار کنترل مخفی تماس و پیام چیست؟

زمانبندی یکی از بهترین آپشن های این نرم افزار کاربردی می باشد. چرا که شما می توانید تعیین کنید دقیقا” چند وقت یکبار لیست پیام ها و تماس ها برای شما ارسال شود. به طور مثال بعضی از والدین می خواهند لحظه به لحظه تمامی پیام ها و تماس ها برای آن ها ارسال شود، اما بعضی از والدین ترجیح می دهند هر چند ساعت یکبار و چند روز یکبار لیست را دریافت کنند تا در فرصتی مناسب بتوانند به آن ها رسیدگی کنند. خود نرم افزار به صورت پیش فرض هر 90 دقیقه یکبار لیست تمامی اطلاعات را برای شما ارسال می کند. همین امر باعث می شود تا تمامی اطلاعات در طول یک ساعت و نیم گذشته در اختیار شما باشد  و در صورت احتمال خطری نامحسوس برای فرزندانتان، شما خیلی سریع مطلع شوید و کار های لازم را انجام دهید.

کنترل مخفی تماس و پیام

چرا باید از نرم افزار کنترل از راه دور استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید گوشی موبایل بسیار مفید می باشد اما گاهی اوقات همین موبایل می تواند خسارت های معنوی و اجتماعی جبران ناپذیری به زندگی فرزندان وارد کند. برای والدین بسیار مهم می باشد تا بدانند فرزندان شان با چه افرادی و چه نوع رابطه ای دارد. به همین علت نرم افزار کنترل مخفی تماس و پیام طراحی و پیاده سازی شده تا در اختیار والدین باشد. آن ها از این طریق می توانند به راحتی شماره هایی را که فرزندان شان با آن ها در تماس هستند و همچنین اس ام اس ارسال و دریافت می کنند را شناسایی کنند، همچنین دریافت متن پیام ها این امکان را فراهم کرده است، تا والدین دقیقا” نوع ارتباط و صحبت های خود با دیگران را بدانند و در صورت مشاهده ی هر چیز غیرمنطقی و خطرناک برای کودک خود خیلی سریع اقدام کنند.

کنترل مخفی تماس و پیام

نکات مهم درباره ی کنترل از راه دور

نرم افزار کنترل مخفی تماس و پیام از راه دور برای کنترل اعضای خانواده یعنی فرزندان و نهایتا” همسر طراحی شده تا شما اطمینان خاطر داشته باشید که آن ها در امنیت هستند و خطری از طرف افراد دیگر آن ها را تهدید نمی کند، به همین دلیل از این نرم افزار نباید برای دخالت و سرک کشیدن در کار های افرادی غیر از اعضای خانواده استفاده کنید. نرم افزار کنترل از راه دور موجود در سایت xspy  برای موبایل هایی با سیستم عامل اندروید اعم از انواع سامسونگ، نوکیا، شیائومی و… طراحی شده است و در صورتی که موبایل فرزند شما غیر اندروید یا آیفون می باشد، باید به دنبال نسخه ی مخصوص آن ها باشید، قطعا برای استفاده از نرم افزار نظارتی والدین موبایل فرزند شما باید هوشمند باشد و هر از چندگاه به اینترنت متصل شود تا اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال شود.

امیدواریم مقاله ی ارائه شده درباره نرم افزار کنترل از راه دور سایت xspy  برای شما مفید باشد و اطلاعات لازم درباره ی نرم افزار و طریقه ی استفاده از آن را کسب کرده باشید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا